Σελίδα 7 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 56789 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 91 έως 105 από 133
  1. 17-01-15 22:27 #91
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    η αληθεια ειναι οτι εκτος απο το αρθρο που αναφερεις,το οποιο εχω διαβασει,δεν εχω δει κατι αλλο καπου αλλου.
    επισης το αρθρο αυτο δεν αναφερει πουθενα που κ πως καταλληγει σε αυτο το συμπερασμα ο αρθρογραφος..πηγη καμια γενικοτερα.

    σε >αυτη εδω< (ειναι pdf θελει κατεβασμα) τη μελετη που εγινε ταυτοχρονη ληψη (μεταξυ αλλων) κρεατινης κ γλουταμινης απο αθλουμενους για 8 βδομαδες,δεν παρατηρηθηκε να αντιδρουν αντιθετα η μια με την αλλη..
    αλλα εχω κ το συντομο μερος >εδω περα< για μια γρηγορη ματια.

    τωρα δεν εισαι κ τοσο σιγουρος,αλλα στο απο πανω σου ποστ φαινοσουν 100% σιγουρος..αν βρεις τις αλλες πηγες που αναφερεις,ποσταρε τες παντως γιατι με ενδιαφερει το θεμα..μην φοβασαι για το οφ τοπικ,θα τα βολεψουμε
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-01-15 23:54 #92
    Προεπιλογή
    Ok θα το ψαξω και αν βρω κάτι πιο τεκμηριωμένο θα το ποσταρω εδώ.
    Btw thanks για την έρευνα, την διαβάζω τώρα! Παρόλα αυτά η άποψη μου γι αυτά τα προϊόντα επέτρεψε μου να παραμείνει αυστηρή.
    _
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 19-01-15 13:25 #93
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Hulk_in_Progress Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το καλυτερο συμπλήρωμα για το καλάθι των σκουπιδιών!

    Μάγκες, εγώ το έδινα καθημερινά στο καλάθι μου, έτσι ακριβώς οπως λέει ο κατασκευαστής και έγινε τούμπανο. Τώρα χωράει περισοτερα προϊόντα της warrior...

    Πέρα απο την πλάκα γλουταμινη και κρεατινη συναγωνίζονται τους ίδιους διαβιβαστες.. Οπωτε καταλήγουν και τα δυο στην τυχερουλα λεκάνη της τουαλέτας σας.. Για τα δε ζαχαρα και κορεσμενα λιπαρα.. Προσωπικά θα συνιστουσα την επένδυση σε σουβλάκια και γλυκά να το ευχαριστηθητε κιόλας..

    Συμβουλή μου φτιαχτε μόνοι σας το δικό σας post-workout, και χρήματα λιγότερα και πιο σωστή λύψη όλων των ουσιών, και ακόμα περισσότερων. Γουγλαρετε είναι δωρεάν
    Τέλεια !! Θα χαρω να δω το καλαθι σου να ποζαρει διπλα σε καποιον αθλητη στους επομενους αγωνες Σιγουρα με τετοιο μεταπροπονητικο μετα την προπονηση θα ειναι τουμπανο !!
    Περα απο την πλακα αν εχεις καποια καλυτερη προταση για after workout δωσε και στο λαο την συνταγη !!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 19-01-15 17:22 #94
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Για μένα η μεγαλύτερη προκαταληψη στα προιόντα της Warriorlab , είναι από αυτούς που πραγματικά δεν τα έχουν δοκιμάσει και απλά δεν εμπιστεύονται το brandname.
    Στα afterworkouts (all in one) , οι περισσότερες εταιρίες, χρησιμοποιούν τις ίδιες πηγές πάνω-κάτω.
    Eίναι διαφορετικό λοιπον (και απόλυτα σεβαστό κατ΄ εμέ) να λες ότι δεν προτιμώ αυτού του είδους τις φόρμουλες γιατί θέλω να αναμιγνύω μόνος μου τις πηγές (πρωτεϊνη, κρεατίνη, σύνθετους- απλούς υδατάνθρακες κτλ) και να ελέγχω από που τις λαμβάνω και διαφορετικό να λες ότι όλες οι εταιρίες έχουν καλά προιοντα στις φόρμουλες πλην της Warriorlab.
    Προσωπικά, σε ότι έχω δοκιμάσει απο την εν λόγω εταιρία , δεν μου δίνει την αίσθηση του ευτελούς.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 19-01-15 20:28 #95
    Το avatar του χρήστη Billys51

    Εγγραφή
    27-03-2012
    Περ.
    MuscleBeach
    Μηνύματα
    589
    Προεπιλογή
    Εξαιρετικά υψηλή τιμή για αυτά που δίνει!
    The easy day was yesterday
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 21-01-15 15:37 #96
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Billys51 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εξαιρετικά υψηλή τιμή για αυτά που δίνει!
    Καποια Προταση ??
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 21-01-15 15:49 #97
    Το avatar του χρήστη SOLID

    Εγγραφή
    26-01-2008
    Περ.
    HELL-AS
    Μηνύματα
    883
    Προεπιλογή
    http://www.fit-blaster.com/read_arti...ton-1348466869 Ο ιδιος μαν προφανως στην μητρικη του γλωσσα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 22-01-15 17:44 #98
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SOLID Εμφάνιση μηνυμάτων
    http://www.fit-blaster.com/read_arti...ton-1348466869 Ο ιδιος μαν προφανως στην μητρικη του γλωσσα.
    ναι,, το χω δει αυτό. Μπορεί να μας εξηγήσει που στηρίζεται αυτό με την κρεατίνη-γλουταμίνη?
    Γιατί όπως λέει κι ο Beef βάσει ερευνών κάτι τέτοιο δεν ισχύει..
    _
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 22-01-15 18:16 #99
    Το avatar του χρήστη SOLID

    Εγγραφή
    26-01-2008
    Περ.
    HELL-AS
    Μηνύματα
    883
    Προεπιλογή
    Δεν ξερω φιλε.Δεν εχω βρει και εγω κατι παρομοιο.Τι να σου πω.Στην τελικη αν παιζει οντως μια τετοια πιθανοτητα παρτα σε αποσταση μεταξυ τους και εισαι οκ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 23-01-15 15:25 #100

    Εγγραφή
    26-11-2013
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    67
    Προεπιλογή
    Σ’ αυτήν την άποψη κρύβεται όλη η αλήθεια!
    Υπάρχει ένα γνωμικό που λέει «Ουδής προφήτης στον τόπο του!» Ταιριάζει απόλυτα στις απόψεις ορισμένων για την WARRIORLAB.
    Επειδή την βρίσκεις μόνο στην Ελλάδα ορισμένοι ακόμα (μειοψηφία πιστεύω) θεωρούν ότι μία Ελληνική εταιρία δεν είναι σε θέση να λανσάρει ποιοτικά προϊόντα.
    Και οι ίδιοι πιθανόν να εμπιστεύονται μάρκες από χώρες με ελλιπή έλεγχο απλά και μόνο επειδή είναι «ξένα».
    Εγώ προσωπικά, και πολλοί άλλοι που γνωρίζω, την προτιμώ και την θεωρώ πολύ καλή μάρκα. Και στο κάτω-κάτω εάν κάποιο προϊόν της δεν με ικανοποιήσει, ξέρω σε ποιον θα το γυρίσω πίσω.
    Για την Complete After, το έχω ξαναγράψει, αγοράζω τα refill και ξαναγεμίζω το κουτί. Το θεωρώ αν όχι οικονομικό, τουλάχιστον «value for money» προϊόν και δεν το αλλάζω.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για μένα η μεγαλύτερη προκαταληψη στα προιόντα της Warriorlab , είναι από αυτούς που πραγματικά δεν τα έχουν δοκιμάσει και απλά δεν εμπιστεύονται το brandname.
    Στα afterworkouts (all in one) , οι περισσότερες εταιρίες, χρησιμοποιούν τις ίδιες πηγές πάνω-κάτω.
    Eίναι διαφορετικό λοιπον (και απόλυτα σεβαστό κατ΄ εμέ) να λες ότι δεν προτιμώ αυτού του είδους τις φόρμουλες γιατί θέλω να αναμιγνύω μόνος μου τις πηγές (πρωτεϊνη, κρεατίνη, σύνθετους- απλούς υδατάνθρακες κτλ) και να ελέγχω από που τις λαμβάνω και διαφορετικό να λες ότι όλες οι εταιρίες έχουν καλά προιοντα στις φόρμουλες πλην της Warriorlab.
    Προσωπικά, σε ότι έχω δοκιμάσει απο την εν λόγω εταιρία , δεν μου δίνει την αίσθηση του ευτελούς.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 23-01-15 16:29 #101
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο storm68 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σ’ αυτήν την άποψη κρύβεται όλη η αλήθεια!
    Υπάρχει ένα γνωμικό που λέει «Ουδής προφήτης στον τόπο του!» Ταιριάζει απόλυτα στις απόψεις ορισμένων για την WARRIORLAB.
    Επειδή την βρίσκεις μόνο στην Ελλάδα ορισμένοι ακόμα (μειοψηφία πιστεύω) θεωρούν ότι μία Ελληνική εταιρία δεν είναι σε θέση να λανσάρει ποιοτικά προϊόντα.
    Και οι ίδιοι πιθανόν να εμπιστεύονται μάρκες από χώρες με ελλιπή έλεγχο απλά και μόνο επειδή είναι «ξένα».
    Εγώ προσωπικά, και πολλοί άλλοι που γνωρίζω, την προτιμώ και την θεωρώ πολύ καλή μάρκα. Και στο κάτω-κάτω εάν κάποιο προϊόν της δεν με ικανοποιήσει, ξέρω σε ποιον θα το γυρίσω πίσω.
    Για την Complete After, το έχω ξαναγράψει, αγοράζω τα refill και ξαναγεμίζω το κουτί. Το θεωρώ αν όχι οικονομικό, τουλάχιστον «value for money» προϊόν και δεν το αλλάζω.
    Σε αυτό θα συμφωνήσω απόλυτα. Απ το να πάρω biotech hu, κάτι άλλες ουγγαρέζικες κ κάτι ισπανικές που κυκλοφορούν χίλιες φορές να πάρω warriorlab. Γενικά η εταιρία σε ορισμένα προϊόντα δεν είναι καθόλου κακή, αυτό που είχα κατακρίνει εγώ στο παρελθόν ήταν μόνο τον τρόπο που οι πωλητές την προωθούσαν. Σε αυτό βέβαια ίσως έφταιγε κ ο ζήλος τους να προωθήσουν το "δικό" τους προϊόν, σεβαστό, απλά κάποιοι το έκαναν με υπερβολικό τρόπο. Κατά τ'άλλα βγάζει κ μερικά καλά προϊόντα, όπως το παραπάνω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 23-01-15 18:04 #102
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απ το να πάρω biotech hu, κάτι άλλες ουγγαρέζικες κ κάτι ισπανικές που κυκλοφορούν χίλιες φορές να πάρω warriorlab.
    Δε καταλαβαινω γιατι πεφτει συνεχως τοσο hate για την Biotech. Εγω που εχω χρησιμοποιησει πολλα προιοντα της (Nitro Pure Whey Gold , creatine monohydrate, carbox, biotech - hyper mass 5000 κ αλλα.) εχω μεινει ευχαριστημενος.
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 23-01-15 18:12 #103
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PanosDanis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε καταλαβαινω γιατι πεφτει συνεχως τοσο hate για την Biotech. Εγω που εχω χρησιμοποιησει πολλα προιοντα της (Nitro Pure Whey Gold , creatine monohydrate, carbox, biotech - hyper mass 5000 κ αλλα.) εχω μεινει ευχαριστημενος.
    http://forum.bodybuilding.gr/showthr...82-BioTech-USA εδώ βρίσκεται η απάντηση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 02-02-15 15:54 #104
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Την δοκιμάζω εδώ και μια εβδομάδα, σε γευση βανίλια. Η γεύση είναι πολύ καλή , όπως και η διαλυτότητα.
    Δίνει πολύ καλή αποκατάσταση και αρκετές φορές αργώ να κάνω στερεό γεύμα λόγω του ότι νιώθω να μην πεινάω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 02-02-15 19:36 #105
    Προεπιλογή
    οντως,θα συμφωνησω οτι και διαλυτοτητα και γευση πολυ καλη και σε κανει να αισθανεσαι "γεματος"...φανταζομαι οτι λογικα κι η σοκολατα της θα ειναι αρκετα καλη.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 7 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 56789 ΤελευταίαΤελευταία