Σελίδα 17 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 7151617
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 241 έως 245 από 245
  1. 07-03-13 00:21 #241
    Προεπιλογή
    τεστο μπουστερ κ φαφαριες! αμα ξερει η κοπελα τα κουμπια σου κ εσυ τα δικα της,την βλεπεις κ σου σηκωνεται...............η τριχα! οπως κ εκεινης!
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-03-13 05:09 #242
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mikekan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε Eddie. δεν ειναι μουφα, δεν ξέρω αν μπορούν να λύσουν πραγματικό πρόβλημ, εμένα πάντως μου έδωσαν boost.
    Ε ναι,σαφως..εαν μιλαμε για προβλημα τοτε παμε αλλου.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο just chris Εμφάνιση μηνυμάτων
    τεστο μπουστερ κ φαφαριες! αμα ξερει η κοπελα τα κουμπια σου κ εσυ τα δικα της,την βλεπεις κ σου σηκωνεται...............η τριχα! οπως κ εκεινης!
    Νομιζω οτι εχεις παρεξηγησει καπως τα πραγματα,οπως και αρκετοι αλλοι..τα λιμπιντο μπουστερ δεν ειναι για ατομα που εχουν δυσλειτουργια στυσης,αλλα για ατομα που θελουν καλυτερες επιδοσεις η/και γι αυτους που θελουν να εχουν μια πιο ενεργα σεξουαλικη ζωη απ οτι καποιοι αλλοι..απλα τα πραγματα..δε σημαινει οτι ειναι ανικανοι αυτοι που δοκιμαζουν η κανουν χρηση libido booster.Εαν δεν υπαρχει το καταλληλο ερεθισμα και τεστο να παρεις με τη σεσουλα χαμενη θα παει..Απο ανεκαθεν οι αντρες,μαλιστα σε εποχες χωρις τοσο στρες και αγχος,εψαχναν τροπους για καλυτερες επιδοσεις..παλια ετρωγαν μελι με καρυδια,τωρα παιρνουν τριβολι..το ιδιο και το αυτο,απλως η επιστημη προχωραει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-07-13 17:03 #243
    Προεπιλογή
    φίλε μου πάρε ενα ΖΜΑ (ψευδάργυρος-μαγνήσιο-Βιταμίνη β6) που ειναι 100% ασφαλές και δε θα έχεις απολύτως καμία παρενέργεια!!!
    ΔΕΝ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΠΡΟ ΟΡΜΟΝΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΙΟΝ ΜΗ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΕΘΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
    θα δεις αύξηση δύναμης και γρήγορη αποκατάσταση μετά απο βαριά προπόνηση και φυσικά τρομερή αύξηση στη λίμπιντο που σημαίνει περισσότερα κιλά ( στο λέω αυτο από προσωπική εμειρία) παντα φιλικα...
    CHANGE DOES NOT COME WITH COMFORT...EVER !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-07-13 17:27 #244
    Προεπιλογή
    Lolwut.


    Εκτός του ότι είναι παλιό τόπικ. Είσαι σίγουρος πως ήταν ΖΜΑ αυτό που πήρες?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-04-14 11:19 #245
    Προεπιλογή
    παιδια ο συνδιασμος tribulus με tongkat ali πως σας φαινεται θα εχουμε σηκωμαρες συνεχως με αυτον τον συνδιασμο ??
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 17 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 7151617