Σελίδα 20 από 120 ΠρώτηΠρώτη ... 1018192021223070 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 286 έως 300 από 1786
  1. 05-07-10 23:01 #286
    Προεπιλογή
    παιδια εγώ θέλω να ρωτήσω τι λυποδιαλίτη μου συστήνεται για κοπέλες να παρω για να δωσω που θα βοηθήσει. Σκεφτομαι για λιπο 6 αλλα θα ήθελα να μου πείτε τη γνώμη σας μπορει να κάνω κανενα λαθος. Εθχαριστώ
     

  2. 05-07-10 23:19 #287
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Υπαρχει Lipo6 Her,γυναικεία εκδοση δηλαδη...
     

  3. 05-07-10 23:27 #288
    Προεπιλογή
    κανοθν δουλεια φιλε μου, η μου συστήνεις κατι αλλο?
     

  4. 06-07-10 01:09 #289

    Εγγραφή
    24-06-2010
    Περ.
    patra, greece
    Μηνύματα
    14
    Exclamation sos
    λιγι βοι8εια ρε παιδια! πειτε μου εναν καλο λιποτροπικο-λιποδυαλιτι η απωσ αλλιωσ λεγεται τελος παντον..
     

  5. 06-07-10 01:34 #290
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=8523

    Διαβασε ολο αυτο και οταν καταλαβεις πεντε πραγματα διαλεξε εναν και ποσταρε τον ξανα εδω και θα σου πουμε την γνωμη μας.Βεβαια θα σου πουνε για διατροφη κτλ αλλα αφου θα τον παρεις που θα τον παρεις ε ας παρεις κατι στο επιπεδο σου.
     

  6. 07-07-10 16:40 #291

    Εγγραφή
    24-06-2010
    Περ.
    patra, greece
    Μηνύματα
    14
    Προεπιλογή
    το sida ειναι διαθεσιμο και στιν ελλαδα? αν ναι ποσο κοστιζει?
     

  7. 18-07-10 02:13 #292
    Προεπιλογή Λιποδιαλυτικα! Γιατι ομως?
    Εχω χρησιμοποιησει 2-3 φορες λιποδιαλυτες, απο τα παλια καλα hydroxycut αυτα με ephedra (οτι και να λετε δουλευανε!) xenadrine rfa-x, και τωρα 8α παρω ενα κουτακι lipo6 advanced και οπως και τα προηγουμενα πιστευω οτι 8α με βοηθησει και αυτο,
    αλλα το θεμα μου ειναι οι στοχοι.
    Τι εννοω? ειμαι 1.75, 72 κιλα με αρκετα εμφανεις κοιλιακους (οι κατω κατω ειναι λιγο θαμποι) και ελπιζω οτι οι λιποδιαλυτες θα με γραμμωσουν καλυτερα, ακομα ελπιζω να αποφυγω καποια εξαντλητικη διαιτα και μα μην με νοιζει για 100 θερμιδες πανω απο τον καθημερινο μου στοχο.
    Νεο μελος ειμαι κ διαβαζω οσο μπορω και βλεπω αρκετο ενδιαφερον για λιποδιαλυτες απο ατομα που θελουν να χασουν 10 και 20 κιλα, και αναρωτιεμαι αν το να κανεις κυκλους λιποδιαλυτων για το διαστημα που θα παρει να χασει καποιος 20 κιλα ειναι υγιες? και ποσο θα βοηθησουν?
    και μετα τι θα γινει? θα τους περνει ες αει?
    Μηπως τελικα πρεπει να ριχτει περισσοτερη προσοχη στη διετα μονιμα και μετα για το κατι extra οι λιποδιαλυτες?

    ολα τα μη φυσικα συμπληρωματα (κ δεν μιλαω για πρωτεινη) πιστευω οτι κρυβουν τους μακροχρονιους κινδυνους τους και ας μην ξεχναμε οτι οι αθλητες πολλες φορες εχουν παθει "ζημιες" απο φαινομενικα ακινδυνα ,για την εκαστωτε εποχη, σκευασματα και ας εχουν κ 5 γιατρους πανω απο το κεφαλι τους..
     

  8. 18-07-10 02:37 #293
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Slan9e Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω χρησιμοποιησει 2-3 φορες λιποδιαλυτες, απο τα παλια καλα hydroxycut αυτα με ephedra (οτι και να λετε δουλευανε!) xenadrine rfa-x, και τωρα 8α παρω ενα κουτακι lipo6 advanced και οπως και τα προηγουμενα πιστευω οτι 8α με βοηθησει και αυτο,
    αλλα το θεμα μου ειναι οι στοχοι.
    Τι εννοω? ειμαι 1.75, 72 κιλα με αρκετα εμφανεις κοιλιακους (οι κατω κατω ειναι λιγο θαμποι) και ελπιζω οτι οι λιποδιαλυτες θα με γραμμωσουν καλυτερα, ακομα ελπιζω να αποφυγω καποια εξαντλητικη διαιτα και μα μην με νοιζει για 100 θερμιδες πανω απο τον καθημερινο μου στοχο.
    Νεο μελος ειμαι κ διαβαζω οσο μπορω και βλεπω αρκετο ενδιαφερον για λιποδιαλυτες απο ατομα που θελουν να χασουν 10 και 20 κιλα, και αναρωτιεμαι αν το να κανεις κυκλους λιποδιαλυτων για το διαστημα που θα παρει να χασει καποιος 20 κιλα ειναι υγιες? και ποσο θα βοηθησουν?
    και μετα τι θα γινει? θα τους περνει ες αει?
    Μηπως τελικα πρεπει να ριχτει περισσοτερη προσοχη στη διετα μονιμα και μετα για το κατι extra οι λιποδιαλυτες?

    ολα τα μη φυσικα συμπληρωματα (κ δεν μιλαω για πρωτεινη) πιστευω οτι κρυβουν τους μακροχρονιους κινδυνους τους και ας μην ξεχναμε οτι οι αθλητες πολλες φορες εχουν παθει "ζημιες" απο φαινομενικα ακινδυνα ,για την εκαστωτε εποχη, σκευασματα και ας εχουν κ 5 γιατρους πανω απο το κεφαλι τους..
    εννοειται φιλε μου !!!
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
     

  9. 18-07-10 03:26 #294
    Προεπιλογή
    Παντως το μιτοτροπιν που παιρνω τωρα σε διακοπες ( για το μονο λογο, οτι μπορω να παιρνω σωστα τις δοσεις, επειδη εχω ελευθερο χρονο ολη την ημερα ), αν και δε κανω σωστη διατροφη, δε βαζω καθολου κιλα. Κανω ελαχιστα βαρη και κολυμπι μονο απο αεροβια. Πιστευω οτι αν και το αδικω παρα πολυ αυτον τον ισχυρο λιποδιαλυτη, εντουτοις κανει αρκετα καλη δουλεια. Υπο αλλες προϋποθεσεις, μετα απο 25 ημερες αδειας χωρις τον λιποδιαλυτη, σιγουρα θα ημουν ανεβασμενος κατα 2-4 κιλα, οπως ειχε γινει και περυσι!!
     

  10. 18-07-10 16:50 #295
    Προεπιλογή
    Δεν διαφωνω καθολου για το οτι καποιοι λιποδιαλυτες δουλευουν, ισα ισα. Απλα κατα την δικη αποψη, τον σωματοτυπο μου κτλ, τα 3 παραπανω κιλα ειναι 1-1,1/2 μηνας παραπανω διετα και δεν πιστευω οτι αξιζει να φορτωνεις το σωμα σου με κατι κανα 6μηνο για να γλυτωσεις αυτο τον μηνα..πιστευω πως μεχρι να βρεθει καποιος στο 12-14% λιπος καλυτερα ειναι να το κανει φυσικα ή εστω με ενα κυκλο λιποδιαλυτων / εξαμηνο για το σοκ.

    Η δικη μου προσωπικη αποψη παντα, ουτε ειδικος ειμαι, ουτε αθλητης, απλα ξερω τι δουλευει πανω μου.
     

  11. 18-07-10 22:47 #296
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    αφου οι κοιλιακοι σου φαινονται καλυτερο θα ηταν να προσεξεις λιγο περισοτερο την διατροφη σου... να τρως "καθαρα" και συστηματικα και τα αποτελεσματα θα ερθουν χωρις λιποδιαλυτες... και χωρις να παιζεις με τις ορμονες σου...
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
     

  12. 19-07-10 00:09 #297
    Προεπιλογή
    αν κανεις πρωινο αεροβιο το λιποτροπικο το παιρνεις 30 πριν και κανεις αεροβιο?
    η το παιρνεις 30 μετα τρως και μετα αεροβιο?
     

  13. 19-07-10 00:19 #298
    Προεπιλογή
    Καλυτερα πριν το αεροβιο.
     

  14. 19-07-10 00:20 #299
    Προεπιλογή
    ναι πριν σιγουρα εννοω το παιρνω και παω τρεχω

    η


    το παιρνω τρωω και παω τρεχω
    ?
     

  15. 19-07-10 00:28 #300
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο arisfwtis Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν κανεις πρωινο αεροβιο το λιποτροπικο το παιρνεις 30 πριν και κανεις αεροβιο?
    η το παιρνεις 30 μετα τρως και μετα αεροβιο?
    ειναι οτι καλυτερο να περνεις τους λιποδιαλυτες μιση ωρα πριν την πρωινη αεροβια νυστικος (η πριν την προπονηση παλι με αδειο στομαχη)... ο οργανισμος μη εχοντας γεματες τις ενεργειακες "αποθηκες" του καιει λιπος και μαζι με τα συστατικα του λιποδιαλυτη αυξανετε ο ρυθμος αποδεσμευσης του λιπους και αυτο ειναι το ζητουμενο...
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
     

Σελίδα 20 από 120 ΠρώτηΠρώτη ... 1018192021223070 ... ΤελευταίαΤελευταία