Σελίδα 5 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 75 από 133
  1. 03-12-13 01:43 #61
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο G.Badoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε LEGPRESS καλησπερα..αρχικα 4 γραμμαρια κρεατινης οχι μονο κατα την γνωμη μου αλλα κατα γενικη ομολογια ειναι πολυ λιγα..απο κει και περα αν προσεξες σε ενα σχολιο μου ανεφερα ακριβως το ιδιο..δηλαδη ειναι οικονομικα προιοντα και σε συμπληρωματα οπως γλουταμινη,δεξτροζη και λοιπα ειναι μια καλη επιλογη γιατι δεν παιζει τοσο μεγαλο ρολο σε αυτα η εταιρεια..οσο να ναι θα υπαρχει καποια αξιοπιστια..αλλα δυστυχως το After ειναι μια φορμουλα, και για κατι τετοιο θα προτιμουσα εγω αρχικα μια πιο αξιοπιστη εταιρεια και δευτερον μια φορμουλα με περισσοτερη κρεατινη..(εγω γενικα επιλεγω να τα περνω ξεχωριστα δηλαδη μια μονουδρικη (ή πολλων πηγων κρεατινη)-μια δεξτροζη-μια μαλτοδεξτρινη και να φτιαχνω τις δικες μου δοσολογιες)

    Θα συμφωνησω απολυτα...αν καποιος εχει τη δυνατοτητα να βαλει τα "υλικα"και να τα φτιαξει ολα μονος του ειναι αρχοντας και ειναι το καλυτερο...για τους υπολοιπους συμφωνουμε οτι τετοιες φορμουλες ειναι ο,τι πρεπει...για την κρεατινη εχει να κανει ποσες φορες μεσα στη μερα βαζει ροφημα δηλ.αν καποιος πινει 2 φορες τη μερα νομιζω οτι τα 8 γραμμαρια ειναι αρκετα καλα...αλλα και τα 4γρ για αποκατασταση και αυξηση ATP καλα μου φαινονται αν γινεται μονιμη χρηση τετοιου συμπληρωματος μια φορα τη μερα...σχετικα με την αξιοπιστια της καθε εταιρειας εγω τα βλεπω διαφορετικα λιγο τα πραγματα...ειχα επηρεαστει αρκετα απο τα φορουμ σχετικα με τις εταιρειες που προωθουν οι 2 μεγαλες αλυσιδες...πλεον το βλεπω λιγο αλλιως...δηλ.μετα το σκανδαλο που χε ξεσπασει με τη gaspari αν δεν κανω λαθος και καποια συμπληρωματα της αλλα και με καποια ειδη απο e shop πλεον προτιμαω αυτα που μου προτινουν οι εταιρειες...και το εξηγω...αν κατι ειναι ποιοτικα κακο ξερω που θα απευθυνθω....επισης οταν καποια προιοντα τα διαφημιζουν διαφοροι μεγαλοι αθλητες και βαζουν το ονομα τους διπλα σε αυτα δε μπορω να φανταστω οτι θα ειναι για πεταμα...και ειδικα αυτες τις εποχες δε μπορω να φανταστω οτι ειναι τοσο ηλιθιοι που σου προωθουν κατι σκαρτο και αναξιοπιστο γιατι θα σε κοροιδεψουν μια φορα αλλα μετα θα σε χασουν για παντα απο πελατη...τελος παντων αυτη ειναι μια δικη μου θεωρηση των πραγματων,ας μην κουραζω αλλο.να σαι καλα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-12-13 01:43 #62
    Προεπιλογή
    Συμφωνώ πως ειναι πολυ καλο να τα παίρνουμε όλα ξεχωριστά, αλλα δυστυχώς λίγοι το κάνουμε, είτε λόγω χρημάτων είτε γιατι ειναι μια διαδικασία... Γι αυτο κι εγω η αλήθεια καταλήγω συνήθως στις φόρμουλες. Η συγκεκριμένη ειναι πολυ καλη. Τουλάχιστον εγω που την δοκίμασα μου φάνηκε αξιόπιστο προϊόν και τα συστατικά του την καθιστούν μια δυνατή φόρμουλα. Τωρα, αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο, οικονομικό, καλο ειναι να το ξέρουμε για να μπω εγω στη διαδικασία να το δοκιμάσω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-12-13 01:56 #63
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Geotas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνώ πως ειναι πολυ καλο να τα παίρνουμε όλα ξεχωριστά, αλλα δυστυχώς λίγοι το κάνουμε, είτε λόγω χρημάτων είτε γιατι ειναι μια διαδικασία... Γι αυτο κι εγω η αλήθεια καταλήγω συνήθως στις φόρμουλες. Η συγκεκριμένη ειναι πολυ καλη. Τουλάχιστον εγω που την δοκίμασα μου φάνηκε αξιόπιστο προϊόν και τα συστατικά του την καθιστούν μια δυνατή φόρμουλα. Τωρα, αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο, οικονομικό, καλο ειναι να το ξέρουμε για να μπω εγω στη διαδικασία να το δοκιμάσω.
    το συγκεκριμένο να πω την αλήθεια βάση ετικέτας δείχνει καλό, αλλά μπορεί να μας πει κάποιος τις πηγές του? το θέμα του είναι η τιμή του. Τσουχτερή, ασύμφορο...Στα ίδια λεφτά παίρνω πχ το anabolic window.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-12-13 02:06 #64
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    το συγκεκριμένο να πω την αλήθεια βάση ετικέτας δείχνει καλό, αλλά μπορεί να μας πει κάποιος τις πηγές του? το θέμα του είναι η τιμή του. Τσουχτερή, ασύμφορο...Στα ίδια λεφτά παίρνω πχ το anabolic window.
    Όντως ειναι λιγο τσουχτερη η τιμή του. Εγω πήρα 2-3 φορές το refill. Συμφέρει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-12-13 02:12 #65
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Geotas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όντως ειναι λιγο τσουχτερη η τιμή του. Εγω πήρα 2-3 φορές το refill. Συμφέρει.
    επειδη αυτο με το refill το ειδα που το γραψαν και καποια αλλα παιδια δεν το εχω πιασει μου εξηγεις τι ειναι σε παρακαλω?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-12-13 02:16 #66
    Προεπιλογή
    Ειναι σακούλα (bag) που περιέχει την ίδια ποσότητα του κουτιού. Απλά βγαίνει πιο οικονομική. Αυτη αν δεν κάνω λάθος ειναι μια νέα πολιτική των εταιριών για περιορισμό του πλαστικού (έτσι νομίζουν θα σώσουν τον πλανήτη!!!χαχαχα!!!). Στο εξωτερικό ξερω πως το εφαρμόζουν και πολλές εταιρίες τροφίμων.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 03-12-13 02:25 #67
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    το συγκεκριμένο να πω την αλήθεια βάση ετικέτας δείχνει καλό, αλλά μπορεί να μας πει κάποιος τις πηγές του? το θέμα του είναι η τιμή του. Τσουχτερή, ασύμφορο...Στα ίδια λεφτά παίρνω πχ το anabolic window.
    κατ αρχας ευχαριστω για τη διευκρινιση geotas...sobral καλη και χρυση η nutrabolics φιλε αλλα στα συστατικα δε ξερεις ποσο παιρνεις τι...το anabolic window π.χ.δεν το πηρα γιατι δεν ηξερα ποση κρεατινη εχει...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 03-12-13 02:36 #68
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο LEGPRESS Εμφάνιση μηνυμάτων
    κατ αρχας ευχαριστω για τη διευκρινιση geotas...sobral καλη και χρυση η nutrabolics φιλε αλλα στα συστατικα δε ξερεις ποσο παιρνεις τι...το anabolic window π.χ.δεν το πηρα γιατι δεν ηξερα ποση κρεατινη εχει...
    δεν έχει κρεατίνη πια. Το παλιό είχε. Φοβερές πηγές στην πρωτείνη κ στον υδατάνθρακα το anabolic window + 12γρ επιπλέον άμινο. Σε αυτό δεν έχει βάλει κανείς πηγές, αλλά δεν πιστεύω να έχει αντίστοιχες του window.

    (στα xtr έχουν ξεχάσει να βάλουν τη νέα ετικέτα απλά)
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 04-12-13 01:42 #69
    Προεπιλογή
    απ ο,τι ειδα στο site των xtreme whey πρωτεινη ειναι γι αυτο αλλωστε λεγεται και after και εχει 4γρ.κρεατινης στη δoση και καλη ποσοτητα γλουταμινης και bcaa
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 10-12-13 17:42 #70
    Προεπιλογή Απ: Complete After (Warriolab)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mazas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πανακριβο...υπαρχουν πολλα περισσοτερα συμπληρωματα που κανουν την ιδια και καλυτερη δουλεια και σε πολυ καλυτερη τιμη!!!
    Δε θα συμφωνησω.... αν λαβεις υπόψη σου οτι παιρνοντας την αφτερ, γλιτωνεις bcaa glutamine και κρεατινη...αρα μαλλον φτηνη ειναι και οχι πανακριβη...


    Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 10-12-13 18:13 #71
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Alekos_79 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε θα συμφωνησω.... αν λαβεις υπόψη σου οτι παιρνοντας την αφτερ, γλιτωνεις bcaa glutamine και κρεατινη...αρα μαλλον φτηνη ειναι και οχι πανακριβη...


    Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
    σου διαφεύγουν μάλλον οι δόσεις....για βάλε να τα πάρεις ξεχωριστά να μας πεις. Ποτέ δεν συμφέρουν οι φόρμουλες απλά σε κάποιους που είτε δεν ξέρουν είτε βαριούνται να αναμιγνύουν 4-5 συστατικά, τους λύνει τα χέρια η έτοιμη επιλογή.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 10-12-13 18:15 #72
    Προεπιλογή
    Αν και η γευση ειναι κατι το υποκειμενικο...εμενα η σοκολατα τουλαχιστον που εχω δοκιμασει μου εκατσε καλα!Γενικα δεν εχω καποιο παραπονο απο το συγκεκριμενο συμπληρωμα!Κανενα θεμα με το στομαχι...και απο πλευρας αποκαταστασης για μετα τη προπονηση εμεινα σχετικα ευχαριστημενος!Απο πλευρας αποτελεσματων στη προπονηση ειδα αυξηση στη δυναμη!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 10-12-13 18:32 #73
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Μιας κ το έχεις, μπορείς να μας πεις ή να ανεβάσεις σε φωτο τις πηγές του? γιατί δεν τις βλέπω πουθενά και έχουν σημασία.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 10-12-13 18:46 #74
    Προεπιλογή
    Ορος γαλακτος (concentrate,isolate,hydrolysate)
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 10-12-13 18:51 #75
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MUSCLE MASTER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ορος γαλακτος (concentrate,isolate,hydrolysate)
    και από υδατάνθρακα, λίπη, πρόσθετα? βάλε μία φωτό ρε τσιφούτη
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία