Σελίδα 1 από 14 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 209
  1. 06-09-11 23:03 #1
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή Φωτογραφίες μου.......
    Πριν 5 μήνες ήμουν 132 κιλά . Έχω ύψος 1,75 και είμαι 22 (σχεδόν). Πλέων στα 84 συνεχίζω την προσπάθεια μου. Δυστυχώς λόγο λάθος συμβουλών από άτομα που βρέθηκαν να με συμβουλέψουν και άγνοιας από μέρους μου η διατροφή μου ήταν χάλια και άργησα και πολύ να ξεκινήσω προπόνηση με βάρη , λιώνοντας στην αερόβια με αποτέλεσμα όπως θα δείτε χαλάρωσης. Τώρα έχω ξεκινήσει παράλληλα με την αερόβια με την ελπίδα να σφήξω για αρχή και να ρίξω το ποσοστό λίπους μου που πρέπει να είναι μεγάλο

    ανέβασα λιπών μερικές φωτογραφίες αν και ακόμα το σώμα μου είναι σε μαύρα χάλια , ώστε να αποκτήσουν τα μέλη που με βοηθούν μια σφαιρική άποψη , να μπορούν να με συμβουλέψουν καλύτερα άλλα και να ανεβάζω κάθε τόσο καινούριες να βλέπεται την πρόοδο μου. Ξέχασα φωτογραφίες απο τα πόδια αλλα θα βγάλω αυριο (έχω πόδια ντουβάρια , μάλλον είναι ο σωματότιπος).

    το μόνο που με ανησυχεί είναι το λίπος στο στήθος μου (διάβαζα ενα θρέντ για γυναικομαστία!!) και οτι το στέρνο μου είναι σαν ντουβάρι (αν το χτυπήσεις είναι πολύ σκληρό , άραγε θα μικρύνει ποτέ ?)

    έχω πολύ δρόμο μπροστά μου αλλά ευτυχώς έχω και πολύ όρεξη.!

    Κράχτε αβέρτα!

    Όνομα: foto1.jpg Εμφανίσεις: 6737 Μέγεθος: 23,2 KB

    Όνομα: foto2.jpg Εμφανίσεις: 6803 Μέγεθος: 87,9 KB

    Όνομα: foto3.jpg Εμφανίσεις: 6866 Μέγεθος: 153,6 KB

    Όνομα: foto4.jpg Εμφανίσεις: 6695 Μέγεθος: 69,6 KB

    Όνομα: foto5.jpg Εμφανίσεις: 6759 Μέγεθος: 162,0 KB

    Όνομα: foto6.jpg Εμφανίσεις: 6714 Μέγεθος: 160,3 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-09-11 23:22 #2
    Banned
    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    εβριγουερ
    Μηνύματα
    6.038
    Προεπιλογή
    run Forest,run
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 06-09-11 23:23 #3
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο exkaliber Εμφάνιση μηνυμάτων
    run Forest,run
    ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 06-09-11 23:25 #4
    Banned
    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    εβριγουερ
    Μηνύματα
    6.038
    Προεπιλογή
    run,σα να λεμε αεροβιο
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 06-09-11 23:26 #5
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο exkaliber Εμφάνιση μηνυμάτων
    run,σα να λεμε αεροβιο
    ναι , 1 ωρα + την ημέρα κάνω
    η πλάκα είναι πως μου λένε όλοι πως κάνω παραπάνω αποτι πρέπει , τελικά ποίος έχει δίκιο ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 06-09-11 23:30 #6
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο rey1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ?
    γυναικομαστεια θα δεις αν εχεις πιο μετα.οταν θα σαι στεγνος.αλλα επειδη τα σωματα μας μοιαζουν μαλλον δεν εχεις.κ εμενα ετσι ηταν το στηθος μ οταν ημουν 105 κιλα(εχω αλλο υψος υποψη) μη σου πω πολυ πιο τσουπωτο.το δερμα θα στρωσει με τον καιρο κ το ξερεις μην σε ανυσηχει αυτο.εγω ακομα μαζευω φαντασου.θελει χρονο κ υπομονη!μη τα παρατησεις κ εννοειται πως ολα ειναι θεμα υπομονης.μη ξεχνας.ο δυνατος αντρας ειναι αυτος π οταν σηκωνεται η σκια τ καλυπτει τα προβληματα του.να στο θεσω απλα its a long way to the top if u wanna rock n roll και αυτο ειναι αληθεια.αλλα οταν φτασεις στη κορυφη εχει ωραια θεα πιστεψε με...δεν εισαι σε χαλια μαυρα π περιγραφεις τν εαυτο σ παντως.περιμενα κατι πιο εξτριμ για να λεμε την αληθεια
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 06-09-11 23:35 #7
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tolis93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    γυναικομαστεια θα δεις αν εχεις πιο μετα.οταν θα σαι στεγνος.αλλα επειδη τα σωματα μας μοιαζουν μαλλον δεν εχεις.κ εμενα ετσι ηταν το στηθος μ οταν ημουν 105 κιλα(εχω αλλο υψος υποψη) μη σου πω πολυ πιο τσουπωτο.το δερμα θα στρωσει με τον καιρο κ το ξερεις μην σε ανυσηχει αυτο.εγω ακομα μαζευω φαντασου.θελει χρονο κ υπομονη!μη τα παρατησεις κ εννοειται πως ολα ειναι θεμα υπομονης.μη ξεχνας.ο δυνατος αντρας ειναι αυτος π οταν σηκωνεται η σκια τ καλυπτει τα προβληματα του.να στο θεσω απλα its a long way to the top if u wanna rock n roll και αυτο ειναι αληθεια.αλλα οταν φτασεις στη κορυφη εχει ωραια θεα πιστεψε με...δεν εισαι σε χαλια μαυρα π περιγραφεις τν εαυτο σ παντως.περιμενα κατι πιο εξτριμ για να λεμε την αληθεια
    να σου πω την αλήθεια εχω την εντύπωση πως στις φωτογραφίες φαίνομαι χειρότερα απότι στον καθρέφτη , αλλα μάλλον είναι η ιδέα μου.
    Το στήθος όντος δεν πρέπει να έχει γυναικομαστία γιατί εκτός από την ψηλάφηση σιγά σιγά νομίζω πως φεύγει. Αυτό που με ανησυχεί τώρα είναι πως το στήθος σου ήταν έτσι στα 105 και εμένα είναι έτσι στα 84 , ελπίζω να φτιάξει κάποια στιγμή.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 06-09-11 23:38 #8
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο rey1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    να σου πω την αλήθεια εχω την εντύπωση πως στις φωτογραφίες φαίνομαι χειρότερα απότι στον καθρέφτη , αλλα μάλλον είναι η ιδέα μου.
    Το στήθος όντος δεν πρέπει να έχει γυναικομαστία γιατί εκτός από την ψηλάφηση σιγά σιγά νομίζω πως φεύγει. Αυτό που με ανησυχεί τώρα είναι πως το στήθος σου ήταν έτσι στα 105 και εμένα είναι έτσι στα 84 , ελπίζω να φτιάξει κάποια στιγμή.
    εκει π σ πα μη κολλησεις εκει κολλησες... εχουμε αλλο υψος ομως...μην ανχωνεσαι.μετα πιεσεισ στηθους κ θα φουσκωσει
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 06-09-11 23:53 #9
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tolis93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εκει π σ πα μη κολλησεις εκει κολλησες... εχουμε αλλο υψος ομως...μην ανχωνεσαι.μετα πιεσεισ στηθους κ θα φουσκωσει
    εντάξει είμαι υπερβολικός μερικές φορές το παραδέχομαι.

    απλά ελπίζω τα τελευταία 9-10 κιλά που θα χάσω να είναι αρκετά για να διορθωθεί κάπως η κατάσταση.
    αλήθεια τι ποσοστό λίπους να είχα στα 132 κιλα ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 07-09-11 00:06 #10
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο rey1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εντάξει είμαι υπερβολικός μερικές φορές το παραδέχομαι.

    απλά ελπίζω τα τελευταία 9-10 κιλά που θα χάσω να είναι αρκετά για να διορθωθεί κάπως η κατάσταση.
    αλήθεια τι ποσοστό λίπους να είχα στα 132 κιλα ?
    30κατι λογικα.να ξερεις δν εχει σημασια το ποσοστο τοσο οσο ο καθρεφτης.ενας αριθμος ειναι. σ λεω οτι εχει 9% τρ ε και?εισαι οκ με το σωμα σ?μη κολλας σε αριθμους φτασε εκει π θελεις.απλα κοιτα μη σε ποιασει ο εγωισμος και δε πατησεις φρενα μετα κ καρφωθεις σε κανα τοιχο αν με ποιανεις.παντως εμενα με βοηθησαν αρκετα πραγματα.αν κ με λαθος τροπο καταφερα κ εχασα πολυ πραμα.αλλα το λαθος μ αφησε κουσουρια κ φταιω εγω γτ δν ακουγα κανενα...
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 07-09-11 00:19 #11
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tolis93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    30κατι λογικα.να ξερεις δν εχει σημασια το ποσοστο τοσο οσο ο καθρεφτης.ενας αριθμος ειναι. σ λεω οτι εχει 9% τρ ε και?εισαι οκ με το σωμα σ?μη κολλας σε αριθμους φτασε εκει π θελεις.απλα κοιτα μη σε ποιασει ο εγωισμος και δε πατησεις φρενα μετα κ καρφωθεις σε κανα τοιχο αν με ποιανεις.παντως εμενα με βοηθησαν αρκετα πραγματα.αν κ με λαθος τροπο καταφερα κ εχασα πολυ πραμα.αλλα το λαθος μ αφησε κουσουρια κ φταιω εγω γτ δν ακουγα κανενα...
    καταλαβαίνω τι θες να πεις και θα το είχα κάνει και εγώ ήδη και ίσως και χειρότερα(γιατι είχα φάει φρίκη..) απλά με φρέναρε η αφραγκία.
    τελικά όλα γίνονται για κάποιο λόγο

    Είμαι ευχαριστημένος για αυτό που έχω πετύχει με 4 μήνες γυμναστήριο και ας μπορούσα να τα έχω πάει καλύτερα με σωστη διατροφή + βάρη.. (και 1 μόνο διατροφή στην αρχή πριν πάω γυμναστήριο).

    Βλέπω μπροστά μακροχρόνια, δεν περιμένω σε ένα μήνα να έχω έρθει στα ίσια μου. Ήμουν κοντά στα διπλά κιλά για το φυσιολογικό βάρος μου σύμφωνα με το ύψος μου και δεν το ξεχνώ.

    βάζω ένα στόχο και όταν το πετύχω βάζω τον επόμενο . Προς το παρόν θέλω να πέσω σε λίπος , να σφήξω και να συντηρήσω τα σωστά κιλά.

    να τα παρατήσω δεν πρόκειται, τα δύσκολα πέρασαν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 07-09-11 07:29 #12
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    Δεν βλέπω να σχολίασαν και πολλοί , μάλλον τρόμαξαν
    θα ανεβάσω και καμία άλλη αλλά χωρίς καθρέφτη (αν βρω καπιον να μ τραβήξει).
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 07-09-11 07:43 #13
    Προεπιλογή
    καλημερα φιλε!!! μπραβο σου για την ολη προσπαθεια και συνεχισε πιο σωστα τωρα...
    οι φωτο σου δειχνουν να εχεις αρκετο λιπος ιδικα στην περιοχη την κοιλιας, οποτε και χρειαζεσαι καθημερινο αεροβιο μετα τα βαρη.
    γυρο στα 30-45 λεπτα καθε μερα κανουν θαυματα.
    μην παραμελησεις ομως το προγραμμα με τα βαρη γιατι αυτο θα σου αλλαξει το χωμα γενικα και χωρις να πρεπει να πεσεις πολλα κιλα.
    επιδη περασα απο την φαση σου και ειμουν ιδια κιλα στο ιδιο υψος περιπου σε καταλαβαινω...
    θα κοιταξω να βαλω φωτο στο θεμα μου για να σου δωσω λιγο παραπανω κουραγιο... να δεις με το ιδιο υψος και περισσοτερα κιλα πως μπορουν τα βαρη και η αεροβια να κανουν θαυματα... καλη συνεχεια και ολα θα πανε καλα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 07-09-11 08:31 #14
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    σε ευχαριστώ φίλε μ!
    η αλήθεια είναι πως έχω αρκετό λίπος στην περιοχή της κοιλιάς όμως είναι και το σημείο με την μεγάλη χαλάρωση (αν σφηχτω και την μαζέψω να φανταστείς γίνετε η μισή σχεδόν ).
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 07-09-11 08:37 #15
    Το avatar του χρήστη Kostas95

    Εγγραφή
    02-07-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    559
    Προεπιλογή
    Μπραβο για την μεγαλη αλλαγη..Καμια απο φωτο απο 132 κιλα εχεις να δουμε την διαφορα?
    Τα μόνα πράγματα για τα οποία μετανιώνεις στη ζωή σου, είναι τα ρίσκα που δεν πήρες.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 14 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία