Σελίδα 159 από 259 ΠρώτηΠρώτη ... 59109149157158159160161169209 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 2.371 έως 2.385 από 3885
  1. 25-07-12 11:55 #2371
    Προεπιλογή
    Πολυ καλο απλα θα αλλαζα την προπροτελευταια με κωπηλατικη μπαρας
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
     

  2. 25-07-12 14:01 #2372
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χριστοφορος123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολυ καλο απλα θα αλλαζα την προπροτελευταια με κωπηλατικη μπαρας
    τν χαμηλη κωπηλατικη με ανοιχτη λαβη,με κωπηλατικη μπαρας?
     

  3. 26-07-12 21:11 #2373
    Προεπιλογή
    για ανω στηθος εχετε να προτεινετε μερικες πολυ δυνατες ασκησεις ??
     

  4. 26-07-12 21:41 #2374
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ακης ψαρακας Εμφάνιση μηνυμάτων
    για ανω στηθος εχετε να προτεινετε μερικες πολυ δυνατες ασκησεις ??
    Πιεσεις μπαρας στον επικλινη,πιεσεις αλτηρων στον επικλινη,ανοιγματα στον επικλινη.
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
     

  5. 26-07-12 22:17 #2375
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ακης ψαρακας Εμφάνιση μηνυμάτων
    για ανω στηθος εχετε να προτεινετε μερικες πολυ δυνατες ασκησεις ??

    Δοκιμασε και πιεσεις σε επικλινες μηχανημα,αλλα να πιανεις τη λαβη οσο γινεται πιο μεσα,για να γεμισεις το ανω μερος του στηθους σου και πιο μεσα...
     

  6. 27-07-12 14:35 #2376
    Προεπιλογή Στηθος
    γεια σας ειμαι 18 χρονων 1.68 βαρος! θα ηθελα αν μπορειτε να μου δωσετε ενα προγραμμα για ογκο στο στηθος που να λεει και ποσα βαρη να σηκωνω. ευχαριστω!
     

  7. 27-07-12 14:40 #2377
    Το avatar του χρήστη s0k0s

    Εγγραφή
    10-03-2012
    Περ.
    Baku - Azerbaijan
    Μηνύματα
    1.893
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο smile7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    γεια σας ειμαι 18 χρονων 1.68 βαρος! θα ηθελα αν μπορειτε να μου δωσετε ενα προγραμμα για ογκο στο στηθος που να λεει και ποσα βαρη να σηκωνω. ευχαριστω!
    Καλησπερα, προγραμμα ογκου δν υπαρχει αλλα διατροφη.
    Επισης αυτο που λες για το ποσα βαρη να σηκωνεις, δεν γνωριζουμε εδω μεσα την δυναμη σου.
    Εδω λεμε επαναληψεις και εσυ μετα υπολογιζεις τα κιλα.
    Προγραμματα υπαρχουν πολλα ετοιμα αμα ψαξεις.
     

  8. 27-07-12 14:42 #2378
    Προεπιλογή
    εχω βρει προγραμμα διατροφης...σε ευχαριστω για το χρονο σου!
     

  9. 28-07-12 23:32 #2379
    Προεπιλογή ΔΙΑΛΕΙΜΑΤΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΚΑΙ SUPERSET
    Καλησπέρα!
    Το τόπικ αυτο το άνοιξα γιατι έχω την απορία για το ποση ωρα πρεπει να κανουμε διαλειματα αναμεσα σε επαναληψεις και ασκήσεις..
    Και η αλλη μου ερώτηση..
    Να μου εξηγήσει κάποιος συντομα τί ειναι το superset και αν πρεπει να το χρησημοποιω στις προπονησεις μου σε αυτην την ηλικια που βρίσκομαι..(14 χρονων)
     

  10.  

  11. 01-08-12 13:00 #2381
    Προεπιλογή
    Παιδια χθες ηρθε στο εξοχικο μου ενας φιλος μου και τον εβαλα να κανει μια προπονηση πλατης...οταν εκανε ελξεις και κωπηλατικες μου ειπε οτι δεν ενιωθε πολυ τα φτερα και ενιωθε πιο πολυ πισω ωμους και δικεφαλα....αλλα σημερα που μιλησαμε μου λεει πως τα φτερα του ειναι φουλ πιασμενα και δε μπορει να κουνηθει..αυτο δεν ειναι περιεργο;;
    Σημαινει πως δουλεψε η οχι;
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
     

  12. 01-08-12 13:33 #2382
    Προεπιλογή
    Χριστόφορε εφόσον αισθάνεται τα 'φτερά' του πιασμένα σημαίνει πως τα δούλεψε. Τώρα γιατί δεν τα αισθάνονταν όταν τα γύμναζε είναι άλλο θέμα. Θέλει υπομονή και εμπειρία για να καταλάβεις και να συνδέσεις μυαλό και μυς κατά την εκτέλεση των ασκήσεων, όπως σου ξαναέγραψα
    Go heavy or go home!
     

  13. 01-08-12 13:37 #2383
    Προεπιλογή
    Οντος ειναι θεμα εμπειριας...κι εγω οταν αρχισα μονοζυγο ενιωθα μονο δικεφαλα και οχι πλατη αλλα σιγα σιγα αφου εκανα σωστα την κινηση δηλαδη ολοκληρωμενη εμαθα να τραβαω με φτερα και τα ενιωθα....σημερα που θα καναερθει θα του δειξω εναν τροπο για να τραβαει καλυτερα με τα φτερα.επισης κατι αλλο..οταν κανω μονοζυγο αισθανομαι κυριως τον ρομβοειδη και οχι τοσο τον πλατυ ραχιαιο....στις ελξεις ο πλατης ραχιαιος δε γυμναζεται;;;
    Μηπως μπορω να τον πιασω καλυτερα με κλειστη λαβη;;
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
     

  14. 03-08-12 12:09 #2384
    Το avatar του χρήστη Spyrous

    Εγγραφή
    15-01-2011
    Περ.
    Ston Ourano
    Μηνύματα
    804
    Προεπιλογή
    Χθες το σκεφτομουνα και ειπα να σας θεσω και εσας το ιδιο διλημμα..Λοιπον αν καποιος ειναι λιγο πισω στα χερια(εγω πιστευω το εχω..)να πεζει 2κεφαλο μαζι με πλατι ή ξεχωριστα?Πιστευω οτι ειναι πιο σωστο ετσι ωστε να δωσεις πιο μεγαλο ερεθισμα στο μυ ξεχωριστα τον 2κεφαλο αλλα απο την αλλη με την πλατη θα προπονιτε διπλα εκτος αμα ακολουθησεις ενα πιο ελαφρυ προγραμμα πλατης..Τι λετε?
    AΡΓΑ-ΣΤΑΘΕΡΑ-ΠΟΙΟΤΙΚΑ
     

  15. 05-08-12 13:34 #2385
    Προεπιλογή
    Kαλημερα παιδια..μπορει καποιος να μου πει ασκησεις για τη μεση;;
    Οι πλαγιοι κοιλιακοι και οι ραχιαιοι θα βοηθησουνε;;
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
     

Σελίδα 159 από 259 ΠρώτηΠρώτη ... 59109149157158159160161169209 ... ΤελευταίαΤελευταία