Σελίδα 11 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 9101112 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 151 έως 165 από 178
  1. 23-11-13 11:33 #151
    Προεπιλογή
    Aκουσα τυχαια,απο εμπειρη πηγη μπορω να πω,πως ο Heath πηρε 15χιλιαρικα για να ερθει,περα απο τα εισιτηρια κτλ κτλ.
    Επισης,την προηγουμενη του αγωνα,ρωτησα ενα παλικαρι απο τα bb club για το αν θα ποζαρει και μου ειπε πως ουτε και αυτοι γνωριζαν.
    Οσο για τον Heath,οκ καλος ηταν,αλλα για να πω την αληθεια,πιο πολυ χαρηκα που γνωρισα απο κοντα τον Μιχαλη,παρα τον Heath.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 23-11-13 12:15 #152
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    ελα μωρε τωρα εδω τον τσαφο τον ψηλωνουν καθε χρονο απο ενα ποντο το εχει πει ο ιδιος σε σχετικη συνεντευξη στα κιλα θα κολλησουν? τωρα τον λενε 1,81 ζητημα να ειναι 1.76αυτα γινονται για να μοιραζεται η πιτα για να μην πεφτουν δυο πολυ καλοι αθλητες στην ιδια κατηγορια και να ειναι ολοι ευχαριστημενοι ο παπαδακης κατω απο 90 κιλα και ειναι δυο φορες σαν και εμενα μην τρελλαθουμε τωρα ενταξει ειναι σχετικα κοντος αλλα κατω απο 95 κιλα δεν ειναι με την καμια
    Βαγγελη επειδη εχω μιλησει τετ α τετ πολλακις με τον Τσαφο ειναι περιπου στο υψος μου, ητοι 1.81.
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 23-11-13 13:43 #153
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dreiko Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βαγγελη επειδη εχω μιλησει τετ α τετ πολλακις με τον Τσαφο ειναι περιπου στο υψος μου, ητοι 1.81.
    περιπου στο υψος σου ειναι και καποιος που ειναι 1,76 αλλαα για να το λες ετσι θα ειναι παντως φαινεται πολυ κοντυτερος απο αλλους συμμετεχοντες στην κατηγορια με μαγιο αλλα και παλι δεν αλλαζει κατι παλιοτερα τον παρουσιαζαν 1,79 και καθε χρονο επαιρνε ενα ποντο αρα κατι παιζει με τα υψη γενικα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 23-11-13 15:53 #154
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο No Fear Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aκουσα τυχαια,απο εμπειρη πηγη μπορω να πω,πως ο Heath πηρε 15χιλιαρικα για να ερθει,περα απο τα εισιτηρια κτλ κτλ.
    Επισης,την προηγουμενη του αγωνα,ρωτησα ενα παλικαρι απο τα bb club για το αν θα ποζαρει και μου ειπε πως ουτε και αυτοι γνωριζαν.
    Οσο για τον Heath,οκ καλος ηταν,αλλα για να πω την αληθεια,πιο πολυ χαρηκα που γνωρισα απο κοντα τον Μιχαλη,παρα τον Heath.
    Σωστος
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 23-11-13 19:54 #155
    Προεπιλογή
    ο τσαφος περυση στην wabba τον εκαναν 1.80 εκει που κερδισε και το overall
    ενω πηγε στο παγκοσμιο (νωμιζω αυστρια ) wabba και βγηκε 1.81.
    Σε ποιον αγωνα τον μετρησαν 1.76 και δεν το ξερω?
    Επισεις για κατηγορια physique ναι για τα ελληνικα δεδομενα ειναι "μεγαλος"
    για του εξωτερικου εκει που πρεπει δεν φτεει αυτος που η συγκεκριμενη κατηγορια
    στα ελληνικα δεδομενα δεν ειναι τοσο ανεπτυγμενη!
    Παντος εμφανιζει αγωνα με τον αγωνα μεγαλη βελτιωση
    και το προβλημα υγειας που ειχε φανηκε οτι δεν το επιρεασε κατα πολυ.
    για το αν ειναι natural η οχι μονο αυτος το ξερει. Μακαρι να ειναι
    "Τhe difference between a successful person and others is not
    a lack of strength,or knowladge,but rather of in a lackof will"
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 23-11-13 20:18 #156
    Προεπιλογή
    ο Χρήστος Πιστόλας
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 23-11-13 20:20 #157
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Είναι πολύ καλος αθλητής ο Πιστόλας (και εξίσου καλος ποζέρ), αναμένεται να διαγωνιστεί και στο "Ben Weider" Diamond Cup
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 24-11-13 20:00 #158
    Προεπιλογή
    Τοmas Kaspar
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 24-11-13 22:59 #159
    Προεπιλογή
    το όνομα του δεξιά ποιό είναι? έχω πάθει την πλάκα μου. δεν έχει ούτε μια ατέλεια από άποψη καταφύσεων/εκφύσεων...


    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 24-11-13 23:01 #160
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Ο Τσάφος γιατί είναι στραβωμένος σε όλες τις Photo?
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 25-11-13 08:46 #161
    Προεπιλογή
    Kαι εγω το παλικαρι με το 67 ξεχωρισα περα απο τον Τσαφο και καθομουν σχετικα μακρια.Εγω τον ειχα για πιο ψηλα απο την θεση που πηρε,νομιζω βγηκε 4ος.
    Ο Τσαφος σε ολο τον αγωνα ετσι ηταν,με το ζορι να ποζαρει,οταν τους ελεγαν να κατεβουν ή να πανε προς τα πισω ηταν ο πρωτος που ξεκινουσε να το κανει.
    Δεν ξερω ρε παιδια,μου εκανε εντυπωση,λες και ηταν εκει πανω με το ζορι,τι να πω...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 25-11-13 16:36 #162
    Προεπιλογή
    Ηλία, έχεις απόλυτο δίκιο.
    Μάλιστα, αν προσέξει κανείς την αφίσα του αγώνα θα συνειδητοποιήσει από την γραμματική διατύπωση πως χρησιμοποιήθηκαν προσεκτικά φράσεις όπως « υψηλός προσκεκλημένος ο Μίστερ Ολύμπια…..» και σε άλλο σημείο «θα παρευρεθούν ο Μάρκους Ρουλ και ο Ναν….».
    Επομένως, έχουμε το δεδομένο πως οι διοργανωτές ουδόλως υποσχέθηκαν ότι θα ποζάρει κάποιος είτε αυτός λέγεται Ολύμπια είτε Παγκόσμιος.
    Στο χρονικό σημείο που τυπώθηκε η διαφημιστική αφίσα οι διοργανωτές δεν είχαν συμφωνήσει ποζάρισμα. Αυτό είναι σίγουρο κατά τη γνώμη μου. Γιατί ? Διότι δεν τον χαρακτηρίζουν Quest Poser ούτε αυτόν, ούτε κανέναν άλλον. Φαίνεται λοιπόν από την ορθολογιστική ερμηνεία ότι 1) είχαν συμφωνήσει με Ναν και Ρουλ να παρευρεθούν και 2) είχαν καλέσει τον Χηθ.
    Αφού λοιπόν κανείς δεν αθέτησε την υπόσχεσή του, μην αισθανόμαστε αδικημένοι, ας είμεθα ολιγαρκείς και ευχαριστημένοι με αυτά που είδαμε και ας ελπίσουμε περισσότερα στις 15 Δεκεμβρίου.










    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    οι επαγγελματίες παιδια συνήθως ειδικα τα ονόματα εκ των προτέρων γίνετε συμφωνια και γραπτή πολλες φορές για το τι θα παρουσιάσουν , όσο για το χρηματικό ποσό μπορεί να είναι και ράδιο αρβύλα , αλλα ότι και ναναι πολλα η λίγα είναι θέμα του διοργανωτή που τον καλεί και εφόσον υπάρξει συμφωνία δεν υπάρχει κατι μεμπτό , αντίθετα μεμπτό είναι όταν άλλα συμφωνήσουν και άλλα ζητάει , είτε η μία είτε η άλλη πλευρά .

    στο θέμα του παπαδάκη που τέθηκε απορία μπορεί ένας αθλητης που παίζει σε ενα αγωνα -100 και να είναι λίγο πάνω απο τα 90 κιλα άνετα μπορεί να κατέβει σε διάστημα 1-2 εβδομάδων πιο στεγνός κάτω απο 90 , άλλο να είναι κοντα στα 100 και σε σχετικα καλη φόρμα τοτε θεωρείτε κατάχρηση να χάσει τόσα κιλά τόσο γρήγορα
    δεν ήμουν βέβαια στούς αγώνες αλλα απο την εμπειρία μου το λέω , για να μην γινόμαστε υπερβολικοι και καχύποπτοι
    IFBB Mister Hellas Jr. 1982 - WABBA Mister Sterea Hellas Jr. 1982
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 25-11-13 17:23 #163
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mikekan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Τσάφος γιατί είναι στραβωμένος σε όλες τις Photo?
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο No Fear Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαι εγω το παλικαρι με το 67 ξεχωρισα περα απο τον Τσαφο και καθομουν σχετικα μακρια.Εγω τον ειχα για πιο ψηλα απο την θεση που πηρε,νομιζω βγηκε 4ος.
    Ο Τσαφος σε ολο τον αγωνα ετσι ηταν,με το ζορι να ποζαρει,οταν τους ελεγαν να κατεβουν ή να πανε προς τα πισω ηταν ο πρωτος που ξεκινουσε να το κανει.
    Δεν ξερω ρε παιδια,μου εκανε εντυπωση,λες και ηταν εκει πανω με το ζορι,τι να πω...
    Ηταν ''στραβωμενος'' μαλλον γιατι ηξερε οτι τον εχουν 2ο ,απλα πραγματα δεν θελει κ πολυ σκεψη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 25-11-13 20:41 #164
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    εντωμετξυ ακομα να μαθουμε ποιος ειναι το 67 ειναι απλα αγαλμα
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 25-11-13 22:43 #165
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή
    ^^^^Αν δε κανω λαθος λεγεται Καραπιπερης Δημητρης και ειναι αθλητης του Ειρηνικου Παιανα...
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 11 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 9101112 ΤελευταίαΤελευταία