Θέμα: Lipo 6 (Nutrex)

Σελίδα 13 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 3111213
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 181 έως 189 από 189
  1. 18-05-13 10:14 #181
    Προεπιλογή
    η μανα μου τυγχανει να ειναι φαρμακοπειος και το πρωι που ελειπα απο το σπιτι ψαχουλευε τα συμπληρωματα μου και βρηκε ενα κουτακι με lipo6 black(με γερανιο) τεσπα διαβασε κατο κατο που λεει contains:sunflower lecithin vegetable cellulose medium chain triglycerides tocopherois concetrate mixed low alpha type , titanium dioxide, alu red (E129) brilliant blue FCF(E133) sunset yellow (E110) και οταν γυρισα σπιτι εγινε πολεπος απλα μου λεει οτι θα παθω καρκινο απο το titanium dioxide οτι ειναι καρκινογονο και με ολα αυτα τα (E) που εχει μεσα και κατι τετοια ισχυει τιποτα απο το παραληλημα της?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 23-05-13 17:20 #182
    Προεπιλογή
    καλησπερα σασ.ειμαι καινουριοσ εδω και θελω να σασ ρωτησω κατι.πωσ μπορω να ξεκινισω δικο μου forum;;;ευχαριστω εκ των προτερων
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 23-05-13 23:33 #183
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο cuntface Εμφάνιση μηνυμάτων
    η μανα μου τυγχανει να ειναι φαρμακοπειος και το πρωι που ελειπα απο το σπιτι ψαχουλευε τα συμπληρωματα μου και βρηκε ενα κουτακι με lipo6 black(με γερανιο) τεσπα διαβασε κατο κατο που λεει contains:sunflower lecithin vegetable cellulose medium chain triglycerides tocopherois concetrate mixed low alpha type , titanium dioxide, alu red (E129) brilliant blue FCF(E133) sunset yellow (E110) και οταν γυρισα σπιτι εγινε πολεπος απλα μου λεει οτι θα παθω καρκινο απο το titanium dioxide οτι ειναι καρκινογονο και με ολα αυτα τα (E) που εχει μεσα και κατι τετοια ισχυει τιποτα απο το παραληλημα της?

    Aν έπρεπε να εστιάσει σε κάτι αυτό ήταν το γεράνιο για το οποίο τα έχουμε πει και σε άλλο thread οτι ειναι απαγορευμένο απο τον FDA γιατι θεωρείται πιθανώς υπέυθυνο ακόμα και για θανάτους. Το διοξείδιο του τιτανίου ειναι χρωστική, χρησιμοποιείται και σε τρόφιμα αλλά και αλλού και ενοχοποιείται για καρκίνο αν το εισπνεύσεις σε μορφή σκόνης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 24-05-13 00:13 #184
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Φωταρας Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα σασ.ειμαι καινουριοσ εδω και θελω να σασ ρωτησω κατι.πωσ μπορω να ξεκινισω δικο μου forum;;;ευχαριστω εκ των προτερων
    28 μαιου θα σου εχω ολες τις πληροφοριες.. παρε με τηλ να σου πω..
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 24-05-13 10:37 #185
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    28 μαιου θα σου εχω ολες τις πληροφοριες.. παρε με τηλ να σου πω..
    τηλ?μα πωσ δεν ξερω το τηλ σου.απλα θελω να διατυπωσω μια ερωτηση γι'αυτο θελω να ξεκινισω δικο μου forum
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 24-05-13 12:50 #186
    Προεπιλογή
    Μαλλον εννοεις νεο θεμα και οχι φορουμ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 25-05-13 16:01 #187
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Φωταρας Εμφάνιση μηνυμάτων
    τηλ?μα πωσ δεν ξερω το τηλ σου.απλα θελω να διατυπωσω μια ερωτηση γι'αυτο θελω να ξεκινισω δικο μου forum
    αυτα δεν λεγοντε απο το φορουμ. μονο απο το τηλ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 25-05-13 16:28 #188
    Προεπιλογή
    έλα γιάννη 3 μέρες ακόμα περιμένουμε να δούμε τι θα του πεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 26-05-14 00:33 #189
    Προεπιλογή
    καλησπερα θα ηθελα να κανω μια ερωτηση λιγο κουλη...εχω ενα θεμα και δεν μπορω να καταπιω χαπια δεν κατεβαινουν με τπτ...εχω δοκιμασει το alphamine την σκονη που ειχε προτεινει καποιος απο εδω αρκετα καλο...τωρα ελεγα να παραγγειλω το lipo 6x και διαβαζω οτι ειναι σε υγρες καψουλες,εγω αμα δαγκωνω την καψουλα και την πινω υπαρχει θεμα???το εχει δοκιμασει κανεις?βασικα μπορω να παω και στην αλλη εκδοση την lipo 6 unlimited powder...αλλα εγω θελω αυτην.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 13 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 3111213