Σελίδα 51 από 95 ΠρώτηΠρώτη ... 41495051525361 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 751 έως 765 από 1418
  1. 17-03-13 22:47 #751
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Redbul Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικά που έγκειται η υπεροχή της εν λόγω μάρκας; Η περιεκτικότητα σε πρωτεϊνη, απ' όσο έχω καταλάβει, είναι η ίδια. Είναι ότι απορροφάται καλύτερα;
    Η εν λόγο εταιρεία ήταν επικρατέστερη σε σχέση με τις άλλες σε θέμα περιεκτικότητας, ακόμα και τώρα είναι στο 80% και όχι 75%, στη διαλυτότητα της που έπαιρνε τουλάχιστο 9/10, και στην καλή γεύση που τα τελευταία χρόνια έχει εμπλουτίσει πρώτη σε ποικιλία. Στην Αμερική πολύ γρήγορα έφτασε να είναι πρώτη σε πωλήσεις, κάτι που επηρέασε την ευρωπαϊκή αγορά και μέχρι σήμερα θεωρείται από τις καλύτερες εταιρείες και πιο δημοφιλή.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 18-03-13 08:38 #752
    Προεπιλογή
    εχω δοκιμασει δυο γευσεις. τη milk choco και τη vanilla ice cream. ηταν ξεπλυματα πρωτεινων η γευση,πιο νερουλη πεθαινεις! κ ναι δοκιμασα κ με λιγοτερο νερο κ με παραπανω ποσοτητα. οποτε για τη γευση μη βαζεις κ το χερι σου στη φωτια...
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 18-03-13 15:03 #753
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    just chris ότι πουλάει, έχει και τις περισσότερες απομιμήσεις. Προσωπικά δεν μου έχει τύχει κάτι παρόμοιο με την εν λόγο εταιρεία και έχω δοκιμάσει αρκετές γεύσεις της τόσο στο παρελθόν όσο και πρόσφατα.
    Για πολύ νερουλή και μη κολακευτικές γεύσεις έχω ακούσει και εγώ. Έπειτα παίζει και το γεγονός της συνήθειας. Δηλαδή αν έχεις συνηθίσει σε αρκετά παχύρρευστες πρωτεΐνες κάποιες να σου φαίνονται νερουλές και με τις γεύσεις παρόμοια κατάσταση.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-03-13 18:08 #754
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή Whey Gold Standard (ΟΝ)
    Το ότι δεν ειναι πολυ γλυκές βέβαια μπορείς να το δεις και θετικά, ότι δεν έχουν πολλές γλυκαντικές και άλλες βλακείες.
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-03-13 18:25 #755
    Προεπιλογή
    εχω δει εδω μεσα να λενε οτι οι αμερικανικες ειναι καλυτερες απ'τις ευρωπαικες.δε ξερω κατα ποσο ισχυει αυτο...
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 18-03-13 18:58 #756
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Στην Ελλάδα θα φας ευρωπαϊκή, μην την ψάχνουμε και πολύ... Σε κανέναν πλέον δεν συμφέρει η εισαγωγή από Αμερική σε ποσότητες εμπορίου. Δεν ξέρω με την ισοτιμία ευρώ και δολαρίου αν είναι μια καλή σκέψη η αγορά από Αμερική, όσο να ναι όλοι προτιμούν τις σταθερές συναλλαγές. Και εγώ έχω φάει αμερικάνικα προϊόντα και είναι παχύρρευστα σε υφή και έχουν καλές γεύσεις. Αλλά όπως είπε και ο φίλος πιο πάνω, πιο γλυκό σημαίνει περισσότερα γλυκαντικά και τα ευρωπαϊκά στανταρ και έλεγχοι είναι αυστηροί σαυτους τους τομείς. Επομένως το πιο είναι καλύτερο είναι κάτι που ο καθένας μπορεί να κρίνει για τον εαυτό του.
    Σε μια αξιολόγηση σε εξωτερικό site διάβασα ένα σχόλιο για μια άλλη πρωτεΐνη που έλεγε, όλα καλά και ωραία αλλά έχει πολύ χοληστερίνη... Να του δώσω άδικο ή να του πω πως δεν πρέπει να τον απασχολεί? Ο καθένας έχει τους ενδοιασμούς του και τις απαιτήσεις του. Προσωπικά να πίνεται λέω και να χωνεύεται. Αν δεν μου αρέσει η μια, μου ξινίζει η άλλη, τότε να πάω για αυγά και κοτοπουλάκι και να αφήσω τα συμπληρώματα να τα φάνε οι άλλοι
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-03-13 21:31 #757
    Προεπιλογή
    απλα θελω να πινεται ευχαριστα,παντως σωστα το θετεις!
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 18-03-13 22:57 #758
    Προεπιλογή
    Πίνεται ευχάριστα. Εξαρτατςι βέβαια το γούστο του καθενος . Το σκουπ είναι λευκο Η χρυσαφί; 70 ml γράφει στον πάτο του σκουπ σας;
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 18-03-13 23:03 #759
    Το avatar του χρήστη AlexakisKon

    Εγγραφή
    07-01-2013
    Περ.
    Ξάνθη
    Μηνύματα
    405
    Προεπιλογή
    λευκο και δεν γραφει τιποτα, βασικα ουτε λευκο, κατι σαν διαφανο
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 18-03-13 23:27 #760
    Προεπιλογή
    Στον πάτο του σκουπ μου λεει Pont 70ml .διάφανο ψηλο ειναι. Από ελληνικό ονλαιν την πήρα. Κανεις άλλος;
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 18-03-13 23:33 #761
    Το avatar του χρήστη AlexakisKon

    Εγγραφή
    07-01-2013
    Περ.
    Ξάνθη
    Μηνύματα
    405
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stefanos4 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στον πάτο του σκουπ μου λεει Pont 70ml .διάφανο ψηλο ειναι. Από ελληνικό ονλαιν την πήρα. Κανεις άλλος;
    ε την ιδια εχουμε λογικα, μαλλον και το δικο μου λεει και δεν το προσεξα
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 19-03-13 00:02 #762
    Προεπιλογή
    Θενκς φιλε. Για να δω διαφορες ήθελα. Σα ρευστοτητα πάντως και μενα ψιλό νερουλη είναι άλλα δε με χαλαει
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 19-03-13 15:20 #763
    Το avatar του χρήστη dimitrispump

    Εγγραφή
    02-07-2010
    Περ.
    ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Μηνύματα
    175
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stefanos4 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στον πάτο του σκουπ μου λεει Pont 70ml .διάφανο ψηλο ειναι. Από ελληνικό ονλαιν την πήρα. Κανεις άλλος;
    απο το xtreme την ειχα παρει εγω, αυτο εγραφε το σκουπ,απο που την πηρες? στειλ πμ μνμ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 19-03-13 15:41 #764
    Το avatar του χρήστη AlexakisKon

    Εγγραφή
    07-01-2013
    Περ.
    Ξάνθη
    Μηνύματα
    405
    Προεπιλογή
    σημερα πήρα μια με γευση μπανανα, για να δουμε!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 19-03-13 17:17 #765
    Προεπιλογή
    το σκουπ μου ειναι σχετικα ψηλο και λεει στον πατο 70 ml
    αρα πρεπει να χρησιμοποιησω αλλο? (εχω ενα 30μλ)
    για να παρω απο τα 30 γρ τα 24 της πρωτεινης που λεει
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 51 από 95 ΠρώτηΠρώτη ... 41495051525361 ... ΤελευταίαΤελευταία