Σελίδα 51 από 120 ΠρώτηΠρώτη ... 41495051525361101 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 751 έως 765 από 1786
  1. 10-05-11 15:07 #751
    Προεπιλογή
    Παιδια θα ηθελα να ρωτησω αν τα ωμεγα-3 θα πρεπει να λαβμανονται και σε περιοδο ογκου επειδη εχω ακουσει οτι ειναι για λιποδιαλυση.Δηλαδη πιστευεται οτι χρειαζεται ενα τετοιου ειδος συμπληρωμα οταν καποιος προσπαθει να ανεβασει κιλα?
     

  2. 10-05-11 15:29 #752
    Προεπιλογή
    Γεια σας παιδιά!

    είμαι 1,76 και 107 (κιλακια)

    κάνω γυμναστική εδώ και 2 χρονιά.έχω δοκιμάσει πολλούς λυποδιαλητες και πολλά συμπληρώματα!

    το κακό με την περίπτωση μου είναι οτι πάσχω από νόσο hodgkin και έχω κάνει μεταμόσχευση μυελού των οστών και θα ξανά κάνω σε 3 μήνες κάνω και θεραπείες που περιλαμβάνουν και κορτιζόνη και έτσι από τα 80 κιλά έχω φτάσει 107!όταν κάνω θεραπείες δεν περνώ τπτ.μόνο κάτι πολυβιταμηνες!έχω μπροστά μου 3 μήνες και έλεγα να κάνω καμιά λυποδιαληση.
    κάνω μαζί με τα βάρη και 40 λεπτά διάδρομο.15 ποδήλατο και 15 ελιπτικο(3 μέρες την εβδομάδα)και τις αλλες 2 μονο αεροβια!
    τι μου προτείνετε να πάρω για να κάνω σωστή δουλειά!



    ευχαριστώ!
     

  3. 10-05-11 15:37 #753
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Toxical Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια θα ηθελα να ρωτησω αν τα ωμεγα-3 θα πρεπει να λαβμανονται και σε περιοδο ογκου επειδη εχω ακουσει οτι ειναι για λιποδιαλυση.Δηλαδη πιστευεται οτι χρειαζεται ενα τετοιου ειδος συμπληρωμα οταν καποιος προσπαθει να ανεβασει κιλα?
    Παντα πρεπει να παιρνουμε ωμεγα3. Ειναι πολυτιμα για τον οργανισμο.
     

  4. 10-05-11 16:53 #754
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο karpoutzidis Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι μου προτείνετε να πάρω για να κάνω σωστή δουλειά!
    μιας κ εισαι ιδιαζουσα περιπτωση λογω του θεματος με την υγεια που εχεις μηπως να ρωταγες καλυτερα ενα γιατρο που σε παρακολουθει?
     

  5. 10-05-11 19:00 #755
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    μιας κ εισαι ιδιαζουσα περιπτωση λογω του θεματος με την υγεια που εχεις μηπως να ρωταγες καλυτερα ενα γιατρο που σε παρακολουθει?

    ο ένας που του πήγα το hemodrene Και το oxyelite pro μου είπε παρτα και τα είχα πάρει παλιότερα.τώρα έχω το thermobol και έλεγα να το συνδύαζα με κάτι άλλο....έχω και ένα κουτί από το cla με αμινοξέα το bodylean να το δυνδιασω?ο άλλος από την άλλη δεν θέλει ούτε να τα ακούει!γ αυτόν είναι πραμματα σατανικά(όποτε δεν κάνουμε καν συζήτηση επι του θεματος)
    από την άλλη έχει και 500 διαφορετικά να του τα πηγαίνω ένα ένα δεν πολύ λέει!
     

  6. 11-05-11 14:07 #756
    Προεπιλογή power health cla
    power health cla.παιδια εχει δοκιμασει κανεις αυτο το προιον?
     

  7. 11-05-11 16:56 #757
    Προεπιλογή λιποδιαλυτης με διαιτα!
    βασικα μια ερωτηση αν μπορει καποιος να με φωτισει
    αν τηρω ισοθερμιδικη διατροφη(αυστηρη χωρις cheatmeals) και θελω να χασω λιπος,θα δουλεψει ο λιποδιαλυτης??αεροβια δεν κανω αλλα εχω 4 pack τα 2 κατω θελουν λιγο να φανουν
    και δευτερο τι προτεινετε σε καποιον π δεν θελει κατι extreme??(ασχετο αλλα εχω δοκιμασει εφεδρινη και μ ερχοταν εμετος,ετσι τα ψιλοαποφευγω)
     

  8. 11-05-11 17:37 #758
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο procop Εμφάνιση μηνυμάτων
    βασικα μια ερωτηση αν μπορει καποιος να με φωτισει
    αν τηρω ισοθερμιδικη διατροφη(αυστηρη χωρις cheatmeals) και θελω να χασω λιπος,θα δουλεψει ο λιποδιαλυτης??αεροβια δεν κανω αλλα εχω 4 pack τα 2 κατω θελουν λιγο να φανουν
    και δευτερο τι προτεινετε σε καποιον π δεν θελει κατι extreme??(ασχετο αλλα εχω δοκιμασει εφεδρινη και μ ερχοταν εμετος,ετσι τα ψιλοαποφευγω)
    φιλε μου παντα δουλευει ενας λιποδυαλητης μαζι με μια αυστηρη διατροφη.αρκει να μην την ''σπασεις'' για τον 1ο μηνα τουλαχιστον.και αν εκανες ενα 30' αεροβια μαζι με διατροφη δεν θα χρειαζοταν λιποδυαλητης!
     

  9. 11-05-11 20:47 #759
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hulkman Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε μου παντα δουλευει ενας λιποδυαλητης μαζι με μια αυστηρη διατροφη.αρκει να μην την ''σπασεις'' για τον 1ο μηνα τουλαχιστον.και αν εκανες ενα 30' αεροβια μαζι με διατροφη δεν θα χρειαζοταν λιποδυαλητης!
    φιλε μ συμφωνω,
    αλλα βαριεμαι την αεροβια! απλα εχω ακουσει οτι ο λιποδιαλυτης παει με διαιτα(υποθερμιδικη διατροφη) και για αυτο ρωταω!
    αλλωστε δεν περιμενω και τιποτα τρελο....και γενικα δεν θελω να φορτωνω τον οργανισμο μ με σκευασματα(ηδη παιρνω αρκετα)...ετσι ρωταω αν αξιζει ειδαλλως δεν υπαρχει νοημα....δηλαδη η πρεπει να παρεις κατι δυνατο η τιποτα
     

  10. 11-05-11 20:50 #760
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο procop Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε μ συμφωνω,
    αλλα βαριεμαι την αεροβια! απλα εχω ακουσει οτι ο λιποδιαλυτης παει με διαιτα(υποθερμιδικη διατροφη) και για αυτο ρωταω!
    αλλωστε δεν περιμενω και τιποτα τρελο....και γενικα δεν θελω να φορτωνω τον οργανισμο μ με σκευασματα(ηδη παιρνω αρκετα)...ετσι ρωταω αν αξιζει ειδαλλως δεν υπαρχει νοημα....δηλαδη η πρεπει να παρεις κατι δυνατο η τιποτα
    αν την βαριεσε τοτε μην κανεις.... δοκιμασε τα 10' hiit η' διαφορα conditioning training που κανουν για kickbox/mma....
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
     

  11. 11-05-11 22:10 #761
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν την βαριεσε τοτε μην κανεις.... δοκιμασε τα 10' hiit η' διαφορα conditioning training που κανουν για kickbox/mma....
    +1000 φοβερές οι προπονήσεις αυτές. Και βασικά είναι strength & conditioning. Mε αυτές αμα ξέρεις τι κάνεις, κρατάς και την μυικότητα και φτιάχνεις και φυσική κατάσταση. Και βασικό δεν βαριέσαι. Υπάρχουν άπειρα είδη ασκήσεων.
     

  12. 11-05-11 22:33 #762
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    +1000 φοβερές οι προπονήσεις αυτές. Και βασικά είναι strength & conditioning. Mε αυτές αμα ξέρεις τι κάνεις, κρατάς και την μυικότητα και φτιάχνεις και φυσική κατάσταση. Και βασικό δεν βαριέσαι. Υπάρχουν άπειρα είδη ασκήσεων.
    αν παρω ενα σακο του μποξ κ τον μελανιαζω στο ξυλο θα μαι κομπλε?θα χανω λιπος αν το κανω αυτο για καμια ωρα?
    aesthetics 100/100
     

  13. 11-05-11 23:54 #763
    Προεπιλογή power health cla.
    power health cla.παιδια εχει δοκιμασει κανεις αυτο το προιον?
     

  14. 12-05-11 12:24 #764
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν την βαριεσε τοτε μην κανεις.... δοκιμασε τα 10' hiit η' διαφορα conditioning training που κανουν για kickbox/mma....
    devil εχεις δικιο,
    ειδικα croossfit π εχω κανει ειναι super.....γενικα για τους λιποδιαλυτες για να μην δωσω τσαμπα λεφτα ειναι οκ να παρω (παντα με το σκεπτικο να δω καποια διαφορα,οχι και φετες να-ουμε)
     

  15. 12-05-11 14:09 #765
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hulkman Εμφάνιση μηνυμάτων
    power health cla.παιδια εχει δοκιμασει κανεις αυτο το προιον?
    της powerhealth οχι αλλα γενικα CLA ναι αρκετες φορες.... λιγα τα αποτελεσματα παντα... και δεν ξερω αν ηταν απο το συμπληρωμα.....
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
     

Σελίδα 51 από 120 ΠρώτηΠρώτη ... 41495051525361101 ... ΤελευταίαΤελευταία