Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 52
  1. 23-07-10 20:25 #31
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    βρε και με λίγο κυταρίτιδα μια χαρα είστε, άλλωστε αν είναι και όλα λεία και αψεγάδιαστα μετα το συνηθίζουμε κι αυτό και θα ζητάμε άλλα , αλλα αν μια γυναίκα έχει τσαχπινια και σεξουαλικότητα και κυταρίτιδα να έχει μας κάνει πύραυλο , αφού έχει να κάνει και με το μυαλό όχι μόνο με το σώμα η επιθυμία, αλλα και η απόλαυση , αν υπάρχει και χημεία όλα είναι σούπερ μετα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 23-07-10 20:45 #32
    Προεπιλογή
    Εεεε ξεφευγουμε απο το θέμα....................
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 23-07-10 20:59 #33
    Το avatar του χρήστη hunteranimator

    Εγγραφή
    04-05-2010
    Περ.
    σαλαμινα
    Μηνύματα
    342
    Προεπιλογή
    χαχαχαχαχαχαχαχαχα και λιγη κυτταριτιδα δεν πειραζει χαχα παντως συμφωνω συμφωνω 1000000% μαζι σου TRIANTAFYLLOU μου δημιουργηθηκε και μια αλλη απορια σχετικα με την τεστοστερονη [οταν κατι δεν το ξερω καλα ειμαι ολο ερωτησεις]υπαρχουν τροφες που ανεβαζουνε την λιμπιντο.Απο προσωπικη μου εμπειρια καρυδια με μελι το πρωι και μαυρο τσαι πολλα σοταρισμενα μυδια με σκορδα το μεσιμερι με αυτα στην καθημερινη μου διατροφη δεν βρισκω ηρεμια ποτε.Αυτο σημαινει αυξηση τεστοστερονης[λογικα το ιδιο θα συμβαινει και στις γυναικες,εννοω αυξηση της τεστο].Οποτε εχοντας αυξημενη λιμπιντο αρα και αυξημενη τεστοστερονη αρα θα εχουμε και μεγαλες η ποιο γρηγορες αλλαγες στην μυηκη αναπτηξη αν κραταμε για μηνες ενα τετοιο προγραμμα διατροφης?οεο?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη hunteranimator : 23-07-10 στις 21:01
    ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΤΥΧΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ...
    ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ...
    Η ΛΙΓΟΤΕΡΗ ΤΥΧΕΡΗ...
    ΠΑΘΑΙΝΩ...ΜΕΤΑ ΑΚΟΥΩ...ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ...
    ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ...
    ...ΠΑΘΑΙΝΩ...ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ...ΔΕΝ ΜΑΘΑΙΝΩ...ΑΥΤΗ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 23-07-10 21:03 #34
    Το avatar του χρήστη flinstone

    Εγγραφή
    12-11-2009
    Περ.
    Αγία Γαλήνη
    Μηνύματα
    396
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hunteranimator Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχαχαχαχαχαχαχαχα και λιγη κυτταριτιδα δεν πειραζει χαχα παντως συμφωνω συμφωνω 1000000% μου δημιουργηθηκε και μια αλλη απορια σχετικα με την τεστοστερονη [οταν κατι δεν το ξερω καλα ειμαι ολο ερωτησεις]υπαρχουν τροφες που ανεβαζουνε την λιμπιντο.Απο προσωπικη μου εμπειρια καρυδια με μελι το πρωι και μαυρο τσαι πολλα σοταρισμενα μυδια με σκορδα το μεσιμερι με αυτα στην καθημερινη μου διατροφη δεν βρισκω ηρεμια ποτε.Αυτο σημαινει αυξηση τεστοστερονης[λογικα το ιδιο θα συμβαινει και στις γυναικες,εννοω αυξηση της τεστο].Οποτε εχοντας αυξημενη λιμπιντο αρα και αυξημενη τεστοστερονη αρα θα εχουμε και μεγαλες η ποιο γρηγορες αλλαγες στην μυηκη αναπτηξη?οεο?
    Από αυτά που έχω διαβάσει από το φόρουμ η αυξιση της λίμπιντο δεν έχει σχεση με την αύξιση της τέστο. Γιατί αν έχει θα πάρω φοριτό dvd να βλεπω όλλη μέρα τσόντες
    ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ ΦΕΝΟΤΑΝ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 23-07-10 21:08 #35
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο -beba- Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εεεε ξεφευγουμε απο το θέμα....................

    τι να κάνουμε η νεολαία διψάει για μάθηση και ενημέρωση , άλλωστε είπαμε πονηρά μυαλά υπάρχουν , το θέμα είναι σοβαρό και ζωτικής σημασίας για καλή υγεία και ψυχολογία
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 23-07-10 21:11 #36
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hunteranimator Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχαχαχαχαχαχαχαχα και λιγη κυτταριτιδα δεν πειραζει χαχα παντως συμφωνω συμφωνω 1000000% μαζι σου TRIANTAFYLLOU μου δημιουργηθηκε και μια αλλη απορια σχετικα με την τεστοστερονη [οταν κατι δεν το ξερω καλα ειμαι ολο ερωτησεις]υπαρχουν τροφες που ανεβαζουνε την λιμπιντο.Απο προσωπικη μου εμπειρια καρυδια με μελι το πρωι και μαυρο τσαι πολλα σοταρισμενα μυδια με σκορδα το μεσιμερι με αυτα στην καθημερινη μου διατροφη δεν βρισκω ηρεμια ποτε.Αυτο σημαινει αυξηση τεστοστερονης[λογικα το ιδιο θα συμβαινει και στις γυναικες,εννοω αυξηση της τεστο].Οποτε εχοντας αυξημενη λιμπιντο αρα και αυξημενη τεστοστερονη αρα θα εχουμε και μεγαλες η ποιο γρηγορες αλλαγες στην μυηκη αναπτηξη αν κραταμε για μηνες ενα τετοιο προγραμμα διατροφης?οεο?
    υπάρχουν κάποιες τροφές που λόγω των συστατικών τους σου δίνουν ενέργεια και ευαιξία όπως αυτές που ανέφερες και τα οστρακοειδή

    αλλα εγω πιστεύω ακράδαντα το μυστικό είναι η σωστή διατροφή γενικότερα, η καλή φυσική κατάσταση , αλλα και η καλή ψυχολογία , γιατι χωρίς ψυχολογία δεν λειτουργεί τίποτε σωστα , πόσο μάλιστα ο μικρός εξερευνητής
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 23-07-10 21:16 #37
    Προεπιλογή
    Φεύγω το θέμα γίνεται ακατάλληλο.....................
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 23-07-10 21:18 #38
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο -beba- Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φεύγω το θέμα γίνεται ακατάλληλο.....................

    καλα ακόμη εδω είσαι γρήγορα φύγε απο δω πονηρή , όταν μεγαλώσεις και δεν θα είσαι πια μπέμπα μπορείς να ενημερωθείς , θα σου δώσουμε το ελεύθερο
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 23-07-10 21:20 #39
    Προεπιλογή
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 23-07-10 21:48 #40
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή


    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 23-07-10 22:07 #41
    Το avatar του χρήστη hunteranimator

    Εγγραφή
    04-05-2010
    Περ.
    σαλαμινα
    Μηνύματα
    342
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο -beba- Εμφάνιση μηνυμάτων
    ελα -beba- μην φυγεις πανω στο καλητερο,σκεψου οτι ειναι τζαμπα.TRIANTAFYLLOU εχεις τελικα απολυτο δικιο
    ((1))διατροφη [σαν booster-τροφη μυδια,μελι,βασιλικος πολτος,ριζα απο σελερι κτλ]
    ((2)) γυμναστικη-ξεκουραση-υπνος
    ((3)) ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ [ενα κολπακι,απο τα πολλα, για να μην πεφτουμε ψυχολογικα ειναι να μαθουμε πως να ερμηνευουμε ενα ασχημο γεγονος που μας συμβαινει και να μην το αφηνουμε να μας σκουριαζει-τρωει ψυχολογικα.Πως?π,χ,με χωρισε η δικια μου και ηταν μοναδικη και την αγαπαω κτλ.οποτε εμεις λεμε καλητερα ειμαι ελευθερος τωρα και θα κανω και οτι γουσταρω και θα γνωρισω μια καλητερη και αυτη ας ψωφησει η ας τα φτιαξει με μπαμπουηνο αδιαφορη μου ειναι συντομα θα ξεπεραστει.Δηλαδη στην ουσια ενας σημαντικος παραγοντας ειναι πως το ερμηνευουμε,πως το περνουμε και ποσο προσπαθουμε και μπορουμε]
    τελικα αυτα τα 3 ειναι οι απολυτοι παραγοντες για την παραγωγη τεστοστερονης και τα υπολοιπα ειναι απλα βοηθηματακια σχεδον ακαρπα μερικες φορες
    ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΤΥΧΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ...
    ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ...
    Η ΛΙΓΟΤΕΡΗ ΤΥΧΕΡΗ...
    ΠΑΘΑΙΝΩ...ΜΕΤΑ ΑΚΟΥΩ...ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ...
    ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ...
    ...ΠΑΘΑΙΝΩ...ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ...ΔΕΝ ΜΑΘΑΙΝΩ...ΑΥΤΗ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 23-07-10 22:08 #42
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο -beba- Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για εμάς τα κοριτσάκια όμως δεν υπάρχει κανένας περιορισμός........
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο -beba- Εμφάνιση μηνυμάτων

    Τι τυχερά που είμαστε εμείς τα κοριτσάκια τελικά..........................
    Μπέμπα νομίζεις...
    Pain is Temporary, Glory is Forever
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 23-07-10 22:35 #43
    Προεπιλογή
    Προσωπική άποψη αυτό που θα γράψω. Πιστεύω ότι το σεξ ανεβάζει την τεστοστερόνη και ειδικά όταν το σεξ είναι πολύ καλό, τότε η αύξηση διαρκεί πολύ περισσότερο. Αυτό το κρίνω από την έντονη ερωτική επιθυμία και καλή διάθεση που υπάρχει για πολλές ώρες μετά. Αντίθετα όταν το σεξ είναι ξενέρωτο ή "παρακαλετό" η αύξηση της τέστο δεν μου φαίνεται ότι διαρκει πολύ...

    Μάι 3 σεντς

    Pain is Temporary, Glory is Forever
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 24-07-10 00:46 #44
    Το avatar του χρήστη metz

    Εγγραφή
    20-10-2009
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    Μετά από μια δυνατή προπόνηση ποδιών - σκουοτ οπωσδήποτε - η λίμπιντο ανεβαίνει κατακόρυφα και το sex είναι τέλειο.

    Αν γίνει πριν την προπόνηση χωρίς να έχει μεσολαβήσει ύπνος και φαγητο απλά δεν βγαίνει η προπόνηση.

    Προτείνω να χρησιμοποιηθεί σαν αερόβια - το διάδρομο τον βαριέμαι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 24-07-10 00:53 #45
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο metz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μετά από μια δυνατή προπόνηση ποδιών - σκουοτ οπωσδήποτε - η λίμπιντο ανεβαίνει κατακόρυφα και το sex είναι τέλειο.

    Αν γίνει πριν την προπόνηση χωρίς να έχει μεσολαβήσει ύπνος και φαγητο απλά δεν βγαίνει η προπόνηση.

    Προτείνω να χρησιμοποιηθεί σαν αερόβια - το διάδρομο τον βαριέμαι...
    αυτο μετα την προπονα ποδιων το χω παθει και γω.Ημουν πολυ κουρασμενος κτλπ και της λεω δεν ειμαι για πολλα πολλα σημερα.Και τελικα εγινε.......................................
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία