Σελίδα 18 από 20 ΠρώτηΠρώτη ... 81617181920 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 256 έως 270 από 296
  1. 09-06-13 14:23 #256
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη grtech

    Εγγραφή
    28-01-2011
    Περ.
    Sverige.
    Μηνύματα
    3.680
    Προεπιλογή
    Γεια σου Alex Pap ,
    Σωστά μέχρι μυική εξάντληση σε όλα τα σετ.
    -ΣΤΗΘΟΣ-
    3:ΔΙΖΥΓΟ: 4X?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-06-13 13:39 #257
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο grtech Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σου Alex Pap ,
    Σωστά μέχρι μυική εξάντληση σε όλα τα σετ.
    Eυχαριστωω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-06-13 21:31 #258
    Προεπιλογή
    Θα ηταν λαθος αν αλλαζα καποιες ασκησεις στην πλατη και να αφησω ιδιες επαναληψεις διαλλειματα κλπ;
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-06-13 23:40 #259
    Προεπιλογή
    Δεν ειναι λαθος.
    Απλα δε θα κανεις αυτο το προγραμμα
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-06-13 22:04 #260
    Προεπιλογή
    Μια απορια σχετικα με τα αεροβια.. Αν κανω διαδρομο σε τι ενταση; Γρηγορο περπατημα η αργο joking;
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 19-07-13 23:39 #261
    Το avatar του χρήστη and345

    Εγγραφή
    17-03-2013
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    104
    Προεπιλογή
    Μετα απο 2 μηνες εφαρμογης αυτου του προγραμματος με μονη διαφορα οτι στο τελος ο διαδρομος που εκανα ηταν 25-30 λεπτα
    και τις μερες που εκανα ποδια το ποδηλατο ηταν ελαχιστο (10 λεπτα), μπορω να πω οτι σε εμενα δεν δουλεψε οσο περιμενα.
    στην ζυγαρια δεν ειδα καμια διαφορα, σε μετρημα μεσης επεσα 1 εκατοστο, και στο τελος καθε προπονησης ενοιωθα πολυ πριζμενος απο τις τοσες επαναλυψεις (συνολικα) και τα μικρα διαλλειματα αναμεσα σε σετ και ασκησεις, ειδικα τις μερες που ειχα ωμους.
    Εδω και 2 βδομαδες τωρα που κανω κυκλικο εχω χασει 2 κιλα. να πω κιολας οτι απο τους 2 μηνες ο εναμιση μηνας ηταν με craze και η διατροφη μου υπο8ερμιδικη.
    Το Σήμερα είναι το τέλος του Χθες και η αρχή του Αύριο... ΧθεΣήμερΑύριο
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 19-07-13 23:44 #262
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Nikolas_mk2

    Εγγραφή
    05-06-2012
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    2.990
    Προεπιλογή
    Αδερφέ το προγραμμα δεν εχει καμια σχεση με απωλεια λιπους,αν δεν εχασες στη ζυγαρια εχει να κανει με διατροφή-γενικά τα προγραμματα γραμμωσης δεν στοχευουν στην απωλεια λιπους απο μονα τους-μπορεις με το ίδιο προγραμμα ακριβώς να βαλεις και κιλά αν τρως αντίστοιχα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 19-07-13 23:53 #263
    Το avatar του χρήστη and345

    Εγγραφή
    17-03-2013
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    104
    Προεπιλογή
    παιζει και να ηταν απο τα ελαχιστα 2μηνα που να κοιταω καθε τι που ετρωγα.ακομα και η πρωτεινη που ειχα για αυτη την περιοδο ηταν η iso 100. απλα απο οτι εχω δει πανω μου τα τελευταια 2 χρονια, για γραμμωση και χασιμο λιπους μου δουλευουν 90% τα κυκλικα προγραμματα. γι αυτο κιολας ειπα οτι αυτο δεν δουλεψε σε μενα.
    και εχεις δικιο στο τελος, οτι με αυτο το προγραμμα αν τρως κιολας, θα παρεις.
    Το Σήμερα είναι το τέλος του Χθες και η αρχή του Αύριο... ΧθεΣήμερΑύριο
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 17-03-14 14:59 #264
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    τι τεμπο πρεπει να εχουμε στις ασκησεις ? Τιποτα αλλο ιδιαιτερο στην εκτελεση ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 04-07-14 15:13 #265
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο muscleclub Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το προγραμμα ειναι πολυ συγκεκριμενο και δεν γινετε σε 4 μερες.
    Ο σκοπος του προγραμματος αυτου ειναι η αυξηση δυναμης και μυικης μαζας,επισης και στη διαρκεια της δυναμης.Οσο για τα 45'' οπως εχω προαναφερει πρεπει να εισαι σε προχωρημενο σταδιο εκγυμνασης.

    Γινεται το καλοκαιρι με διατροφη χαμηλου υδατανθρακα να αυξησης μαζα και να γραμμωσης παραλληλα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 05-07-14 17:12 #266
    Προεπιλογή
    πολυ καλο προγραμμα και λειτουργει αψογα πανω μου..1.94 140 κιλα
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 06-07-14 13:47 #267
    Προεπιλογή
    Παιδια εκανα 2 φορες απο ενα αλλο προγραμμα .. Αν σε 3 μερες αρχισω αλλο δεν υπαρχει θεμα ετσι??
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 26-03-17 11:54 #268
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    αυριο μπαινω στην 3η εβδομαδα του εν λογω προγραμματος.πολυ δυνατο προγραμμα μονο που ελαττωνω σε καποια σετ κιλα για να καταφερω να βγαλω επαναληψεις και δεν ξερω αν ειναι σωστο.
    επισης αεροβιο εγω κανω πρωι 30 λεπτα 5 φορες την εβδομαδα και πριν την προπονηση 25 λεπτα.πειραζει?
    εχω ομως καποιες αποριες σχετικα με καποιες ασκησεις μηπως τις εκτελω λαθος και θελω τη βοηθεια σας.αν εχει κανεις βιντεο θα με βοηθουσε.
    1)αυτοσυγκεντρωση στην τροχαλια για δικεφαλα(εγω ξερω την κανονικη)
    2)εκτασεις 1-1χερι στην τροχαλια πανω λαβη για ωμους
    3)χαμηλη κωπηλατικη στην τροχαλια με ανοιγμα στο υψος των ωμων για πλατη.
    ευχαριστω εκ των προτερων
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 26-03-17 12:54 #269
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο psonara Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυριο μπαινω στην 3η εβδομαδα του εν λογω προγραμματος.πολυ δυνατο προγραμμα μονο που ελαττωνω σε καποια σετ κιλα για να καταφερω να βγαλω επαναληψεις και δεν ξερω αν ειναι σωστο.
    επισης αεροβιο εγω κανω πρωι 30 λεπτα 5 φορες την εβδομαδα και πριν την προπονηση 25 λεπτα.πειραζει?
    εχω ομως καποιες αποριες σχετικα με καποιες ασκησεις μηπως τις εκτελω λαθος και θελω τη βοηθεια σας.αν εχει κανεις βιντεο θα με βοηθουσε.
    1)αυτοσυγκεντρωση στην τροχαλια για δικεφαλα(εγω ξερω την κανονικη)
    2)εκτασεις 1-1χερι στην τροχαλια πανω λαβη για ωμους
    3)χαμηλη κωπηλατικη στην τροχαλια με ανοιγμα στο υψος των ωμων για πλατη.
    ευχαριστω εκ των προτερων
    Καλημέρα,το προγράμμα που κανεις ειναι αρκετά καλο αν το τρέχεις με τους χρονους που λεει και εισαι και σε υποθερμιδικη διατροφη,το εχω κανει και σε μενα δούλεψε πολυ καλα.

    Τωρα στης ασκήσεις λοιπών έχουμε.
    1) Με την λαβη "πέταλο" (ειναι η λάβη που κάνουμε το crossover) την τοποθετούμε στην τροχαλια του crossover στην κατω μεριά η εκτέλεση της ασκήσεις γίνεται όπως και με τους αλτηρες δλδ το χερι κινείτε απο τον αγκώνα και κατω και στο πιο ψηλό σημείο πατάμε για 2".
    Η διαφορά που εχει σε σχεση με τον αλτηρα ειναι πως υπάρχει ένταση στον δικέφαλα σε όλη την κίνηση που κανει δλδ και στην έκταση και στην πίεση ενω με τον αλτηρα υπάρχουν τα λεγόμενα νεκρά σημεία που βρησκονται στο κατω μέρος της κίνησης εκει που το χερι τεντώνει και στο πιο ψηλο σημείο εκει που πατάς τον δικέφαλο.
    2) Στην τροχαλια (crossover) πιάνεις τα καλώδια (συρματόσχοινα) χωρις λαβές 1-1χερι απο την πάνω πλευρά και κανεις διασταυρώσεις για τους ώμους στην τροχαλια.
    3) Στην χαμηλή (καθιστή) τροχαλια που κάνουμε πλάτη αντί να βάλεις την λαβη (v) βάζεις ίσια λαβη (π.χ. αυτη που κάνουμε πιεσεις τρικεφαλων στην τροχαλια),και τα χέρια μας (η λαβη δλδ)ειναι στο υψως (άνοιγμα)των ώμον.
    Ελπίζω να σε βοήθησα
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 26-03-17 13:33 #270
    Προεπιλογή
    Ξέχασα να σου πω πως δεν ειναι κακο να ρίχνεις κιλά αυτο που σε ενδιαφέρει ειναι να βγαινουν ΣΩΣΤΑ οι επανάληψης.
    Θεωρω πως τοσο αεροβιο ειναι υπερβολικό,αν θες κρατά το πρωινό 30' με άδειο στομάχι (μπορεις να παρεις ενα σκουπ bcaa η απλα να πιεις λιγο καφε αν δεν σε ενοχλεί με άδειο στομάχι),και να βάλεις ακομα 2 απο 45' ΜΕΤΑ την προπονηση τωρα ποιες μερες το κανονίζεις εσυ.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 18 από 20 ΠρώτηΠρώτη ... 81617181920 ΤελευταίαΤελευταία