Σελίδα 12 από 120 ΠρώτηΠρώτη ... 210111213142262112 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 166 έως 180 από 1786
  1. 19-04-10 04:19 #166
    Προεπιλογή
    Επειδη ψαχνομουν και εγω για τι λιποδιαλυτη (περα απο την καλη διατροφη) θα τσιμπησω, εχω ακουσει πολυ καλα λογια για το λιπο 6 και το μιτοτροπιν, ηθελα να ρωτησω:

    Ποιες ειναι οι ορμονες που περιεχουν μεσα (πχ αυτη που ειχε ποσταρει νωριτερα οMachiavelli: Diiodo-L-thyronine?).
    Εαν καποιος δεν εχει προβλημα με θυροειδη μπορει μετα απο την χρηση του προιοντος να αποκτησει ?
    Προβλημα στην καρδια μπορει να παρουσιασει?Υπαρχει κληρονομικο απο την μερια του πατερα μου και γιαυτο η ερωτηξης (εγω μεχρι τωρα δεν εχω παρουσιασει ποτε τιποτα).
    Αλλα τυχον αρνητικα (πχ:γεννητικο συστημα...).
    Επειδη δεν εχει τελιωσει ο κυκλος με το superbump , απαγορευεται να παρω λιποδιαλυτη?

    Οποιος ξερει να μου ας ποσταρει παρακαλω ωστε να μου απαντηθουν τα ερωτηματα γιατι με οσα ολα διαβαζω/ακουω δεν ξερω πανω σε τι να ΄΄πατησω΄΄ στο συγκεκριμενο θεμα.

    1.87 , 87 κιλα , 22 χρονωνε .
    Ευχαριστω για την προσοχη.

    Εδιτ:Δεν θελω να κανω χρηση του λιποδιαλυτη για να χασω καμια 20αρια κιλα , γυρω στα 4-5 λιπος.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη takir1dac : 19-04-10 στις 04:27
     

  2. 19-04-10 11:40 #167
    Προεπιλογή
    Εγω που ειμαι 21 και σε λιγου μηνες 22 μπορω να παρω μιτοτροπιν η λιπο6?

    Δεν εχω ιστορικο θυρεοειδη κτλ.Στομαχι γερο,αν κρινω οτι παλια ετρωγα τρελη σαβουρα κ δεν ειχα καουρες
     

  3. 19-04-10 12:02 #168
    Προεπιλογή lipo 6 black
    καλημερα εχει περιπου 10 μερες που περνω το lipo6 black εχω δει διαφορα γιατι ειχα κωλησει αλλα το θεμα ειναι οτι στην πρωινη δοση 3 καψουλες μετα απο μιση ωρα λογο θερμογενεσης αρχηζω και κρυονω σε φαση που δεν την παλευω.

    πιστευω ειναι μεχρι να το συνηθησω
    στον προηγουμενο κυκλο επερνα το vpx ths meltdown και εκει ειχα το ιδιο προβλημα σε ποιο ηπια μορφη και για λιγοτερη ωρα.
     

  4. 19-04-10 12:03 #169
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο takir1dac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποιες ειναι οι ορμονες που περιεχουν μεσα (πχ αυτη που ειχε ποσταρει νωριτερα οMachiavelli: Diiodo-L-thyronine?).
    Εαν καποιος δεν εχει προβλημα με θυροειδη μπορει μετα απο την χρηση του προιοντος να αποκτησει ?
    Προβλημα στην καρδια μπορει να παρουσιασει?Υπαρχει κληρονομικο απο την μερια του πατερα μου και γιαυτο η ερωτηξης (εγω μεχρι τωρα δεν εχω παρουσιασει ποτε τιποτα).
    Αλλα τυχον αρνητικα (πχ:γεννητικο συστημα...).
    Επειδη δεν εχει τελιωσει ο κυκλος με το superbump , απαγορευεται να παρω λιποδιαλυτη?

    Οποιος ξερει να μου ας ποσταρει παρακαλω ωστε να μου απαντηθουν τα ερωτηματα γιατι με οσα ολα διαβαζω/ακουω δεν ξερω πανω σε τι να ΄΄πατησω΄΄ στο συγκεκριμενο θεμα.

    1.87 , 87 κιλα , 22 χρονωνε .
    Ευχαριστω για την προσοχη.

    Εδιτ:Δεν θελω να κανω χρηση του λιποδιαλυτη για να χασω καμια 20αρια κιλα , γυρω στα 4-5 λιπος.
    Ναι αυτή είναι η ορμόνη και μεταβολίτης άλλης ορμόνης.
    Σε έναν μέσο υγιή άνθρωπο δε θα φέρει κανένα πρόβλημα σε περίπτωση που γίνουν όλα όπως τα λέει η εταιρία, μην επαναπαύεστε όμως στο "δεν έχω πάθει ποτέ τίποτα άρα καλά είμαι", εξετάσεις.
    Στην καρδιά μπορεί να σου προξενήσει ο,τι θα σου προξενούσε και ένας λιποδιαλύτης χωρίς ορμόνες, εξετάσεις κι εδώ για την καρδιά.
    Γεννητικό σύστημα, εννοείς πρόβλημα στα γεννετικά όργανα ή αποδυνάμωση σπέρματος; Αν ναι, όχι καμία τέτοια περίπτωση.
    Δεν υπάρχει πρόβλημα, αλλά για να σε πιάσει καλά άσε να φύγει λίγο η καφεΐνη του super pump, να ξεσυνηθίσεις λίγο. Γενικά τα νιτρικά θέλουν πολλούς υδατάνθρακες και το άλλο είναι λιποτροπικό, είναι κάπως χαζό να χρησιμοποιούνται ταυτόχρονα.

    beatshooter τα ίδια ισχύουν και για σένα περί εξετάσεων.
    Εννοείται ότι πρώτα κάνουμε σωστή διατροφή και προπόνηση και όταν κολλήσουμε το παίρνουμε.

    bandicoot νομίζω πως ο,τι είχαμε να σου πούμε στο είπαμε, μπήκες ρώτησες, σου είπαν όλοι όχι, και μονολεκτικά να στο λέγανε χωρίς καμία τεκμηρίωση έπρεπε να είχες πειστεί περισσότερο. Το σωσίβιο θέλει καθαρή διατροφή.

    Πάντως επειδή πολύ φασαρία βλέπω γύρω από αυτά, μην νομίζετε ότι κάνουν και θαύματα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Machiavelli : 19-04-10 στις 12:16
     

  5. 19-04-10 12:09 #170
    The Researcher
    Το avatar του χρήστη The Rock

    Εγγραφή
    28-08-2009
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.553
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flowin_through Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mακαριοι οι πτωχοι τω πνευματι...


    ΠΑΙΔΙΑ, ο λόγος που δεν προτείνονται συμπληρώματα/ΑΑΣ για ηλικίες κάτω των 21 και οτιδήποτε επηρεάζει τον ενδοκρινολογικό σύστημα ,είναι γιατί πολύ απλά μετά τα 21 σταθεροποιείται. Τόσο απλό. Βέβαια δεν είναι το ίδιο αασ μς ορμονικά συπληρώματα απλά το αναφέρω για να καταλάβετε τον λόγο.
    The last three or four reps is what makes the muscle grow. This area of pain divides the champion from someone else who is not a champion. That's what most people lack, having the guts to go on and just say they'll go through the pain no matter what happens.
    Arnold Schwarzenegger
     

  6. 19-04-10 13:05 #171
    Προεπιλογή
    παιδια καλησπερα!μηπως ξερετε απο που να αγορασω λυποδιαλυτες με εφεδρινη???
    βοηθηστε γιατι δε μπορω να βρω πουθενα!εχω παραγγειλει και απο το εξωτερικο αλλα εχει καθυστερησει πολυ!!καποιος εδω μεσα που παρειγγειλε και του ηρθε??
     

  7. 19-04-10 13:07 #172
    Το avatar του χρήστη veteran29

    Εγγραφή
    09-04-2010
    Περ.
    αθηνα-λουτσ
    Μηνύματα
    392
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sevas Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια καλησπερα!μηπως ξερετε απο που να αγορασω λυποδιαλυτες με εφεδρινη???
    βοηθηστε γιατι δε μπορω να βρω πουθενα!εχω παραγγειλει και απο το εξωτερικο αλλα εχει καθυστερησει πολυ!!καποιος εδω μεσα που παρειγγειλε και του ηρθε??
    με εφεδρινη??????????????????????????????????????????????????????????
    ??????????????????????????????
    ???????????????????????????????
    ?????????????????????????????
    '

    περνα μια βολτα και απο την ενοτητα 'νεο μελος' κ πες μας και δυο πραγματα για σενα
    Ευχαριστώ όσους με βοηθάνε(Βodybuilding.gr) και δεν ξεχνώ Αυτόν που με πρωτοβοηθησε ( ξέρει εκείνος!).
     

  8. 19-04-10 13:15 #173
    Το avatar του χρήστη Haris Pilton

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Shao Lin
    Μηνύματα
    1.341
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sevas Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια καλησπερα!μηπως ξερετε απο που να αγορασω λυποδιαλυτες με εφεδρινη???
    βοηθηστε γιατι δε μπορω να βρω πουθενα!εχω παραγγειλει και απο το εξωτερικο αλλα εχει καθυστερησει πολυ!!καποιος εδω μεσα που παρειγγειλε και του ηρθε??
    Aν δεν κανω λαθος ,ολα τα αεροδρομια της ευρωπης ειναι dead.
     

  9. 19-04-10 13:17 #174
    Το avatar του χρήστη veteran29

    Εγγραφή
    09-04-2010
    Περ.
    αθηνα-λουτσ
    Μηνύματα
    392
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Haris Pilton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aν δεν κανω λαθος ,ολα τα αεροδρομια της ευρωπης ειναι dead.
    δεν κανεις καθολου λαθος.........................................
    Ευχαριστώ όσους με βοηθάνε(Βodybuilding.gr) και δεν ξεχνώ Αυτόν που με πρωτοβοηθησε ( ξέρει εκείνος!).
     

  10. 21-04-10 07:59 #175
    Προεπιλογή
    επειδη δεν εχω ξαναχρησιμοποιησει λιποδιαλυτη. σε ποσο καιρο βλεπεις διαφορα? να υποθεσω δεν χανεις μυικη μαζα κ φυσικα δεν σταματας το αεροβιο ε? ή κανει θαυματα απο μονος του πια?
     

  11. 21-04-10 08:36 #176
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SeXperT Εμφάνιση μηνυμάτων
    επειδη δεν εχω ξαναχρησιμοποιησει λιποδιαλυτη. σε ποσο καιρο βλεπεις διαφορα? να υποθεσω δεν χανεις μυικη μαζα κ φυσικα δεν σταματας το αεροβιο ε? ή κανει θαυματα απο μονος του πια?
    ΔΕΝ βλέπεις διαφορά από τον λιποδιαλύτη όσο καιρό και να τον παίρνεις.Οι περισσότεροι είναι θερμογεννετικοί άρα αν δεν κάνεις αερόβια,είτε τον παίρνεις είτε όχι είναι το ίδιο.Και προφανώς χάνεις όση μυική μάζα θα έχανες και χωρίς τον λιποδιαλύτη,δεν σε προστετεύει από αυτό.
    ''Θαύματα'' μόνο η εφεδρίνη και αυτή με σωστή διατροφή και αερόβια.
     

  12. 21-04-10 08:54 #177
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Θαύματα δε γίνονται στις μέρες μας.
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
     

  13. 21-04-10 15:21 #178
    Προεπιλογή
    ΟΚ. ευχαριστω... αρα τον ξεχναω... συνεχιζω κανονικα την διατροφη μου κ το αεροβιο μου χωρις λιποδιαλυτη...

    P.S. ποιος ειναι ο καλυτερος τροπος για να μετρησεις 5gr? ενα κουταλακι του γλυκου ξερω οτι ειναι περιπου τοσο, αλλα κοφτο ή γεματο? ή δεν παιζει τοσο ρολο η ακριβεια? για την κρεατινη ρωταω...
     

  14. 21-04-10 15:35 #179
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SeXperT Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΟΚ. ευχαριστω... αρα τον ξεχναω... συνεχιζω κανονικα την διατροφη μου κ το αεροβιο μου χωρις λιποδιαλυτη...

    P.S. ποιος ειναι ο καλυτερος τροπος για να μετρησεις 5gr? ενα κουταλακι του γλυκου ξερω οτι ειναι περιπου τοσο, αλλα κοφτο ή γεματο? ή δεν παιζει τοσο ρολο η ακριβεια? για την κρεατινη ρωταω...
    Για ποιον λογο ακριβως τον ξεχνας?
     

  15. 21-04-10 15:36 #180
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Manos1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΔΕΝ βλέπεις διαφορά από τον λιποδιαλύτη όσο καιρό και να τον παίρνεις.Οι περισσότεροι είναι θερμογεννετικοί άρα αν δεν κάνεις αερόβια,είτε τον παίρνεις είτε όχι είναι το ίδιο.Και προφανώς χάνεις όση μυική μάζα θα έχανες και χωρίς τον λιποδιαλύτη,δεν σε προστετεύει από αυτό.
    ''Θαύματα'' μόνο η εφεδρίνη και αυτή με σωστή διατροφή και αερόβια.
    Το δεν βλεπεις διαφορα ειναι το συμπερασμα της μεγαλης σου εμπειριας με τους λιποδιαλυτες να υποθεσω?Αν περιμενς με τον λιποδιαλυτη να γινεις φετες και κεφαλοτυρια ναι δεν βλεπεις διαφορα.Αν περιμενες αυξηση του μεταβολικου ρυθμου,ενεργεια και απωλεια νερου θα εβλεπες διαφορα.
     

Σελίδα 12 από 120 ΠρώτηΠρώτη ... 210111213142262112 ... ΤελευταίαΤελευταία