Σελίδα 94 από 95 ΠρώτηΠρώτη ... 448492939495 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.396 έως 1.410 από 1418
  1. 08-12-18 01:21 #1396
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε για πες εντυπώσεις, ,πηχτη, γλυκια, γιατι ειναι σε φοβερη προσφορα η Gold και θελω να δοκιμάσω μια διαφορετική γευση
    και γω γιαυτο την πηρα αυτη η γευση ειναι μακραν η καλυτερηη .. οχι πολυ πολυ γλυκια πιστευω ειναι οπως ακριβως πρεπει ... σε αντιστοιχη γευση (vanilla birthday cake) ειχα δοκιμασει την nitrotech της muscle tech αλλα της on ειναι πολυ πιο γευστικη . εμενα μου θυμιζει κεικ με λευκη σοκολατα και δεν ειναι πηχτη .γενικα πιστευω πως θα κολλησω στην on , και ειδικοτερα σε αυτη τη γευση
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-12-18 01:23 #1397
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε το ότι την πήρες απο ελληνικο μαγαζί, δεν σημαίνει ότι δεν εχει έρθει απο την Βουλγαρία ή απο κάποια άλλη χώρα της Ευρώπης.
    Στην Ελλάδα είμαστε, κανείς δεν "υπακούει" σε κάποιους αγραφους κανόνες και δεν παίρνουν από τον επίσημο εισαγωγέα, αυτό ισχύει από αυτοκίνητα, laptop μέχρι και αναπτήρες.
    Επίσημοι αντιπρόσωποι της Optimum ειναι τα Xtremes Stores, (δες εδώ και εδώ ) τα υπόλοιπα είναι παραεισαγωγές, απο αποθήκες της Ευρώπης, εκτός αν το ελληνικό μαγαζί την έχει πάρει απο τα Xtreme για να την πουλήσει.
    Aκόμα και σε περίπτωση παραεισαγωγής, αυτό από μονο του δεν σημαίνει ότι δεν ειναι γνήσιο όμως το προιον, υποχρεωτικά.
    Moνο με το σειριακο που έστειλες στην εταιρία, θα βγάλεις άκρη.
    Good luck
    εμενα παντως μου φαινεται υπερβολικο γτ και ΄΄μουφα΄΄ να ναι η πρωτεινη αποκλειεται να προκαλει αριθμιες.. εκτος και αν ριξανε μεσα τπτ dmaa
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 08-12-18 03:29 #1398
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikosBMW Εμφάνιση μηνυμάτων
    εμενα παντως μου φαινεται υπερβολικο γτ και ΄΄μουφα΄΄ να ναι η πρωτεινη αποκλειεται να προκαλει αριθμιες.. εκτος και αν ριξανε μεσα τπτ dmaa
    Παντως στην φαντασια μου δεν ειναι. Γι αυτο ρωταω αν εχετε ακουσει κατι παρομοιο, γτ και μενα μου κανε εντυπωση. Αφου οπως ειπα, δοκιμασα να ξαναπαρω λιγες μερες αφου την εκοψα και παλι τα ιδια οποτε κατι παιζει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 08-12-18 11:51 #1399
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    μπορει να ειναι κ ψυχολογικο φιλε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 31-12-18 06:42 #1400
    Το avatar του χρήστη GyM=life

    Εγγραφή
    31-10-2010
    Περ.
    Switzerland
    Μηνύματα
    685
    Προεπιλογή
    Εγω 6 μηνες σιγουρα απο 3 φορες την μερα δεν ειχα κανενα θεμα τελεια ηταν :/
    Failure is not the worst thing in the world...the very worst is not to try...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-03-19 18:17 #1401
    Προεπιλογή
    Μετά από αρκετά χρόνια ξαναγορασα την συγκεκριμένη πρωτεΐνη. Την είδα δοκιμάσει παλιότερα χωρίς κανένα θέμα.

    Μάλιστα είχα κανένα χρόνο να πάρω γενικά πρωτεΐνες. Ξεκίνησα χτες με ένα σεικερ και σήμερα πήρα άλλο ένα.
    Ε λοιπόν από χτες έχω ξεσκιστει στην τουαλέτα. Ξεκινάει με γουργουρητο και μετά αφού με πιάσει κάτι σαν κόψιμο, τρώω κανένα τέταρτο κάθε φορά στην λεκάνη. Έχω πάει 4-5 φορές από χτες.

    Έχουν αλλάξει κάτι στην συνταγή;

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 03-03-19 18:50 #1402
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ναι φιλε ετσι την ειχα πατησει κ γω καποτε με αυτη..απο ενα σημειο κ μετα ειχαν αλλαξει τα προσθετα γλυκαντικα, κ ειχαν βαλει κ πυκνωτικα, κ με ειχε τεντωσει κ μενα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 03-03-19 19:29 #1403
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι φιλε ετσι την ειχα πατησει κ γω καποτε με αυτη..απο ενα σημειο κ μετα ειχαν αλλαξει τα προσθετα γλυκαντικα, κ ειχαν βαλει κ πυκνωτικα, κ με ειχε τεντωσει κ μενα..
    Θα στρώσει το στομάχι ή έτσι θα με πάει συνεχώς και τσάμπα έδωσα 50€ ;

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 03-03-19 19:34 #1404
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    εγω δεν ειχα τυχη..
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 05-03-19 15:31 #1405
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο junglist Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα στρώσει το στομάχι ή έτσι θα με πάει συνεχώς και τσάμπα έδωσα 50€ ;

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Εγω στην θέση σου θα την άφηνα στην ακρη για 1 εβδομάδα καθώς αυτή την περίοδο υπάρχουν και κάποιες ιώσεις που καταλήγουν σε γαστρεντερίτιδες. Μηπως δλδ σε πλησιάζει κάτι και με κάποια ουσία ενίσχυσε την ενόχληση.
    Απο περιέργεια κ μονο, αν θες δοκιμασέ της μετά απο μερικές ημέρες και παρατηρησε αν υπάρχουν παλι αυτα τα συμπτώματα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 05-03-19 18:15 #1406
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω στην θέση σου θα την άφηνα στην ακρη για 1 εβδομάδα καθώς αυτή την περίοδο υπάρχουν και κάποιες ιώσεις που καταλήγουν σε γαστρεντερίτιδες. Μηπως δλδ σε πλησιάζει κάτι και με κάποια ουσία ενίσχυσε την ενόχληση.
    Απο περιέργεια κ μονο, αν θες δοκιμασέ της μετά απο μερικές ημέρες και παρατηρησε αν υπάρχουν παλι αυτα τα συμπτώματα.
    Δεν ζω Ελλάδα για να έχω επιρροή από τοπικές ιώσεις.
    Συνέχισα κανονικά με 3 σκουπ την ημέρα και πλέον μπορώ να πω ότι έστρωσε η κατάσταση.
    Χτες και σήμερα κομπλέ.

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 05-04-19 21:26 #1407
    Προεπιλογή
    Αγόρασα πρώτη φορά με γεύση CHOCOLATE HAZELNUT!
    Δεν υπάρχει!!!

    Από τις καλύτερες γεύσεις που είχα ποτέ! Με γάλα.
    Χαλάλι οι λιγότερες δόσεις.

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 14-06-19 14:13 #1408
    Προεπιλογή
    2 εξετάσεις αίματος με τρελή χοληστερίνη.
    Φταίει αποκλειστικά η πρωτεΐνη;

    Έκανα εξετάσεις το Πάσχα και ξανά πριν 2 μέρες με σχεδόν τα ίδια αποτελέσματα:
    - Χοληστερίνη 220 (μαξ 220)
    - LDL 162 (μαξ 150)
    - HDL 45 (κακο κάτω από 35)
    - Τριγλυκεριδια 85 (μαξ 150)
    - Ουρια 50 (μαξ 50)
    - Uric Acid 4.7 (μαξ 7)
    _ Iron 93 (μαξ 160)
    - Φερριτινη 290 (μαξ 300)

    Παίρνω την ΟΝ εδώ και 2.5 μήνες, 2-3 φορές την βδομάδα.
    Τρώω 1 φορά μαξ κόκκινο κρέας την ημέρα, σύνολο μαξ 4 φορές την βδομάδα.
    Σαλάτα και φρούτα 2-3 φορές την βδομάδα.
    Συμπληρώνω με γιαούρτι, καμία πίτσα, κανένα τοστ, παστίτσιο 1-2 φορές την βδομάδα.
    Πώς το βλέπετε;

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 14-06-19 14:19 #1409
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    μαλλον η διατροφη σου φταιει.
    κ κακως το ποσταρεις αυτο εδω..εχεις παρει σαν δεδομενο οτι παιρνεις μια πρωτεινη, κ ρωτας για εξετασεις οι οποιες πρωτιστως αφορουν αλους παραγοντες, οπως προπονηση διατροφη, προδιαθεση κλπ..η σκονη ειναι το τελευταιο κ πιο ασημαντο κομματι του παζλ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 14-06-19 14:25 #1410
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    μαλλον η διατροφη σου φταιει.
    κ κακως το ποσταρεις αυτο εδω..εχεις παρει σαν δεδομενο οτι παιρνεις μια πρωτεινη, κ ρωτας για εξετασεις οι οποιες πρωτιστως αφορουν αλους παραγοντες, οπως προπονηση διατροφη, προδιαθεση κλπ..η σκονη ειναι το τελευταιο κ πιο ασημαντο κομματι του παζλ.
    Σύμφωνα με διάφορα άρθρα στο ίντερνετ, η λήψη πρωτεΐνης είναι κύρια πηγή που προκαλεί ανεβασμένη χοληστερίνη.
    Εσύ υποστηρίζεις ότι δεν ισχύει κάτι τέτοιο;

    Επίσης, η υψηλή πρωτεΐνη πώς συνδέεται δηλαδή με την χοληστερίνη και την προπόνηση κάποιου που πάει 3 φορές την βδομάδα για προπόνηση με βάρη;
    Οκ μιλάμε για άτομο 40ετών, αλλά ποτέ δεν είχα τόσο υψηλή χοληστερίνη. Ενώ γυμναστική και διατροφή έχω στάνταρ για δεκαετία και βάλε.
    Μόνο την πρωτεΐνη μπορώ να σκεφτώ ως κάτι διαφορετικό στην διατροφή τους τελευταίους μήνες.

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 94 από 95 ΠρώτηΠρώτη ... 448492939495 ΤελευταίαΤελευταία