Θέμα: Κοιλιακοί

Σελίδα 34 από 44 ΠρώτηΠρώτη ... 243233343536 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 496 έως 510 από 656
  1. 15-04-12 13:39 #496
    Προεπιλογή Χριστός ανέστη μια ερωτησουλα σχετικα με κοιλιακους
    Καλησπέρα παιδιά θα ήθελα να ευχηθω αρχικά καλό πάσχα και χριστός ανέστη σε όλους με υγεία.

    Θα ήθελα να ρωτησω κάτι, συγνώμη προκαταβολικά αν δεν είναι το κατάλληλο section αλλά δεν γνωρίζω που θα έπρεπε να γίνει.
    Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι σχετικά με τους κοιλιακούς από την μία μερία οι κοιλιακοι μου δεν είναι σε οριζόντιοι με αυτους που ειναι στην άλλη μεριά είναι αυτό φυσιολογικό ? και αν οχι μπορω να το διορθώσω ?

    Ευχαριστω και συγνώμη αν δεν ειμαι στο κατάλληλο section

    Κωσταντίνος
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 15-04-12 13:44 #497
    Το avatar του χρήστη s0k0s

    Εγγραφή
    10-03-2012
    Περ.
    Baku - Azerbaijan
    Μηνύματα
    1.893
    Προεπιλογή
    Αν μπορεσεις ανεβασε μια φωτο.. (ειμαι λιγο περιεργος )
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-04-12 14:03 #498
    Προεπιλογή
    Δυστυχως δεν εχω πιο καθαρη αλλα με το που γυρισει ο αδερφός μου από αθήνα θα ανεβάσω και άλλη διοτι έχει πάρει την ψηφιακή.

    http://i44.tinypic.com/2vcdob5.jpg

    Απλά οι 2 πρωτοι οι πάνω πάνω κοιλιακοί ο ένας είναι λιγο πιο κάτω από τον άλλον δεν ειναι την ιδια ευθεια δηλαδη.
    Αν μπορούσατε να μου απαντούσατε θα ήμουν ευγνωμων
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-04-12 14:19 #499
    Το avatar του χρήστη s0k0s

    Εγγραφή
    10-03-2012
    Περ.
    Baku - Azerbaijan
    Μηνύματα
    1.893
    Προεπιλογή
    Το ιδιο προβλημα εχω Χα χα ωραια τωρα χαιρομαι δεν ειμαι μοναδικος

    Πριν κανα 6μηνο η φωτο αλλα τσεκαρε τη

    http://img805.imageshack.us/img805/6778/1891.jpg
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-04-12 14:21 #500
    Προεπιλογή
    Επειδη δεν εχω άλλη φωτογραφία αγορινα ειναι ακριβώς έτσι και οι δικοί μου. !! Μπορουμε να το διορθωσουμε ? Αυτο που θέλω να πω είναι ότι δεν ειναι συμετρικοι μεταξυ τους ! Μια χαρα είσαι πάντως, το μονο που με ανησυχει ειναι αν ειναι μη αισθητικοι τέτοιου είδους κοιλιακοι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-04-12 14:23 #501
    Το avatar του χρήστη s0k0s

    Εγγραφή
    10-03-2012
    Περ.
    Baku - Azerbaijan
    Μηνύματα
    1.893
    Προεπιλογή
    Ετσι ειναι ο μυς μας και δεν αλλαζει, πρεπει να το αποδεχτουμε
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-04-12 14:32 #502
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    οι κοιλιακοι ειναι κοιλιακοι ανεξαρτητα το σχημα.μην εισαστε και πλεονεκτες
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-04-12 14:56 #503
    Το avatar του χρήστη Ηλαπ

    Εγγραφή
    18-07-2011
    Περ.
    Εξαρχεια
    Μηνύματα
    1.938
    Προεπιλογή
    Το σχημα μονο με εγκειριση μπορειτε να το αλλαξετε αν και δεν βλεπω τον λογο να κανετε κατι τετοιο.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 17-04-12 13:50 #504
    Προεπιλογή Ποσες φορες την εβδομαδα ;
    Κοιλιακους απλους - πλαγιοι 4 φορες την εβδομαδα 3 σετ απο 12

    Ραχιαιοι 1 Φορα οταν παιζω πλατη 3 των 12

    V Κοιλιακος 3 φορες 3 των 10 ..

    καλα ειναι ; να αλλαξω κατι ;
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 24-06-12 22:02 #505
    Το avatar του χρήστη Metropontix

    Εγγραφή
    12-02-2010
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    172
    Προεπιλογή Όγκος στους κοιλιακούς.
    Γεια σε όλους. Όπως έχω ξαναπεί έχω χάσει 1 άνθρωπο σε κιλά οπότε το πρόβλημα της χαλάρωσης είναι ή τουλάχιστον ήταν αρκετά μεγάλο. Παρατήρησα εφαρμόζοντας ένα κόλπο πως το πρόβλημα μειώθηκε. Παράτησα την Ισοθερμιδική και πέρασα σε υπερθερμιδική μετά πήγα σε ισοθερμιδική και μετά σε υποθερμιδική. Έκανα δηλαδή έναν όμορφο κύκλο φυσιολογικό με αποτέλεσμα να έχω αποτελέσματα όσο αφορά την χαλάρωση.

    Αυτό που θα ήθελα να σας ρωτήσω είναι αν γίνεται να πάρω όγκο στους κοιλιακούς και πως θα μπορούσα να το κάνω αυτό όμορφα. Φαντάζομαι πως αν εκεί "γεμίσει" λιγάκι η περιοχή το πρόβλημα θα εξαφανιστεί πλήρως. Αυτή τη στιγμή κάνω διατροφή Υποθερμιδική και 1 φορά τη βδομάδα κοιλιακούς, 2 φορές βάρη (στήθος-πλάτη-ώμους/δικέφαλους-τρικέφαλους-πόδια) από 3ασκήσεις 3 σετ 12 επαναλήψεων και 4 φορές ή και 5 αερόβια που μου αρέσει πολύ. Θα ήθελα να ρωτήσω επειδή τελειώνει σιγά σιγά για μένα αυτή η περίοδος των 3 μηνών που είχα ορίσει τι θα μπορούσα να κάνω για τα καλύτερα των αποτελεσμάτων. Μιλάω σε όλα τα επίπεδα. Την λύση του χειρουργείου την γνωριζω όμως δε θα ήθελα να πάω εκεί. Δεν πήγα όταν ήθελα να χάσω 70+ κιλά τώρα που έχω καταφέρει κάτι θεωρώ πως δεν χρειάζεται. Δώστε μου λοιπόν τα φώτα σας εσείς που είστε και έμπειροι, ευχαριστώ πολύ
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 06-08-12 23:50 #506
    Προεπιλογή
    σκέφτομαι να πάρω Ρόδα κοιλιακών για το σπίτι
    έχω βρει όμως με μονή και διπλή ρόδα
    ποια να προτιμήσω ?
    μπορείτε να μου προτείνετε καμία ?
    ευχαριστώ και καλό καλοκαίρι !!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 07-08-12 00:33 #507
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Metropontix Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σε όλους. Όπως έχω ξαναπεί έχω χάσει 1 άνθρωπο σε κιλά οπότε το πρόβλημα της χαλάρωσης είναι ή τουλάχιστον ήταν αρκετά μεγάλο. Παρατήρησα εφαρμόζοντας ένα κόλπο πως το πρόβλημα μειώθηκε. Παράτησα την Ισοθερμιδική και πέρασα σε υπερθερμιδική μετά πήγα σε ισοθερμιδική και μετά σε υποθερμιδική. Έκανα δηλαδή έναν όμορφο κύκλο φυσιολογικό με αποτέλεσμα να έχω αποτελέσματα όσο αφορά την χαλάρωση.

    Αυτό που θα ήθελα να σας ρωτήσω είναι αν γίνεται να πάρω όγκο στους κοιλιακούς και πως θα μπορούσα να το κάνω αυτό όμορφα. Φαντάζομαι πως αν εκεί "γεμίσει" λιγάκι η περιοχή το πρόβλημα θα εξαφανιστεί πλήρως. Αυτή τη στιγμή κάνω διατροφή Υποθερμιδική και 1 φορά τη βδομάδα κοιλιακούς, 2 φορές βάρη (στήθος-πλάτη-ώμους/δικέφαλους-τρικέφαλους-πόδια) από 3ασκήσεις 3 σετ 12 επαναλήψεων και 4 φορές ή και 5 αερόβια που μου αρέσει πολύ. Θα ήθελα να ρωτήσω επειδή τελειώνει σιγά σιγά για μένα αυτή η περίοδος των 3 μηνών που είχα ορίσει τι θα μπορούσα να κάνω για τα καλύτερα των αποτελεσμάτων. Μιλάω σε όλα τα επίπεδα. Την λύση του χειρουργείου την γνωριζω όμως δε θα ήθελα να πάω εκεί. Δεν πήγα όταν ήθελα να χάσω 70+ κιλά τώρα που έχω καταφέρει κάτι θεωρώ πως δεν χρειάζεται. Δώστε μου λοιπόν τα φώτα σας εσείς που είστε και έμπειροι, ευχαριστώ πολύ
    επειδη και εγω εχω το ιδιο θεμα.δοκιμασε κ κυκλους για στεγνωμα και τι εννοω. στην υπερθερμιδικη σου πχ πινε πολυ νερο και τρωγε και αλατι.στην ισο κρατα το νερο μειωσε αλατι και στην υπο βγαζε το αλατι δλδ να βαζεις ελαχιστο.με αρκετο νερο παντα.σε εμενα δουλεψε ωραια αυτο κ το δερμα φενεται "χαλαρο" 2-3 βδομαδες μαξ οταν εχω αρκετο αλατι μετα σφυγγει οσο δε παει. επισης δοκιμασε λιγες επαναληψεις με κιλα για κοιλιακους και ξεκουραση.ετσι θα τους δωσεις ογκο και θα "γεμισουν" αυτο το "κενο" της χαλαρωσης καπως.
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 07-08-12 00:34 #508
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο skel Εμφάνιση μηνυμάτων
    σκέφτομαι να πάρω Ρόδα κοιλιακών για το σπίτι
    έχω βρει όμως με μονή και διπλή ρόδα
    ποια να προτιμήσω ?
    μπορείτε να μου προτείνετε καμία ?
    ευχαριστώ και καλό καλοκαίρι !!!!
    ωραια ασκηση για πλειομετρικους η ροδα.αν κ με μπαρα ειναι πολυ πιο παλουκι.παρε αυτη π ειναι πιο ανθεκτικη.και 20 ευρω παραπανω να χει αν ειναι να αντεξει 3-4 χρονια παραπανω...
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 07-08-12 00:55 #509
    Το avatar του χρήστη Nikoskom

    Εγγραφή
    19-04-2012
    Περ.
    Κομοτηνή
    Μηνύματα
    177
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tolis93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    επειδη και εγω εχω το ιδιο θεμα.δοκιμασε κ κυκλους για στεγνωμα και τι εννοω. στην υπερθερμιδικη σου πχ πινε πολυ νερο και τρωγε και αλατι.στην ισο κρατα το νερο μειωσε αλατι και στην υπο βγαζε το αλατι δλδ να βαζεις ελαχιστο.με αρκετο νερο παντα.σε εμενα δουλεψε ωραια αυτο κ το δερμα φενεται "χαλαρο" 2-3 βδομαδες μαξ οταν εχω αρκετο αλατι μετα σφυγγει οσο δε παει. επισης δοκιμασε λιγες επαναληψεις με κιλα για κοιλιακους και ξεκουραση.ετσι θα τους δωσεις ογκο και θα "γεμισουν" αυτο το "κενο" της χαλαρωσης καπως.
    Τολη θες να πεις απο οτι καταλαβα 8-12 επαναληψεις μαζι με αντιστασεις..ναι ομως ποσες φορες την εβδομαδα να τους γυμναζει ? αν δεν κανω λαθος με τον τροπο αυτο πρεπει μια φορα την εβδομαδα ?
    The PAIN you feel today will be the STRENGTH you feel tomorrow
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 07-08-12 13:22 #510
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tolis93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ωραια ασκηση για πλειομετρικους η ροδα.αν κ με μπαρα ειναι πολυ πιο παλουκι.παρε αυτη π ειναι πιο ανθεκτικη.και 20 ευρω παραπανω να χει αν ειναι να αντεξει 3-4 χρονια παραπανω...
    έγινε φίλε μου θα πάρω αυτή

    Όνομα: 965_04-416-049_280.jpg Εμφανίσεις: 658 Μέγεθος: 40,9 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 34 από 44 ΠρώτηΠρώτη ... 243233343536 ... ΤελευταίαΤελευταία