Σελίδα 40 από 51 ΠρώτηΠρώτη ... 30383940414250 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 586 έως 600 από 753
  1. 22-01-16 21:48 #586
    Προεπιλογή
    Το εχω πει αλλα θα το ξαναπω ,πριν 2 χρονια περιπου που ειχα δοκιμασει κ σε κουκις ,κ σε σοκολατα ,κ σε βανιλια ηταν ανωτερης ποιοτητας σε ολα απο τις τωρινες παρτιδες. Αρα επιμενω οτι δεν εχει να κανει με τις γευσεις που ειναι υποκειμενικο θεμα αλλα με κατι αλλο που δεν μπορω να ξερω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-01-16 21:57 #587
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    απο δικες μου δοκιμες, μπορω να πω με σιγουρια τα εξης..
    οι γευσεις cookies&cream, σοκολατα/μπανανα, φραουλα, σοκολατα, εχουν παντα την ιδια υφη κ διαλυτοτητα..
    αυτες τις χρησιμοποιω χρονια, σταθερα, μαζι με την απλα αγευστη, κ δεν εχω παρατηρησει καμια αλλαγη πουθενα..ισως στην σοκολατα-μπανανα, την οποια προσφατα την βρηκα οχι τοσο γλυκια σε σχεση με προηγουμενες φορες κ μονο αυτο.

    τωρα για κατι αλλες γευσεις οπως καραμελες, καρυδες κλπ, αυτο που παλι ξερω, απο ατομα που της χρησιμοποιουσαν καιρο τωρα, ειναι οτι παντα ειχαν αυτα τα θεματα με την διαλυτοτητα.
    δλδ δεν ειναι κατι καινουριο για καποιες γευσεις..απλα μαλλον, ο κοσμος δεν τις αγοραζε τοσο στην Ελλαδα κ δεν ειχε αποψη, γιαυτο του φαινεται περιεργο ολο αυτο το θεμα με την διφοροποιηση.

    για το αν ειναι αξιοπιστο σαν προιον, για μενα προσωπικα, ισχυει ο,τι ισχυει παντα..αν κατσει καποιος να σκεφτει οτι ποτε δεν εχει ακουστει κατι στραβο για τις σκονες αυτες, κ πως η εταιρια εχει πολυ μεγαλο κομματι της αγορας πλεον, σε συνδιασμο με πολυ δυνατο ανταγωνισμο, κ μαλιστα απο παρεμφερεις εταιριες κ ολες με βαση την Αγγλια, το να κανουν μαλακια, θα ειναι τουλαχιστον καταστροφικο για αυτους, οποτε αμφιβαλω αν το ρισκαρουν κιολας..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 23-01-16 15:26 #588
    Προεπιλογή
    Γεύση salted caramel σήμερα και γεύση φοβερή! Ελαφριά γεύση καραμέλας. Διαλυτότητα εξαιρετική σε 200μλ γάλα χωρίς καθόλου σβολάκια.
    Πλέον έχω πειστεί και εγώ ότι οι γεύσεις είναι υποκειμενικές και θέμα γευστικού γούστου.
    Το γεγονός ότι στην ηλικία μου που δεν πολυμπορώ το γάλα ( μόνο daily χωρίς λακτόζη) και δεν με πειράζει η πρωτεϊνη γάλακτος, για εμένα είναι πολύ καλό από ποιότητα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dLazaros : 23-01-16 στις 15:31
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 24-01-16 20:41 #589
    Προεπιλογή
    Chocolate banana σε 200 μλ γάλα. Διαλυτότητα σούπερ, γεύση σαν λιωμένο παγωτό μπανάνα σοκολάτα αλλά με περισσότερη ζάχαρη. Αφήνει μια επίγευση στον ουρανίσκο το συνθετικό γλυκαντικό.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-01-16 18:25 #590
    Προεπιλογή
    Chocolate coconut σε 150μλ γάλα και έγινε ανατροπή. Μια χαρά κατέβηκε ευχάριστα.
    Πλέον πιστεύω ότι ή ποσότητα του νερού ή του γάλακτος έχει μεγάλη συμμετοχή στην γεύση.
    Σε άλλη μάρκα έπρεπε για το ίδιο σκουπ να βάζω 350μλ όταν για αυτήν θέλω 150 και πολύ είναι!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-01-16 18:30 #591
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    απο διαλυτοτητα πως σου ειναι αυτη?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 27-01-16 14:49 #592
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Chocolate-banana

    Νομίζω είναι ότι καλύτερο έχει βγαλει σε γεύση..
    Διαλυτότητα 10/10 , διαλύεται αμέσως χωρις σβολάκια χωρίς τίποτα
    Γεύση 11/10 γιατι έχει ξεκάθαρη γεύση μπανάνας και είναι πεντανόστιμη χωρίς να αφήνει συνθετική επίγευση όπως οι περισσότερες. γιαμ γιαμ
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 27-01-16 21:25 #593
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    απο διαλυτοτητα πως σου ειναι αυτη?
    Καλή ήταν, χωρίς σβολάκια. Μεχρι στιγμής την χειρότερη διαλυτότητα την είχε η κανέλα δανέζικο.

    Σκέτη σοκολάτα σημερά και τελειώσαμε με τα δείγματα. Δυαλιτότητα ετσι και ετσι με πολλά σβολάκια στο γάλα.
    Συμπερασμα μετά απο 6 γεύσεις: οι γεύσεις είναι καλές μόνο με γάλα για τον δικό μου ουρανίσκο και θα παω για αγευστη καθώς την πρωτείνη την παίρνω για την αξία της και οχι για την γεύση. Αμα θέλω milk shake πετάω μέσα μια κουταλιά hemo και έτοιμο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 30-01-16 01:54 #594

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lila_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Chocolate-banana

    Νομίζω είναι ότι καλύτερο έχει βγαλει σε γεύση..
    Διαλυτότητα 10/10 , διαλύεται αμέσως χωρις σβολάκια χωρίς τίποτα
    Γεύση 11/10 γιατι έχει ξεκάθαρη γεύση μπανάνας και είναι πεντανόστιμη χωρίς να αφήνει συνθετική επίγευση όπως οι περισσότερες. γιαμ γιαμ
    θα συμφωνήσω απόλυτα. Την πρώτη μέρα την είχα αραιώσει με νερό και μου έκατσε πολυ γλυκιά. Τώρα 200μλ γάλα, καλό νεκάτωμα και μετά χωρίς έξτρα νερό/γάλα, πίνεται σαν παγωτό που έχει λιώσει.

    Εχω και την chocolate nut αλλά δε θα την ανοίξω μέχρι να βαρεθώ την chocolate banana
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 31-01-16 19:11 #595
    Προεπιλογή Πρωτη παραγγελια
    Όνομα: 12666396_1371840872841813_1437209749_n.jpg Εμφανίσεις: 1281 Μέγεθος: 54,9 KB

    Εφόσον η Myprotein έκανε πολύ καλές εκπτώσεις τις οποίες και περίμενα,έκανα μια μεγάλη αγορά μαζί με ένα φιλαράκι ώστε να είμαστε καλυμμένοι για αρκετό χρονικό διάστημα.
    2 impact whey 5kg,η μια με γεύση μπανάνα,η άλλη (κλασσικά) σοκολάτα και 2 σακουλακια άμεση βρώμη,χωρίς ιδιαίτερο λόγο,απλα δε λυπηθήκαμε τα 4μισι ευρώ
    Όπως και όλοι σας έτσι και γω έχοντας ακούσει τα καλύτερα για την εταιρία,εψαχνα ευκαρία να παραγγείλω εως οτου έκανε εκπτωση 25%+μειωμενα μεταφορικα!Τις χτυπησα και δε το μετάνιωσα,ξέρω απο τωρα και στο εξής τι θα αγοράζω!
    Διαλυτοτητα 10
    Γευση μπανανα 10,εγω που ουτε στο παγωτο δεν επιλεγω μπανανα,για καποιο λογο μπορω να φαω μονο το φρουτο,ηταν τελεια,ουτε πολυ εντονη,ουτε πολυ γλυκια...(παντα με γαλα)
    Γευση σοκολατα προφανως εγω απο την chocolate της USN(κι αυτο λογο διαλυτοτητας) ,δυσκολα θα πω δε μου αρεσει!!
    Γενικοτερα βρηκα κατι καλυτερο απ αυτο που περιμενα!!!(+δώρο σεικερακι....θα προτιμουσα δειγματα απο αλλες γευσεις btw )
    Καλές προπονήσεις σε όλους
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 17-02-16 00:49 #596
    Προεπιλογή
    καλησπέρα παιδιά... εδώ και δύο χρόνια δεν έχω χρησιμοποιήσει άλλη whey εκτός από την on και σκέφτομαι να την αλλάξω με αυτήν της myprotein... Υπάρχει μέτρο σύγκρισης μεταξύ τους? αν και ακούω καλά λόγια για την συγκεκριμένη...

    υ.γ. είμαι σχεδόν ερωτευμένος με την gold standard
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 17-02-16 00:52 #597
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    η gold standrad ειναι blend ουσιαστικα..
    η impact ειναι σκετη whey..
    εκτος απο αυτο, να προσεξεις πολυ τι γευση θα παρεις, γιατι αν διαβασεις απο πανω δεν εχουν ολες την ιδια καλη διαλυτοτητα..η καμια φορα δεν βγιανει η γευση ακριβως οπως την περιμενεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 17-02-16 03:58 #598
    Προεπιλογή
    Την προτείνεις δηλαδή... Κάτι σε μπανάνα σοκολάτα λέω να πάρω έχουν γραφτεί καλές κριτικές γι αυτήν την γεύση...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 17-02-16 17:06 #599
    Προεπιλογή
    Μπορείς να κάνεις οτι 'έκανα και εγω.
    Η πρώτη παραγγελια δεν έχει μεταφορικά 8.95 οπότε πάρε όσα δείγματα κάνεις κέφι με οσες γεύσεις σου αρέσουν και αποφάσισε μόνος σου. (1 ευρώ περίπου το ένα).
    Μετά οταν παραγγείλεις έχει κωδικούς έκπτωσης μ'έχρι και 40%.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 27-02-16 12:20 #600
    Προεπιλογή
    σκετομαι να ξεκινησω την συγκεκριμενη μετα απο 2.5kg on..

    διαβασα περιπου 20 σελιδες σε αυτο το Thread προκειμενου να παρω μια ιδεα για το εαν ειναι οκ για την υγεια η εαν περιεχει τιποτα υποπτο.
    παρολα αυτα φαινεται οτι οι μονες πληροφοριες που πηρα ηταν οι υποκειμενικες αποψεις για διαφορες γευσεις

    εμενα λοιπον που δεν με απασχολει καθολου ο παραγοντας γευση κ αν παρω θα παρω αγευστη, υπαρχει κανεις να με βοηθησει με τα πιο βασικα θεματα; σε σχεση με αυτα που περιεχει κυριως κ αν ειναι οκ.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 40 από 51 ΠρώτηΠρώτη ... 30383940414250 ... ΤελευταίαΤελευταία