Σελίδα 101 από 259 ΠρώτηΠρώτη ... 519199100101102103111151201 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.501 έως 1.515 από 3885
  1. 29-06-11 17:42 #1501

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nazgoul Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όταν θα δω οτι ξανακολλάω θα αυξήσω τα failure εκτος και αν όλο αυτό που περιγράφω σαν τακτική ειναι ανούσια και πρέπει να παω σε fail απο τωρα.
    ναι θα σου ελεγα ολα failure.εγω το εκανα φετος με τρομακτικα αποτελεσματα.αλλα θελει καλο ζεσταμα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nazgoul Εμφάνιση μηνυμάτων
    Upper/lower σημαίνει μια προπόνηση άνω σώμα και η δεύτερη κάτω;
    ακριβως
     

  2. 29-06-11 17:46 #1502
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο savage Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι θα σου ελεγα ολα failure.εγω το εκανα φετος με τρομακτικα αποτελεσματα.αλλα θελει καλο ζεσταμα.


    ακριβως
    Τα bold ειναι κάτι που κάνω πάντα για 2-3 σετ οπότε θα ξεκινήσω όλα σε failure.
    Σε ευχαριστώ

    Θα ήταν καλύτερα να επανέλθω με ένα τοπικ με το πρόγραμμα μου ως έχει τώρα και πάνω σε αυτό να κάνω μεταβολές.
    Οπότε επανέρχομαι με νεότερα.
     

  3. 30-06-11 22:57 #1503
    Προεπιλογή
    κάθε φορά που κάνω σκουατ, μόλις φθάνω κάτω-κάτω ακούγεται από το το αριστερό γόνατο ένα κρακ, αλλά δε με πονάει καθόλου, ούτε καν με ενοχλεί.
    από τι να είναι αυτό; μόνο στο βαθύ το παθαίνω, στο παράλληλο πολύ σπάνια.
    προσέχω να μη βγαίνει το γόνατο μπροστά από τις μύτες, αλλά πάλι ακούγεται το γόνατο.
     

  4. 01-07-11 15:14 #1504
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pankol Εμφάνιση μηνυμάτων
    κάθε φορά που κάνω σκουατ, μόλις φθάνω κάτω-κάτω ακούγεται από το το αριστερό γόνατο ένα κρακ, αλλά δε με πονάει καθόλου, ούτε καν με ενοχλεί.
    από τι να είναι αυτό; μόνο στο βαθύ το παθαίνω, στο παράλληλο πολύ σπάνια.
    προσέχω να μη βγαίνει το γόνατο μπροστά από τις μύτες, αλλά πάλι ακούγεται το γόνατο.
    Λες να ειναι αλατα? Νομιζω αυτα κανουν ετσι. Δεν εχω ιδεα, κιεμενα μπορει να γινουν τετοια πραγματα ομως. Προσεχε παντως γιατι δεν ειναι καλα. Κανε λιγοτερα κιλα η αμα ακομα ακουγεται κανε αλλη ασκηση, οπως πρεσσα ποδιων. Σιγα, για λιγο καιρο, κιαυτη καλη ειναι.
    --------------------------

    Το video αυτο ειναι χαλια, παρακαλω μην το δειτε, κιεγω τυχαια το ειδα, αλλα μου εκανε εντυπωση κατι. Κοιταξτε στο 0:22 με 0:24 ενα οργανο γυμναστικης που κραταει ο αρνολντ. Ξερει κανεις πως λεγεται αυτο???

    http://www.youtube.com/watch?v=4ferPNYmJsM
     

  5. 02-07-11 11:39 #1505
    Προεπιλογή
    Καλημέρα.
    Εγώ θα ρωτήσω κάτι όχι τόσο σχετικό αλλά θα ήθελα τη γνώμη σας.
    Εμφανίστηκε στο γυμναστήριο που πάω ένας παλιός αθλούμενος ο οποίος μόλις τελείωσε τα ΤΕΦΑΑ και έπιασε δουλειά στο γυμναστήριο.
    Αυτός λοιπόν άρχισε ξαφνικά να κάνει personal trainining και υποστηρίζει οτι με τη δικιά του μέθοδο και δυο φορές την εβδομάδα δίνοντας φυσικά απο 5-10ευρώ τη φορά θα έχω πάρα πολύ καλά αποτελέσματα και θα δείξω πολύ πιο γυμνασμένος μέσα σε ενάμιση μήνα μόνο.
    Αυτό το στηρίζει στο ότι θα είναι συνεχώς απο πάνω και θα επιβλέπει και θα προσαρμόσει το πρόγραμμα ακριβώς για εμένα αναλόγως τους σφυγμούς που ανεβάζω και τα κιλά που σηκώνω και θα βγάλει και την κατάλληλη διατροφή.
    Τι λέτε να το δοκιμάσω η είναι κοροιδία απλά για να βγάζει λεφτά;
     

  6. 02-07-11 11:45 #1506
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jimas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα.
    Εγώ θα ρωτήσω κάτι όχι τόσο σχετικό αλλά θα ήθελα τη γνώμη σας.
    Εμφανίστηκε στο γυμναστήριο που πάω ένας παλιός αθλούμενος ο οποίος μόλις τελείωσε τα ΤΕΦΑΑ και έπιασε δουλειά στο γυμναστήριο.
    Αυτός λοιπόν άρχισε ξαφνικά να κάνει personal trainining και υποστηρίζει οτι με τη δικιά του μέθοδο και δυο φορές την εβδομάδα δίνοντας φυσικά απο 5-10ευρώ τη φορά θα έχω πάρα πολύ καλά αποτελέσματα και θα δείξω πολύ πιο γυμνασμένος μέσα σε ενάμιση μήνα μόνο.
    Αυτό το στηρίζει στο ότι θα είναι συνεχώς απο πάνω και θα επιβλέπει και θα προσαρμόσει το πρόγραμμα ακριβώς για εμένα αναλόγως τους σφυγμούς που ανεβάζω και τα κιλά που σηκώνω και θα βγάλει και την κατάλληλη διατροφή.
    Τι λέτε να το δοκιμάσω η είναι κοροιδία απλά για να βγάζει λεφτά;
    Αρχισε το και πες του πως αν δουλεψει θα του τα δωσεις ολα μαζι τα χρηματα...

    Αν και εγω προσωπικα σαν ανθρωπος δεν θα το εκανα, αλλα εσυ μπορει να το χρειαζσαι για καποιον δικο σου λογο
     

  7. 02-07-11 13:42 #1507
    Το avatar του χρήστη pan0z

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    1.290
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jimas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα.
    Εγώ θα ρωτήσω κάτι όχι τόσο σχετικό αλλά θα ήθελα τη γνώμη σας.
    Εμφανίστηκε στο γυμναστήριο που πάω ένας παλιός αθλούμενος ο οποίος μόλις τελείωσε τα ΤΕΦΑΑ και έπιασε δουλειά στο γυμναστήριο.
    Αυτός λοιπόν άρχισε ξαφνικά να κάνει personal trainining και υποστηρίζει οτι με τη δικιά του μέθοδο και δυο φορές την εβδομάδα δίνοντας φυσικά απο 5-10ευρώ τη φορά θα έχω πάρα πολύ καλά αποτελέσματα και θα δείξω πολύ πιο γυμνασμένος μέσα σε ενάμιση μήνα μόνο.
    Αυτό το στηρίζει στο ότι θα είναι συνεχώς απο πάνω και θα επιβλέπει και θα προσαρμόσει το πρόγραμμα ακριβώς για εμένα αναλόγως τους σφυγμούς που ανεβάζω και τα κιλά που σηκώνω και θα βγάλει και την κατάλληλη διατροφή.
    Τι λέτε να το δοκιμάσω η είναι κοροιδία απλά για να βγάζει λεφτά;
    Bασικα το σωμα του πως ειναι?Οχι οτι αυτο ΤΟΣΟ πολυ σημασια αλλα ρε παιδι μου βλεπω κατι ατομα που κανουν περσοναλ που ειναι λες και δεν εχουν γυμναστει στην ζωη τους..Δηλαδη αν δεν μπορει να εχει αυτος ενα Χ σωμα πως θα φτιαξει το σωμα σε εναν αγνωστο?Προσωπικα το personal το θεωρω τεμπελια ως προς το να μαθεις πραγματα,να ψαχτεις και να δεις τι γινεται κυριως δηλαδη ειναι μασημενη τροφη και ασε που απλα θα στα βγαζει και εσυ δεν θα μαθαινεις και τιποτα εκτος αν τον ρωτας ολοι την ωρα γιατι αυτο γιατι εκεινο.Γνωμη μου χαμενα λεφτα εκτος αν ειναι κανενας charles glass
     

  8. 11-07-11 12:16 #1508
    Προεπιλογή
    Ξερετε ασκησεις που να δινουν εμφαση στους οδοντοτους μυες???

    Εγω μονο τις επικλινεις πιεσεις-ανοιγματα ξερω οτι κανουν κατι για αυτους.

    Ευχαριστω!
     

  9. 11-07-11 12:31 #1509
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MusclesOfShadow Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξερετε ασκησεις που να δινουν εμφαση στους οδοντοτους μυες???

    Εγω μονο τις επικλινεις πιεσεις-ανοιγματα ξερω οτι κανουν κατι για αυτους.

    Ευχαριστω!
    στρατιωτικες ,πους απς,πιεσεις στον παγκο,πουλ οβερ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη terataki : 11-07-11 στις 12:34
     

  10. 11-07-11 12:36 #1510
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο terataki Εμφάνιση μηνυμάτων
    στρατιωτικες ,πους απς,πιεσεις στον παγκο,πουλ οβερ
    Στρατιωτικες ειναι γενικα οι πιεσεις ωμων με μπαρα αν δεν κανω λαθος ετσι? Ή εχει σχεση το ανοιγμα των χεριων?
     

  11. 11-07-11 12:51 #1511
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Πουλ οβερ,για μενα η καλυτερη για οδοντωτους.
     

  12. 11-07-11 13:07 #1512
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πουλ οβερ,για μενα η καλυτερη για οδοντωτους.
    Ποια...παραλλαγη ομως? ολες?
     

  13. 11-07-11 13:33 #1513
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MusclesOfShadow Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποια...παραλλαγη ομως? ολες?
    Με αλτηρα και τα χερια οσο το δυνατον τεντωμενα.
     

  14. 11-07-11 13:37 #1514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με αλτηρα και τα χερια οσο το δυνατον τεντωμενα.
    Ολο το σωμα στον παγκο ή τα ποδια στο πατωμα και η πλατη στον παγκο? Νομιζω το ιδιο δεν ειναι...?
     

  15. 11-07-11 13:44 #1515
    Το avatar του χρήστη sadistic

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Νew zealand/auckland
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    τα pullover με ολο το σωμα στον παγκο ειναι σαν ...να κλεβεις λιγο.[αυτο κανω εγω λογο μεσης].με ενα κοματι τις πλατης μονο στο παγκο ειναι η βασικη αυστηρη ασκηση.
     

Σελίδα 101 από 259 ΠρώτηΠρώτη ... 519199100101102103111151201 ... ΤελευταίαΤελευταία