Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 64
  1. 23-03-11 14:41 #31
    Προεπιλογή
    Σε εμένα δεν δούλεψε καθόλου το συγκεκριμένο συμπλήρωμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 23-03-11 21:14 #32
    Το avatar του χρήστη gmalamos

    Εγγραφή
    12-03-2010
    Περ.
    Salonica
    Μηνύματα
    2.186
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasaxo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε εμένα δεν δούλεψε καθόλου το συγκεκριμένο συμπλήρωμα.
    Τι εννοεις?Πιο συγκεκριμενος?
    I love .
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 24-03-11 00:23 #33
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gmalamos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι εννοεις?Πιο συγκεκριμενος?
    Μου δημιουργούσε απίστευτες καούρες, εφίδρωση σχεδόν καθόλου, ενέργεια έτσι κι’ετσι, την όρεξη μου την άνοιξε αντί να μου την κόψει.
    Προς το παρών όλα αυτά που δεν βρήκα στο sida cordifolia της reglex μου τα δίνει το lipo 6 black, το γράφω στο ανάλογο topic.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 24-03-11 10:34 #34

    Εγγραφή
    27-04-2010
    Περ.
    Κυπρος
    Μηνύματα
    367
    Προεπιλογή
    Πιστευω οτι στον καθε οργανισμο αντιδρουν διαφορετικα τα συμπληρωματα! Σε μερικους μπορει να τους τσιτωνει 200 μγ καφεινη σε αντιθεση με αλλους που μπορει να μην τους πιασει! Προσωπικη μ αποψη παιδια
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 24-03-11 10:54 #35
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Marios1991 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πιστευω οτι στον καθε οργανισμο αντιδρουν διαφορετικα τα συμπληρωματα! Σε μερικους μπορει να τους τσιτωνει 200 μγ καφεινη σε αντιθεση με αλλους που μπορει να μην τους πιασει! Προσωπικη μ αποψη παιδια
    Κι’εγω πλέων σε αυτό το συμπέρασμα έχω καταλήξει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-04-11 17:33 #36
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    σημερα το ξεκινησα και ειναι σα να μη το πηρα.....επεισης γραφει οτι εχει μεσα 100 χαπια ενω τα μετρησα απο περιεργεια κ εχει 110 και το δωσα κ στον κολλητο μου να δοκιμασει και δε του κανε κ αυτου τπτ σα να μη το πηρε...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-04-11 17:44 #37
    Το avatar του χρήστη gmalamos

    Εγγραφή
    12-03-2010
    Περ.
    Salonica
    Μηνύματα
    2.186
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    σημερα το ξεκινησα και ειναι σα να μη το πηρα.....επεισης γραφει οτι εχει μεσα 100 χαπια ενω τα μετρησα απο περιεργεια κ εχει 110 και το δωσα κ στον κολλητο μου να δοκιμασει και δε του κανε κ αυτου τπτ σα να μη το πηρε...
    Και γω εχω μια βδομαδα δεν μου εχει δωσει τσιτωμα ισως να λειτουργει διαφορετικα απο τα υπολοιπα.Θα συνεχισω κανονικα ουτος ουτως η αλλως αν κανεις διατροφη στη πενα σεν σε απασχολει ιδιαιτερα.
    I love .
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-04-11 18:02 #38
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gmalamos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και γω εχω μια βδομαδα δεν μου εχει δωσει τσιτωμα ισως να λειτουργει διαφορετικα απο τα υπολοιπα.Θα συνεχισω κανονικα ουτος ουτως η αλλως αν κανεις διατροφη στη πενα σεν σε απασχολει ιδιαιτερα.
    κανω ναι απλα περιμενα να μου δωσει τσιτα κ ενεργεια οπως λενε κ τα υπολοιπα μελη αλλα τπτ...τζαμπα λεφτα αλλη φορα eca κ παλι eca
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-04-11 18:07 #39
    Το avatar του χρήστη gmalamos

    Εγγραφή
    12-03-2010
    Περ.
    Salonica
    Μηνύματα
    2.186
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    κανω ναι απλα περιμενα να μου δωσει τσιτα κ ενεργεια οπως λενε κ τα υπολοιπα μελη αλλα τπτ...τζαμπα λεφτα αλλη φορα eca κ παλι eca
    Να δω ασπιρινη που θα βρεις..
    I love .
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 12-04-11 18:10 #40
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gmalamos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να δω ασπιρινη που θα βρεις..
    σωστος,βρηκα ομως ECY
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 21-05-11 15:23 #41
    Προεπιλογή
    Κοπέλια θα ξεθάψω λίγο το θέμα για να σας πω κάτι.
    Όπως γράφω ποιο πάνω, είχα καούρες και με τα συχωρέσεως ρευόμουν συνέχεια την καφεΐνη, λες και δεν μπορούσα να την χωνέψω με τίποτα.
    Δυο κουτιά lipo 6 black έχω καταναλώσει και ούτε μια φορά δεν μου έφερε καούρα η ρεψίματα.
    Με αυτό εδο το sida λοιπόν έκανα των εξής πειραματισμό, χορήγησα δυο ημέρες στον αδελφό μου να δω τι θα γίνει, αυτός ούτε που τον πείραξε, εμένα από την πρώτη μέρα μου εμφάνισε καούρες και ρεψίματα.
    Μετά χορήγησα δυο ημέρες στην κοπέλα μου και της εμφάνισε ακριβός τα ίδια με εμένα, καούρες, ρεψίματα της καφεΐνης και μάλιστα τάση προς εμετό.
    Τα συμπτώματα της καούρας και των ρεψιμάτων καφεΐνης τα έχω ξανά συναντήσει με το stacker 4 και το animal cuts.
    Αυτό στην ουσία σημαίνει ότι ο οργανισμός δεν δέχτηκε αυτήν την ποσότητα καφεΐνης;
    Με τα βαρέων βαρών lipo 6 black και mitotropin (έχω ξανά γράψει ότι δεν με ικανοποίησε καθόλου το mitotropin αλλά απλά δεν είχα καούρες και ρεψίματα, πείνα μου έφερνε) δεν συνάντησα αυτά τα συμπτώματα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 30-05-11 21:31 #42
    Προεπιλογή
    Με το ανιμαλ και εγω το επαθα και πουλισα το μισο κουτι που εμεινε. περιμενω σε 2 μερες το sida το οποιο ηθελε ψαξιμο για να το βρεις
    just do as i say dont do as i do
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 30-05-11 21:54 #43
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jackaction Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με το ανιμαλ και εγω το επαθα και πουλισα το μισο κουτι που εμεινε. περιμενω σε 2 μερες το sida το οποιο ηθελε ψαξιμο για να το βρεις
    Από εγχώρια φίλε μου το πήρα, υπάρχει σε Ελληνικό on line κατάστημα συμπληρωμάτων διατροφής.
    Αυτό που δεν βρίσκω είναι το sida cordifolia της CNP
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 30-05-11 22:15 #44
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasaxo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοπέλια θα ξεθάψω λίγο το θέμα για να σας πω κάτι.
    Όπως γράφω ποιο πάνω, είχα καούρες και με τα συχωρέσεως ρευόμουν συνέχεια την καφεΐνη, λες και δεν μπορούσα να την χωνέψω με τίποτα.
    Δυο κουτιά lipo 6 black έχω καταναλώσει και ούτε μια φορά δεν μου έφερε καούρα η ρεψίματα.
    Με αυτό εδο το sida λοιπόν έκανα των εξής πειραματισμό, χορήγησα δυο ημέρες στον αδελφό μου να δω τι θα γίνει, αυτός ούτε που τον πείραξε, εμένα από την πρώτη μέρα μου εμφάνισε καούρες και ρεψίματα.
    Μετά χορήγησα δυο ημέρες στην κοπέλα μου και της εμφάνισε ακριβός τα ίδια με εμένα, καούρες, ρεψίματα της καφεΐνης και μάλιστα τάση προς εμετό.
    Τα συμπτώματα της καούρας και των ρεψιμάτων καφεΐνης τα έχω ξανά συναντήσει με το stacker 4 και το animal cuts.
    Αυτό στην ουσία σημαίνει ότι ο οργανισμός δεν δέχτηκε αυτήν την ποσότητα καφεΐνης;
    Με τα βαρέων βαρών lipo 6 black και mitotropin (έχω ξανά γράψει ότι δεν με ικανοποίησε καθόλου το mitotropin αλλά απλά δεν είχα καούρες και ρεψίματα, πείνα μου έφερνε) δεν συνάντησα αυτά τα συμπτώματα.
    καλά εσύ δίνεις από εδώ και από εκεί sida για να δεις τι θα γίνει?ελπίζω να ήξεραν τι και πως όταν το πήραν!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 30-05-11 22:15 #45
    Το avatar του χρήστη geo28

    Εγγραφή
    27-11-2009
    Περ.
    zanarkand ruins
    Μηνύματα
    1.095
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasaxo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από εγχώρια φίλε μου το πήρα, υπάρχει σε Ελληνικό on line κατάστημα συμπληρωμάτων διατροφής.
    Αυτό που δεν βρίσκω είναι το sida cordifolia της CNP
    υπαρχει και της CNP σε ελληνικο αλλα ειναι out of stock αυτο τον καιρο.,
    "A lie gets halfway around the world before the truth has a chance to get its pants on."
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία