Σελίδα 85 από 95 ΠρώτηΠρώτη ... 35758384858687 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.261 έως 1.275 από 1418
  1. 20-08-14 21:04 #1261
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zoulou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φραουλα-Μπανανα που ειχα παρει τελευταια σκετο σιροπι ηταν ! Γκουχου Γκουχου
    Σε αυτο θα διαφωνησω ειναι αρκετα πετυχημενη γευση εμενα μου αρεσε παρα πολυ,βεβαια οι γευσεις ειναι παντα θεμα γουστου....ενταξει απο την αλλη η gold standard γενικα ειναι μια πρωτεινη η οποια ειναι αποδεκτη απο την μεγαλυτερη μεριδα του κοινου,οι γευσεις τις γενικα ειναι απαλες και οχι τοσο πολυ εντονες,απλα ειναι ενα κλιπ πιο γευστικες και εντονες απο τις bulk πρωτεινες για να δωσω ενα παραδειγμα,που εχουνε ακομα πιο απαλη γευση και οχι τοσο γεματη...Βεβαια τωρα αν καποιος δινει πολυ σημαντικο βαρος στο θεμα γευσης και του αρεσουν οι πιο γεματες και εντονες γευσεις θα πρεπει να κοιταξει αλλου υπαρχουν πολυ καλυτερες,αλλα παντα ειναι θεμα γουστου.......Αλλα πως να το κανουμε η gold standard ειναι εγγυηση πολυ καλη πρωτεινη,αν και αυτο τον καιρο δεν αγοραζω την συγκεκριμενη εχω φαει κολημα με αλλη πρωτεινη πολλων πηγων απο πολυ μεγαλη και γνωστη εταιρια,αλλα αυτο δεν αλλαζει στην πολυ καλη γνωμη που εχω για αυτην........
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη zisis.z : 20-08-14 στις 21:06
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-08-14 12:13 #1262
    Προεπιλογή
    Δοκίμασα σε δείγματα την λευκή σοκολάτα και το rocky road (σοκολάτα αμύγδαλο).
    Η λευκή σοκολάτα με τρέλανε, το rocky road πίκριζε... :/
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-09-14 15:21 #1263
    Προεπιλογή
    Παιδες η rocky road σαν γευση τι λεει?Ειναι η μονη απο που δν εχω δοκιμασει και σκεφτομαι να την παρω την επομενη φορα!
    Απο γευσεις μεχρι στιγμης μονο η μπανανα μου αρεσε....βανιλια και σοκολατα πολυ νερουλες το ιδιο και η φραουλα.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-09-14 14:21 #1264
    Προεπιλογή
    Πηρα σημερα για πρωτη φορα την vanilla ice cream! Τη βρισκω πολυ νοστιμη! Μ αρεσει!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-09-14 03:48 #1265
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    Ετσι για την ιστορια και καλο ειναι οσοι ειναι φαν της συγκεκριμενεις εταιρειας να γνωριζουν μερικα πραγματακια....
    Λοιπον η optimum nutrition (on) ειναι η μονη εταιρεια που κατασκευαζει απο μονη της την πρωτεινη και τα περισσοτερα συμπληρωματα της,εχοντας ενα απο τους μεγαλυτερους κατασκευαστες πρωτενης στον κοσμο την (Glanbia) που παρασκευαζει την πρωτη υλη για την δημιουργια της πρωτεινης,η οποια εχει εδρα σε αρκετα μερη του πλανητη,οι αλλες εταιρειες απλα αγοραζουν την πρωτη υλη για να φτιαξουν την πρωτεινη τους.....Μαλιστα προσφατα η clanbia εκτος απο την Οptimum Νutrition εχει στην κατοχη της την Αbb και προσφατα αγορασε και την Bsn.......Oποιος ενδιαφερεται και θελει να μαθει και να δει περισσοτερα ας πατησει στο λινκ της Glanbia που βαζω,πατηστε εδω <<<<< http://www.glanbia.com/ >>>>>
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη zisis.z : 20-09-14 στις 04:00
    _______________________________________________________________________________________________________________
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 20-09-14 10:55 #1266
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zisis.z Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ετσι για την ιστορια και καλο ειναι οσοι ειναι φαν της συγκεκριμενεις εταιρειας να γνωριζουν μερικα πραγματακια....
    Λοιπον η optimum nutrition (on) ειναι η μονη εταιρεια που κατασκευαζει απο μονη της την πρωτεινη και τα περισσοτερα συμπληρωματα της,εχοντας ενα απο τους μεγαλυτερους κατασκευαστες πρωτενης στον κοσμο την (Glanbia) που παρασκευαζει την πρωτη υλη για την δημιουργια της πρωτεινης,η οποια εχει εδρα σε αρκετα μερη του πλανητη,οι αλλες εταιρειες απλα αγοραζουν την πρωτη υλη για να φτιαξουν την πρωτεινη τους.....Μαλιστα προσφατα η clanbia εκτος απο την Οptimum Νutrition εχει στην κατοχη της την Αbb και προσφατα αγορασε και την Bsn.......Oποιος ενδιαφερεται και θελει να μαθει και να δει περισσοτερα ας πατησει στο λινκ της Glanbia που βαζω,πατηστε εδω <<<<< http://www.glanbia.com/ >>>>>
    "Πρόσφατα" από τον Γενάρη του 2011!!! Ωωωχ θεέ μου.....
    Αν θες κάτι πρόσφατο, πριν 3-4 μέρες πήρε την Isopure κ μάλιστα σε πιο ακριβή τιμή από την BSN.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 20-09-14 13:35 #1267
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    "Πρόσφατα" από τον Γενάρη του 2011!!! Ωωωχ θεέ μου.....
    Αν θες κάτι πρόσφατο, πριν 3-4 μέρες πήρε την Isopure κ μάλιστα σε πιο ακριβή τιμή από την BSN.
    Glanbia τι να λεμε κολοσος υπερδυναμη....τελευταια ηθελα να γραψω αν και δεν επρεπει να αναφερθεις καν σε αυτο το σημειο ηταν το πιο ασημαντο απο ολα,το μηνυμα το εγραψα για ολα τα αλλα που ειναι καλο να ειναι γνωστα στον περισσοτερο κοσμο και ειδικα στους φαν της εταιρειας....Εξαλλου για αυτο εβαλα και το λινκ οποιος θελει να τα δει και να τα μαθει απο μονος του ....http://www.glanbia.com/
    _______________________________________________________________________________________________________________
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 16-11-14 13:53 #1268

    Εγγραφή
    23-06-2013
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    28
    Προεπιλογή
    μια ερώτηση ρε παιδιά .... έχω διαβάσει άπειρες κριτικές για τη συγκεκριμένη πρωτείνη και όλοι λένε πως οι γεύσεις είναι απίστευτα καλές , εγώ αγόρασα εχθές μισό κιλό double rich chocolate από μεγάλη αλυσίδα καταστημέτων στην Ελλάδα (ίσως η μεγαλύτερη) απο περιέργια για να δω πόσο καλή μπορεί να ειναι η γεύση της και πραγματικά η γεύση μου φένεται τραγική !!! με δυσκολία την κατεβάζω και πικρίζει πολύ . Έχω δοκιμάσει πάρα πολλές εταιρίες και μερικές απο αυτές έχουν τις χειρότερες κριτικές για γεύση και συμφωνώ ( όπως AMIX Anabolic Monster Whey πράσσινο λεμόνι και σοκολάτα και οι 2 γεύσεις ήταν για πέταμα).
    Το προιόν δεν έχει λήξει λήγει σε 2 χρόνια , η υφή του δεν έχει πρόβλημα αν και δεν είναι όπως υφή άλλων παρόμοιων προιόντων (pvl sport whey + scitec 100% whey prof) αλλά η γεύση είναι τραγική υπάρχει περίπτωση να είναι απο μίμιση το προιον ?
    Για αυτούς που έχουν δοκιμάσει SCITEC 100% Whey Protein Professional σοκολάτα και MUSCLE PHARM Combat Powder σοκολάτα πως βρίσκουν τη γεύση της 100% Whey Gold Standard σοκολάτα σε σχέση με τις 2 προηγούμενες που αναφέρω?
    Never forget what u are . The rest of the world will not .
    Wear it like armor , and it can never be used to harm you .
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 16-11-14 18:33 #1269
    Προεπιλογή
    για το τελευταιο που ρωτας..χαλια είναι η απαντηση κατ΄εμε
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 16-11-14 19:41 #1270
    Το avatar του χρήστη panakos

    Εγγραφή
    06-04-2011
    Περ.
    karditsa
    Μηνύματα
    4.006
    Προεπιλογή
    Παιδιά εμένα η double rich chocolate πάντως με 200 μμ νερό ήταν απίστευτα γευστική παιδιά!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 05-02-15 14:07 #1271
    Προεπιλογή
    Παίδες η γνωμη μου ειναι οτι τo πιο πιθανο οταν παιρνεις μια γεύση που σου έχουνε πει οτι τα σπάει και δοκιμάζεις κ απλα δεν πίνετε με τίποτα παίζει να είναι απομίμηση.

    Και γενικά παιζει πολυ μούφα οχι μονο στην οptimum αλλα κ σε αλλες εταιρείες.

    Την hydro whey την εχει δοκιμάσει κανείς? αξιζει τα λεφτά της?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 05-02-15 14:12 #1272
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    αυτα για τις απομιμησεις μονο στην ελλαδα ακουγονται.
    σπανια σε φορουμ του εξωτερικου θα γινει θεμα για κατι τετοιο ,κ εχω βαρεθει να το λεω οτι οι αλλοι εξω ειναι πιο χαζοι ενω εμεις οι ελληνες ειμαστε τα σπιρτα που πιανουμε πουλια στον αερα..
    απλα κανεις δεν μπορει να καταλαβει οτι το θεμα "γευση" ειναι τελειως υποκειμενικο..σε καποιους μπορει να αρεσει κ αφηνουν αναλογη κριτικη ενω οταν την διαβαζει καποιος αλλος κ την αγοραζει μπορει να μην του αρεσει κ υποθετει πως επειδη δεν του αρεσει ειναι μουφα.
    κανεις δεν καθετε να σκεφτει οτι απλα μπορει να υπαρχει μια διασταση αποψεων στην κριτικη της γευσης

    για την hydro που λες την εχω δοκιμασει εγω..υπαρχει σχετικο θεμα να διαβασεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 05-02-15 14:25 #1273
    Προεπιλογή
    περί ορέξεως... κολοκυθόπιτα
    _
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 07-02-15 12:16 #1274
    Προεπιλογή
    Χθες αγόρασα απο γνωστη αλυσίδα την double rich chocolate (900γρ 30 ευρω)

    αρκετά καλή γεύση θα ελεγα αλλα λίγο νερουλή μου φάνηκε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 07-02-15 12:51 #1275
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ετσι ειναι ολες οι γευσεις αυτης της πρωτεινης
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 85 από 95 ΠρώτηΠρώτη ... 35758384858687 ... ΤελευταίαΤελευταία