Σελίδα 110 από 120 ΠρώτηΠρώτη ... 1060100108109110111112 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.636 έως 1.650 από 1786
  1. 04-11-13 18:35 #1636
    Το avatar του χρήστη SotosTheBoss

    Εγγραφή
    02-08-2013
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.743
    Προεπιλογή
    Στο λέω από εμπειρία και εγώ παθών είμαι.Έχασα 62 κιλά.

    Οι λιποδιαλυτες δεν δουλεύουν......οι νόμιμοι τουλάχιστον.....

    Κάνε σωστή διατροφή και την γυμναστική σου και θα δεις πως θα πέσουν τα κιλά.
    «Τ' αγαθά κόποις κτώνται...»
     

  2. 04-11-13 18:46 #1637
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Σαν πρώτο "λιποδιαλύτη" , αγόρασε καφείνη 100 χαπια 5-6 ευρω κοστιζουν. Θα παιρνεις 1-2 πριν το αεροβιο . θα δεις αποτελεσματα στον μηνα πανω αλλιως καθομαι να με χτυπησεις
     

  3. 05-11-13 14:37 #1638

    Εγγραφή
    04-11-2013
    Περ.
    αθηνα
    Μηνύματα
    16
    Προεπιλογή
    εχω παρατηρησει κατι αλλο ρε παιδια...πολλες φορες πηγαινα στο γυμναστηριο και εβλεπα καποιους που κανανε βαρη να φερνουν το καφεδακι τους μαζι και να τον πινουν σιγα σιγα κατα την διαρκεια της προπονησης....ρωτησα γιατι το κανουν αυτο και η απαντηση που πηρα ηταν ''αντι να παω μια βολτα να πιω καφε ερχομαι εδω και τον πινω και περναω την ωρα μου'' αλλα μετα καταλαβα το θεμα με την καφεινη....π.χ ενας καφες οπως freddo espesso σκετο η μετριο(με μαυρη ζαχαρη βεβαια) θα βοηθουσε?ποσα γραμματια καφεινης πρεπει να παιρνω καθημερινα?
     

  4. 05-11-13 15:22 #1639
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    όχι δεν θα βοηθούσε και θεωρώ τραγικό να πίνεις καφέ στο γυμναστήριο.. κάτσε κάτω στην υποδοχή και πιες τον , να βλεπεις και τον κοσμο που μπαινοβγαινει και μετα ανεβαινεις για προπονηση..

    Την καφεινη την θες πριν την προπονηση για να σε ξυπνησει , οχι κατα την διαρκεια.. και η ζαχαρη ειτε ασπρη μαυρη πρασινη παραμενει ζαχαρη
     

  5. 06-11-13 09:49 #1640
    Το avatar του χρήστη SotosTheBoss

    Εγγραφή
    02-08-2013
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.743
    Προεπιλογή
    Παντελής έχει δίκαιο.Εγώ παίζω με.200mg καφεΐνη ενα μήνα ον ενα μήνα οφφ
    «Τ' αγαθά κόποις κτώνται...»
     

  6. 07-11-13 20:47 #1641
    Το avatar του χρήστη HasheSss

    Εγγραφή
    17-09-2013
    Περ.
    Κρητη
    Μηνύματα
    65
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο FILIPPOS 91 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καποια στιγμη ηθελα να παρω λιποδιαλυτη το εψαξα και επειδη δεν ηξερα δεν το ρισκαρα να παρω απο καταστηματα που δινουν συμπληρωματα φοβομουν για παρενεργειες αν ειναι ελεγχενα κτλ. οχι οτι ημουν σιγουρος για καποιον προιον απο το φαρμακειο ετσι?αλλα ημουν σιγουρος οτι ειχαν ελεγχει...ετσι πηρα το lipotox το οποιο μου εκανε δουλεια και δεν ειδα καποια παρενεργεια οπως ταχυκαρδιες ζαλαδες κτλ....οπως ακουγονται συχνα τετοια φαινομενα...αλλα τωρα θελω να παρω εναν πολυ καλο λιποδιαλυτη που μαζι με σωστη διατροφη και φυσικα ασκηση θα εχω ενα καλο αποτελεσμα...αλλα παλι δυσταζω να παω σε ενα καταστημα και να μου δωσει ο υπαλληλος ενα προιον που τον βολευει ενω εγω δεν ξερω τι μ δινει....γιαυτο θελω βοηθεια.....

    σοτο δεν πολυκαταλαβα αυτο που μου ειπες.....δεν ειπα οτι αυτα που πουλανε λειτουργουν....χωρις διατροφη δεν λειτουργει τπτ ετσι και αλλιως
    Μερικά απο τα βασικά συστατικά ενός λιποδιαλύτη είναι καφείνη ,pepper extract , guarana , green tea. Ναι μπορεί να δουλέψει μια χαρά..Στην ουσία είναι συστατικά τα οποία δημιουργούν μια ένταση στον οργανισμό και μια μικρή αυξηση θερμοκρασίας και με αυτο τον τρόπο βοηθάνε στην καύση λίπους.To αν θα σου φέρουν ζαλάδες ταχυκαρδιες κτλπ είναι καθαρά θέμα οργανισμού και τι σχέσεις έχεις με την καφείνη. (Γι αυτό δεν πάς σε ένα λιποδιαλύτη με 300 Mg καφείνη ανά κάψουλα!) Δεν αναφέρω κάτι για την διατροφή γτ είναι αυτονόητο ότι είναι το ΝΟ1!
     

  7. 07-11-13 20:58 #1642
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Δεν θα σε βοηθησουν καθολου ειναι αχρηστα.......πεσε με τα μουτρα στην σωστη ασκηση και στην σωστη διατροφη......Πρεπει να ειναι συνεχομενη η προσπαθεια σου και σιγα σιγα θα βλεπεις τα αποτελεσματα που θελεις.........Οποιος βαριεται να γυμναστει και δεν εχει την θεληση να κανει σωστη διατροφη παραμενει χοντρος,μαγικο χαπακι δεν υπαρχει......Στρωσου στην δουλεια.....
     

  8. 08-11-13 11:02 #1643
    Το avatar του χρήστη HasheSss

    Εγγραφή
    17-09-2013
    Περ.
    Κρητη
    Μηνύματα
    65
    Προεπιλογή
    Προφανώς και δεν υπάρχει μαγικό χαπάκι! Αν δεν κάνεις προσπάθεια απο μόνος σου σε διατροφή και άσκηση δεν θα καταφέρεις τίποτα. Οι λιποδιαλύτες όμως θα σου
    επιταχύνουν το αποτελεσμα δίνοντας και αυτοί μια μικρή βοήθεια. ( γι αυτό και ονομάζονται συμπλήρωμα διατροφής και όχι μαγικό χαπάκι!).
     

  9. 08-11-13 11:29 #1644
    Προεπιλογή
    Σαφως και δεν υπαρχει μαγικο χαπακι!Αν υπηρχε τοτε δεν θα γυμναζοταν κανεις και ολοι θα καταπιναμε χαπια!Σωστη διατροφη, προπονηση με εμφαση και στις αντιστασεις(για αποφυγη τυχον χαλαρωσης) αλλα και στην αεροβια!Οι λιποδιαλυτες θα σε βοηθησουν μιας και ενεργοποιουν και ανεβαζουν τον μεταβολισμο πολλαπλασιαζοντας τις καυσεις!
     

  10. 08-11-13 17:15 #1645
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MUSCLE MASTER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σαφως και δεν υπαρχει μαγικο χαπακι!Αν υπηρχε τοτε δεν θα γυμναζοταν κανεις και ολοι θα καταπιναμε χαπια!Σωστη διατροφη, προπονηση με εμφαση και στις αντιστασεις(για αποφυγη τυχον χαλαρωσης) αλλα και στην αεροβια!Οι λιποδιαλυτες θα σε βοηθησουν μιας και ενεργοποιουν και ανεβαζουν τον μεταβολισμο πολλαπλασιαζοντας τις καυσεις!
    Λαθος. Τα διεγερτικα τους θα σε βοηθησουνε να κανεις πιο πολυ αεροβιο ή/και πιο δυνατες προπονησεις αρα θα καψεις περισσοτερο. Αν ομως το θερμιδικο σου ισοζυγιο ειναι πανω απο τις θερμιδες συντηρησης ΔΕΝ θα χασεις λιπος.

    Αντε μερικα σου μειωνουνε την ορεξη για φαγητο αρα κοβεις και απο εκει θερμιδες. Ξαναλεω αν δεν εισαι κατω απο τις θερμιδες συντηρησης απλα δεν χανεις λιπος. Το οτι θα φυγουν καποια υγρα προσωρινα δημιουργει την ψευδαισθηση οτι οντως χασαμε λιπος αρα και ο λιποδιαλυτης δουλεψε...
     

  11. 08-11-13 18:45 #1646
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λαθος. Τα διεγερτικα τους θα σε βοηθησουνε να κανεις πιο πολυ αεροβιο ή/και πιο δυνατες προπονησεις αρα θα καψεις περισσοτερο. Αν ομως το θερμιδικο σου ισοζυγιο ειναι πανω απο τις θερμιδες συντηρησης ΔΕΝ θα χασεις λιπος.

    Αντε μερικα σου μειωνουνε την ορεξη για φαγητο αρα κοβεις και απο εκει θερμιδες. Ξαναλεω αν δεν εισαι κατω απο τις θερμιδες συντηρησης απλα δεν χανεις λιπος. Το οτι θα φυγουν καποια υγρα προσωρινα δημιουργει την ψευδαισθηση οτι οντως χασαμε λιπος αρα και ο λιποδιαλυτης δουλεψε...
    Με τον ορο μεθοδευμενη και προσεγμενη διατροφη σε περιοδο γραμμωσης-αδυνατισματος προφανως και εννοειται οτι ο ασκουμενος θα πρεπει να ελεγχει τις θερμιδες που καταναλωνει οχι μονο ως νουμερο αλλα φυσικα και ως ποιοτητα!Αυτο το ξερουν και οι πετρες!Το λαθος δεν εχω καταλαβει που το ειδες ARGOSIXNA!Οι λιποδιαλυτες ενεργοποιουν τον οργανισμο ωστε να καταναλωσει για πηγη ενεργειας το λιπος με τα συστατικα που διαθετουν!Εννοειται παιζει ρολο η διατροφη και η ασκηση,μην επαναλαμβανομαστε!!!
     

  12. 08-11-13 19:00 #1647
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή Λιποδιαλύτες
    διαφωνω σε πολλα , πιο συστατικο δηλαδη στοχευει το λιπος που λες; αν ηταν ετσι θα δουλευε και ενω καποιοσ ηταν υπερθερμιδικα. σωστα;
    επεισης αυτο με την ποιοτητα δεν ειναι μονοδρομος , με αυτο γελανε και οι πετρες οπως λες!!
     

  13. 08-11-13 19:10 #1648
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    διαφωνω σε πολλα , πιο συστατικο δηλαδη στοχευει το λιπος που λες; αν ηταν ετσι θα δουλευε και ενω καποιοσ ηταν υπερθερμιδικα. σωστα;
    επεισης αυτο με την ποιοτητα δεν ειναι μονοδρομος , με αυτο γελανε και οι πετρες οπως λες!!
    Η ποιοτητα των θερμιδων εχει να κανει για παραδειγμα με το ειδος του υδατανθρακα που καταναλωνεις!Μπορει σαν νουμερο μια παστα να εχει για παραδειγμα χαμηλες θερμιδες (σε σχεση με αλλες τροφες) αλλα αυτο δεν σημαινει πως δεν θα μετατραπει σε λιπος καποια ποσοτητα αφου μιλαμε για απλο υδατανθρακα!Συστατικο που στοχευει για παραδειγμα στην καυση λιπους ειναι η καρνιτινη!Τα περισσοτερα θερμογενετικα την περιλαμβανουν καθως επισης και καφεινη που οπως ειναι γνωστο βοηθαει ενεργα στη χρηση του λιπους για ενεργεια!Παντα σε συνδυασμο με ασκηση βεβαια!
     

  14. 08-11-13 19:29 #1649
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Tο μονο που θα καταφερει καποιος που περνει καρνιτινη ειναι να μυριζει ο ιδρωτας του,τιποτα παραπανω..........
     

  15. 20-11-13 13:21 #1650
    Προεπιλογή CARNITINE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο totis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tο μονο που θα καταφερει καποιος που περνει καρνιτινη ειναι να μυριζει ο ιδρωτας του,τιποτα παραπανω..........
    Εμένα προσωπικά σε περιόδους που ήθελα να είμουν εκτός απο διεγερτικά η carnitine μου δούλεψε μια χαρά!
     

Σελίδα 110 από 120 ΠρώτηΠρώτη ... 1060100108109110111112 ... ΤελευταίαΤελευταία