Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 64 από 64
  1. 13-03-12 20:28 #61
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dromeas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια στη συσκευασια αναφερει δοσολογια 1 καψουλα 2 φορες τη μερα.Στο φορουμ διαβαζω 2χ2.Δεν ειναι υπερβολη ετσι?
    ξεκινα με την συνιστωμενη δοσολογια,κ καποια στιγμη ανεβαζεις οσο βλεπεις οτι σε περνει..οποτε μπορει να πας κ στο 2χ2 αν δεν εχεις θεμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 23-05-12 16:21 #62
    Προεπιλογή
    Μούφα μεγάλη, είχα πει ότι θα του δώσω μια δεύτερη ακόμα ευκαιρία, να δω τι γίνετε.
    Τέλος, δεν ξανά ασχολούμαι με sida cordifolia.
    Έφτασα σε σημείο να το πάω για μια εβδομάδα ολόκληρη στο 3+3 και δεν καταλάβαινα τίποτα.
    Και να υπενθυμίσω ότι δεν έχω ανοχές στα διεγερτικά, το jack3d είχε κοντεψει να με στήλη αδιάβαστο (έχω αναφερθεί στο topic του jack3d).
    Πραγματικά έχασα τον χρόνο μου και έναν ολόκληρο μήνα που πήγε χαμένος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 24-05-12 14:24 #63
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasaxo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μούφα μεγάλη, είχα πει ότι θα του δώσω μια δεύτερη ακόμα ευκαιρία, να δω τι γίνετε.
    Τέλος, δεν ξανά ασχολούμαι με sida cordifolia.
    Έφτασα σε σημείο να το πάω για μια εβδομάδα ολόκληρη στο 3+3 και δεν καταλάβαινα τίποτα.
    Και να υπενθυμίσω ότι δεν έχω ανοχές στα διεγερτικά, το jack3d είχε κοντεψει να με στήλη αδιάβαστο (έχω αναφερθεί στο topic του jack3d).
    Πραγματικά έχασα τον χρόνο μου και έναν ολόκληρο μήνα που πήγε χαμένος.
    πες τα ρε αδερφε γιατι εγω τα λεγα παλια εδω και καποιοι μ ελεγαν οτι κανει δουλεια ενω ειναι αερας,σα να καταπινεις κουφια χαπια χωρις συστατικα ειναι και οταν δοκιμασα το oxy elite την ακουσα κανονικα καλυτερα δωστε τα λεφτα σας σε χαπια καφεινης παρα σε σιντα και σε ephedra extract που ναι κ αυτο αερας,το λεω γιατι ειναι κριμα στην περιοδο που ζουμε να πεταμε τα λεφτα μας σε τετοιες καραμουφιες..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-12-12 00:55 #64
    Προεπιλογή
    Με λιγα λογια δεν αξιζει να το χρησιμοποιησουμε?
    Obsession is a word the lazy use to describe the dedicated.! ZYZZ
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345