Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 58
  1. 04-02-12 20:04 #16
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chris corfu Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω γτ ηξερα οτι αυτη δεν βγαζει sides παρα μονο η bark που εχω βαρεθει να ακουω για πονοκεφαλους απο αυτην της twinlab.??

    και η εταιρεια για 1 καψουλα λεει να αρχισεις αλλα μεχρι δυο δλδ 5mg. δεν θα ειναι πολλα τα 10-15mg??
    οταν λες με αδειο στομαχι οκ αλλα θελει κ χρονο μεχρι να φας μετα ας πουμε?? η μπορεις να φας και μετα απο 10-15 λεπτα κ ειναι το ιδιο??

    ναι ειναι αρκετα.... για αυτο σου λεω να πειραματιστεις με τις δοσεις....

    κρατα καμια ωρα διαφορα απο γευμα για σιγουρια....
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-02-12 20:13 #17
    Το avatar του χρήστη chris corfu

    Εγγραφή
    09-07-2010
    Περ.
    Κέρκυρα
    Μηνύματα
    465
    Προεπιλογή
    αρα αν δεν μπορεις να περιμενεις μια ωρα για πρωινο, μπορεις και μετα απο 2 ωρες απο αυτο να κανεις τη χρηση, σωστα??
    επισης σχετικα με την ινσουλινη που αναφερες εννοεις οτι ανεβαζει η yohimbe και θα αναιβασει κ το γευμα και για να μην εχουμε μεγαλο ανεβασμα στην ινσουλινη με την χρηση μαζι η κοντα στο γευμα??

    (αα και τα τρελα sides που ειπες, τι εννοεις ακριβως? εχεις χρησιμοποιησει σε δοσεις 10-15mg και ειδες κατι τετοιο??)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη chris corfu : 04-02-12 στις 20:15
    ειμαι μικρος,λιγο πρυσμενος,λιγο καπως,,
    αληθεια δεν σας βλεπω απο ψηλα πως ειναι ο πατος???!!!


    train hard, feel good
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-02-12 20:26 #18
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chris corfu Εμφάνιση μηνυμάτων
    αρα αν δεν μπορεις να περιμενεις μια ωρα για πρωινο, μπορεις και μετα απο 2 ωρες απο αυτο να κανεις τη χρηση, σωστα??
    επισης σχετικα με την ινσουλινη που αναφερες εννοεις οτι ανεβαζει η yohimbe και θα αναιβασει κ το γευμα και για να μην εχουμε μεγαλο ανεβασμα στην ινσουλινη με την χρηση μαζι η κοντα στο γευμα??

    (αα και τα τρελα sides που ειπες, τι εννοεις ακριβως? εχεις χρησιμοποιησει σε δοσεις 10-15mg και ειδες κατι τετοιο??)
    σκεψου οτι χωρις τροφη η yohimbine σου αυξανει την ινσουλινη ετσι κι αλλιως....

    τοτε δοκιμασε μετα απο μιση ωρα πρωινο....

    τρμουλο,ταχυκαρδια κτλ κτλ... οχι δεν εχω παρει.... προτιμω να την χρησιμοποω σαν transdermal...
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-02-12 20:40 #19
    Το avatar του χρήστη chris corfu

    Εγγραφή
    09-07-2010
    Περ.
    Κέρκυρα
    Μηνύματα
    465
    Προεπιλογή
    οκ οταν την χρησιμοποιησω θα βαλω μιση ωρα πριν το πρωινο και μετα οταν αυξησω θα το σπασω με κανα τεταρτο πριν την προπονηση..

    με το transdermal εννοεις με σπρει απευθειας στο δερμα, πχ στην κοιλια?? και αν ναι εχεις βρει κατι τετοιο? γτ αν θυμαμαι καλα μια εταιρεια που εβγαζε το σταματησε.
    ειμαι μικρος,λιγο πρυσμενος,λιγο καπως,,
    αληθεια δεν σας βλεπω απο ψηλα πως ειναι ο πατος???!!!


    train hard, feel good
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-02-12 20:44 #20
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chris corfu Εμφάνιση μηνυμάτων
    οκ οταν την χρησιμοποιησω θα βαλω μιση ωρα πριν το πρωινο και μετα οταν αυξησω θα το σπασω με κανα τεταρτο πριν την προπονηση..

    με το transdermal εννοεις με σπρει απευθειας στο δερμα, πχ στην κοιλια?? και αν ναι εχεις βρει κατι τετοιο? γτ αν θυμαμαι καλα μια εταιρεια που εβγαζε το σταματησε.
    ναι αυτο... βγαζει ακομα... eviscarate... και αλλα 2 η avant labs....
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 04-02-12 20:54 #21
    Banned
    Εγγραφή
    17-12-2008
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    875
    Προεπιλογή
    Devil, transdermal απορροφάται το ίδιο; Ίσως την δοκιμάσω προς το καλοκαίρι, είναι από τις ουσίες που έχουν πολύ ενδιαφέρον.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-02-12 20:59 #22
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andrikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Devil, transdermal απορροφάται το ίδιο; Ίσως την δοκιμάσω προς το καλοκαίρι, είναι από τις ουσίες που έχουν πολύ ενδιαφέρον.
    εξαρτατε απο το carrier και την αποροφηση που θες να εχει..... μπορει να ειναι topical μπορει να μπαινει και στο blood stream...

    απο οτι φαινετε εχει καλη αποροφηση... εχει σχετικα χαμηλο μοριακο βαρος.... και γενικα οτι ειναι κοντα στο 300 μοριακο βαρος περναει ευκολα το δερμα....
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 04-02-12 20:59 #23
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Απο Avant Labs εγω θα επελεγα το HEAT STACK(ειναι σε tablets) το οποιο εχει a-yohimbine...ενω τα αλλα 2 που ειναι transdermal εχουν yohimbe Hcl...η διαφορα των 2 τελευταιων ειναι οτι το ενα ειναι σκετο και το αλλο εχει και caffeine.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 04-02-12 21:01 #24
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο Avant Labs εγω θα επελεγα το HEAT STACK(ειναι σε tablets) το οποιο εχει a-yohimbine...ενω τα αλλα 2 που ειναι transdermal εχουν yohimbe Hcl...η διαφορα τους ειναι οτι το ενα ειναι σκετο και το αλλο εχει και caffeine.
    το heat ειναι τις genomyx... και εχει tyramine μεσα.... δεν θα εμπλεκα με αυτο.. @@ρια ειναι...

    η avant labs βγαζει κυριως transdermal....


    @andrikos.... και για τους αλλους... η yohimbine να ξερετε κραταει νερα....
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 04-02-12 21:02 #25
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    της Avant ειναι ρε,270 καψουλες εχει.

    Όνομα: heat3d.jpg Εμφανίσεις: 1808 Μέγεθος: 43,5 KB


    ε κοτσαρεις και caffeine τοτε αμα κραταει νερα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη COBRA_STYLE : 04-02-12 στις 21:05
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 04-02-12 21:05 #26
    Banned
    Εγγραφή
    17-12-2008
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    875
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    εξαρτατε απο το carrier και την αποροφηση που θες να εχει..... μπορει να ειναι topical μπορει να μπαινει και στο blood stream...

    απο οτι φαινετε εχει καλη αποροφηση... εχει σχετικα χαμηλο μοριακο βαρος.... και γενικα οτι ειναι κοντα στο 300 μοριακο βαρος περναει ευκολα το δερμα....
    Ευχαριστώ για την απάντηση. Έχεις δοκιμάσει, και αν ναι τι δόσεις; Sides?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 04-02-12 21:11 #27
    Το avatar του χρήστη chris corfu

    Εγγραφή
    09-07-2010
    Περ.
    Κέρκυρα
    Μηνύματα
    465
    Προεπιλογή
    @δεβιλ αυτο με τα νερα το χω διαβασει και με εχει στειλει γτ ειναι λιγο οξυμωρο αλλα οπως εξηγειται η λειτουργεια της δεν καταλαβα το που τα κραταει τα νερα..

    και κατι αλλο λενε οτι δεν συνισταται σε ατομα με υψηλη αρτηριακη πιεση, αλλα καπου πηρε το ματι μου οτι δεν συνισταται κ σε ατομα με χαμηλη αρτηριακη πιεση?? εχει βαση αυτο?? μα αν δεν εχεις υψηλη θα εχεις χαμηλη ετσι δεν ειναι?? (λεω γτ εγω πχ εχω 6-7 μικρη με 10-11 μεγαλη οπου ειναι χαμηλη αλλα δεν ειναι κατι παθολογικο προβλημα οποτε δεν ξερω κ τι μπορει να θεωρει ως χαμηλη..)
    ειμαι μικρος,λιγο πρυσμενος,λιγο καπως,,
    αληθεια δεν σας βλεπω απο ψηλα πως ειναι ο πατος???!!!


    train hard, feel good
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 04-02-12 21:16 #28
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andrikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ για την απάντηση. Έχεις δοκιμάσει, και αν ναι τι δόσεις; Sides?
    κοιτα απο τα ετοιμα εχω παρει το eviscarate απο RPN (genomyx πλεον).... στα 6 pumps τη μερα το δοκιμασα.... μικρες οι διαφορες βεβαια.... δεν μου κραταγε νερα αυτο.... πρεπει να εχει και theophilline μεσα οπου διωχνει τα νερα... και αλλα καλουδια....

    το μονο side ειναι.... αμα το χρησιμοποιεις καλοκαιρι.... αμα ερθει σε επαφη με νερο/ιδρωτα..... καιει υπερβολικα.... πραγματικα παρα πολυ.... ειδικα θυμαμι οταν το εβαζα πριν απο προπονηση το δερμα γινοταν κατα κοκκινο και το καψιμο ηταν υπερβολικο...

    δεν δημιουργει καποιο προβλημα στο δερμα βεβαια...

    απο εκει και περα λογικα θα προσπαθισω να φτιαξω δικο μου transdermal με στανταρ δοσεις και οχι blend.... δεν ειναι δυσκολο.... αρχηκα ελεγα για topical yohimbine + 7-keto-dhea....

    θα ανεβασω οδηγιες οταν το κανω...


    @ κομπρα..... ρε αυτο κυκλοφορει ακομα?
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 04-02-12 21:18 #29
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chris corfu Εμφάνιση μηνυμάτων
    @δεβιλ αυτο με τα νερα το χω διαβασει και με εχει στειλει γτ ειναι λιγο οξυμωρο αλλα οπως εξηγειται η λειτουργεια της δεν καταλαβα το που τα κραταει τα νερα..

    και κατι αλλο λενε οτι δεν συνισταται σε ατομα με υψηλη αρτηριακη πιεση, αλλα καπου πηρε το ματι μου οτι δεν συνισταται κ σε ατομα με χαμηλη αρτηριακη πιεση?? εχει βαση αυτο?? μα αν δεν εχεις υψηλη θα εχεις χαμηλη ετσι δεν ειναι?? (λεω γτ εγω πχ εχω 6-7 μικρη με 10-11 μεγαλη οπου ειναι χαμηλη αλλα δεν ειναι κατι παθολογικο προβλημα οποτε δεν ξερω κ τι μπορει να θεωρει ως χαμηλη..)
    τις ιδιες ακριβως εχω κι εγω....

    νομιζω μονο σε ατομα που εχουν υψηλη πιεση.... δεν ακουσει κατι για ατομα με χαμηλη πιεση.... οποτε δεν μπορω να σου απαντησω με σιγουρια...
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 04-02-12 21:21 #30
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο Avant Labs εγω θα επελεγα το HEAT STACK(ειναι σε tablets) το οποιο εχει a-yohimbine...ενω τα αλλα 2 που ειναι transdermal εχουν yohimbe Hcl...η διαφορα των 2 τελευταιων ειναι οτι το ενα ειναι σκετο και το αλλο εχει και caffeine.
    συμφωνα με τον marc lobliner η yohimbine hcl ειναι καλυτερη απ την a.yohimbine...
    ps:η genomyx κοπιαρε την avant?γιατι βλεπω ιδιο προιον και ιδια συστατικα
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία