Σελίδα 92 από 95 ΠρώτηΠρώτη ... 42829091929394 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.366 έως 1.380 από 1418
  1. 11-10-16 11:11 #1366
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    οντως βγηκες εκτος.
    παιρνε 2 ταμπς πριν κ αλλες 2 μετα την προπονηση μαζι με την πρωτεινη.
    τις μερες που δεν εχεις προπονηση, δεν εχει σημασια ποτε θα τις παρεις μεσα στη μερα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-10-16 12:10 #1367
    Προεπιλογή
    H ΟΝ γιορτάζει τα 30 χρόνια της στην αγορά συμπληρωμάτων και προσφέρει ένα συλλεκτικό σέικερ με τη συσκευασία Whey 2270gr γεύση Double Rich Chocolate όπως το βλέπετε στην παρακάτω φωτογραφία.

    Μας έχουν προμηθεύσει περιορισμένη ποσότητα, οπότε όσοι ενδιαφέρονται ας το δουν άμεσα γιατί θα εξαντληθεί. Δείτε το στο e-shop εδώ.

    Όνομα: 01-067-023-promo-30years-on-webbanner.jpg Εμφανίσεις: 1712 Μέγεθος: 93,2 KB
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-12-16 21:13 #1368
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Mocha Cappuccino 10/10(γευση+διαλυτο)
    Chocolate Mint 7-8/10 απο θεμα γευσης πολυ καλη διαλυ
    Double Rich chocolate 10/10 (με φυστικοβουτυρο την πηρα, με νερο ισως να μην ειναι τοσο καλη)
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 01-06-17 10:43 #1369
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Κυκλοφορεί σε White Rassbery για όσους ψάχνουν διαφορετικές γεύσεις στην Gold.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-08-17 19:52 #1370
    Προεπιλογή Gold standard whey 100%
    Καλησπερα, αγορασα αυτο το συμπληρωμα (Gold standard whey 100%) πριν λιγες μερες. Προπονουμαι με βαρη ηδη 2 χρονια και ειμαι απο αυτους που χανουν πολυ ευκολα λιπος και βαζουν πολυ δυσκολα κιλα. Τελευταια, καθως ειχα χασει αρκετα κιλα αποφασισα οτι ενα συμπληρωμα θα μου ηταν χρησιμο και επελεξα αυτο καθως απ οτι ειδα ηταν απο τα πιο γνωστα με πολυ καλες κριτικες. Ωστοσο οταν διαβασα τις οδηγιες χρησης ελεγε να μην καταναλωνεται πριν απο τα 18. Μπηκα στα 17 πριν ενα μηνα και μολις το ειδε η μητερα μου τρελαθηκε (αρχικα νομιζε πως ηταν αναβολικο). Ισχυει λοιπον οτι δεν πρεπει να καταναλωνεται πριν απο αυτη την ηλικια? Ρωταω γιατι ξερω αρκετα ατομα, ακομη και μικροτερους απο εμενα, που παιρνουν πρωτεινη και γενικοτερα συμπληρωματα. Συγκεκριμενα αυτο το προιον ειναι για ενηλικες ή αυτο συμβαινει με ολα τα συμπληρωματα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 18-08-17 22:21 #1371
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Κοιτα φίλε, γενικά η χρήση συμπληρωμάτων προτείνεται σε ενήλικες για να κατοχυρώνονται οι εταιρίες και τα καταστήματα οτι εξασφαλίζεται η ορθολογική χρήση. Ένας ανήλικος μπορεί να μην έχει την κρίση οτι π.χ. θα τον επιβαρύνει αν πιει 6 δόσεις σε μια μέρα, γιατί μπορεί ο νεθουσιασμός του μπορεί να τον παρασύρει νομίζοντας οτι θα έχει και πιο γρήγορα αποτελέσματα.
    Απο εκεί και πέρα ζημια δεν θα πάθεις, γιατί δεν ειναι τίποτα περισσότερο απο μια επεξεργασμένη τροφή όπως εκατοντάδες που κυκλοφορούν στα σουπερ μαρκετ.
    Παρόλα αυτά οι ανησυχίες των γονιών ειναι λογικές καθώς πάντα υπάρχει μια καχυποψία σε σκευάσματα καθώς λόγω άγνοιας δεν υπάρχει ο διαχωρισμός στα ασφαλή και στα μη.
    Δηλ αν εισαι 17+10 μηνες κινδυνευεις ενω αν εισαι 18 +2 μηνες εισαι οκ;Μιλάμε πάντα για τα απλά συμπληρώματα τύπου πολυβιταμίνη, πρωτείνη κτλ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 20-09-17 21:26 #1372
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα,έχω πάρει αρκετές φορές την Whey ON Gold Double Rich Chocolate.Την πίνω με νερό και κάνω γυμναστική στο σπίτι.Θέλω να ρωτήσω αν προτείνεται να συνεχίσω με την ίδια,σαν εταιρεία ή να αλλάξω;

    Σκέφτομαι την IMPACT WHEY που βγαίνει φθηνότερα,είναι το ίδιο καλή;Από γεύση,διαλυτότητα;
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DiKey_ : 20-09-17 στις 21:29
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-09-17 21:49 #1373
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο 4kinitos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα,έχω πάρει αρκετές φορές την Whey ON Gold Double Rich Chocolate.Την πίνω με νερό και κάνω γυμναστική στο σπίτι.Θέλω να ρωτήσω αν προτείνεται να συνεχίσω με την ίδια,σαν εταιρεία ή να αλλάξω;

    Σκέφτομαι την IMPACT WHEY που βγαίνει φθηνότερα,είναι το ίδιο καλή;Από γεύση,διαλυτότητα;
    Να ξέρεις γενικά ότι πληρώνεις,παίρνεις!Δεν λέω ότι η impact δεν είναι καλή (προσωπικά δεν έχω δοκιμάσει,από ότι έχω διαβάσει εδώ μέσα) και από γεύσεις λέει και διαλυτότητα αλλά κατά τη γνώμη μου η optimum είναι καλύτερη!Δεν έχει βγει τσάμπα μια 10ετία πρώτη!Αυτό κάτι σημαίνει!Αν έχεις βαρεθεί την ίδια γεύση,δοκίμασε κάποια άλλη ή αγόρασε την Impact για αλλαγή να δοκιμάσεις και βλέπεις!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 20-09-17 22:26 #1374
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Panhell34 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να ξέρεις γενικά ότι πληρώνεις,παίρνεις!Δεν λέω ότι η impact δεν είναι καλή (προσωπικά δεν έχω δοκιμάσει,από ότι έχω διαβάσει εδώ μέσα) και από γεύσεις λέει και διαλυτότητα αλλά κατά τη γνώμη μου η optimum είναι καλύτερη!Δεν έχει βγει τσάμπα μια 10ετία πρώτη!Αυτό κάτι σημαίνει!Αν έχεις βαρεθεί την ίδια γεύση,δοκίμασε κάποια άλλη ή αγόρασε την Impact για αλλαγή να δοκιμάσεις και βλέπεις!
    Μάλιστα,τώρα διάβαζα και το θέμα της impact και ότι κάποιες γεύσεις έχουν αλλοιώσεις μέσα στο χρόνο ή στη διαλυτότητα.Παρολαυτά λέω να την δοκιμάσω.Η ON σίγουρα και λόγω χρημάτων καταλαβαίνω ότι μπορεί να είναι καλύτερη και πιο προσεγμένη αλλά με την impact υπολογίζω ότι θα βγάζω 2 μήνες αντι για 1 της ON που είναι αρκετά σημαντικό + του ότι για τη γεύση στην ON φοβάμαι να δοκιμάσω κάποια άλλη μήπως δεν μου αρέσει και παει άδικα.Γενικά θέλω να την πίνω με νερό.Μου τέλειωσε πρόσφατα η ON και είχα κάτι δείγματα δώρο true nutrition γεύση βανίλια και ήταν φοβερή,ειδικά για νερό.Οπότε αν πάω σε impact λέω να πάω σε βανίλια ή μπανάνα-σοκολάτα.Θα ποστάρω και εκεί όταν είναι.Σε ευχαριστώ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 22-09-17 12:24 #1375
    Προεπιλογή gold Η stacker??
    καλημερα παιδες μια ερωτηση ειμαι αναμεσα στο να αγορασω αυτην την πρωτεινη της gold και την 100% της stacker διαβασα πως της stacker ειναι καλυτερη εσεις τι λετε??
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 22-09-17 14:47 #1376
    Το avatar του χρήστη panakos

    Εγγραφή
    06-04-2011
    Περ.
    karditsa
    Μηνύματα
    4.006
    Προεπιλογή
    η gold standard ειναι για πολλους (και για εμενα)η κορυφαια πρωτεινη ορου γαλακτος!
    την εχω παρει απειρες φορες και παντα ειναι μια χαρα πρωτεινη..
    αν θες κατι πιο οικονομικο πηγαινε αλλου αλλα αν θες να μεινεις σε αυτα τα χρηματα μην την αλλαζεις.αποψη μου παντα
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 01-11-17 16:18 #1377
    Προεπιλογή
    Εχει βγάλει στις συσκευασίες του 1 κιλού και δειγμάτων γεύση birthday cake επετειακή για τα 30 χρόνια της και πήρα 2 δειγματάκια,όταν δοκιμάσω θα επιστρέψω για review!Προς το παρόν χρησιμοποιώ άλλη
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 04-11-17 11:56 #1378
    Προεπιλογή
    Δοκίμασα το 1 δείγμα!Αυτά που έχω να πω είναι τα εξής:Oντως πολύ νερουλή βγαίνει αυτή η optimum!Ισως φταίει που το μεγαλύτερο τμήμα της είναι isolate,δεν ξέρω!Από τότε που δοκίμασα scitec πάντως έχω κολλήσει με τις γεύσεις της!
    Από διαλυτότητα άριστη 10/10 δεν αφήνει σβόλους,δεν αφρίζει όλα καλά,από γεύση birthday cake,παρόλο που την ανακάτεψα με μόλις 200 ml νερό βγήκε αρκετά νερουλή και έχανε κάπως στην γεύση της,παρόλο που έδινε κάτι το διαφορετικό που δεν είχα ξανά δοκιμάσει! (7-8/10)
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 04-11-17 12:24 #1379
    Προεπιλογή
    Οντως ειναι απτις πρωτεινες που γινονται νερουλες , εγω θυμαμαι εβαζα 1 σκοοπ με 100ml νερο για να γινει κρεμωδεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 04-11-17 19:03 #1380
    Το avatar του χρήστη LuNaT1C

    Εγγραφή
    07-07-2014
    Περ.
    Ioannina
    Μηνύματα
    532
    Προεπιλογή
    Και εγώ αυτό ακριβώς μπήκα να γράψω...πολύ νερουλή είναι ακόμα και με 2 σκούπ σε γάλα (400-500ml)
    Επίσης από γεύση η σοκολάτα δεν ενθουσίασε...ίσως λόγο ότι ήταν νερουλή... (προτείνετε κάποια άλλη για δοκιμή?)

    Η καζεΐνη η αντίστοιχη νομίζω είναι ΜΑΚΡΑΝ καλύτερη !
    Loosers in mind have no life...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 92 από 95 ΠρώτηΠρώτη ... 42829091929394 ... ΤελευταίαΤελευταία