Σελίδα 68 από 120 ΠρώτηΠρώτη ... 1858666768697078118 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.006 έως 1.020 από 1786
  1. 04-09-11 16:49 #1006
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xrisbud Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκτός κια αν είσαι αναίσθητος και τέρας σαν αυτούς που πίνουν 2 διπλους espresso για να πάρουν τα πόδια τους το πρωί.
    αυτό δυστυχώς ειναι το πρόβλημα μου , η καφεΐνη δεν με πιάνει καθόλου (γιαυτό σταμάτησα και τους καφέδες, γιατί δεν με βοηθούσαν να ξυπνήσω το πρωί) . Μάλιστα επειδή δεν με πίστευε ενας φίλος οτι δεν με πιάνει (αυτός παθαίνει ταχυκαρδίες) έβαλα σε ενα ποτήρι μπύρας απο τα μεγάλα 15 κουταλιές καφέ , νερό , το ανακάτεψα με ενα κουτάλι να διαλυθεί και το ήπια και δεν ειχα οχι ενόχληση αλλά ήταν λες και ήπια νερο.(δεν νιώθω πικρίλα επίσης από τον σκέτο καφε)

    οπότε ο μόνος λιποδιαλίτης(λιποτροπικό) που κάνει για εμένα παράδειγμα ειναι το mitotropin που βλέπω πως βοηθάει αυτη την στιγμή.

    Λογικά έχει να κάνει με τον οργανισμό..
     

  2. 04-09-11 17:01 #1007
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο rey1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτό δυστυχώς ειναι το πρόβλημα μου , η καφεΐνη δεν με πιάνει καθόλου (γιαυτό σταμάτησα και τους καφέδες, γιατί δεν με βοηθούσαν να ξυπνήσω το πρωί) . Μάλιστα επειδή δεν με πίστευε ενας φίλος οτι δεν με πιάνει (αυτός παθαίνει ταχυκαρδίες) έβαλα σε ενα ποτήρι μπύρας απο τα μεγάλα 15 κουταλιές καφέ , νερό , το ανακάτεψα με ενα κουτάλι να διαλυθεί και το ήπια και δεν ειχα οχι ενόχληση αλλά ήταν λες και ήπια νερο.(δεν νιώθω πικρίλα επίσης από τον σκέτο καφε)

    οπότε ο μόνος λιποδιαλίτης(λιποτροπικό) που κάνει για εμένα παράδειγμα ειναι το mitotropin που βλέπω πως βοηθάει αυτη την στιγμή.

    Λογικά έχει να κάνει με τον οργανισμό..
    15 κουταλιες καφε?
     

  3. 04-09-11 17:04 #1008
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    15 κουταλιες καφε?
    ναι , το είπαμε μεταξύ σοβαρού και αστείου και είπα να δοκιμάσω. Τελικά τώρα που το σκέφτομαι είναι περίεργο να έχω τόσο μεγάλη ανοχή στην καφεΐνη . Λέτε να έχω κάποιο πρόβλημα
     

  4. 04-09-11 17:07 #1009
    Το avatar του χρήστη xrisbud

    Εγγραφή
    06-11-2009
    Περ.
    Aθήνα
    Μηνύματα
    94
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο rey1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτό δυστυχώς ειναι το πρόβλημα μου , η καφεΐνη δεν με πιάνει καθόλου (γιαυτό σταμάτησα και τους καφέδες, γιατί δεν με βοηθούσαν να ξυπνήσω το πρωί) . Μάλιστα επειδή δεν με πίστευε ενας φίλος οτι δεν με πιάνει (αυτός παθαίνει ταχυκαρδίες) έβαλα σε ενα ποτήρι μπύρας απο τα μεγάλα 15 κουταλιές καφέ , νερό , το ανακάτεψα με ενα κουτάλι να διαλυθεί και το ήπια και δεν ειχα οχι ενόχληση αλλά ήταν λες και ήπια νερο.(δεν νιώθω πικρίλα επίσης από τον σκέτο καφε)

    οπότε ο μόνος λιποδιαλίτης(λιποτροπικό) που κάνει για εμένα παράδειγμα ειναι το mitotropin που βλέπω πως βοηθάει αυτη την στιγμή.

    Λογικά έχει να κάνει με τον οργανισμό..
    15 κουταλιές καφέ ??? μην κάνεις τέτοια πειράματα ρε. μυστήριο είναι πάντως!! τι πίεση έχεις εσύ? όταν τρέχεις δεν ανεβαίνουν οι παλμοί της καρδιάς; Δες το από άλλη οδό φίλε. Δεν μιλας και με έναν καρδιολόγο ; δεν μου ακούγεται νορμαλ αυτό. μου θυμίζει κάτι άτομα που έχει παραλύσει το νεύρο που στέλνει ερεθισματα στον εγκέφαλο για τον πόνο και δεν καταλαβαίνουν πότε χαλάει το δόντι τους ή χτυπάνε και δεν νιώθουν τίποτα. Μπα.. δεν μου κάνει φυσιολογικό αυτό, κάτι δεν μ'αρεσει. σορρυ που το έγραψα αυτό, no offence.
     

  5. 04-09-11 17:32 #1010
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xrisbud Εμφάνιση μηνυμάτων
    15 κουταλιές καφέ ??? μην κάνεις τέτοια πειράματα ρε. μυστήριο είναι πάντως!! τι πίεση έχεις εσύ? όταν τρέχεις δεν ανεβαίνουν οι παλμοί της καρδιάς; Δες το από άλλη οδό φίλε. Δεν μιλας και με έναν καρδιολόγο ; δεν μου ακούγεται νορμαλ αυτό. μου θυμίζει κάτι άτομα που έχει παραλύσει το νεύρο που στέλνει ερεθισματα στον εγκέφαλο για τον πόνο και δεν καταλαβαίνουν πότε χαλάει το δόντι τους ή χτυπάνε και δεν νιώθουν τίποτα. Μπα.. δεν μου κάνει φυσιολογικό αυτό, κάτι δεν μ'αρεσει. σορρυ που το έγραψα αυτό, no offence.
    μην λες σορρυ , το ξέρω ότι δεν το λες για να με προσβάλλεις αλλά και τον πόνο τον καταλαβαίνω δύστυχος και τα πάντα.

    οι παλμοί της καρδιάς μου ανεβαίνουν στο αερόβιο κλπ κανονικά.
    καρδιογράφημα είχα κάνει πριν ενα χρόνο και με βρήκε μια χαρά απλα μου είπε πως πρέπει να χάσω κιλά γιατι δεν κάνει καλό να έχω τόσα (λογικό).

    edit : δεν ξέρω αν η πίεση έχει σχέση με την φλεβικότητα αλλα τώρα που κατεβαίνω αρκετά στα κιλά μου (πρεπει να χάσω μονοψήφιο πλέον) πρόσεξα ότι πετάγονται φλέβες στο επάνω μέρος των χεριών μου λίγο πίσω απο τα δάχτυλα προς τον καρπό (στο επάνω μέρος του χεριού) και όταν κάνω βάρη με λίγα κιλά πετάγονται δύο φλέβες στο κάθε χέρι από τους καρπούς μέχρι τον αγγόνα (και έχω αρκετό ποσοστό λίπους λογικά , σκέψου να πέσω σε χαμηλό).

    κατά τα άλλα μόνο στον καφέ έχω ανοχή , το αλκοόλ (που δεν πίνω πλέον) με πιάνει πολύ παράδειγμα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη rey1989 : 04-09-11 στις 17:37
     

  6. 04-09-11 17:42 #1011
    Το avatar του χρήστη xrisbud

    Εγγραφή
    06-11-2009
    Περ.
    Aθήνα
    Μηνύματα
    94
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο rey1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μην λες σορρυ , το ξέρω ότι δεν το λες για να με προσβάλλεις αλλά και τον πόνο τον καταλαβαίνω δύστυχος και τα πάντα.

    οι παλμοί της καρδιάς μου ανεβαίνουν στο αερόβιο κλπ κανονικά.
    καρδιογράφημα είχα κάνει πριν ενα χρόνο και με βρήκε μια χαρά απλα μου είπε πως πρέπει να χάσω κιλά γιατι δεν κάνει καλό να έχω τόσα (λογικό).

    edit : δεν ξέρω αν η πίεση έχει σχέση με την φλεβικότητα αλλα τώρα που κατεβαίνω αρκετά στα κιλά μου (πρεπει να χάσω μονοψήφιο πλέον) πρόσεξα ότι πετάγονται φλέβες στο επάνω μέρος των χεριών μου λίγο πίσω απο τα δάχτυλα προς τον καρπό (στο επάνω μέρος του χεριού) και όταν κάνω βάρη με λίγα κιλά πετάγονται δύο φλέβες στο κάθε χέρι από τους καρπούς μέχρι τον αγγόνα (και έχω αρκετό ποσοστό λίπους λογικά , σκέψου να πέσω σε χαμηλό).

    κατά τα άλλα μόνο στον καφέ έχω ανοχή , το αλκοόλ (που δεν πίνω πλέον) με πιάνει πολύ παράδειγμα.
    ας πουμε ότι είσαι τυχερός, τότε, keep going
     

  7. 06-09-11 19:21 #1012

    Εγγραφή
    17-11-2010
    Περ.
    Athens, Greece
    Μηνύματα
    7
    Προεπιλογή Gaspari Nutrition Phenorex & Spirodex
    Μπορείτε να μου πείτε ποιο αντικαθιστά το Mitotropin και ποιό το Cytolean;
    Επίσης πώς γίνονται οι κύκλοι; Ποιό παίρνει κανείς τον 1ο μήνα και ποιό τον επόμενο;
     

  8. 06-09-11 19:22 #1013
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kgkolfis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορείτε να μου πείτε ποιο αντικαθιστά το Mitotropin και ποιό το Cytolean;
    Επίσης πώς γίνονται οι κύκλοι; Ποιό παίρνει κανείς τον 1ο μήνα και ποιό τον επόμενο;
    το phenorex αντικαθιστα το μιτο,το αλλο κανενα και τα παιρνεις αυτα και τα 2 μαζι δεν ειναι οπως το μιτο με το cyto που ηθελαν μια το ενα τον ενα μηνα μια το αλλο τον αλλο μηνα..
     

  9. 06-09-11 19:24 #1014
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    το phenorex αντικαθιστα το μιτο,το αλλο κανενα και τα παιρνεις αυτα και τα 2 μαζι δεν ειναι οπως το μιτο με το cyto που ηθελαν μια το ενα τον ενα μηνα μια το αλλο τον αλλο μηνα..
    και γιατί το μίτο θέλει και το cyto ?
     

  10. 06-09-11 19:24 #1015
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο rey1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    και γιατί το μίτο θέλει και το cyto ?
    ε για καλυτερα αποτελεσματα ελεγε ο γκασπαρι ενα μηνα το ενα,ενα μηνα το αλλο...
     

  11. 06-09-11 19:37 #1016
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ε για καλυτερα αποτελεσματα ελεγε ο γκασπαρι ενα μηνα το ενα,ενα μηνα το αλλο...
    α οκ , εγώ στον μήνα θα το σταματήσω πάντως και θα συνεχίσω μόνο με whey + πολυβιταμίνες.
    εξάλλου δεν πάω για γράμμωση ,να ξεκολλήσω ήθελα
     

  12. 06-09-11 20:05 #1017

    Εγγραφή
    17-11-2010
    Περ.
    Athens, Greece
    Μηνύματα
    7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    το phenorex αντικαθιστα το μιτο,το αλλο κανενα και τα παιρνεις αυτα και τα 2 μαζι δεν ειναι οπως το μιτο με το cyto που ηθελαν μια το ενα τον ενα μηνα μια το αλλο τον αλλο μηνα..
    Αν δηλαδή για παράδειγμα πάρεις και τα 2 τον ένα μήνα, μπορείς τον επόμενο να πάρεις cytolean για καλύτερα αποτελέσματα ή έχει αποσυρθεί το cytolean όπως και το mito;
    Επίσης γνωρίζεις τη δοσολογία phenorex και spirodex για 1 μήνα, με την προϋπόθεση ότι τα παίρνεις μαζι;
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kgkolfis : 06-09-11 στις 20:08
     

  13. 06-09-11 20:11 #1018
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kgkolfis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν δηλαδή για παράδειγμα πάρεις και τα 2 τον ένα μήνα, μπορείς τον επόμενο να πάρεις cytolean για καλύτερα αποτελέσματα ή έχει αποσυρθεί το cytolean όπως και το mito;
    Επίσης γνωρίζεις τη δοσολογία phenorex και spirodex για 1 μήνα, με την προϋπόθεση ότι τα παίρνεις μαζι;
    αποσύρθικε το μίτο ? πριν 18 μέρες αγόρασα.
     

  14. 06-09-11 20:13 #1019

    Εγγραφή
    17-11-2010
    Περ.
    Athens, Greece
    Μηνύματα
    7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο rey1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αποσύρθικε το μίτο ? πριν 18 μέρες αγόρασα.
    Νομίζω ότι σιγά-σιγά αποσύρεται, αλλά ας απαντήσει κάποιος άλλος που ξέρει σίγουρα..
    Σύμφωνα με το 2ο post σε αυτό το forum..
    Οπότε φαντάζομαι πως ότι Mitotropin έχει μείνει είναι απλά απόθεμα..
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kgkolfis : 06-09-11 στις 20:21
     

  15. 06-09-11 20:39 #1020
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kgkolfis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω ότι σιγά-σιγά αποσύρεται, αλλά ας απαντήσει κάποιος άλλος που ξέρει σίγουρα..
    Σύμφωνα με το 2ο post σε αυτό το forum..
    Οπότε φαντάζομαι πως ότι Mitotropin έχει μείνει είναι απλά απόθεμα..
    να προλάβουμε να πάρουμε τότε να έχουμε στόκ .
     

Σελίδα 68 από 120 ΠρώτηΠρώτη ... 1858666768697078118 ... ΤελευταίαΤελευταία