Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 28
  1. 01-07-10 20:59 #1
    Το avatar του χρήστη Xxlakis

    Εγγραφή
    14-05-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    254
    Προεπιλογή 7 Phenylstack (Stacker2)
    Δεν ειχα ξαναχρησιμοποιησει θερμογενετικα και γενικα συμπληρωματα λιποδιαλυσης και το πηρα κατοπιν παροτρυνσης ενος φιλου μου .Αρκετη ενεργεια και ορεξη στη προπονηση(μαλλον λογω της μεγαλης δοσης καφεινης) και πολυ ιδρωτας.Μια χαρα...





    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 01-07-10 21:29 #2
    Το avatar του χρήστη traffic

    Εγγραφή
    26-03-2009
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    155
    Προεπιλογή
    φιλε μου το χρησιμοποιουσα για 3 εβδομαδες..... μεχρι 2 καψουλες την μερα.Μου εδινε ορεξη στην προπονηση(λογο καφεινης καθαρα).Εχασα λιπος οσο το χρησιμοποιουσα,να προσθεσω ομως οτι την 1,5 βδομαδα που ειμαι εκτος χανω με τον ιδιο ρυθμο.....κατι μου λεει λοιπον οτι μονο τσιτωμα απ την καφεινη μου εδωσε...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-07-10 08:06 #3
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-07-10 13:08 #4
    Το avatar του χρήστη traffic

    Εγγραφή
    26-03-2009
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    155
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KINK Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι επαθες Kink???
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-07-10 13:39 #5
    Το avatar του χρήστη traffic

    Εγγραφή
    26-03-2009
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    155
    Προεπιλογή
    πάντως να εχετε υποψιν οτι το πρωτο συμπλεγμα ουσιων(75Mg ) περιεχει ουσιες που δουλεύουν μέσω του θυροειδη.....και δεν νομιζω οτι ειναι ιδιετερα απλο να τον επηρεαζουμε.......εγω πρωσοπικα ειχα κανει εξετασεις μερικουσ μηνες πριν την χρηση του,για αλλους λογους,αλλα μου χρειάστηκαν και εδω.!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 07-07-10 16:51 #6
    Προεπιλογή
    το ειχα ξεκινησει κ το εκοψα..
    τρελες τσιτες.. αν κ κατα διαστηματα τρωω eca δε μου βγαζει αυτο που μου εδωσε αυτο το μαραφετι..
    τωρα για το αν δουλευει (λιποδιαλυτικα) δε μπορω να φερω γνωμη..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 07-07-10 18:07 #7

    Εγγραφή
    25-02-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    19
    Προεπιλογή
    Ειναι πολυ δυνατο απο τα συστατικα που εχει.τωρα με το καταλληλο αεροβιο νομιζω θα δουλευει καλα,ενα καλο ειναι οτι δε χρειαζεται να παιρνεις πολλες καψουλες οπως γινεται με αλλα για να πετυχεις τις ποσοστητες που χρειαζεται..σε συγκριση με αλλα που ειναι μεν δυνατα αλλα σε ποσοτητα πανω απο 4 καψουλες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 07-07-10 19:12 #8
    Προεπιλογή
    Πολύ τσίτομα εγώ έπαιρνα 2 κάψουλες απο αυτό το προιόν.....και 1 κάψουλα απο το stacker 2 που μοιάζει με eca....έχασα αρκετό λύπος και αυτό φάνηκε απο την 1 εβδομάδα......πολύ καλό πάντος καλή η επιλογή.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 07-07-10 19:20 #9
    Το avatar του χρήστη silk

    Εγγραφή
    06-05-2010
    Περ.
    κιατο
    Μηνύματα
    333
    Προεπιλογή
    αποτι ακουω για την συγκεκριμενη εταιρια τα λιποδιαλιτικα της σου δινουν και τρελες τσιτες στν προπονηση.πιο παλια ειχα παρει και εγω καποιο προιον τα στακερ 4 της εταιριας και εκανα την βλακεια και επερνα φουλ δοση.3 χαπια.κοινος 900 μιλιραμαρια καφεινης.στα 75-76 κιλα.με τσιτωνε απιστευτα ολη μερα και ας μην πω οτι το διαστημα των 20 ημρων που το επερνα παιζει και να βγαλα τις καλητερες προπονησεις που χω κανει ποτε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 07-07-10 19:54 #10
    Το avatar του χρήστη Xxlakis

    Εγγραφή
    14-05-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    254
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο silk Εμφάνιση μηνυμάτων
    αποτι ακουω για την συγκεκριμενη εταιρια τα λιποδιαλιτικα της σου δινουν και τρελες τσιτες στν προπονηση.πιο παλια ειχα παρει και εγω καποιο προιον τα στακερ 4 της εταιριας και εκανα την βλακεια και επερνα φουλ δοση.3 χαπια.κοινος 900 μιλιραμαρια καφεινης.στα 75-76 κιλα.με τσιτωνε απιστευτα ολη μερα και ας μην πω οτι το διαστημα των 20 ημρων που το επερνα παιζει και να βγαλα τις καλητερες προπονησεις που χω κανει ποτε.
    Οντως για λιποδιαλυση δεν μπορω να πω κατι απολυτο αν δουλεψε η οχι γιατι εκανα εντονη αεροβια εκεινο το καιρο και υποθετω πως ακομα και χωρις αυτο θα εχανα αλλα οι τσιτες του ητανε αλλο πραγμα μαμω το κερατο μου ακομα και για μενα που εχω ψιλοανοσια στην καφεινη επειδη πινω πολλους καφεδες...τοση πολυ ορεξη και ενεργεια στο gym καιρο ειχα να δω και επαιρνα μολις 2 καψουλες πριν απο την προπονηση και μεχρι εκει...απογευμα και μετα δεν τολμησα να το παρω γιατι δεν με βλεπω να κοιμομουνα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 07-07-10 22:42 #11

    Εγγραφή
    25-02-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    19
    Προεπιλογή
    Noμιζω το stacker E ειναι καθαρα ενεργειακο απο ολη τη σειρα ολα τα υπολοιπα οπως και το phenylstack ειναι θερμογεννετικα
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 08-07-10 01:56 #12
    Το avatar του χρήστη traffic

    Εγγραφή
    26-03-2009
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    155
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jsone Εμφάνιση μηνυμάτων
    Noμιζω το stacker E ειναι καθαρα ενεργειακο απο ολη τη σειρα ολα τα υπολοιπα οπως και το phenylstack ειναι θερμογεννετικα

    Οντως.....εριχνα κατι καλους ιδρωτες θυμαμαι...... παντως εχει μπολικο πραγμα μεσα και ειναι και σε σχετικα καλη τιμη σε σχεση με αλλα προιοντα(βλεπε λιπο6) που εχουν το ιδιο περιεχομενο.....καλα το λιπο 6 εχει πολυ διαφορετικο τροπο δρασης αλλα δεν ειναι το θεμα μας.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 08-07-10 02:22 #13
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο silk Εμφάνιση μηνυμάτων
    αποτι ακουω για την συγκεκριμενη εταιρια τα λιποδιαλιτικα της σου δινουν και τρελες τσιτες στν προπονηση.πιο παλια ειχα παρει και εγω καποιο προιον τα στακερ 4 της εταιριας και εκανα την βλακεια και επερνα φουλ δοση.3 χαπια.κοινος 900 μιλιραμαρια καφεινης.στα 75-76 κιλα.με τσιτωνε απιστευτα ολη μερα και ας μην πω οτι το διαστημα των 20 ημρων που το επερνα παιζει και να βγαλα τις καλητερες προπονησεις που χω κανει ποτε.

    900 ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!Αυτο που λες το ειχα παρει και εγω μια φορα ετσι για να μην σταματησω καθολου τους λιποδιαλυτες ηταν και φτηνο και το πεταξα λεμε,απαραδεκτο να βαζουνε τοσο καφε μεσα και τα αλλα συστατικα σε γελοιες δοσεις.Μακρια λεμε απατη μεγιστη και πολλα ηταν τα λεφτα τελικα για καφεδακια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 08-07-10 04:14 #14
    Το avatar του χρήστη silk

    Εγγραφή
    06-05-2010
    Περ.
    κιατο
    Μηνύματα
    333
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    900 ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!Αυτο που λες το ειχα παρει και εγω μια φορα ετσι για να μην σταματησω καθολου τους λιποδιαλυτες ηταν και φτηνο και το πεταξα λεμε,απαραδεκτο να βαζουνε τοσο καφε μεσα και τα αλλα συστατικα σε γελοιες δοσεις.Μακρια λεμε απατη μεγιστη και πολλα ηταν τα λεφτα τελικα για καφεδακια.
    ναι ρε αυτο σου λεω οτι ουσιαστικα δουλευε η καφεινη και ειχες τσιτες.καταλλα απο λιποδιαλιση δεν νομιζω να κανε τρελα πραγματα.ναι κ γω τ πηρα καμαι 20αρια μερες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 09-07-10 14:04 #15
    Το avatar του χρήστη traffic

    Εγγραφή
    26-03-2009
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    155
    Προεπιλογή
    συμφωνω φουλ με τον manos kai silk.....
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία