Σελίδα 44 από 95 ΠρώτηΠρώτη ... 3442434445465494 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 646 έως 660 από 1418
  1. 24-11-12 20:18 #646
    Το avatar του χρήστη TToni Shark

    Εγγραφή
    14-03-2010
    Περ.
    Ωραιόκαστρο
    Μηνύματα
    545
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ετσι ακριβως ειναι φιλε σε ολους!!!και σχεδον σε ολα τα συμπληρωματα το μισο κουτι ειναι γεματο!
    μην σε προβληματιζει καθολου αυτο!!
    καλοφαγωτη φιλε και καλες προπονησεις!
    Στην NLS είναι γεμάτο μέχρι πάνω
    ​HONDA CBR 600F 2012
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-12-12 18:42 #647
    Προεπιλογή
    Παιδια ποια γευση σας αρεσει εσας?? Γιατι σκοπευω να παρω τωρα και λεω για βανιλια
    Obsession is a word the lazy use to describe the dedicated.! ZYZZ
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-12-12 18:47 #648
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ολες νερουλες ειναι κ η βανιλια η πιο νερουλη κ αγευστη απο ολες..
    εμενα μ αρεσει βεβαια ετσι,αλλα γουστα ειναι αυτα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-12-12 18:50 #649

    Εγγραφή
    14-05-2012
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    78
    Προεπιλογή
    φιλε παρε οποια να ναι εκτοσ την double rich chocholate.....δοκιμασα french vanilla και ηταν πολυ καλη,φοβερο αρωμα....και φραουλα ηταν πολυ καλη,μπανανα μετρια.....παντως εγω π ειμαι φαν της βανιλιας την επομενη φορα θα την τιμησω
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-12-12 19:03 #650
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    ολες νερουλες ειναι κ η βανιλια η πιο νερουλη κ αγευστη απο ολες..
    εμενα μ αρεσει βεβαια ετσι,αλλα γουστα ειναι αυτα..
    δοκιμασα απο ενα φιλαρακι και μου αρεσε να σου πω την αληθεια
    Obsession is a word the lazy use to describe the dedicated.! ZYZZ
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 09-12-12 19:05 #651
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο a-mad Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε παρε οποια να ναι εκτοσ την double rich chocholate.....δοκιμασα french vanilla και ηταν πολυ καλη,φοβερο αρωμα....και φραουλα ηταν πολυ καλη,μπανανα μετρια.....παντως εγω π ειμαι φαν της βανιλιας την επομενη φορα θα την τιμησω
    ναι οντως η double rich που πωλειται στην ελλαδα εχω ακουσει οτι ειναι για πεταμα
    Obsession is a word the lazy use to describe the dedicated.! ZYZZ
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 09-12-12 21:10 #652

    Εγγραφή
    14-09-2012
    Περ.
    Peristeri
    Μηνύματα
    181
    Προεπιλογή
    Από όλες που έχω δοκιμάσει εμένα μου αρέσει η extreme milk chocolate είναι απίθανη . Βέβαια είναι αρκετά γλυκιά ......αλλά εμένα μου αρέσει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-12-12 20:25 #653
    Προεπιλογή
    Δηλαδη αναμεσα σε double rich και extreme milk ποια θα προτεινατε? Εχω ηδη την double rich αλλα τωρα παω να χτυπησω ακομη μια 2κιλη και ειμαι σε διλλημα!!! Tη γευση της double rich παντως με νερο την ψιλοσυνηθισα, αν και λιιιιγο πικρη!! Ποσο πιο γλυκια ειναι δηλαδη η milk? Υπαρχει περιπτωση να αναγουλιασουμε?
    No pain no gain!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-12-12 20:38 #654

    Εγγραφή
    14-09-2012
    Περ.
    Peristeri
    Μηνύματα
    181
    Προεπιλογή
    Εγώ έπαιρνα μέχρι και πριν ένα μήνα την double rich η οποία στην γεύση (με νερό μιλάμε πάντα) για μένα ήταν ουδέτερη. Δηλαδή όταν είδα να λέει διπλή σοκολάτα λέω θα έχει πολύ έντονη γεύση αλλά όπως σου είπα δεν μου έκανε κάτι.

    Αμέσως μετά πήρα την milk chocolate η οποία μου φαίνεται και πιο γλυκιά και ότι τέλος πάντων καταλαβαίνεις γεύση και την πίνεις πολύ ευχάριστα... και ένας φίλος μου που την πήρε μου είπε ότι είναι καλύτερη και απο μίλκο (δεν ξέρω γιατί δεν πίνω μίλκο...).

    Πάντως γενικά όλα αυτά με τις γεύσεις είναι και λίγο θέμα γούστου , μπορεί σε κάποιον να φανεί ωραία και γλυκιά μια γεύση και σε άλλον να είναι αηδία........
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 13-12-12 20:30 #655
    Προεπιλογή
    Το ξέρετε βέβαια ότι με γάλα αντί για νερό κατεβαίνει πολύ καλύτερα η κάθε πρωτείνη έτσι? Και αν είναι και πλήρες το λίπος του γάλακτος βοηθάει στην απορρόφηση της πρωτείνης. Συν την πρωτείνη του γάλακτος. Τι την πίνετε με νερό?
    ''You can sell anything to a bodybuilder. Anything.''
    Elliot Hulse
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 13-12-12 20:32 #656
    Το avatar του χρήστη panakos

    Εγγραφή
    06-04-2011
    Περ.
    karditsa
    Μηνύματα
    4.006
    Προεπιλογή
    με νερο την παιρμουμε γιατι το γαλα καθυστερει την αποροφφηση της πρωτεινης..
    μετα την προπονηση χρειαζεσια αμμεσα την απορροφηση οποτε γι αυτο την πινουμε με νερο..
    αντιθετα το βραδυ η το πρωι πινετε με γαλα
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 13-12-12 20:33 #657
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Κατεβαίνει καλά γιατί το γάλα έχει ζάχαρη (λακτόζη) οπότε ήδη γλυκιά γεύση.

    Ίσα ίσα το λίπος του γάλακτος καθυστερεί την απορρόφηση της whey.
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 13-12-12 20:34 #658

    Εγγραφή
    14-09-2012
    Περ.
    Peristeri
    Μηνύματα
    181
    Προεπιλογή
    Έλα ντε και εγώ αυτό ξέρω . Μάλιστα αν την πίνουμε μετά την προπόνηση ως μεταπτοπονιτικό δεν πρέπει να είναι με γάλα......
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-12-12 20:42 #659
    Προεπιλογή
    Υπερβολές. Έχεις τελειώσει την προπόνηση, ότι και να φας το απορροφά. Είναι λίγο Oldschool αυτά με τις απορροφήσεις. Αλλά ρε παιδιά τι παιδεύεστε τζάμπα? Με γάλα είναι όλες πολύ καλές. Όσες έχω δοκιμάσει , ακόμα και αυτές που δεν αρέσουν εδώ. Ξεπλένεις και με νερό το σέικερ και βουαλά. Και φαγήτό και νερό και πρωτείνη(παραπάνω λόγω γάλακτος). But you can do whatever the fuck you wanna do.

    Τώρα για το λίπος και την απορρόφηση της πρωτείνης , μιλάμε μάλλον για nitpicking , αλλά όλες οι τροφές στη φύση πλούσιες σε πρωτείνη (κρέας, ψάρια, αυγά, γάλα) είναι και πλούσια σε λίπος.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dakonblackblade : 13-12-12 στις 20:44
    ''You can sell anything to a bodybuilder. Anything.''
    Elliot Hulse
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 16-12-12 18:12 #660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dakonblackblade Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπερβολές. Έχεις τελειώσει την προπόνηση, ότι και να φας το απορροφά. Είναι λίγο Oldschool αυτά με τις απορροφήσεις. Αλλά ρε παιδιά τι παιδεύεστε τζάμπα? Με γάλα είναι όλες πολύ καλές. Όσες έχω δοκιμάσει , ακόμα και αυτές που δεν αρέσουν εδώ. Ξεπλένεις και με νερό το σέικερ και βουαλά. Και φαγήτό και νερό και πρωτείνη(παραπάνω λόγω γάλακτος). But you can do whatever the fuck you wanna do.

    Τώρα για το λίπος και την απορρόφηση της πρωτείνης , μιλάμε μάλλον για nitpicking , αλλά όλες οι τροφές στη φύση πλούσιες σε πρωτείνη (κρέας, ψάρια, αυγά, γάλα) είναι και πλούσια σε λίπος.
    Τι εννοεις οτι και να φας το απορροφα? Δεν σε καταλαβαινω...οσο για την αποψη σου με το γαλα....σε θεωρω λαθος....μην το παιρνεις προσωπικα
    Obsession is a word the lazy use to describe the dedicated.! ZYZZ
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 44 από 95 ΠρώτηΠρώτη ... 3442434445465494 ... ΤελευταίαΤελευταία