Σελίδα 430 από 646 ΠρώτηΠρώτη ... 330380420428429430431432440480530 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 6.436 έως 6.450 από 9689
  1. 08-12-11 01:59 #6436
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Goofonly Εμφάνιση μηνυμάτων
    1) βρώμη+γάλα 500μλ+αυγά βραστά ( 1 ολόκληρο 2 ασπράδια ) + μπανάνα
    2) τοστ με κοτόπουλο και μαρούλι ντομάτα
    3) φρόντισε να έχεις πρωτείνη, υδατάνθρακα και σαλατικό... π.χ κότα, ρύζι + μπρόκολο μαζί με καμιά κουταλιά ελαιόλαδο
    4) κανένα γιαούρτι ή το υπόλοιπο γάλα και κανένα φρούτο
    5) μετά τη προπόνηση όχι ότι και ότι... είναι το σημαντικότερο γεύμα της ημέρας... πρωτείνη + υδατάνθρακα, τίποτα που ναχει λίπος... δηλαδή ασπράδια πολλά ή κότα + φρούτα + μακαρόνι,ρύζι ή πατάτα π.χ
    6) βάζε 2% γιαούρτια και σαλάτα ΜΕ ελαιόλαδο

    τις ποσότητες εσύ τις κανονίζεις...
    Θα προσπαθησω να το ακολουθησω. Ευχαριστω πολυ. Καληνυχτες
     

  2. 08-12-11 14:59 #6437
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    σωστος ο γκουφ. εγω θα σ προτεινω το εξης για μετα τη προπονηση παντως π ειναι απλο γρηγορο κ τα σπαει. γιαουρτι η γαλα 0%. 2-3 μπανανες και παγο.αν εχεις πρωτεινη τη ριχνεις κ αυτη μεσα εννοειται(ποσοτητες εσυ κανονιζεις αναλογα με τις αναγκες σου) και τα χτυπας. αυτο ειτε το τρως σαν κρεμα ειτε το πινεις σαν smoothie.ειναι οτι πιο γρηγορο γευστικο κ τουμπανο(σε φουσκωνει) εχω δοκιμασει.κ οχι μονο σε φουσκωνει.σε κραταει κιολας
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
     

  3. 08-12-11 15:45 #6438
    Το avatar του χρήστη Goofonly

    Εγγραφή
    05-11-2011
    Περ.
    Θεσ/νίκη
    Μηνύματα
    995
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tolis93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    σωστος ο γκουφ. εγω θα σ προτεινω το εξης για μετα τη προπονηση παντως π ειναι απλο γρηγορο κ τα σπαει. γιαουρτι η γαλα 0%. 2-3 μπανανες και παγο.αν εχεις πρωτεινη τη ριχνεις κ αυτη μεσα εννοειται(ποσοτητες εσυ κανονιζεις αναλογα με τις αναγκες σου) και τα χτυπας. αυτο ειτε το τρως σαν κρεμα ειτε το πινεις σαν smoothie.ειναι οτι πιο γρηγορο γευστικο κ τουμπανο(σε φουσκωνει) εχω δοκιμασει.κ οχι μονο σε φουσκωνει.σε κραταει κιολας
    χώσε και μέσα σε αυτό 4-5 ασπράδια και είσαι comple
    There are 10 million million million million million million million
    particles in the universe that we can observe...
    Your momma took the ugly ones and put them into one nerd !
     

  4. 08-12-11 15:47 #6439
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Goofonly Εμφάνιση μηνυμάτων
    χώσε και μέσα σε αυτό 4-5 ασπράδια και είσαι comple
    ναι λαθος μ εδω ξεχασα να αναφερω οτι τα τρωω μετα αυτα. στο μουλτι κ γινονται και πολυ γαμω
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
     

  5. 08-12-11 17:06 #6440
    Προεπιλογή
    Μετα το γυμναστηριο να τρωω 1-2 ασπραδια-φαΐ απο το μεσημερι οτι εχει μεινει + φρουτο

    Αν δεν εχει μεινει φαΐ φτιαχνω τοστ η corn flakes
    Τι αλλο προτεινετε για μετα-προπονηση?
     

  6. 08-12-11 17:21 #6441
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Jart Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μετα το γυμναστηριο να τρωω 1-2 ασπραδια-φαΐ απο το μεσημερι οτι εχει μεινει + φρουτο

    Αν δεν εχει μεινει φαΐ φτιαχνω τοστ η corn flakes
    Τι αλλο προτεινετε για μετα-προπονηση?
    τωρα η μας δουλευεις η δε διαβασες τι γραψαμε παραπανω εγω κ ο γκουφ....ειδικα ο γκουφ
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
     

  7. 08-12-11 17:37 #6442
    Το avatar του χρήστη Ηλαπ

    Εγγραφή
    18-07-2011
    Περ.
    Εξαρχεια
    Μηνύματα
    1.938
    Προεπιλογή
    Ρε παιδια τωρα που χειμωνιασε τις μπανανες με ποιο φρουτο μπορπυμε να τις αντηκατααστησουμε;;;;
     

  8. 08-12-11 17:49 #6443
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ηλαπ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδια τωρα που χειμωνιασε τις μπανανες με ποιο φρουτο μπορπυμε να τις αντηκατααστησουμε;;;;
    μηλα?...
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
     

  9. 08-12-11 17:52 #6444
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    μηλα?...
    πανω σε αυτο. η μπανανα οκ προτειμαται μεταπροπονητικα. με το μηλο τι παιζει? νομιζω το ξυνομηλο ειναι τοσο καλο οσο κ η μπανανα...
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
     

  10. 08-12-11 17:54 #6445
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tolis93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πανω σε αυτο. η μπανανα οκ προτειμαται μεταπροπονητικα. με το μηλο τι παιζει? νομιζω το ξυνομηλο ειναι τοσο καλο οσο κ η μπανανα...
    τι καλο εχει η μπανανα για να ειναι στανταρ μεταπροπονητικο?

    φρουτο το ενα φρουτο και το αλλο...
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
     

  11. 08-12-11 18:09 #6446
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι καλο εχει η μπανανα για να ειναι στανταρ μεταπροπονητικο?

    φρουτο το ενα φρουτο και το αλλο...
    λογω μεγαλης περιεκτικοτητας σε καλιο κ υψιλου γλυκαιμικοθ(οταν μιλαμε για οριμη). ετσι διαβασα δλδ σε ενα αρθρο. γενικα τι προτυνεις για μεταπροπονητικο υδατανθρακα?
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
     

  12. 08-12-11 18:12 #6447
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tolis93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    λογω μεγαλης περιεκτικοτητας σε καλιο κ υψιλου γλυκαιμικοθ(οταν μιλαμε για οριμη). ετσι διαβασα δλδ σε ενα αρθρο. γενικα τι προτυνεις για μεταπροπονητικο υδατανθρακα?
    εγω θα ελεγα οτι βρεις μπροστα σου... εφοσον δεν σε ενδιαφερει κατι πιο ''τεχνικο'' του στυλ wms/vitargo αμιξεα/hydro και διαφορες τετοιες ιστοριες... και απλα πας για ενα υδατανθρακα να συνοδευει την πρωτεινη.... βαλε οτι σου αρεσει καλητερα...
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
     

  13. 08-12-11 18:14 #6448
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω θα ελεγα οτι βρεις μπροστα σου... εφοσον δεν σε ενδιαφερει κατι πιο ''τεχνικο'' του στυλ wms/vitargo αμιξεα/hydro και διαφορες τετοιες ιστοριες... και απλα πας για ενα υδατανθρακα να συνοδευει την πρωτεινη.... βαλε οτι σου αρεσει καλητερα...
    δν εχει σημασια υψιλου η χαμηλου γλυκαιμικου κτλπ?απλου συνθετου? anyway thnx. για να πω την αληθεια τις μισες μερες παιζει συνθετος τις αλλες μισες παιζει απλος.αυριο μετα τη προπονα δλδ ψωμακι μπριος με μελι
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
     

  14. 08-12-11 18:26 #6449
    Προεπιλογή
    εχω φτασει να βαλω 7 κιλα περιπου απο σεπτεβρη μεχρι τωρα.στα πρωτα 4 ημουν οκ,τωρα αρχισαν να ζοριζουν τα παντελονια
    θελω να βαλω αλλα 2,το θεμα ειναι επειδη εχω μπουχτισει στον υδατανθρακα,πως να προχωρησω(δηλαδη καμια τεχνικη τυπου carb cycling ktl) για να μην βαλω τοσο λιπος πανω μου..
    σκεφτομαι τις μερες που εχω προπονηση να εχω ανεβασμενο τον υδατανθρακα,και τις αλλες μερες να αυξησω τα λιπαρα(αμυγδαλα και ελαιολαδο) λετε να δουλεψει?η θα γινω μπαουλο
     

  15. 08-12-11 19:08 #6450
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο procop Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχω φτασει να βαλω 7 κιλα περιπου απο σεπτεβρη μεχρι τωρα.στα πρωτα 4 ημουν οκ,τωρα αρχισαν να ζοριζουν τα παντελονια
    θελω να βαλω αλλα 2,το θεμα ειναι επειδη εχω μπουχτισει στον υδατανθρακα,πως να προχωρησω(δηλαδη καμια τεχνικη τυπου carb cycling ktl) για να μην βαλω τοσο λιπος πανω μου..
    σκεφτομαι τις μερες που εχω προπονηση να εχω ανεβασμενο τον υδατανθρακα,και τις αλλες μερες να αυξησω τα λιπαρα(αμυγδαλα και ελαιολαδο) λετε να δουλεψει?η θα γινω μπαουλο
    η κανε αυτο π λες. βασικα δε χρειαζεται να αυξησεις λιπαρα τις οφ μερες.απλα κρατα χαμηλα υδατανθρακα. η παιξε με λιγοτερο υδατανθρακα παραπανω λιπαρα. η κανε 2-3 βδομαδες ενα καθαρισμα τυπου διατροφη ισοθερμιδικη με πρωτεινη λιπαρα κ μετριο υδατανθρακα. αυτα δουλευουν στανταρ. η απλα μειωσε υδατανθρακα γενικοτερα κ βαλε πιο αργα τα 2 κιλα.οσο πιο αργα τοσο το καλυτερο.ειναι στανταρ πιο καθαρα
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
     

Σελίδα 430 από 646 ΠρώτηΠρώτη ... 330380420428429430431432440480530 ... ΤελευταίαΤελευταία