Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4
  1. 22-05-13 12:40 #1
    Question ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΓΙΑ ΟΓΚΟ
    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ. ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΧΥΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΓΙΑ ΟΓΚΟ ΚΑΙ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΟΥΤΕ 3 ΚΙΛΑ. ΓΕΝΙΚΑ ΝΟΜΙΖΩ Ο ΜΕΤΑΒΟΛΙΣΜΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΟΙΟΣ Π ΔΕΝ Μ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΙΛΑ. ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ TIP Η ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΟ ΛΑΘΟΣ ΕΓΩ. ΘΕΛΩ ΜΕΧΡΙ ΤΙ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΝΑ ΠΑΡΩ 10 ΚΙΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΦΙΚΤΟ Κ ΑΝ ΝΑΙ ΠΩΣ? ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ. ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ 22 1,75 ΚΑΙ ΒΑΡΟΣ ΜΟΝΟ 60 ΚΙΛΑ
    Η ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΟΥ
    ΓΕΥΜΑ 1 8:00 3 ΑΥΓΑ ΟΛΟΚΛΗΡΑ 2 ΠΟΤΗΡΙΑ ΓΑΛΑ
    ΓΕΥΜΑ 2 11:00 ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΡΥΖΙ ΣΑΛΑΤΑ, 2 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΛΑΔΙ
    ΓΕΥΜΑ 3 14:00 ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΑΤΑΤΑ ΒΡΑΣΤΗ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΣΑΛΑΤΑ ΦΡΟΥΤΟ
    ΓΕΥΜΑ 4 17:00 1 ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΜΕ ΜΕΛΙ
    ΓΕΥΜΑ 5 20:00 8 ΑΣΠΡΑΔΙΑ ΑΥΓΟΥ1 ΜΠΑΝΑΝΑ 2 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΛΑΔΙ
    ΓΕΥΜΑ 6 23:ΟΟ ΤΥΡΙ 1 ΠΟΤΗΡΙ ΓΑΛΑ ΑΜΥΓΔΑΛΑ
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-05-13 13:00 #2
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giorgos_x Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ. ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΧΥΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΓΙΑ ΟΓΚΟ ΚΑΙ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΟΥΤΕ 3 ΚΙΛΑ. ΓΕΝΙΚΑ ΝΟΜΙΖΩ Ο ΜΕΤΑΒΟΛΙΣΜΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΟΙΟΣ Π ΔΕΝ Μ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΙΛΑ. ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ TIP Η ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΟ ΛΑΘΟΣ ΕΓΩ. ΘΕΛΩ ΜΕΧΡΙ ΤΙ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΝΑ ΠΑΡΩ 10 ΚΙΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΦΙΚΤΟ Κ ΑΝ ΝΑΙ ΠΩΣ? ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ. ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ 22 1,75 ΚΑΙ ΒΑΡΟΣ ΜΟΝΟ 60 ΚΙΛΑ
    Η ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΟΥ
    ΓΕΥΜΑ 1 8:00 3 ΑΥΓΑ ΟΛΟΚΛΗΡΑ 2 ΠΟΤΗΡΙΑ ΓΑΛΑ
    ΓΕΥΜΑ 2 11:00 ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΡΥΖΙ ΣΑΛΑΤΑ, 2 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΛΑΔΙ
    ΓΕΥΜΑ 3 14:00 ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΑΤΑΤΑ ΒΡΑΣΤΗ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΣΑΛΑΤΑ ΦΡΟΥΤΟ
    ΓΕΥΜΑ 4 17:00 1 ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΜΕ ΜΕΛΙ
    ΓΕΥΜΑ 5 20:00 8 ΑΣΠΡΑΔΙΑ ΑΥΓΟΥ1 ΜΠΑΝΑΝΑ 2 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΛΑΔΙ
    ΓΕΥΜΑ 6 23:ΟΟ ΤΥΡΙ 1 ΠΟΤΗΡΙ ΓΑΛΑ ΑΜΥΓΔΑΛΑ
    Φυσικά και μπορείς να πάρεις 10κιλά μέχρι τον Ιούλιο!!!Πλακώσου στις πίτσες και στα πιτόγυρα, τρώγε και 2 τούρτες στο καπάκι και θα βάλεις στάνταρτ 10κιλά, αλλά θα είναι όλα λίπος....Γιατί εαν μιλάς για μυικά κιλά, τότε δεν είσαι σοβαρός...
    Στο γεύμα 1, που είναι ο υδατάνθρακας???Και 3 ολόκληρα αυγά και 2ποτήρια γάλα???Πλεονασμός...
    Στο γεύμα 2, που είναι η πρωτείνη???
    Στο γεύμα 4, λίγες θερμίδες...
    Στο γεύμα 5, επίσης λίγες θερμίδες....
    Στο γεύμα 6, και τυρί και γάλα?Πλεονασμός....
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-05-13 15:36 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stef25 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φυσικά και μπορείς να πάρεις 10κιλά μέχρι τον Ιούλιο!!!Πλακώσου στις πίτσες και στα πιτόγυρα, τρώγε και 2 τούρτες στο καπάκι και θα βάλεις στάνταρτ 10κιλά, αλλά θα είναι όλα λίπος....Γιατί εαν μιλάς για μυικά κιλά, τότε δεν είσαι σοβαρός...
    Στο γεύμα 1, που είναι ο υδατάνθρακας???Και 3 ολόκληρα αυγά και 2ποτήρια γάλα???Πλεονασμός...
    Στο γεύμα 2, που είναι η πρωτείνη???
    Στο γεύμα 4, λίγες θερμίδες...
    Στο γεύμα 5, επίσης λίγες θερμίδες....
    Στο γεύμα 6, και τυρί και γάλα?Πλεονασμός....
    στο γευμα 1 τρωω κουακερ μαζι με το γαλα αλλα γενικα τι πιστευεις οτι πρεπει να εμπλουτισω στη διατροφη μου?ποιο πολλες θερμιδες?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-05-13 16:19 #4
    Προεπιλογή
    Επειδή φίλε η διατροφή σου είναι τραγική,διάβασε εδώ:http://forum.bodybuilding.gr/showthr...BF%CE%BD%CE%BF... για να φτιάξεις μια σωστή διατροφή
    Απάντηση με παράθεση