Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 8 από 8
  1. 30-06-10 14:45 #1
    Μuscles 'R' Sexy
    Το avatar του χρήστη vAnY

    Εγγραφή
    01-05-2009
    Περ.
    Athens Greece
    Μηνύματα
    2.310
    Προεπιλογή Kre-Alkalyn (MaxiMuscle)
    Μετα απο καιρο αποφασισα να δοκιμασω κρεατινη. Στοχος μου η ενδυναμωση κατα τη διαρκεια της προπονησης. Κι επειδη δεν θελω να παρω πολυ "ογκο" διαλεξα krealkalyn διοτι δεν κραταει νερα, και δεν χαλαει το σωμα στη περιοδο της γραμμωσης.
    Την εχει δοκιμασει κανεις που να ειναι σε περιοδο γραμμωσης να μου πει εαν τον/την βοηθησε στη προπονηση?




    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Muscles Are Sexy
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-06-10 15:20 #2
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vAnY Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μετα απο καιρο αποφασισα να δοκιμασω κρεατινη. Στοχος μου η ενδυναμωση κατα τη διαρκεια της προπονησης. Κι επειδη δεν θελω να παρω πολυ "ογκο" διαλεξα krealkalyn διοτι δεν κραταει νερα, και δεν χαλαει το σωμα στη περιοδο της γραμμωσης.
    Την εχει δοκιμασει κανεις που να ειναι σε περιοδο γραμμωσης να μου πει εαν τον/την βοηθησε στη προπονηση?

    Όνομα: kre.jpg Εμφανίσεις: 1085 Μέγεθος: 107,7 KB

    Όνομα: alk.jpg Εμφανίσεις: 1080 Μέγεθος: 151,8 KB
    χρησιμοποιω αυτο το διαστημα μια kre alkalyn αλλης εταιρειας.μου εδωσε πραγματι δυναμη στην προπονηση σχεδον καθολου νερα με καλη διατροφη βεβαια χωρις ομως να εχει τα αποτελεσματα της κλασσικης μονουδρικης
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 01-07-10 01:50 #3
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.916
    Προεπιλογή
    Tη συγκεκριμένη δε την έχω δοκιμάσει, αλλά χρησιμοποιώ εδώ και 3 μήνες περίπου την kre-alkalyn της EFX, και είμαι ικανοποιημένος χρησιμοποιώντας από 0.75 έως 1.5 γρ τη μέρα.

    Από οτι βλέπω και αυτό το προιόν βασίζεται στη πατενταρισμένη σύνθεση της EFX (σηματάκι πάνω δεξιά στην ετικέτα) άρα πιστεύω vany θα έχει αποτελέσματα, και είναι καλή επιλογή. Φόρτωμα όπως ξέρουμε δε χρειάζεται, τα πρώτα αποτελέσματα φαίνονται στη βδομάδα συνήθως.

    Θα περιμένουμε εντυπώσεις.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 01-07-10 02:01 #4
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    πολυ σωστα είναι ενα συμπλήρωμα που έχει άμεσα αποτελέσματα , ειδικα σε φυσικούς αθλητες , αυτοί το καταλαβαίνουν περισσότερο , είναι η σύσταση τέτοια που δεν χρειάζετε φόρτωμα και εκεί που βλέπει κάποιος διαφορά είναι η ενέργεια δύναμη , αντοχή χρόνος αποκατάστασης , πάντα μιλάμε σε τυπικούς αθλητές που υποτίθετε τηρούν όλες τις παραμέτρους , αυτο δίνει το κάτι παραπάνω

    και μάλιστα το έχω δεί και σε αθλητές που μετράν τις επιδόσεις τους όπως στιβου , η ποδόσφαιρο και όλοι είχαν σοβαρά αποτελέσματα .

    εγω προσωπικά την έχω δοκιμάσει μόνο προαγωνιστικα λόγω φόβου κατακράτησης απο την συνηθισμένη που εμένα με πιάνει καταπληκτικα σε περίοδο εκτός αγώνων όταν παίρνω και δεν ειδα καμια διαφορα η σημαδι κατακράτησης υγρών και πιο εύκολη στην λήψη και απροβλημάτιστη
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 01-07-10 02:25 #5
    Μuscles 'R' Sexy
    Το avatar του χρήστη vAnY

    Εγγραφή
    01-05-2009
    Περ.
    Athens Greece
    Μηνύματα
    2.310
    Προεπιλογή
    σας ευχαριστω πολυ για τις αποψεις σας,
    ναι οντας "φυσικη" αθλητρια πιστευω να με πιασει γρηγορα, παντως θα ποσταρω εντυπωσεις παλι μετα απο κανα 2 εβδομαδες, μολις δω διαφορα στις επιδοσεις μου
    Muscles Are Sexy
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 01-07-10 09:51 #6
    Banned
    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.896
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vAnY Εμφάνιση μηνυμάτων
    σας ευχαριστω πολυ για τις αποψεις σας,
    ναι οντας "φυσικη" αθλητρια πιστευω να με πιασει γρηγορα, παντως θα ποσταρω εντυπωσεις παλι μετα απο κανα 2 εβδομαδες, μολις δω διαφορα στις επιδοσεις μου
    σε περιοδο γραμωσης ειναι must κατι που να μην σε bloatari αλλα να σου δηνει ενεργεια.

    το σκεφτομε και εγω να παρω κατι αντοιστηχο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 06-07-10 12:35 #7

    Εγγραφή
    25-02-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    19
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    πολυ σωστα είναι ενα συμπλήρωμα που έχει άμεσα αποτελέσματα , ειδικα σε φυσικούς αθλητες , αυτοί το καταλαβαίνουν περισσότερο , είναι η σύσταση τέτοια που δεν χρειάζετε φόρτωμα και εκεί που βλέπει κάποιος διαφορά είναι η ενέργεια δύναμη , αντοχή χρόνος αποκατάστασης , πάντα μιλάμε σε τυπικούς αθλητές που υποτίθετε τηρούν όλες τις παραμέτρους , αυτο δίνει το κάτι παραπάνω

    και μάλιστα το έχω δεί και σε αθλητές που μετράν τις επιδόσεις τους όπως στιβου , η ποδόσφαιρο και όλοι είχαν σοβαρά αποτελέσματα .

    εγω προσωπικά την έχω δοκιμάσει μόνο προαγωνιστικα λόγω φόβου κατακράτησης απο την συνηθισμένη που εμένα με πιάνει καταπληκτικα σε περίοδο εκτός αγώνων όταν παίρνω και δεν ειδα καμια διαφορα η σημαδι κατακράτησης υγρών και πιο εύκολη στην λήψη και απροβλημάτιστη
    Ακριβως οπως τα λες,τη χρησιμοποιουν αθλητες στιβου,κολυμβησης και ποδοσφαιριστες πλεον επειδη πρεπει να αποφυγουν τη κατακρατηση υγρων που σε ταχυδυναμικα και εκρηκτικα αγωνισματα επιφερει τραυματισμους μυικους και κυριως θλασεις.Αυτο κατι σημαινει..Αρα σε περιοδο γραμμωσης ειναι οτι πρεπει.
    Ισχυει οτι η πατεντα ειναι μια και απλα καθε εταιρεια πληρωνει να τη χρησιμοποιει σαν προιον της,αρα καθε εταιρειας ειναι ακριβως η ιδια??
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 11-08-10 01:02 #8
    Προεπιλογή
    Οντως πληρωνει για να την χρησιμοποιήσεις (εκτός κάποιων εξαιρέσεων) και απλα καποιες εταιρίες βάζουν και καποια δικά τους ingridients ή αναλογιες για να το κάνουν ''πιο'' δικό τους προϊόν...
    Αρ Πατεντας ΗΠΑ είναι ιδιος σε όλα τα προϊόντα. Αρα...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Devil Randime : 11-08-10 στις 02:20
    Απάντηση με παράθεση