Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 52
  1. 23-07-10 11:22 #16
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Ρε παιδια το σεξ ειναι πανω απο ολα τι ειναι αυτα που λετε δηλαδη αμα σαν πουνε κοφτε το σεξ για να κανετε μυς θα το κοψετε?Δεν παμε καλα μου φαινετε τι ειστε επαγγελματιες η θα κανετε συμβολαιο με την muscletech.Ξεκολατε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 23-07-10 12:00 #17
    Το avatar του χρήστη hunteranimator

    Εγγραφή
    04-05-2010
    Περ.
    σαλαμινα
    Μηνύματα
    342
    Προεπιλογή 1
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο loufas Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν ********** ανεβαινει η τεστοστερονη?
    γιατι αν ναι, θα γινω τουμπανο...
    χαχαχαχαχαχαχαχααχα ελιωσα χαχαχαχαχαχα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 23-07-10 12:51 #18
    Το avatar του χρήστη hunteranimator

    Εγγραφή
    04-05-2010
    Περ.
    σαλαμινα
    Μηνύματα
    342
    Προεπιλογή
    Λοιπον θα πω κατι που εχω δοκιμασει σε καποιο men's health ειχα διαβασει οτι οταν εχουμε στυση και εντονη ερωτικη επυθημια κυριως απο διεργεση οπτικη[ας πουμε απο τσοντα,ειδαμε την γκομενα μας να μας προκαλει...φανταστηκαμε κατι? κτλ...]τοτε η τεστοστερονη για εκεινα τα λεπτα ανεβαινει 400%!!! πολυ εντυπωσιακο.Ετσι αποφασησα μια μερα που θα ειμαι μονος σπιτι[γιατι ειμαστε 7 ατομα]να βρω στο net καποιες καλες τσοντουλες αλλα να μην κανω τιποτα μεχρι να γινω σκετος διαολος-τρελος και τοτε να δοκιμασω ποσα πουσ απσ μπορω να κανω την στιγμη που θα εχω φουλ την τεστoστερονη μου[το μεγιστο κανονικο μου ειναι 70] και ετσι τελικα επραξα φορεσα και ενα τζιν παντελονι για να μην με ενοχλει το πηδαλιο μου.το αποτελεσμα ηταν να φτασω τα 40 πουσ πασ με μηδενικη δυσκολια τα εκανα σαν να μην συνεβεναι τιποτα αλλα τα παρατησα γιατι υπεκυψα στην μεγαλη νευρικοτητα που με διακατηχε εκεινη την στιγμη.Αρα ο ενας παλαβος τροπος ειναι να κ@βλονουμε και να το ριχνουμε στην γυμναστικη.Οποτε βγαινει το συμπερασμα κ@βλονουμε και καπακι παμε γυμναστηριο εχοντας καποιο υψηλο ποσοστο τεστοστερονης και πεσμενη μαιμου-αν ειμαστε τυχεροι,ετσι και αλλιως θα ξαναπαραξουμε τεστοστερονη για sex οποτε ας παει και λιγη χαμενη που λεει ο λογος αν και αυτο δεν ειναι και πολυ φυσιολογικο!Πολλα παιδια που κανανε πρωταθλητισμο η πηγαινανε σε αγωνες μου εχουνε πει οτι οι προπονητες τους συμβουλευαν να μην κανουνε sex τις 4-7 τελευταιες μερες πριν τον αγωνα,αρα αυτο το γεγονος και με βαση αυτα που καταλαβαινω θα σημαινει οτι οταν χανουμε σπερμα πεφτουμε σε τεστοστερονη.Οποτε το συμπερασμα ειναι οτι με το sex παραγετε τεστοστερονη αλλα για εκεινη την στιγμη και οχι για το οταν θα παμε στο γυμναστηριο,και πως εαν θελουμε τεστοστερονη στο γυμναστηριο περα απο την διατροφη τον υπνο boosters κτλ...μπορουμε να ξεκινησουμε γυμναστικη αποκτωντας πριν ενα συντομο χρονικο διαστημα καποιες κ@βλες βεβαια αυτο θα θεωρηθει τουλαχιστον κοινωνικα κατακριτεο.Δεν ειμαι γιατρος απλα βγαζω συμπερασματα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 23-07-10 13:27 #19
    Το avatar του χρήστη Surfer

    Εγγραφή
    06-07-2010
    Περ.
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Μηνύματα
    100
    Προεπιλογή
    To Σκάι έχει μια εκπομπή, όπου μια ομάδα επιστημόνων τεστάρουν διάφορες παραμέτρους σε αθλητές (δυνάμεις, ταχύτητες, βλάβες κτλ). Δε θυμάμαι τον τίτλο της εκπομπής. Σε μία από αυτές θέλησαν να διαπιστώσουν εαν είναι μύθος ή όχι αυτό που ρώτησε αρχικά ο φίλος. Στο τέλος λοιπόν το συμπέρασμα που βγήκε από τις μετρήσεις ήταν ότι το άτομο που είχε σεξουαλική επαφή το προηγούμενο βράδυ όχι μόνο δεν είχε πτώση, αλλά το αντίθετο, παρατηρήθηκε αύξηση της τεστοστερόνης και γενικότερα της απόδοσής του! Βασική παράμετρος, η ξεκούραση μετά το σεξ και πριν τον αγώνα/ προπόνηση...
    Αυτό που αναφέρει πιο πάνω ο άλλος φίλος, με τη ταινία και τα push-ups, υποψιάζομαι ότι έχει να κάνει πιο πολύ με αύξηση των επιπέδων αδρεναλίνης πχ. οι κραυγές πριν την άρση μεγάλων βαρών, πριν από αγώνες box, πριν από μάχες κτλ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 23-07-10 15:21 #20
    Το avatar του χρήστη hunteranimator

    Εγγραφή
    04-05-2010
    Περ.
    σαλαμινα
    Μηνύματα
    342
    Προεπιλογή
    δηλαδη πριν τον υπνο και την πρωτεινουλα και ενα sexακι η καμια μ@.......α-αυνανισμο επι καθημερινης βασεως και μετα υπνακος καλο μου ακουγεται θα το δοκιμασω για κανα 2 μηνες[εξετασεις για τεστο κτλ δεν ξανακανω ειδηκα καλοκαιριατικα προτημω να τα δωσω σε κανα γυφτο να παρω καρπουζια οποτε οι γνωμη μου θα ειναι στηριγμενη απλα αν νιωθω βελτιωση]
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 23-07-10 15:43 #21
    Το avatar του χρήστη Ramrod

    Εγγραφή
    21-03-2010
    Περ.
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    2.348
    Προεπιλογή
    Σύμφωνα με αυτά που έχω διαβάσει.

    1) Η εκσπερμάτωση απελευθερώνει τεστοστερώνει αλλά προάγει την παραγωγή νέας.
    2) Η τεστοστερόνη παράγεται κυρίως κατά τη διάρκεια του ύπνου.
    3) Όταν δεν υπάρχει σεξουαλική δραστηριότητα (ναι, περιλαμβάνεται και ο αυνανισμός) η παραγωγή τεστοστερόνης αρχίζει να κλιμακώνεται μερα με τη μέρα με αποκορύφωμα γύρω στην 7-8 μέρα όπου αρχίζει να ξαναπέφτει.

    Τα συμπεράσματά μου? Μη το κάνεται πριν την προπόνηση. Κάντε το μια φορά τη βδομάδα μετά την προπόνηση και πριν τον ύπνο.

    Εννοείται πως συμφωνώ με το Μάνο. Αν είναι να μην γ@μ@ω να το hesw το σώμα...

    Το θέμα έχει ξανασυζητηθεί
    Μάθε τι χρειάζεται το σώμα σου και γιατί...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 23-07-10 17:24 #22
    Το avatar του χρήστη hunteranimator

    Εγγραφή
    04-05-2010
    Περ.
    σαλαμινα
    Μηνύματα
    342
    Προεπιλογή
    1) Η εκσπερμάτωση απελευθερώνει τεστοστερώνει αλλά προάγει την παραγωγή νέας.
    2) Η τεστοστερόνη παράγεται κυρίως κατά τη διάρκεια του ύπνου.
    3) Όταν δεν υπάρχει σεξουαλική δραστηριότητα (ναι, περιλαμβάνεται και ο αυνανισμός) η παραγωγή τεστοστερόνης αρχίζει να κλιμακώνεται μερα με τη μέρα με αποκορύφωμα γύρω στην 7-8 μέρα όπου αρχίζει να ξαναπέφτει.

    αρα sex 2 φορες την βδομαδα πανω κατω για μεγιστη εκμεταλευση της τεστοστερονης[αν και μου φαινετε λιγο αδηκια μονο 2 φορες].Οποτε μου προκειπτει και κατι αλλο αν εχουμε μονιμος αυξημενη τεστοστερονη θα εχουμε προβλημα αργοτερα? και στα 40+ μας θα μας πεφτει ποιο γρηγορα η τεστοστερονη?
    ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΤΥΧΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ...
    ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ...
    Η ΛΙΓΟΤΕΡΗ ΤΥΧΕΡΗ...
    ΠΑΘΑΙΝΩ...ΜΕΤΑ ΑΚΟΥΩ...ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ...
    ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ...
    ...ΠΑΘΑΙΝΩ...ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ...ΔΕΝ ΜΑΘΑΙΝΩ...ΑΥΤΗ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 23-07-10 17:54 #23
    Το avatar του χρήστη flinstone

    Εγγραφή
    12-11-2009
    Περ.
    Αγία Γαλήνη
    Μηνύματα
    396
    Προεπιλογή
    Αν ισχύουν όλλα τα παραπάνο τότε sex μέρα παραμέρα είναι ότι πρέπη και όχι μόνο δυο φορές την βδομάδα φίλε hunteranimator. Οσο για τα 40+ που σκέφτεσε ότι και να κάνεις η τεστο θα αρχίσει να πέφτει σιγά σιγά.
    ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ ΦΕΝΟΤΑΝ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 23-07-10 18:07 #24
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flinstone Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν ισχύουν όλλα τα παραπάνο τότε sex μέρα παραμέρα είναι ότι πρέπη και όχι μόνο δυο φορές την βδομάδα φίλε hunteranimator. Οσο για τα 40+ που σκέφτεσε ότι και να κάνεις η τεστο θα αρχίσει να πέφτει σιγά σιγά.
    Για εμάς τα κοριτσάκια όμως δεν υπάρχει κανένας περιορισμός........
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 23-07-10 18:12 #25
    Το avatar του χρήστη flinstone

    Εγγραφή
    12-11-2009
    Περ.
    Αγία Γαλήνη
    Μηνύματα
    396
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο -beba- Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για εμάς τα κοριτσάκια όμως δεν υπάρχει κανένας περιορισμός........
    .............
    ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ ΦΕΝΟΤΑΝ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 23-07-10 18:16 #26
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flinstone Εμφάνιση μηνυμάτων
    .............

    Τι τυχερά που είμαστε εμείς τα κοριτσάκια τελικά..........................
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 23-07-10 18:31 #27
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.810
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο -beba- Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για εμάς τα κοριτσάκια όμως δεν υπάρχει κανένας περιορισμός........
    γιατι υπάρχει για μας τα αγοράκια ? δεν κατάλαβα και ενδιάμεσα στην προπόνηση καλό είναι που είμαστε και στα ντουζένια μας , είναι είπαμε τι ταιριάζει στον καθένα , γιατι εσείς τα κοριτσάκια για να το κάνετε με αγοράκια θα το κάνετε πάλι , αν υπάρχει έντονη επιθυμία και το κοριτσάκι είναι φωτια , προπόνηση δεν βγαίνει με τίποτε αν δεν εκτονωθεί το ηφαίστειο
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 23-07-10 18:35 #28
    Το avatar του χρήστη flinstone

    Εγγραφή
    12-11-2009
    Περ.
    Αγία Γαλήνη
    Μηνύματα
    396
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    γιατι υπάρχει για μας τα αγοράκια ? δεν κατάλαβα και ενδιάμεσα στην προπόνηση καλό είναι που είμαστε και στα ντουζένια μας , είναι είπαμε τι ταιριάζει στον καθένα , γιατι εσείς τα κοριτσάκια για να το κάνετε με αγοράκια θα το κάνετε πάλι , αν υπάρχει έντονη επιθυμία και το κοριτσάκι είναι φωτια , προπόνηση δεν βγαίνει με τίποτε αν δεν εκτονωθεί το ηφαίστειο
    πέστα ρε Ηλία
    ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ ΦΕΝΟΤΑΝ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 23-07-10 19:12 #29
    Το avatar του χρήστη hunteranimator

    Εγγραφή
    04-05-2010
    Περ.
    σαλαμινα
    Μηνύματα
    342
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο -beba- Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για εμάς τα κοριτσάκια όμως δεν υπάρχει κανένας περιορισμός........
    γεια εσας τα κοριτσακια υπαρχουν αλλες ατυχιες.....κυτταριτιδα,χαλαρωση..κτλ
    ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΤΥΧΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ...
    ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ...
    Η ΛΙΓΟΤΕΡΗ ΤΥΧΕΡΗ...
    ΠΑΘΑΙΝΩ...ΜΕΤΑ ΑΚΟΥΩ...ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ...
    ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ...
    ...ΠΑΘΑΙΝΩ...ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ...ΔΕΝ ΜΑΘΑΙΝΩ...ΑΥΤΗ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 23-07-10 19:20 #30
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hunteranimator Εμφάνιση μηνυμάτων
    γεια εσας τα κοριτσακια υπαρχουν αλλες ατυχιες.....κυτταριτιδα,χαλαρωση..κτλ
    ρε ουστ............
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία