Θέμα: VM-2000 (Solgar)

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 44
  1. 03-08-10 17:01 #16
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο wonderboy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τις εχω ξεκινησει 6 ημερες και αισθανομαι μια ευεξια που ισως ειναι και η ιδεα μου,το σιγουρο ειναι οτι εχω παρατηρισει κιτρινο χρωμα στα ουρα.
    Πόσα χαπάκια παίρνεις την μέρα, ένα ή δύο;
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-08-10 17:05 #17
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    και με την multi pro 32 της ast που παιρνω φωσφοριζουν
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-08-10 17:07 #18

    Εγγραφή
    24-11-2009
    Περ.
    attiki
    Μηνύματα
    1.748
    Προεπιλογή
    Ενα παιρνω με το μεταπροπονητικο γευμα μαζι
    to soma einai ypalilos toy myaloy
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-08-10 17:50 #19
    Το avatar του χρήστη metz

    Εγγραφή
    20-10-2009
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    Γενικά πολυβιταμίνες και βιταμίνη C της Solgar αλλά και Holland and Barrett έπερνα πολύ όσο ήμουν Αγγλία. Στο 1/3 της τιμής και κυρίως επειδή τις προτιμούσαν οι bodybuilders και οι αθλητές στο γυμναστήριο που πήγαινα.
    Όταν γύρισα Ελλάδα και είδα τις τιμές τους το έψαξα για κάτι άλλο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-08-10 21:18 #20
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο wonderboy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενα παιρνω με το μεταπροπονητικο γευμα μαζι
    Η συνιστώμενη δοσολογία της Solgar είναι δύο πάντως.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-08-10 21:43 #21

    Εγγραφή
    24-11-2009
    Περ.
    attiki
    Μηνύματα
    1.748
    Προεπιλογή
    Ναι το γνωριζω,απλα τρωω αρκετα λαχανικα και φρουτα τα οποια προκειται να μειωσω αμμεσα και να αυξησω την δωση σε 2 προκειμενου να καλυφθουν οι αναγκες σε βιταμινες.
    to soma einai ypalilos toy myaloy
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-08-10 14:05 #22
    Προεπιλογή
    Πάντως, επειδή είμαι παραδοσιακός χρήστης της VΜ-2000, θέλω να αναφέρω πως είναι από τα λίγα προϊόντα που με έχουν κάνει να νιώθω ευεξία.

    Γενικά, έχω πολύ καλή εικόνα για την Solgar, είναι σοβαρή εταιρεία και αν ήταν οι τιμές της εδώ στην Ελλάδα πιο καλές ίσως και να μην κοιτούσα αλλού. Όμως, αν με τα ίδια λεφτά που κάνει εδώ η 60άρα που βγάζει για ένα μήνα μπορώ και παίρνω απέξω την Adam που με βγάζει για τρεις ή το Animal Pak που είναι φυσικά και άλλη φάση, αναγκαστικά δεν θα την πολυπροτιμώ πλέον.

    Δυστυχώς, εδώ είναι Ελλάντα...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lao : 05-08-10 στις 02:03
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 09-07-11 16:05 #23
    Προεπιλογή
    ξεκινησα να παιρνω τη συγκεκριμενη πολυβιταμινη και θελω να ρωτησω απο ατομα που την εχουν δοκιμασει τα εξης :

    1) την παιρνω αμέσως μετα το μεσημεριανο μου μαζι με omega 3 της reflex.ολα οκ με αυτο?(εννοω δεν κανουν κανα περιεργο στακ)η θα προτεινατε τη χρηση της σε καποιο αλλο γευμα μεσα στη μερα?

    2)παιρνω 1 τη μερα καθως καλυπτω με τη διατροφη μου γενικοτερα τις αναγκες μου σε βιταμινες και μεταλα.αρα ουσιαστικα με βγαζει για 2 μηνες..παρατηρησα ομως να αναγράφεται στο κουτι οτι δεν πρπει να κανεις συνεχομενη χρηση και καιρο..ισχυει και αν ναι ποτε πρπει να τη κοβω και να τη ξανα-ξεκιναω?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 09-07-11 18:59 #24
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Qlim4X Εμφάνιση μηνυμάτων
    πως σας φενοντε αυτες οι βιταμηνες αν εξερεσουμε την τιμη τους?
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    πολυ καλες φαινονται!!!ειναι και φαρμακευτικες και μπορεις να εχεις και ποιο ησυχο το κεφαλι σου...απο τιμη ??
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ;199033
    16.7 τα 30 χαπια. για ενα μηνα θες 60χαπια αρα μιλαμε για 2 συσκευασιες αρα ημερησιο κοστος 1.1 ευρο

    δεν ειναι κακο?


    δεν ξερω παντος η solgar και η healthaid εχουν αρχηση και μου αρεσουν ιδιετερα...
    44 δολάρια, μαζί με μεταφορικά, για 180 ταμπλέτες είναι καλά;
    Μη δίνεται χρήματα άδικα, ψαχτείτε πρώτα.
    Tι σημαίνει φαρμακευτικές; Επειδή τις πουλάνε τα φαρμακεία πρέπει να τις πληρώνουμε φαρμάκι;

    Qlim4X και κομπρα, δε πάει σε εσάς συγκεκριμένα. γενικότητα ήταν.
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 10-07-11 15:54 #25
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο morello Εμφάνιση μηνυμάτων
    ξεκινησα να παιρνω τη συγκεκριμενη πολυβιταμινη και θελω να ρωτησω απο ατομα που την εχουν δοκιμασει τα εξης :

    1) την παιρνω αμέσως μετα το μεσημεριανο μου μαζι με omega 3 της reflex.ολα οκ με αυτο?(εννοω δεν κανουν κανα περιεργο στακ)η θα προτεινατε τη χρηση της σε καποιο αλλο γευμα μεσα στη μερα?

    2)παιρνω 1 τη μερα καθως καλυπτω με τη διατροφη μου γενικοτερα τις αναγκες μου σε βιταμινες και μεταλα.αρα ουσιαστικα με βγαζει για 2 μηνες..παρατηρησα ομως να αναγράφεται στο κουτι οτι δεν πρπει να κανεις συνεχομενη χρηση και καιρο..ισχυει και αν ναι ποτε πρπει να τη κοβω και να τη ξανα-ξεκιναω?
    1) Όχι, κανένα πρόβλημα, μπορείς να την παίρνεις μαζί με τα Ω3.

    2) Καλύτερα να παίρνεις 2 την μέρα, όπως προβλέπεται. Άσε τι γράφει επάνω τπ αυτοκόλλητο στα ελληνικά.
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 10-07-11 15:59 #26
    Banned
    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    εβριγουερ
    Μηνύματα
    6.038
    Προεπιλογή
    αυτο το Vitamin D (as ergocalciferol) με χαλαει καπως εμενα
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 10-07-11 16:04 #27
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο exkaliber Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο το Vitamin D (as ergocalciferol) με χαλαει καπως εμενα
    Και εμένα, εκτός από αυτό που είπες, τα 20.000 IU της Α, αν και είναι σε β-καροτένιο.

    Επίσης τα μέταλλα θα μπορούσαν να είναι καλύτερα...

    Είναι που είναι ακριβή. πλέον δεν αξίζει με τίποτα τα λεφτά της. Σα να χει μείνει κάπως πίσω η Solgar...
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 27-07-11 00:53 #28
    Προεπιλογή Βοήθεια για την Solgar VM 2000
    Παιδιά καλησπέρα. Θα ήθελα την γνώμη σας για την πολυβιταμίνη Solgar VM 2000. Μου την σύστησε ένας φίλος μου που είχε πάει σε διατροφολόγο. Είμαι νυχτοφύλακας σε ιχθυοκαλλιέργιες. Τα νυχτερινά με έχουν καταπονήσει κ η δουλειά έχει κ τα βάρη της. Μου την συστήνετε κ εσείς? Έχετε κάτι καλύτερο να μου προτείνετε? Είμαι ψιλοάσχετος με αυτά. Βασικά κ φοβάμαι μήπως κάνω κακό στην υγεία μου. Συνήσταται για τέτοιες περιπτώσεις?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 27-07-11 11:48 #29
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο parginos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά καλησπέρα. Θα ήθελα την γνώμη σας για την πολυβιταμίνη Solgar VM 2000. Μου την σύστησε ένας φίλος μου που είχε πάει σε διατροφολόγο. Είμαι νυχτοφύλακας σε ιχθυοκαλλιέργιες. Τα νυχτερινά με έχουν καταπονήσει κ η δουλειά έχει κ τα βάρη της. Μου την συστήνετε κ εσείς? Έχετε κάτι καλύτερο να μου προτείνετε? Είμαι ψιλοάσχετος με αυτά. Βασικά κ φοβάμαι μήπως κάνω κακό στην υγεία μου. Συνήσταται για τέτοιες περιπτώσεις?
    Βιταμίνες είναι, όχι δηλητήριο... Τι κακό να πάθεις δηλαδή;

    Για μένα, όχι, δεν αξίζει με τίποτα τα λεφτά της και ιδιαίτερα από ελληνικό φαρμακείο.
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 28-08-12 16:50 #30
    Προεπιλογή
    Παιδια να ρωτησω σκεφτομαι να παρω αυτες τις πολυβιταμινες και παραλληλα παιρνω και βιταμινη C 1000mg και L-carnitine 500mg να τα πινω ολα μαζι το πρωι η να τα σπαω σε αλλες ωρες τις ημερας
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία