Σελίδα 3 από 20 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 286
  1. 09-09-10 21:06 #31
    Banned
    Εγγραφή
    07-11-2007
    Περ.
    Natural World
    Μηνύματα
    776
    Προεπιλογή
    alien θεωρείς οτι τα χρημάτα που δαπανάς για όλα αυτά τα συμπληρώματα έχουν απήχηση στο αποτελεσμα που βλεπεις?
    θεωρώ σπατάλη χρημάτων τόσα πολλά συμπληρώματα,εκτος αν σου περισσευουν και απλα τα δοκιμαζεις , τοτε παω πασο κ δν μ πεφτει λογος!
    αν θες παραπανω αποτελεσμα απο τα βοηθηματα που χρησιμοποιουμε θα πας σε αλλο τομεα..που εκει σιγουρα θα πρεπει να συμπληρωσεις με πολλα συμπληρωαματα για προστασια κτλ κτλ
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-09-10 21:31 #32
    Προεπιλογή
    Α alien, πριν την προπόνηση το m-stak με την κρεατίνη καλύτερα θα ήταν να μην τα παίρνεις μαζί. Να απέχει 1 τέταρτο το ένα από το άλλο. Δηλαδή μισή ώρα πριν την προπόνηση την κρεατίνη και μετά από ένα τέταρτο το m-stak (έχει και τα stims και καύτερα να το πάρεις αυτό πιο κοντά στην προπόνηση). Είχα στείλει στην universal γιατί σχεδιάζω και εγώ να το χρησιμοποιήσω μαζί με κρεατίνη και έτσι μου πρότειναν για καλύτερα, όχι όλα μαζί.
    You 're not training to win friends.
    You 're not training to look pretty.
    You 're not training to stare some chick's ass (well... sometimes).
    You know why you 're training. And if you don't, then get the hell out because you 're just taking up space... This is heavy duty.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-09-10 21:33 #33
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tommygunz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Α alien, πριν την προπόνηση το m-stak με την κρεατίνη καλύτερα θα ήταν να μην τα παίρνεις μαζί. Να απέχει 1 τέταρτο το ένα από το άλλο. Δηλαδή μισή ώρα πριν την προπόνηση την κρεατίνη και μετά από ένα τέταρτο το m-stak (έχει και τα stims και καύτερα να το πάρεις αυτό πιο κοντά στην προπόνηση). Είχα στείλει στην universal γιατί σχεδιάζω και εγώ να το χρησιμοποιήσω μαζί με κρεατίνη και έτσι μου πρότειναν για καλύτερα, όχι όλα μαζί.
    Εγώ σκεφτόμουν M-stack πριν την προπόνηση και κρεατίνη μετα...Αυτο πως σου ακούγεται?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-09-10 23:15 #34
    Προεπιλογή
    Το μετά δεν έχει σχέση. Το θέμα είναι εσύ πως θα κάνεις την κατανομή της μέσα στην ημέρα.

    π.χ.
    Θα παίρνεις 5γρ με το πρωινό + 5γρ post-workout?
    Θα παίρνεις 5γρ pre-workout + 5γρ post-workout?
    Θα παίρνεις 3γρ με το πρωινό + 3γρ pre-workout + 3γρ post-workout?

    Όπως θες εσύ το κάνεις. Απλά σε περίπτωση που θα το κάνεις έτσι ώστε να παίρνεις και pre-wo, τότε εφάρμοσε αυτό που είπα στο παραπάνω ποστ.
    You 're not training to win friends.
    You 're not training to look pretty.
    You 're not training to stare some chick's ass (well... sometimes).
    You know why you 're training. And if you don't, then get the hell out because you 're just taking up space... This is heavy duty.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-09-10 23:18 #35
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tommygunz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το μετά δεν έχει σχέση. Το θέμα είναι εσύ πως θα κάνεις την κατανομή της μέσα στην ημέρα.

    π.χ.
    Θα παίρνεις 5γρ με το πρωινό + 5γρ post-workout?
    Θα παίρνεις 5γρ pre-workout + 5γρ post-workout?
    Θα παίρνεις 3γρ με το πρωινό + 3γρ pre-workout + 3γρ post-workout?

    Όπως θες εσύ το κάνεις. Απλά σε περίπτωση που θα το κάνεις έτσι ώστε να παίρνεις και pre-wo, τότε εφάρμοσε αυτό που είπα στο παραπάνω ποστ.
    Thanks. 5 γρ. με πρωινο και 5 γρ. post σκεφτόμουν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 06-10-10 16:50 #36
    Το avatar του χρήστη alien.carmania

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    καβαλα
    Μηνύματα
    235
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jGod Εμφάνιση μηνυμάτων
    alien θεωρείς οτι τα χρημάτα που δαπανάς για όλα αυτά τα συμπληρώματα έχουν απήχηση στο αποτελεσμα που βλεπεις?
    θεωρώ σπατάλη χρημάτων τόσα πολλά συμπληρώματα,εκτος αν σου περισσευουν και απλα τα δοκιμαζεις , τοτε παω πασο κ δν μ πεφτει λογος!
    αν θες παραπανω αποτελεσμα απο τα βοηθηματα που χρησιμοποιουμε θα πας σε αλλο τομεα..που εκει σιγουρα θα πρεπει να συμπληρωσεις με πολλα συμπληρωαματα για προστασια κτλ κτλ
    απλα ηταν ενα πλανο δεν τα πηρα ολα...! εχω τα βασικα
    πρωτεινη, δεξτρ κ μαλτο
    πολιβιταμινη
    κρεατινη
    λιπαρα οξεα
    υγρα αμινοξεα
    τα αλλα ειναι δοκιμαστικα φιλε μου οχι συνεχεια...!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 06-10-10 16:53 #37
    Το avatar του χρήστη alien.carmania

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    καβαλα
    Μηνύματα
    235
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tommygunz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Α alien, πριν την προπόνηση το m-stak με την κρεατίνη καλύτερα θα ήταν να μην τα παίρνεις μαζί. Να απέχει 1 τέταρτο το ένα από το άλλο. Δηλαδή μισή ώρα πριν την προπόνηση την κρεατίνη και μετά από ένα τέταρτο το m-stak (έχει και τα stims και καύτερα να το πάρεις αυτό πιο κοντά στην προπόνηση). Είχα στείλει στην universal γιατί σχεδιάζω και εγώ να το χρησιμοποιήσω μαζί με κρεατίνη και έτσι μου πρότειναν για καλύτερα, όχι όλα μαζί.
    οκ φιλε.... τελικα την κρεατινη την περνω παντα το πρωι και τις ημερες με προ μετα την προ....
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-11-10 17:30 #38
    Προεπιλογή ποσα κ ποια χρηαζονται
    καλησπερα παιδια θα ηθελα να μου πειται ποια συμπληρωματα χριαζονται για να εισαι σε ενα καλο σταδιο...το σιγουρο ειναι οτι η πρωτεηνη κ η κρεατινη δεν φτανουν...αν μπορουσε κανενας φιλος να βοηθουσε,θα ηταν πολιτημη η βοηθεια του...και δεν ενοω εταιριες αλλα ποια συμπλιροματα....ευχαριστω..
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-11-10 17:33 #39
    Το avatar του χρήστη GyM=life

    Εγγραφή
    31-10-2010
    Περ.
    Switzerland
    Μηνύματα
    685
    Προεπιλογή
    Δηλαδη εγω π περνω μολις τελιωνω την προπονηση καπακι πρωτεινη γλουταμινη,κρεατινη ειναι λαθος?
    Failure is not the worst thing in the world...the very worst is not to try...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 15-11-10 17:44 #40
    Προεπιλογή φυσικα κ οχι
    αλλα αφτα ειναι ελαχιστα πιστευω.Σε ολοι την διαρκεια της μερας ενοω.περα απο το φαγητω..
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 15-11-10 18:04 #41
    Banned
    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    εβριγουερ
    Μηνύματα
    6.038
    Προεπιλογή
    5 gr bcaa 15 λεπτα πριν την προπονηση,ειτε με βαρη ειτε αεροβικη
    και 5 αριβως μετα
    10 λεπτα μετα whey
    μπορω να χρησιμοποιησω bcaa και αλλη ωρα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 15-11-10 23:24 #42
    Το avatar του χρήστη jimmy007

    Εγγραφή
    20-09-2010
    Περ.
    Athens,Greece
    Μηνύματα
    1.522
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο exkaliber Εμφάνιση μηνυμάτων
    5 gr bcaa 15 λεπτα πριν την προπονηση,ειτε με βαρη ειτε αεροβικη
    και 5 αριβως μετα
    10 λεπτα μετα whey
    μπορω να χρησιμοποιησω bcaa και αλλη ωρα?
    Αν λαμβάνουμε υπερβολική ποσότητα BCAA'S, αυτή δεν αξιοποιείται ολοκληρωτικά αφού προκύπτει έλλειμα των υπολοίπων αμινοξέων και πλεόνασμα αυτών και ο οργανισμός δεν μπορεί να πρωτεινοσυνθέσει με μόνο 3 αμινοξέα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 16-11-10 01:13 #43
    Banned
    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    εβριγουερ
    Μηνύματα
    6.038
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jimmy007 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν λαμβάνουμε υπερβολική ποσότητα BCAA'S, αυτή δεν αξιοποιείται ολοκληρωτικά αφού προκύπτει έλλειμα των υπολοίπων αμινοξέων και πλεόνασμα αυτών και ο οργανισμός δεν μπορεί να πρωτεινοσυνθέσει με μόνο 3 αμινοξέα...
    χμ..
    δηλαδη?
    δεν σε καταλαβα
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 16-11-10 02:23 #44
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jimmy007 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν λαμβάνουμε υπερβολική ποσότητα BCAA'S, αυτή δεν αξιοποιείται ολοκληρωτικά αφού προκύπτει έλλειμα των υπολοίπων αμινοξέων και πλεόνασμα αυτών και ο οργανισμός δεν μπορεί να πρωτεινοσυνθέσει με μόνο 3 αμινοξέα...
    απο που προκυπτει αυτο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 16-11-10 02:42 #45

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο τακης Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα παιδια θα ηθελα να μου πειται ποια συμπληρωματα χριαζονται για να εισαι σε ενα καλο σταδιο...το σιγουρο ειναι οτι η πρωτεηνη κ η κρεατινη δεν φτανουν...αν μπορουσε κανενας φιλος να βοηθουσε,θα ηταν πολιτημη η βοηθεια του...και δεν ενοω εταιριες αλλα ποια συμπλιροματα....ευχαριστω..
    αυτα ειναι μυθοι που διαδιδουν αυτοι που τους συμφερει να πουλανε συμπληρωματα!! υπαρχουν ανθρωποι που δεν παιρνουν τιποτα η παιρνουν ελαχιστα και ειναι σε απιστευτη σωματικη κατασταση.

    αν τρως σωστα δε χρειαζεσαι καν συμπληρωματα.

    απο κει και περα τα ουσιωδη συμπληρωματα ειναι η πολυβιταμινη,τα fish oils,η πρωτεινη ορου γαλακτος,τα αμινοξεα και κατα δευτερο λογο το waxy maize,καποια αντιοξειδωτικα και η κρεατινη.

    ολα τα υπολοιπα αν τα δεις value per money δεν αξιζουν μια.δωστα σε κοτοπουλα καλυτερα τα λεφτα σου
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη savage : 17-11-10 στις 18:15
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 20 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία