Σελίδα 4 από 357 ΠρώτηΠρώτη ... 234561454104 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 5346
  1. 20-03-07 21:43 #46
    Προεπιλογή
    αρα φανταζομαι οτι θα φυγει και η θολουρα των κοιλιακων μετα....ωραια....αληθεια τι ειναι πριν απο τα αναβολικα και τα προορμονουχα? η κρεατινη??
     

  2. 20-03-07 22:09 #47
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Κοιταξε η κρεατινη ειναι ενα καλο συμπληρωμα.Επισης,συμφωνα με ερευνες,τα methoxy και τα ecdysterone products ειναι πολυ καλα,ισως τα καλυτερα συμπληρωματα (παντα συμφωνα με τις ερευνες),και ιδιαιτερα οταν συνδιαστουν μαζι.Για προσωπικη εμπειρια δεν μπορω να σου μιλησω,αλλα υπαρχει ενα topic στην "αξιολογηση συμπληρωματων" απο τον muaythaispirit για το methoxyvone της MRM.Δες το αν θες και κρινεις εσυ.Εγω παντως τα θεωρω καλα προϊοντα,μπορει οχι και τα καλυτερα,αλλα καλα.
     

  3. 20-03-07 22:29 #48
    Retired mod
    Το avatar του χρήστη gpol

    Εγγραφή
    30-10-2006
    Περ.
    Kerkira
    Μηνύματα
    987
    Προεπιλογή
    εχω διαβασει σε ξενα forums οτι ειναι πατατες (τα methoxy και τα ecdysterone). Φιλε pikolo το καλυτερο συμπληρωμα ειναι το φαι, χωρις αυτο δεν θα ανεβεις ουτε σε κιλα ουτε σε δυναμη
     

  4. 20-03-07 23:11 #49
    Προεπιλογή
    συμφωνω με gpol η διατροφη παιζει το σημαντικοτερο ρολο αλλα και τα συμπληρωματα διατροφης σε κρισημα σημεια δειχνουν τα δοντια τους(ενα καλο μεταπροπονητικο συμπληρωμα πχ),με κρεατινη σιγουρα βλεπεις αποτελεσμα το θεμα ειναι να το συντηρησεις μετα (απαιτει διατροφη δηλαδη).

    Η κρεατινη δεν ειναι αναβολικο(βαριας μορφης οπως στεροιδη),καμια σχεση.
     

  5. 21-03-07 02:04 #50
    Προεπιλογή
    ωραια....αλλα διατειρουνται τα αποτελεσματα???τι πρεπει να κανω μετα την χρηση??επισεις γυμναζομαι 3 φορες την εβδομαδα και τρεις αεροβιο(τις μερες που δεν κανω βαρη) αρα ποτε πρεπει να ξεκινησω να την περνω και πως???υπαρχει κατι ποιο αποτελεσματικο απο την κρεατινη?
     

  6. 21-03-07 02:12 #51
    Retired mod
    Το avatar του χρήστη gpol

    Εγγραφή
    30-10-2006
    Περ.
    Kerkira
    Μηνύματα
    987
    Προεπιλογή
    pikolo ψαχνεσαι υπερβολικα με τα συμπληρωματα ενω δεν θα επρεπε τοσο. Μαλλον δεν εχεις καταλαβει οτι την διαφορα δεν την κανουν αυτα! αλλα η σωστη διατροφη, το σωστο προγραμμα και η επαρκης ξεκουραση. Γρηγορα αποτελεσματα οπως αυτα που θες, δεν γινονται με φυσικο τροπο. Πρεπει να εχεις υπομονη, αν δεν εχεις θα ρθει καποια στιγμη στο μελλον οπου θα τα παρατησεις ολα (και θα χεις χαλασει και τοσο λεφτα σε συμπληρωματα, κριμα ). Η κρεατινη(οσον αφορα την εξωτερικη εμφανιση) θα σου κανει καποια κατακρατηση υγρων ,με αποτελεσμα να βαλεις βαρος. Οταν ομως την σταματησεις, μετα απο λιγο θα φυγουν και αυτα τα νερα. Πρεπει να το δεις το θεμα διαφορετικα. Αν καταφερεις και το κανεις απο τωρα θα κερδισεις πολυ χρονο. Και γω τα ιδια σκεφτομουν οταν αρχισα γυμναστηριο. Χαρη σε αυτα εχασα πολυτιμο χρονο. Οπως ξερεις στα λεω φιλικα
     

  7. 21-03-07 02:28 #52
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη Gasturb

    Εγγραφή
    18-04-2006
    Περ.
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    3.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pikolo
    υπαρχει κατι ποιο αποτελεσματικο απο την κρεατινη?
    Ναι, να μην παίρνεις ούτε αυτήν

    Gt
    Bodybuilding.gr
     

  8. 21-03-07 02:34 #53
    Προεπιλογή
    η κρεατινη κανει δουλεια,η δουλεια της περα απο το να κανει να φαινεσαι πρισμενος(μυικα) απο την κατακρατηση που ειπε και ο gpol ειναι κ αλλη.Σε βαζει σε ΑΝΑΒΟΛΙΚΗ διαθεση και γι'αυτο τη περιοδο αυτη πρεπει να τα δωσεις ολα για ολα(δεν ενοω να πεθανεις στο gym),και να συνεχισεις αυτο το stress που εδινες στο σωμα σου αφου την κοψεις με καλη διατροφη,γυμναστικη δυνατη για να δινεις το αναλογο stress που εδινες και τοτε και κυριως ξεκουραση!με αυτο το τροπο θα κρατησεις την αναβολικη αυτη διαθεση που σου δινει η κρεατινη,και ακομα και αν φυγουν ολα τα νερα απο πανω σου και χασεις ολα οσα πηρες η δουλεια στην αναβολικη σου διαθεση θα εχει γινει και εσυ πρεπει απλως να την κρατας σε υψηλα επιπεδα.

    Αυτο κανει η κρεατινη κυριως και δεν ειναι το ''τουμπανιασμα'' που οι περισοτεροι χαρακτιριζουν ,αυτο ειναι απλως το αναγκαιο κακο(επειδη θα το χασεις στο 70% αφου σταματησεις τη ληψη),με λιγα λογια ειναι ενα παρα πολυ καλο συμπληρωμα imo αρκει να ξερεις να το χρησιμοποιεις.

    Gpol εισαι εναντιος με τα συμπληρωματα; Καμια τροφη δεν μπορει να συγκριθει με καποια κρισημα σημεια που το συμπληρωμα ειναι το α και το αυτο,μην εισαι τοσο αρνητικος και αν κατι δεν δουλεψε πανω σου πρωτα προσπαθησε να μαθεις την αληθεια γιαυτο κ οχι να το βγαζεις απο τη λιστα,sorry για το υφος αλλα φαινεσαι πολυ αρνητικος σε αυτα λες και δεν χρησιμοποιεις .

    note: αναβολικη διαθεση ειναι το πιο σημαντικο για καλυτερα πριξηματα και γενικα για να μεγαλωσεις μυικα,δεν ειναι αναγκη να παρεις την κρεατινη για να γινει αυτο,μπορει να γινει με χιλιους δυο τροπους ακομα και με απλη διατροφη χωρις καθολου συμπληρωματα,απλως η διατροφη ειναι ενας μεγαλος παραγοντας(η μπελλας καλυτερα) και σιγα μην την μετρας και με ακριβεια.

    Αυτα ^^
     

  9. 21-03-07 03:01 #54
    Προεπιλογή
    με ακριβεια δεν την μετραω οχι....απλα ειμαι σε ενα σημειο που μετα την γυμναστικη εχω το σωμα που θελω....απλα μετα πεφτω και δεν μ αρεσει....αν μπορουσα να ειμαι πριν την προπονηση οπως ειμαι τωρα μετα απο αυτην δεν θα ηθελα κατι παρα πανω......ειναι μακρια αυτο?καλες οι συμβουλες σας....εγω την κρεατινη την περνω για δυναμη και αντοχη που απο ερευνες εχει αποδειχτει οτι βοηθαει...δοσολογια?? εκφραστειτε ελευθερα!!
     

  10. 21-03-07 03:05 #55
    Προεπιλογή
    σε περιοδος φορτωματος σου ειπαμε και παραπανω προσεξε λιγο,η γυμναστικη καλο ειναι σταδιακο πραγμα,δεν μπορεις να δεις στιγμιαια η και χωρις να κανεις τιποτα να δεις αποτελεσματα,αυτο ξεχασε το,θελει επιμονη και στη τελικη ενα καλο σωμα δεν θελει τοσο μεγαλες θησιες οπως ολοι νομιζουν απλως ενα πεισμα και χρονο^
     

  11. 21-03-07 03:10 #56
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη Gasturb

    Εγγραφή
    18-04-2006
    Περ.
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    3.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gasturb
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pikolo
    υπαρχει κατι ποιο αποτελεσματικο απο την κρεατινη?
    Ναι, να μην παίρνεις ούτε αυτήν

    Gt
    Ο λόγος που το έγραψα ήταν να το πάρεις χαλαρά το θέμα κ να θυμάσε ότι σώμα χωρίς χρόνια κ ιδρώτα στο γυμναστήριο δεν υπάρχει. Τα πολλα συμπληρώματα δεν σου δείχνουν τον εύκολο δρόμο απλά σου αδειάζουν την τσέπη.

    * Vson γυμναστική κ χωρίς συμπληρώματα φυσικά κ γίνεται δεν αποτελούν μονόδρομο κ ξέρω προσωπικά 2 παραδείγματα, ο ένας κ των οποίων είναι pro bb.

    Gt
    Bodybuilding.gr
     

  12. 21-03-07 03:14 #57
    Προεπιλογή
    ok παιδια ευχαριστω...... δεν ειμαι πολυ μακρια απο εκει που θελω....δυο με τρια μθικα κιλα.....που θα παει....θα ρθουνε....ετσι και αλλιως τωρα αρχισα να κανω καλη διατροφη!πριν απλα επερνα fat gainers και μετα ελεγα γιατι περνω λιπος.........μ..... εκανα...
     

  13. 21-03-07 03:15 #58
    Προεπιλογή
    Gasturb δεν νομιζω ομως να διαφωνεις οτι σε κρισημα σημεια τα συμπληρωματα μπορουν να σου γλιτωσουν πολυ χρονο και να σου δωσουν ενα καλυτερο σωμα ετσι;

    Εγω πιστευω πολυ στα συμπληρωματα μονο ομως οταν χρησιμοποιουνται σωστα αλλιως τα θεωρω κατι χειροτερο απο αχρηστα η πεταμενα λεφτα.
     

  14. 21-03-07 03:16 #59
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη Gasturb

    Εγγραφή
    18-04-2006
    Περ.
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    3.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pikolo
    δεν ειμαι πολυ μακρια απο εκει που θελω....δυο με τρια μθικα κιλα......
    2 με 3 μυικά κιλά δεν είναι κ λίγα, σου βάζω τουλάχιστον 6 μήνες με πολύ φαγητό κ γυμναστική.

    Gt

    ΥΓ Στην gym δεν υπάρχει limit, εφόσον τα βάλεις θα πεις τώρα ας βάλω άλλα 2 3 κτλ κτλ...
    Bodybuilding.gr
     

  15. 21-03-07 03:19 #60
    Προεπιλογή
    αν ειναι μονο για 6 μηνες καλα ειναι....ε αν σκεφτεις οτι εχω υψος 1,82 και παλια(πριν 1,5+ χρονο) ημουνα 68 και τωρα 79,8 τοτε λιγα ειναι....και τοτε δεν εκανα και καλη διατροφη.....ε?
     

Σελίδα 4 από 357 ΠρώτηΠρώτη ... 234561454104 ... ΤελευταίαΤελευταία