Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 57
  1. 05-10-10 22:51 #16
    Το avatar του χρήστη Titanium

    Εγγραφή
    01-06-2010
    Περ.
    Volos
    Μηνύματα
    4.074
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Fiesta S 09 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά το έχω δοκιμάσει το προιόν.Εχω καταναλώσει ενα κουβά.Με το Super Pump δεν συγκρίνεται με τίποτα.Εχει κάποια καλούτσικα συστατικά,αλλα σε μικρες ποσότητες.Για την τιμή του αξίζει τη δοκιμή μαζί με καποιο νιτρικό.Από γεύση και διαλυτότητα πολύ καλό.Απο στομαχικές διαταραχές δεν παίζει,ποτέ δεν με πείραξε και ας έτρωγα ανάκατα.Θα έλεγα για κάποιον που θέλει κάτι ελαφρύ είναι best value 4 money.
    Με νιτρικο μαζει κατι μπορει να κανει αλλα σκετο εγω προσωπικα δεν καταλαβα κατι...Τωρα δεν ξερω μπορει να ετιχε.....Θα παρω και τα αλλα δυο και θα ξαναγραψω....
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 26-03-12 21:15 #17
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    δοκιμασα ενα φακελακι σε πορτοκαλι..απο γευση αρκετα καλο και ελαφρυ αλλα στην προπο δεν ειδα τπτ ιδιαιτερο..μουφα
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-03-12 22:49 #18
    Banned
    Εγγραφή
    04-12-2011
    Περ.
    Kallithea Attikis
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Τίγκα στον υδατάνθρακα...Δεν πείθει ουτε καν για δοκιμή!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 23-09-12 17:22 #19
    Προεπιλογή High voltage (warriorlab)
    Όνομα: 621_2320.jpg Εμφανίσεις: 1377 Μέγεθος: 14,5 KB

    Οι αποριες μου ειναι αν κανει δουλειά?και αν περιεχει κρεατινη κατι που δεν θελω....
    No pain, no gain...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 23-09-12 22:23 #20
    Banned
    Εγγραφή
    04-12-2011
    Περ.
    Kallithea Attikis
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Δεν εχει κρεατινη...Για μενα ΟΧΙ τωρα εσενα σαν νουμπι μπορει να κανει
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 24-09-12 02:21 #21
    Προεπιλογή
    σε γενικες γραμμες πριν την προπονηση τι θα ηταν καλυτερο αυτο η ενας φραπες με 2 κουταλιες καφε π.χ.
    No pain, no gain...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 24-09-12 03:23 #22
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    γ μενα νιτρικο φιλε μ γτ εχουν μεσα κ τιροσινη εκτος απο καφεινη κ τ ποιο νεα εχουν μεσα καλη ποσοτητα κιτρουλινης αλανινης κ αμα βρεις κανενα που να εχει dmaa ακομα καλυτερα..ψαξε ενα που να εχει ολα τ παραπανω!..
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 24-09-12 12:18 #23
    Προεπιλογή
    Εγινε...ευχαριστω
    No pain, no gain...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 06-02-13 00:42 #24
    Προεπιλογή
    Εγω το δοκιμασα και μπορω να πω οτι εμεινα πολυ ευχαριστημενος. Ηθελα ενα PW χωρις κρεατινη και ειπα να δοκιμασω αυτο. Η τιμη του ηταν αψογη. Το πηρα 18 ευρω.
    Αυτη τη στιγμη κανω ενα προγραμμα 40 λεπτων αεροβιωσης και μετα κανω προγραμμα με βαρη 50 λεπτων περιπου. Με κραταει καλα και δε με κρασαρει μετα την προπονηση.
    Ειχα και εγω την ιδια αμφιβολια για τα πολλα ζαχαρα αλλα διαβασα οτι το γλυκογόνο αυξανει την δυνατοτητα του οργανισμου να αφομιωσει καλυτερα το guarana και την καφεινη.
    Ειναι μια καλη και οικονομικη λυση παντως. Η γευση δεν ειναι πολυ καλη (Πορτοκαλι) αλλα αμα το συνηθισεις ειναι οκ .
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 16-10-13 17:09 #25
    Προεπιλογή
    Το χρησιμοποιω αυτη τη περιοδο και σε εμενα δουλευει μια χαρα ,απο πριξημο πολυ καλο , απο ενεργεια επισης πολυ καλο .Οσον αφορα την διαλυτοτητα δεν παρατηρησα κανενα προβλημα.Η μονη ενσταση που εχω ειναι οτι θα μπορουσε να εχει λιγη παραπανω αργινινη.το να στακαρεις δυο καψουλες απο cyclox πιστευω οτι θα δουλευε
    , ποια ειναι η γνωμη σας?Όνομα: 12524_1302.jpg Εμφανίσεις: 805 Μέγεθος: 20,1 KB Όνομα: Cyclox_.jpg Εμφανίσεις: 820 Μέγεθος: 69,6 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 12-11-13 15:53 #26
    Προεπιλογή High Voltage
    Πήγα και ζήτησα στο κατάστημα ένα προϊόν με καφεϊνη, σα βάση, για να με ξυπνάει μέσα στη μέρα (δε πίνω καφέ) γιατί ξυπνάω 7.30 το πρωί και γυρνάω σπίτι στις 10.30 με γυμναστήριο ενδιάμεσα...

    Προσπερνώντας το γεγονός ότι ο προφέσορας που δούλευε εκεί μετέφρασε την ανάγκη μου σε... K-OTIC (πίνε το μόλις ξυπνάς λέει...), τελικά μου πούλησε αυτό...

    Τί να πω, μπορεί να έχω αναισθησία στην καφεϊνη αλλά το προϊόν μου φαίνεται εντελώς απάτη... μπορώ κάλλιστα να το πάρω και να πέσω για ύπνο και γενικά είμαι "γατάκι" σε θέματα συμπληρωμάτων, δεν είναι να πω ότι έπαιρνα κάτι πιό βαρύ κι αυτό δε μου κάνει τίποτα...

    Για τσίτες πριν το γυμναστήριο, 0, απλά 0...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 12-11-13 16:42 #27
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lainus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πήγα και ζήτησα στο κατάστημα ένα προϊόν με καφεϊνη, σα βάση, για να με ξυπνάει μέσα στη μέρα (δε πίνω καφέ) γιατί ξυπνάω 7.30 το πρωί και γυρνάω σπίτι στις 10.30 με γυμναστήριο ενδιάμεσα...

    Προσπερνώντας το γεγονός ότι ο προφέσορας που δούλευε εκεί μετέφρασε την ανάγκη μου σε... K-OTIC (πίνε το μόλις ξυπνάς λέει...), τελικά μου πούλησε αυτό...

    Τί να πω, μπορεί να έχω αναισθησία στην καφεϊνη αλλά το προϊόν μου φαίνεται εντελώς απάτη... μπορώ κάλλιστα να το πάρω και να πέσω για ύπνο και γενικά είμαι "γατάκι" σε θέματα συμπληρωμάτων, δεν είναι να πω ότι έπαιρνα κάτι πιό βαρύ κι αυτό δε μου κάνει τίποτα...

    Για τσίτες πριν το γυμναστήριο, 0, απλά 0...
    Μαλλον ήσουν για κ-οτιc στα σιγουρα.Αλήθεια πως και δεν το πηρες αφου στο προτεινε?
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 12-11-13 21:06 #28
    Προεπιλογή ...
    Εσύ ό,τι σου προτείνουν το παίρνεις αδερφέ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 12-11-13 21:53 #29
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    τα κλασσικά που προτείνουν στα xtreme δηλ. Τώρα να σου πω να ανεβάσεις την δόση? γίνεται κ θα σου τελειώσει πιο γρήγορα όμως. Τώρα που το πήρες δεν μπορείς να κάνεις κ αλλιώς.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 12-11-13 23:08 #30
    Προεπιλογή
    κατα τον μάιο το δοκίμασα.έκανα 3 φορές την εβδομάδα cross fit(+3 gym),το έβαζα κανα 20 λεπτο-με 30 λεπτο πριν και μπορώ να πώ ότι μου έδινε το κάτι παραπάνω στην αντοχή που ήθελα,μπορεί τσίτα να μην ήθελα(δεν είχε κιόλας) αλλά μου έδινε διάρκεια .!έμεινα ικανοποιημένος και άνετα θα το ξαναέβαζα.
    Η ημιμάθεια είναι χειρότερη από την αμάθεια.!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία