Θέμα: Lipo 6 (Nutrex)

Σελίδα 3 από 13 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 189
  1. 09-06-10 23:25 #31
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beatshooter Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχεις καποια προταση?
    αυτο

    http://www.x-tremestores.gr/216/esho...3&category=567
    η αυτο

    http://www.x-tremestores.gr/216/esho...4&category=567
    (γιαυτουπαρχει κ σχετικο θεμα στα συμπληρωματα,ψαξτο)
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-06-10 23:27 #32
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beatshooter Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχεις καποια προταση?
    αν είσαι σε πολύ αρχικό στάδιο,ξεκίνα με cla+carnitine+green tea.Μην περιμένεις θαύματα αλλά για την αρχή είναι οκ.
    Lipo6 και Mitotropin είναι από τα πιο δυνατά στην αγορά και τουλάχιστον το Μιτο τονίζει ότι δεν πρέπει να χρησιμοποιείται από αρχάριους ή άτομα που μόλις ξεκίνησαν γυμναστική.

    edit: αυτά που προτείνει ο beefmeup είναι πιο δυνατά από αυτά που σου είπα εγώ,just fyi.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-06-10 23:31 #33
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Manos1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν είσαι σε πολύ αρχικό στάδιο,ξεκίνα με cla+carnitine+green tea.Μην περιμένεις θαύματα αλλά για την αρχή είναι οκ.
    Lipo6 και Mitotropin είναι από τα πιο δυνατά στην αγορά και τουλάχιστον το Μιτο τονίζει ότι δεν πρέπει να χρησιμοποιείται από αρχάριους ή άτομα που μόλις ξεκίνησαν γυμναστική.

    edit: αυτά που προτείνει ο beefmeup είναι πιο δυνατά από αυτά που σου είπα εγώ,just fyi.
    Ποιο ειναι δυνατο το ripped fast???

    Ρε μην δινετε τσαμπα λεφτα σε τετοια!!!!!

    Οτι και να κανετε, τον παραγοντα ΧΡΟΝΟΣ δεν μπορειτε να τον προσπερασετε!!!!

    Υπομονη+διαρκεια θελει!

    Edit: beefmeup Το ποστ δεν εχει να κανει με σενα! Για αποφυγη παρεξηγησης το λεω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-06-10 23:32 #34
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο noz1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποιο ειναι δυνατο το ripped fast???

    Ρε μην δινετε τσαμπα λεφτα σε τετοια!!!!!

    Οτι και να κανετε, τον παραγοντα ΧΡΟΝΟΣ δεν μπορειτε να τον προσπερασετε!!!!

    Υπομονη+διαρκεια θελει!
    σε σχέση με το cla και την Καρνιτινη και το απλό τσάι,''δυνατό'' είναι....
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-06-10 23:33 #35
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Manos1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε σχέση με το cla και την Καρνιτινη και το απλό τσάι,''δυνατό'' είναι....
    Τι το δυνατο εχει δηλαδη?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 09-06-10 23:35 #36
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Manos1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν είσαι σε πολύ αρχικό στάδιο,ξεκίνα με cla+carnitine+green tea.Μην περιμένεις θαύματα αλλά για την αρχή είναι οκ.
    Lipo6 και Mitotropin είναι από τα πιο δυνατά στην αγορά και τουλάχιστον το Μιτο τονίζει ότι δεν πρέπει να χρησιμοποιείται από αρχάριους ή άτομα που μόλις ξεκίνησαν γυμναστική.

    edit: αυτά που προτείνει ο beefmeup είναι πιο δυνατά από αυτά που σου είπα εγώ,just fyi.
    Τι ειναι το lipo6 δυνατο?Πεταμενα λεφτα για μενα.Καλα εμενα δεν με πιανει και τιποτα πλεον μονο το μιτο και αυτο καμια σχεση με παλια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 09-06-10 23:36 #37
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο noz1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οτι και να κανετε, τον παραγοντα ΧΡΟΝΟΣ δεν μπορειτε να τον προσπερασετε!!!!

    Υπομονη+διαρκεια θελει!

    Edit: beefmeup Το ποστ δεν εχει να κανει με σενα! Για αποφυγη παρεξηγησης το λεω!
    ναι ρε,δεν τρεχει,αλλα αυτο για το χρονο,τι σχεση εχει??οκ,νταξ,αλλα ο ανθρωπος ειπε οτι δεν εχιε ξαναπαρει λιποτροπικο,κ ακριβως επειδη αυτα που του προτινα δεν ειναι δυνατα,γιαυτο του τα προτεινα..

    για μενα,κατι τετοια εχουν δουλεψει μια χαρα,σιγα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 09-06-10 23:38 #38
    Προεπιλογή
    Απλα εννοω οτι τα κιλα που θες να χασεις (εξαρταται και το επιπεδο) τα χανεις και χωρις αυτα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 10-06-10 00:00 #39
    Προεπιλογή
    Ευχαριστω για τις αμεσες απαντησεις....Cla εχω παρει αλλα εχω 1-1,5 μηνα να παρω....Εχω κολλησει....Εχσα 5κιλα αλλα θελω να χασω αλλα 5-6...Αυτα που προτεινει ο beefmeup αξιζουν?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 10-06-10 00:11 #40
    Lightbulb
    το mitotropin θα σε τσακισει το στομαχι και γενικα τον οργανισμο σου για οσο θα το παιρνεις. 3 πρωι 3 βραδυ. ειναι αρκετα δυνατο, εμενα προσωπικα με πεθαινε και ασε που πεινουσα καθε τοσο...καλυτερα το lipo 6x με 2πρωι 2 βραδυ και πας συντηρητικα και οχι καπακι στο καπακι...

    ασε που το lipo 6x φερνει κομματακι σκυλοιδρωμα....
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 10-06-10 00:16 #41
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DusWS Εμφάνιση μηνυμάτων
    το mitotropin θα σε τσακισει το στομαχι και γενικα τον οργανισμο σου για οσο θα το παιρνεις. 3 πρωι 3 βραδυ. ειναι αρκετα δυνατο, εμενα προσωπικα με πεθαινε και ασε που πεινουσα καθε τοσο...καλυτερα το lipo 6x με 2πρωι 2 βραδυ και πας συντηρητικα και οχι καπακι στο καπακι...

    ασε που το lipo 6x φερνει κομματακι σκυλοιδρωμα....
    Tώρα που το ανέφερες,κι εμένα με πιάνουν κάτι πείνες που και που! Σήμερα μάλιστα έκανα και 7ο γεύμα γιατί δεν την πάλευα
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 27-06-10 20:07 #42
    Το avatar του χρήστη traffic

    Εγγραφή
    26-03-2009
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    155
    Προεπιλογή
    το Lipo6x το εχει δοκιμασει κανεις????? δεν μπορω να το βρω στα καταστηματα των χορηγων........ μονο το λιπο 6 βρισκω....
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 30-06-10 15:20 #43
    Το avatar του χρήστη alien.carmania

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    καβαλα
    Μηνύματα
    235
    Προεπιλογή
    το lipo6 το παιρνω εδω και 20 μερες 2+2 και επειδη δεν με πιανει οσο στην αρχη το εκανα 2+3για μια ακομη βδομαδα που θα μου βγαζει αλλα οχι παραπανω...! καλο ειναι αλλα τωρα τα κιλα αν τα χανω απο αυτο η την διατροφη δεν ξερω..! ο συνδιασμος ομως ολον μαζι δουλευει..! το μονο μειον για μενα ειναι οτι πειναω συνεχεια, το λεω αυτο γιατι ακουσα οτι με το black δεν πεινας αλλα δεν το δοκιμασα για να ξερω...!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 03-07-10 02:26 #44
    Προεπιλογή
    παιδια ειναι φυσιολογικο ενω ειχα κολησει στα 89 απο τα 95...και μεσα σε 3 μερες με την χρηση του εχω πεσει στα 86???την πρωτη μερα με διπλη αεροβια και βαρη με 1+1 χαπι..την δευτερη παλι το ιδιο αλλα με 2+2 χαπια...και την τριτη με 1κ30 ωρα κολημβιση και παλι 2+2???
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 03-07-10 02:29 #45
    Προεπιλογή
    Ε ναι, απλα θα εχασες και νερα. Με τοση αεροβια.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 13 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία