Θέμα: Stack2 (MDY)

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 18
  1. 06-06-10 13:06 #1
    Το avatar του χρήστη souezass

    Εγγραφή
    08-10-2009
    Περ.
    ΠΑΤΡΑ
    Μηνύματα
    85
    Προεπιλογή Stack2 (MDY)
    τη γνωμη εχετε για το STACK 2 / 100 caps (MDY).σκεφτομαι να αγορασω ενα λιποδιαλυτη.








    εχω διαβασει πολλα καλα σχολια για αλλους 2 λιποδιαλυτες 1.MITOTROPIN /180 tabs (GASPARI) και 2. LIPO 6 / 120 caps (NUTREX).συκλινω προς το 2 αλλα αν οντος αξηζει και το STACK 2 θα το αγορασω μιας και ειναι και σε προσφορα.
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη souezass : 06-06-10 στις 13:10
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-06-10 13:21 #2
    Προεπιλογή
    to eixa dokimasei. de kanei tipota spoudaio. apo tsites miden.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 06-06-10 13:46 #3
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Kαμια συγκριση των 2 με το στακ 2.Καποτε ηταν καλο, όταν κυκλοφορουσε σε διαφανο μπουκαλακι με μπλε ετικετα ,για τους πιο παλιους,τωρα ειναι μετριο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 06-06-10 13:51 #4
    Προεπιλογή
    Δεν υπάρχει καν βάση σύγκρισης Mitotropin+lipo6 με αυτό το πράγμα.......
    Κατ'εμέ εντελώς άχρηστο εκτός και αν βρίσκεσαι σε πολύ αρχικό στάδιο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 06-06-10 14:17 #5
    Προεπιλογή
    to palio eixe kai efedrini, swsta? prepei na itan kalo.

    egw pantws protimw xapakia kafeinis.

    ****Γραφε με ελληνικους χαρακτηρες,σου εχει γίνει ξανα παρατηρηση και πλεον είσαι παλιο μελος για να λεμε τα ίδια και τα ίδια.Το επόμενο ποστ θα σβηστεί απευθειας χωρις αλλη προειδοποιηση.Mods Team****
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-07-10 08:57 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    to palio eixe kai efedrini, swsta? prepei na itan kalo.

    egw pantws protimw xapakia kafeinis.

    ****Γραφε με ελληνικους χαρακτηρες,σου εχει γίνει ξανα παρατηρηση και πλεον είσαι παλιο μελος για να λεμε τα ίδια και τα ίδια.Το επόμενο ποστ θα σβηστεί απευθειας χωρις αλλη προειδοποιηση.Mods Team****
    σωστα φιλε το παλιο ειχε πολλα καλουδια μεσα καμια σχεση με αυτο (κ το ανιμαλ κατς που δοκιμασα παλι το παλιοτερο ηταν καλυτερο αυτο που ειχε μονο καψουλες)
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 09-07-10 19:34 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Manos1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν υπάρχει καν βάση σύγκρισης Mitotropin+lipo6 με αυτό το πράγμα.......
    Κατ'εμέ εντελώς άχρηστο εκτός και αν βρίσκεσαι σε πολύ αρχικό στάδιο.
    λογικο . . αφου κανει και τα μισα λεφτα . .
    πως θες να υπαρχει βαση συγκρισης . . .
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 19-07-11 15:49 #8
    Προεπιλογή Stack 2 MDY
    Σας χαιρετω παιδια.!ειμαι νεος στο site και ως πιο εμπειροι θελω την συμβουλη σας..ειμαι 1.85 και τα κιλα μου ειναι 95..εχω αρχισει μια εδβομαδα καθημερινο προγραμμα με kettlebells και λαστιχο..εχω δει διαφορα στους μυς μου οποτε αποφσισα να κανω και σωστη διατροφη για να χασω γυρω στα 10 κιλα..σκεφτικα να παρω λιποδιαλυτες και αγορασα το Stack 2 MDY..οποτε επιθυμω να με ενημερωσετε για αποτελεσματηκοτητα καθως και για τυχον παρενεργειες..παρεπιπτωντως ειμαι 17 χρονων..Ευχαριστω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 19-07-11 17:11 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Pyrgiotis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σας χαιρετω παιδια.!ειμαι νεος στο site και ως πιο εμπειροι θελω την συμβουλη σας..ειμαι 1.85 και τα κιλα μου ειναι 95..εχω αρχισει μια εδβομαδα καθημερινο προγραμμα με kettlebells και λαστιχο..εχω δει διαφορα στους μυς μου οποτε αποφσισα να κανω και σωστη διατροφη για να χασω γυρω στα 10 κιλα..σκεφτικα να παρω λιποδιαλυτες και αγορασα το Stack 2 MDY..οποτε επιθυμω να με ενημερωσετε για αποτελεσματηκοτητα καθως και για τυχον παρενεργειες..παρεπιπτωντως ειμαι 17 χρονων..Ευχαριστω!
    αδικα το πηρες αλλα αφου ρωτας μετα την αγορα...
    10 κιλα με σωστη διατροφη χανονται μια χαρα σωστα χωρις χαπια...
    για παρενεργιες δεν νομιζω να εχεις αλλα και δεν μπορει κανεις να ξερει σιγουρα, το καθε σωμα και οργανισμος ειναι διαφορετικος
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 19-07-11 18:54 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thanasis76 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αδικα το πηρες αλλα αφου ρωτας μετα την αγορα...
    10 κιλα με σωστη διατροφη χανονται μια χαρα σωστα χωρις χαπια...
    για παρενεργιες δεν νομιζω να εχεις αλλα και δεν μπορει κανεις να ξερει σιγουρα, το καθε σωμα και οργανισμος ειναι διαφορετικος
    βασικα τα θελω γρηγορα και εχω ακουσει πως για αρχαριους ειναι ενα καλο προιον..εγκεκριμενο απο την Ε.Ο.Φ και ολα τα συναφη..πιστευεις πως θα με βοηθησει να τα χασω μεχρι 20 αυγουστου;ασκουμαι καθημερινα και προσεχω πολυ την διατροφη μου..
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 19-07-11 18:59 #11
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    καλησπερα....δε προλαβαινεις να τα χασεις σε ενα μηνα απο τωρα.....ειναι πολυ μικρο χρονικο διαστημα....νομιζω 3-4 κιλα ειναι ρεαλιστικοτερος στοχος.....
    Στηριξου πανω μου να πεσουμε μαζι
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 19-07-11 20:00 #12
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Pyrgiotis Εμφάνιση μηνυμάτων
    βασικα τα θελω γρηγορα και εχω ακουσει πως για αρχαριους ειναι ενα καλο προιον..εγκεκριμενο απο την Ε.Ο.Φ και ολα τα συναφη..πιστευεις πως θα με βοηθησει να τα χασω μεχρι 20 αυγουστου;ασκουμαι καθημερινα και προσεχω πολυ την διατροφη μου..
    δεν ειπα οτι δεν ειναι εγκεκριμενο και οτι δεν ειναι καλο απο την αποψη οτι θα σου κανει κακο... απλα δεν θα σε βοηθησει... η μονη βοηθεια που θα παρεις ειναι ψυχολογικη...
    οτι κανεις θα το κανεις με την διατροφη και την γυμναστικη...
    για να καταλαβεις ακριβος τι θελω να πω....
    αν κανεις διατροφη και γυμναστικη ας πουμε οτι σε 1 μηνα χανεις 4 κιλα... αν βαλεις και το λιποτροπικο το πολυ να χασεις αλλο μισο... αν αυτη η βοηθεια που σου λεω νομιζεις οτι αξιζει τα χρηματα που εδωσες , οκ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 19-07-11 22:57 #13
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thanasis76 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ειπα οτι δεν ειναι εγκεκριμενο και οτι δεν ειναι καλο απο την αποψη οτι θα σου κανει κακο... απλα δεν θα σε βοηθησει... η μονη βοηθεια που θα παρεις ειναι ψυχολογικη...
    οτι κανεις θα το κανεις με την διατροφη και την γυμναστικη...
    για να καταλαβεις ακριβος τι θελω να πω....
    αν κανεις διατροφη και γυμναστικη ας πουμε οτι σε 1 μηνα χανεις 4 κιλα... αν βαλεις και το λιποτροπικο το πολυ να χασεις αλλο μισο... αν αυτη η βοηθεια που σου λεω νομιζεις οτι αξιζει τα χρηματα που εδωσες , οκ...
    α ενταξει καταλαβα..κοιταχτε επειδη ρωρησα τον γιατρο μου μου ειπε πως 5 με 6 κιλα ειναι αρκετα για τον σωματοτυπο μου..με βοηθησαν πολυ οι απαντησεις για το λιποτροπικο..θελω ομως να ρςτησω και κατι αλλο..το λιπος που εχω ειναι συσορευμενο στα πλαγια και χαμηλα στην κοιλια..τι ακριβως προτεινετε για την εξαληψη τους;
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 19-07-11 23:01 #14
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Pyrgiotis Εμφάνιση μηνυμάτων
    α ενταξει καταλαβα..κοιταχτε επειδη ρωρησα τον γιατρο μου μου ειπε πως 5 με 6 κιλα ειναι αρκετα για τον σωματοτυπο μου..με βοηθησαν πολυ οι απαντησεις για το λιποτροπικο..θελω ομως να ρςτησω και κατι αλλο..το λιπος που εχω ειναι συσορευμενο στα πλαγια και χαμηλα στην κοιλια..τι ακριβως προτεινετε για την εξαληψη τους;
    κοιτα, το ιδιο μου εχει μεινει κι εμενα τωρα.... εκει στην κοιλια γυρο, και ειναι αυτο που μενει τελευταιο σε ολους, δεν εισαι μονο εσυ...
    αυτο θελει καλη διατροφη, και αεροβικη καθε μερα αν μπορεις 30-45 λεπτα με μετρια ενταση...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 19-07-11 23:10 #15
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thanasis76 Εμφάνιση μηνυμάτων
    κοιτα, το ιδιο μου εχει μεινει κι εμενα τωρα.... εκει στην κοιλια γυρο, και ειναι αυτο που μενει τελευταιο σε ολους, δεν εισαι μονο εσυ...
    αυτο θελει καλη διατροφη, και αεροβικη καθε μερα αν μπορεις 30-45 λεπτα με μετρια ενταση...
    ναι αλλα το προβλημα ειναι οτι μονο παρασκευες μπορω να το κανω αυτο γιατι κανω προετοιμασια για πανελλαδικες δηλαδη απο κοιλιακους και τα σηναφη δεν κανουν κατι;
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία