Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 57
  1. 13-11-13 00:03 #31
    Προεπιλογή κotic
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lainus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εσύ ό,τι σου προτείνουν το παίρνεις αδερφέ?
    Φιλε μου εφ οσων στο προτεινε αν εκανες ενα κοπο να δεις τα συστατικα θα εβλεπες οτι εχει 300mg καφεινης +150mg διεγερτικων απο τσαι τo scoop!αρα λοιπον οχι μονο θα σε ξυπνησει αλλα θα χωροπηδας ολη μερα!
    Στο λεω γτ το εχω δοκιμάσει και θεωρω πως ειναι απ τα καλυτερα! μου φενεται βγενει και σε δειγματακια..
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Source Of Energy : 13-11-13 στις 00:09 Αιτία: 1213213
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-11-13 01:41 #32
    Προεπιλογή Hmm
    @sobral αδερφέ μου μπορώ απλά να περιμένω να τελειώσει και να ψάξω κάτι ανάλογο, ίσως κάτι σε σκέτη καφείνη και σε καλύτερη ποιότητα-ένταση (ΑΝ υπάρχει κάτι τέτοιο)!

    @source Το K-OTIC, εκτός κι αν πέφτω ΠΟΛΥ έξω, είναι καθαρό νιτρικό... ΔΕ νομίζω η χρήση ενός καθαρού νιτρικού να είναι για μόλις ανοίγεις το μάτι σου...
    Γυρνάω να δω τα συστατικά του, πρώτο που βλέπω 3γρ κρεατίνης... Παίρνω ήδη Monohydrate της sci-mx, για ποιό λόγο να φορτώσω τον οργανισμό μου με περισσότερη?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-11-13 16:50 #33
    Προεπιλογή
    @source Το K-OTIC, εκτός κι αν πέφτω ΠΟΛΥ έξω, είναι καθαρό νιτρικό... ΔΕ νομίζω η χρήση ενός καθαρού νιτρικού να είναι για μόλις ανοίγεις το μάτι σου...
    Γυρνάω να δω τα συστατικά του, πρώτο που βλέπω 3γρ κρεατίνης... Παίρνω ήδη Monohydrate της sci-mx, για ποιό λόγο να φορτώσω τον οργανισμό μου με περισσότερη?[/QUOTE]

    καταρχήν η κρεατινη που σου δίνει ειναι αλκαλική και πέρα απο αυτό το ότι καλυτερα να έπαιρνες αυτό που σου προτειναν το είπα καθαρά γιατί το kotic θα σου δουλεβε καλύτερα για αυτό που το θες.Φυσικά και δεν παίρνω ότι μου λένε εγώ αλλα τουλάχιστον το ψαχνω λίγο μόνος μου και ξερω τι μου ταιριάζει.Εαν δεν είχα ιδεα θα προτιμουσα να έπαιρνα ότι μου έλεγαν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-11-13 22:00 #34
    Προεπιλογή kotic
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lainus Εμφάνιση μηνυμάτων
    @sobral αδερφέ μου μπορώ απλά να περιμένω να τελειώσει και να ψάξω κάτι ανάλογο, ίσως κάτι σε σκέτη καφείνη και σε καλύτερη ποιότητα-ένταση (ΑΝ υπάρχει κάτι τέτοιο)!

    @source Το K-OTIC, εκτός κι αν πέφτω ΠΟΛΥ έξω, είναι καθαρό νιτρικό... ΔΕ νομίζω η χρήση ενός καθαρού νιτρικού να είναι για μόλις ανοίγεις το μάτι σου...
    Γυρνάω να δω τα συστατικά του, πρώτο που βλέπω 3γρ κρεατίνης... Παίρνω ήδη Monohydrate της sci-mx, για ποιό λόγο να φορτώσω τον οργανισμό μου με περισσότερη?
    κοιτα αναλογος παντα το τι θες! η κρεαλκαλικη δεν θα σε βαρυνει τοσο απλα τις μερες προπονησεις εχεις παραπανω αυξηση σε δυναμη! η αν δεν θες τοσα γρ κρεατινης πεξε με λιγοτερα γρ απο την μονουδρικη της sci mx οταν κανεις χρηση k-otic
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-11-13 13:41 #35
    Προεπιλογή
    τα preworkout ειναι κατι το πολυ σχετικο ! οποιος ειναι απολυτος για την ικανοντητα καποιου pre , ειναι λαθος εξ αρχης !
    εχει να κανει με τον οργανισμο κατα βαση , το αν εχει δυσανεξια σε καποιο stim ή εχει αποκτησει ανοχη λογω παρατεταμενης χρησης , αν ειναι νηστικος οταν το δοκιμαζει και αλλα πολλα !
    σιγουρα υπαρχει μια γενικη εικονα για καποιο συμπληρωμα αλλα δεν μπορουμε να ισχυριστουμε οτι θα εχει σε ολους την ιδια επιδραση .. Ο ιδιος εχω δοκιμασει πολλα pre και δεν μπορω να πω πιο ηταν το καλυτερο ή για ποσο διαστημα γιατι μετα ερχεται και η συνηθεια και αυξανεται και η δοση ..
    Τοσο μεγαλη κουβεντα τα προεξασκητικα ... δεν θα εβαζα ταμπελα σε καποιο προιον σε καμια περιπτωση παντως ..
    Θα ελεγα , δοκιμασε το , .. και αν σε πιασει .. τοτε ειναι καλο !!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-11-13 13:51 #36
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lainus Εμφάνιση μηνυμάτων
    @sobral αδερφέ μου μπορώ απλά να περιμένω να τελειώσει και να ψάξω κάτι ανάλογο, ίσως κάτι σε σκέτη καφείνη και σε καλύτερη ποιότητα-ένταση (ΑΝ υπάρχει κάτι τέτοιο)!

    @source Το K-OTIC, εκτός κι αν πέφτω ΠΟΛΥ έξω, είναι καθαρό νιτρικό... ΔΕ νομίζω η χρήση ενός καθαρού νιτρικού να είναι για μόλις ανοίγεις το μάτι σου...
    Γυρνάω να δω τα συστατικά του, πρώτο που βλέπω 3γρ κρεατίνης... Παίρνω ήδη Monohydrate της sci-mx, για ποιό λόγο να φορτώσω τον οργανισμό μου με περισσότερη?

    Τι εννοεις πως ειναι καθαρο νιτρικο?...αναφερεσαι μονο στην αργινινη?...γιατι καθαρο νιτρικο η αργινινη θεωρειται!Μα αφου ειδες τον πινακα του προιοντος δεν ειδες πως εχει αρκετη καφεινη και αλλες διεγερτικες ουσιες??????.....Οσον αναφορα την κρεατινη μπορεις να βαζεις το k-otic πριν και τη κρεατινη σου μονο μετα για αποκατασταση!Παντως εγω εμεινα πολυ ευχαριστημενος απο το k-otic και εχω χρησιμοποιησει αρκετα προεξασκητικα!Ειναι βεβαια και θεμα οργανισμου!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 21-11-13 17:41 #37
    Προεπιλογή
    δεν... για μενα μακρυα...το χρησιμοποιησα ,στακαρα και καποια παραπανω συστατικα αλλα τελικα αποδειχθηκε μεγαλη απατη..
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 22-11-13 12:46 #38
    Προεπιλογή
    Με τι το στακαρες ??? Κ παλι δεν σ επιασε ? Πριν απο αυτο τι επαιρνες δλδ ??

    Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 22-11-13 15:35 #39
    Προεπιλογή
    Σταματηστε να δινεται τα λεφτα σας σε αυτο το εκτρομα καλητερα παρτε 10κιλα καφε παρα αυτο το πραμα
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 22-11-13 15:39 #40
    Προεπιλογή
    Εμενα με πιανει μια χαρα !!δεν μ αρεσει ο καφες , πειραζει και τα νευρα

    Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 22-11-13 15:44 #41
    Προεπιλογή
    φαντασου δηλαδη να δοκιμαζεσ και τα παλια καλα νιτρικα με το γερανιο μεσα που προλαβαμαι καποιοι εδω μεσα. εγω αυτο το πραμα και τσαμπα να μου το δειναν θα το πεταγα απο το μπαλκονι
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 22-11-13 15:50 #42
    Προεπιλογή
    Ε λογικο αν εχεις συνιθισει τα νιτρικα κ την καφεινη που να σε πιασει

    Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 22-11-13 19:28 #43
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο raiden Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με τι το στακαρες ??? Κ παλι δεν σ επιασε ? Πριν απο αυτο τι επαιρνες δλδ ??

    Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
    αργινινη ,καφεινη,κρεατινη, κιτρουλινη + BCAA
    αλλα αμα ειναι να δωσεις 20 ευρω και για να το συνεφερεις να δωσεις άλλα 30 κλαφτα χαραλαμπε.
    Την δοση της δεν ηθελα να την ανεβασω λογω του υδατανθρακα που ειχε μεσα σε τεραστιο βαθμο
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 28-11-13 08:43 #44
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Christos100 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν... για μενα μακρυα...το χρησιμοποιησα ,στακαρα και καποια παραπανω συστατικα αλλα τελικα αποδειχθηκε μεγαλη απατη..
    Επειδή δεν έπιασαν την κουβέντα από την αρχή μια ερώτηση να κάνω; Υποθέτω ότι το θες για δυνατές προπονήσεις με βάρη έτσι; οκ για κάτι τέτοιο το K-OTIC σίγουρα θα σε έπιανε περισσότερο. Το HIGH VOLTAGE να σου πω την αλήθεια, τουλάχιστον έτσι μου πρότεινε ο πωλητής στα X-TREME είναι είτε ως βοήθημα στους μήνες που θέλω (και πρέπει) να κάνω αποχή από κρεατίνες κτλ για να μην συνηθίζω είτε για να το πάρω πριν από 5Χ5 τις μέρες που παίζω μπαλίτσα. Για βάρη (πρήξιμο, ένταση κτλ) το K-OTIC και το PV7 είναι σούπερ. Γενικά βέβαια στα pre γίνεται μεγάλη κουβέντα γιατί αλλιώς ανταποκρίνεται ο κάθε οργανισμός. Π.χ. άκουγα για το Assault (μούφα), XPAND ( καραμούφα) και το χειρότερο από όλα το νέο JACK 3D. Έχω ακούσει όμως και ανθρώπους που αυτά τους πιάνουν. Οπότε δοκιμή δοκιμή δοκιμή. Το PV7 εννοείται πως δεν το γνώριζα αλλά μου έδωσαν ένα δειγματάκι και γούσταρα, οπότε επένδυσα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 28-11-13 09:43 #45
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bestblastbeat Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή δεν έπιασαν την κουβέντα από την αρχή μια ερώτηση να κάνω; Υποθέτω ότι το θες για δυνατές προπονήσεις με βάρη έτσι; οκ για κάτι τέτοιο το K-OTIC σίγουρα θα σε έπιανε περισσότερο. Το HIGH VOLTAGE να σου πω την αλήθεια, τουλάχιστον έτσι μου πρότεινε ο πωλητής στα X-TREME είναι είτε ως βοήθημα στους μήνες που θέλω (και πρέπει) να κάνω αποχή από κρεατίνες κτλ για να μην συνηθίζω είτε για να το πάρω πριν από 5Χ5 τις μέρες που παίζω μπαλίτσα. Για βάρη (πρήξιμο, ένταση κτλ) το K-OTIC και το PV7 είναι σούπερ. Γενικά βέβαια στα pre γίνεται μεγάλη κουβέντα γιατί αλλιώς ανταποκρίνεται ο κάθε οργανισμός. Π.χ. άκουγα για το Assault (μούφα), XPAND ( καραμούφα) και το χειρότερο από όλα το νέο JACK 3D. Έχω ακούσει όμως και ανθρώπους που αυτά τους πιάνουν. Οπότε δοκιμή δοκιμή δοκιμή. Το PV7 εννοείται πως δεν το γνώριζα αλλά μου έδωσαν ένα δειγματάκι και γούσταρα, οπότε επένδυσα.

    Συμφωνώ φιλε απόλυτα σε ότι λες. Σαν το k otic δεν υπάρχει! Είναι Μακράν το καλύτερο. Το Pv7 κι εγω σε δείγμα το δοκίμασα και μετά μου είπαν πως δεν υπάρχει! Ειναι σε έλλειψη! Ειναι δυνατόν;;;;
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία