Σελίδα 11 από 120 ΠρώτηΠρώτη ... 9101112132161111 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 151 έως 165 από 1786
  1. 16-04-10 21:02 #151
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    Ψέμματα, δεν το έχω χρησιμοποιήσει αυτό, το Lipo 6x έχω χρησιμοποιήσει. Δεύτερη φορά που την πατάω.
    Τώρα είδα κάτι στο black

    3,3 Diiodo-L-thyronine *
    3,5 Diiodo-L-thyronine

    bandicoot ηλικία, ιατρικό ιστορικό με θυροειδή, ύψος, κιλά, λίπος;
     

  2. 16-04-10 21:30 #152
    Προεπιλογή
    εχει ενα μηνα σχεδον που εχω ξεκινησει αεροβιο για γραμμωση και εχω δει αποτελεσμα καλο.

    σκοπευω να ακολουθησω εντονη αεροβια για αλλες 5 εβδομαδες. Αν δεν φτασω στο σημειο που θελω και ξεκινησω τις τελευταιες 2 εβδομαδες κανενα λιποδιαλυτη θα δω διαφορα?

    το οτι απο δευτερα θα μπω σε κυκλο κρεατινης και κανω κ γραμμωση δεν νομιζω να με επηρεασει σε κατι ε? θα θολωσει κανενας κοιλιακος τιποτα?
     

  3. 16-04-10 22:04 #153
    Προεπιλογή
    από τι στιγμή που η κρεατίνη κρατάει νερά φαντάζομαι θα θόλωσης λίγο
    stay full
     

  4. 17-04-10 02:07 #154
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Machiavelli Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ψέμματα, δεν το έχω χρησιμοποιήσει αυτό, το Lipo 6x έχω χρησιμοποιήσει. Δεύτερη φορά που την πατάω.
    Τώρα είδα κάτι στο black

    3,3 Diiodo-L-thyronine *
    3,5 Diiodo-L-thyronine

    bandicoot ηλικία, ιατρικό ιστορικό με θυροειδή, ύψος, κιλά, λίπος;
    Ειμαι 18 1,85, 84 κιλα λιπος δν 3ερω να σου πω :/ απο ιστορικο τπτ
     

  5. 17-04-10 03:50 #155
    Προεπιλογή
    Φιλε σε αυτη την ηλικια μην παρεις λιποδιλυτη!!! Και σε καμια περιπτωση ορμονικα συμπληρωματα τυπου lipo 6 black, mitotropin, dicana, meltdown, clenbutrx κλπ Καλη διατροφη, λιγη αεροβια και πολη σκληρη προπονηση με βαρη!!!
     

  6. 17-04-10 17:50 #156
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Rise above Εμφάνιση μηνυμάτων
    από τι στιγμή που η κρεατίνη κρατάει νερά φαντάζομαι θα θόλωσης λίγο
    για τον λιποδιαλυτη τι εχεις να πεις???

    ε δεν νομιζω η κρεατινη να μου κανει πολυ ζημια στους κοιλιακους... καποιος αλλος που εχει χρησιμοποιησει σε περιοδο γραμμωσεις??? ειχε "απωλειες"?
     

  7. 17-04-10 19:11 #157

    Εγγραφή
    31-01-2010
    Περ.
    greece
    Μηνύματα
    2
    Προεπιλογή lipo 6
    καλησπερα ειμαι 82 κιλα και λεω να παρω το lipo 6. μου ειπαν να παρω 1 μιση ωρα πριν το πρωινο και 1 μιση ωρα πριν το μεσημερινο και μετα να το κανω 1 και 2.ποια ειναι η γνωμη σας ??? ευχαριστω
     

  8. 17-04-10 20:26 #158
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SeXperT Εμφάνιση μηνυμάτων
    για τον λιποδιαλυτη τι εχεις να πεις???

    ε δεν νομιζω η κρεατινη να μου κανει πολυ ζημια στους κοιλιακους... καποιος αλλος που εχει χρησιμοποιησει σε περιοδο γραμμωσεις??? ειχε "απωλειες"?
    ανάλογα τι ζητάς εσύ!!! η κρεατίνη θα σε θολώσει λίγο αλλά θα σε βοηθήσει στην υποθερμιδικη διατροφή σου δίνοντας σε δύναμη για να αντεπεξέλθεις στις προπονήσεις σου, και όταν την σταματήσεις σε 2 εβδομάδες θα έχουν φύγει τα νερά που απέκτησες από αυτήν.
     

  9. 18-04-10 03:03 #159
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο noz1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε σε αυτη την ηλικια μην παρεις λιποδιλυτη!!! Και σε καμια περιπτωση ορμονικα συμπληρωματα τυπου lipo 6 black, mitotropin, dicana, meltdown, clenbutrx κλπ Καλη διατροφη, λιγη αεροβια και πολη σκληρη προπονηση με βαρη!!!
    γιατι οχι?εχω παρει και πρωτεινη,κρεατινη.....γιατι λες σε καμια περιπτωση τι μπορει να μου κανει?
     

  10. 18-04-10 03:31 #160
    away
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    Burkina Faso
    Μηνύματα
    962
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο noz1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε καμια περιπτωση ορμονικα συμπληρωματα τυπου lipo 6 black, mitotropin, dicana, meltdown, clenbutrx κλπ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bandicoot Εμφάνιση μηνυμάτων
    γιατι οχι?εχω παρει και πρωτεινη,κρεατινη.....γιατι λες σε καμια περιπτωση τι μπορει να μου κανει?
    Φιλε η λεξη ¨ορμονικα¨ δε σου λεει τιποτα? Και τη συσχετιζεις με πρωτεΐνη κ κρεατινη?
    Αυτοι οι λιποδιαλυτες εχουν ορμονες ή ουσιες προδρομες ορμονων, δεν ειναι να τα παιρνεις ελαφρα τη καρδια. Ειναι ασφαλη βεβαια τα περισσοτερα απο αυτα, αλλα για υγιεις αθλητες και καποιας ηλικιας, π.χ. πανω απο 25. Επηρεαζουν το θυρεοειδη και μπορει να δημιουργησουν προβλημα σε καποιον που εχει και δεν το ξερει.
     

  11. 18-04-10 10:48 #161
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flowin_through Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτοι οι λιποδιαλυτες εχουν ορμονες ή ουσιες προδρομες ορμονων
    Και το συγκεκριμένο έχει ορμόνες μεταβολίτες άλλων ορμονών.
    bandicoot στα 18 σου αν θες λιποδιαλύτη, φαρμακείο υγρή καρνιτίνη ή καφεΐνη. Ούτε λόγος για lipo 6 black.
     

  12. 18-04-10 12:30 #162
    Προεπιλογή
    Mα δν εχω θερωιδη....δν εχω απολυτος τπτ.... :S
     

  13. 18-04-10 16:16 #163
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bandicoot Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mα δν εχω θερωιδη....δν εχω απολυτος τπτ.... :S
    bro,δεν εχει να κανει..στην ηλικια σου ο μεταβολισμος σου ειναι μια χαρα,κ με πολυ απλα συμπηροματακια,οπως λεει ο μακιςβελης,θα του δωσεις μια μικρη ωθηση,για να καψεις παραπανισιες θερμιδες..γιατι να μην το εκμεταλευτεις κ να κρατησεις κ τα λεφτακια σου,για μια καλη προτεινη,η πολυβιταμινη??

    το συγκεκριμενο λιποδιαλυτικο,εχει μεσα πραγματακια,που τωρα τελευταια εχουν γινει της μοδας σε λιποδιαλυτες,που εχουν να κανουν με ελαφρια χρησιμοποιηση σου θυροειδους..δεδομενο οτι αυτο εχει να κανει με κατευθηνση ορμονων στο σωμα,οι δικες σου σε αυτη την ηλικια που εισαι δεν εχουν "κατσει"ακομα καλα,αν με πιανεις..ειναι ακομα σε μια ασταθη φαση..οποτε γιατι να παρεις κατι που θα μπλεξει ενδεχομενως με αυτη τη διαδικασια??

    αλλο η κρεατινη,κ η προτεινη που λες..
     

  14. 19-04-10 00:32 #164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    bro,δεν εχει να κανει..στην ηλικια σου ο μεταβολισμος σου ειναι μια χαρα,κ με πολυ απλα συμπηροματακια,οπως λεει ο μακιςβελης,θα του δωσεις μια μικρη ωθηση,για να καψεις παραπανισιες θερμιδες..γιατι να μην το εκμεταλευτεις κ να κρατησεις κ τα λεφτακια σου,για μια καλη προτεινη,η πολυβιταμινη??

    το συγκεκριμενο λιποδιαλυτικο,εχει μεσα πραγματακια,που τωρα τελευταια εχουν γινει της μοδας σε λιποδιαλυτες,που εχουν να κανουν με ελαφρια χρησιμοποιηση σου θυροειδους..δεδομενο οτι αυτο εχει να κανει με κατευθηνση ορμονων στο σωμα,οι δικες σου σε αυτη την ηλικια που εισαι δεν εχουν "κατσει"ακομα καλα,αν με πιανεις..ειναι ακομα σε μια ασταθη φαση..οποτε γιατι να παρεις κατι που θα μπλεξει ενδεχομενως με αυτη τη διαδικασια??

    αλλο η κρεατινη,κ η προτεινη που λες..
    Τι μπορει να παθω δηλαδη??οι λιποδιαλυτες αυτοι που λετε... δν κανουν τιποτε τι περνεις τι δν περνεις το ιδιο ειναι...τοσο καιρο επερνα...στην κοιλια χαμηλα το "σοσιβιο" ειναι που δν φευγει και θελω να "διωξω"
     

  15. 19-04-10 00:55 #165
    away
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    Burkina Faso
    Μηνύματα
    962
    Προεπιλογή
    Mακαριοι οι πτωχοι τω πνευματι...
     

Σελίδα 11 από 120 ΠρώτηΠρώτη ... 9101112132161111 ... ΤελευταίαΤελευταία