Σελίδα 17 από 33 ΠρώτηΠρώτη ... 7151617181927 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 241 έως 255 από 489
  1. 13-04-11 17:40 #241
    Το avatar του χρήστη gmalamos

    Εγγραφή
    12-03-2010
    Περ.
    Salonica
    Μηνύματα
    2.186
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasaxo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν πάνε καλά τα πράγματα λοιπόν.
    Χθες κατά την διάρκεια που έκανα squats ένιωσα ένα σφίξιμο, έναν κόμπο στον οισοφάγο.
    Δεν έδωσα και πολύ σημασία, συνέχισα.
    Ακόμα των έχω μέχρι τώρα. Από το πρωί με της σκέψεις που έχω κάνη κοντεύω να τα κάνω πάνω μου.
    Το σύμπτωμα που έχω παρουσιάζετε στον υπερθυρεοειδισμό.
    Η κοπέλα μου μου λέει ότι αυτό συμβαίνει και από το άγχος μερικές φορές.
    Ότι δεν είμαι στα καλύτερα μου αυτήν την περίοδο και ότι στενοχωριέμαι για κάποια προσωπικά μου είναι αλήθεια.
    Το περίεργο που με βάζει σε σκέψεις είναι ότι με έπιασε κατά την διάρκεια της προπόνησης, φοβάμαι ρε γαμοτο και λόγο δουλειάς δεν προλαβαίνω να δω τι εξετάσεις χρειάζονται.
    Θεμα αγχους πρεπει να ναι μην σε ανησυχει τοσο..
    I love .
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-04-11 17:43 #242
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gmalamos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θεμα αγχους πρεπει να ναι μην σε ανησυχει τοσο..
    Ευχαριστώ!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 14-04-11 03:08 #243
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    διαβασε καλυτερα στο φορουμ,γιατι εγω ειδα αρκετοι κανανε εξετασεις επειτα απο lipo black και δν ηταν κ οι καλυτερες
    Για ποιες ενδειξεις αναφερεσαι;

    Ειχα κανει και εγω μετα απο το mitotropin, αλλα δε ειδα κατι εξω απο τα ορια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 14-04-11 09:25 #244
    Το avatar του χρήστη gmalamos

    Εγγραφή
    12-03-2010
    Περ.
    Salonica
    Μηνύματα
    2.186
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasaxo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ!!!
    Σκεψου πως τα λιπο διεγειρουν το κνσ που σημαινει οτι οσο πιο νευρικος εισαι λογω καθημερινοτητας ρουτινας κλπ κλπ τοσο πιο πολυ γινεσαι.
    I love .
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 14-04-11 13:48 #245
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasaxo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν πάνε καλά τα πράγματα λοιπόν.
    Χθες κατά την διάρκεια που έκανα squats ένιωσα ένα σφίξιμο, έναν κόμπο στον οισοφάγο.
    Αμα εχει κάποιος μεγάλο όζο στο θυροειδή μπορεί να εμποδίζει την κατάποση ή ακόμα και την αναπνοή. Αλλά αυτά δε γίνονται σε μια βδομάδα...
    Μπορεις και μονος σου στον καθρέπτη να το δεις, σήκωσε ψηλά το σαγόνι και καταπινε και παρατήρησε τον λαιμό σου αν ειναι ομοιομορφος και απο τις δυο πλευρές ή αν βλέπεις κάποιο εξόγκομα κάπου...
    Πάντως για να σου φύγουν οι αμφιβολίες καλό είναι να πας σε εναν ενδοκρινολόγο να σου κάνει ψηλάφηση του θυροειδούς και θα σου πει αν χρειαζεσαι και υπερηχο.
    Τα χάπια καλύτερα να τα σταματήσεις για να μην αγχώνεσαι περισσότερο...
    τουλάχιστον μεχρι να δεις τι είναι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 14-04-11 16:40 #246
    Προεπιλογή
    Έχω παρατηρήσει τα εξής.
    Κατά την διάρκεια του ύπνου όλα τέλεια, ακόμα κι’όταν ξυπνήσω το πρωί είναι όλα ο.k σε σημείο που λέω (ωραία, έφυγε αυτό το σφίξιμο), με το που σηκωθώ από το κρεβάτι και κινηθώ λίγο αρχίζει πάλι.
    Χθες στο gym είδα ότι όσο περισσότερα κιλά βάζω για μια άσκηση, τόσο περισσότερο ζορίζομαι να ανασάνω και πιέζομαι.
    Αυτά τα συμπεράσματα έχω βγάλει μέχρι τώρα.
    Κάποια άτομα που μίλησα μου είπαν ότι το έχουν πάθει κατά την διάρκεια του gym από το πολύ ζόρι και ότι πρέπει να είναι κανένα νεύρο η κάτι τέτοιο.
    Για να δώσω με ακρίβεια να καταλάβετε τι είναι αυτό θα σας πω το εξής παράδειγμα.
    Όλοι μας έχουμε κλάψει κάποιες φορές, όταν προσπαθούμε να μην το δήξουμε και σφιγγόμαστε για να μην φανεί, τότε έχουμε ένα έντονο σφίξιμο στον οισοφάγο σαν να μας πνίγη κάτι.
    Αυτό νιώθω αλλά ελαφριά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 14-04-11 17:43 #247
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasaxo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω παρατηρήσει τα εξής.
    Κατά την διάρκεια του ύπνου όλα τέλεια, ακόμα κι’όταν ξυπνήσω το πρωί είναι όλα ο.k σε σημείο που λέω (ωραία, έφυγε αυτό το σφίξιμο), με το που σηκωθώ από το κρεβάτι και κινηθώ λίγο αρχίζει πάλι.
    Χθες στο gym είδα ότι όσο περισσότερα κιλά βάζω για μια άσκηση, τόσο περισσότερο ζορίζομαι να ανασάνω και πιέζομαι.
    Αυτά τα συμπεράσματα έχω βγάλει μέχρι τώρα.
    Κάποια άτομα που μίλησα μου είπαν ότι το έχουν πάθει κατά την διάρκεια του gym από το πολύ ζόρι και ότι πρέπει να είναι κανένα νεύρο η κάτι τέτοιο.
    Για να δώσω με ακρίβεια να καταλάβετε τι είναι αυτό θα σας πω το εξής παράδειγμα.
    Όλοι μας έχουμε κλάψει κάποιες φορές, όταν προσπαθούμε να μην το δήξουμε και σφιγγόμαστε για να μην φανεί, τότε έχουμε ένα έντονο σφίξιμο στον οισοφάγο σαν να μας πνίγη κάτι.
    Αυτό νιώθω αλλά ελαφριά.
    κανε εξετασεις καλυτερα γιατι αυτα ισως ειναι καποια συμπτωματα,πανε σ εναν ενδοκρινολογο πες τι πηρες κ πες του να σε γραψει εξετασεις να κανεις,να δεις τι παιζει...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 14-04-11 19:51 #248
    Προεπιλογή
    Δεν έχουμε ενδοκρινολόγο εδω στην Νάξο.
    Θα πάω πρωτίστως το Σάββατο για αιματολογικές.
    Τι εξετάσεις να ζητήσω να μου κάνει ο μικροβιολόγος;
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 14-04-11 21:51 #249
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasaxo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχουμε ενδοκρινολόγο εδω στην Νάξο.
    Θα πάω πρωτίστως το Σάββατο για αιματολογικές.
    Τι εξετάσεις να ζητήσω να μου κάνει ο μικροβιολόγος;
    Πήγαινε σε εναν παθολόγο τότε και πες του τα συμπτώματα και θα σου πει εκείνος αν χρειαζεται να κάνεις εξετάσεις και ποιες...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 26-04-11 21:18 #250
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasaxo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχουμε ενδοκρινολόγο εδω στην Νάξο.
    Θα πάω πρωτίστως το Σάββατο για αιματολογικές.
    Τι εξετάσεις να ζητήσω να μου κάνει ο μικροβιολόγος;
    πηγες για εξετασεις τελικα φιλαρακι?σε ρωταω για να δουμε τι παιζει τελικα μ αυτο το ατιμο το lipo black..
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 26-04-11 23:56 #251
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    πηγες για εξετασεις τελικα φιλαρακι?σε ρωταω για να δουμε τι παιζει τελικα μ αυτο το ατιμο το lipo black..
    Όχι γιατη βρήκα τελικά την αιτία και δεν οφειλόταν στην χρήση του lipo 6 black.
    Αυτομάτως μόλις ξεπέρασα το πολύ μεγάλο μου προσωπικό πρόβλημα που είχα, έφυγε αμέσως μέσα σε μισή μέρα αυτός ο κόμπος στον λαιμό μου, το ξέχασα τελείως, τώρα που είδα το post θυμήθηκα τι είχα.
    Ήταν καθαρά ψυχολογικό το θέμα, ήμουν πολύ απογοητευμένος με κάτι και μου βγήκε εκεί, συνεχίζω κανονικά την χορήγηση του lipo 6 black για να σου πω την αλήθεια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 27-04-11 00:14 #252
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasaxo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι γιατη βρήκα τελικά την αιτία και δεν οφειλόταν στην χρήση του lipo 6 black.
    Αυτομάτως μόλις ξεπέρασα το πολύ μεγάλο μου προσωπικό πρόβλημα που είχα, έφυγε αμέσως μέσα σε μισή μέρα αυτός ο κόμπος στον λαιμό μου, το ξέχασα τελείως, τώρα που είδα το post θυμήθηκα τι είχα.
    Ήταν καθαρά ψυχολογικό το θέμα, ήμουν πολύ απογοητευμένος με κάτι και μου βγήκε εκεί, συνεχίζω κανονικά την χορήγηση του lipo 6 black για να σου πω την αλήθεια.
    μια χαρα,οταν το τελειωσεις πες μας αν θες κατα ποσο σε βοηθησε να πεσεις σε bf και ετσι...keep going
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 27-04-11 10:04 #253
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    μια χαρα,οταν το τελειωσεις πες μας αν θες κατα ποσο σε βοηθησε να πεσεις σε bf και ετσι...keep going
    Ο.k
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 29-04-11 17:49 #254
    Το avatar του χρήστη ionos1

    Εγγραφή
    20-04-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    299
    Προεπιλογή
    περιμενω 4 κουτια ... η πλακα ειναι οτι ουτε 1 δεν ειναι για μενα .. παντως θα εχω συντομα να μοιραστω εντυπωσεις!
    περιμενω να βγει συμπληρωμα του τυπου Lipotropic profiterol .... anabolic ekmec ...... panacota isolate!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 29-04-11 19:09 #255
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    μετα απο ενα τρίμηνο off θα ξεκινήσω με το Lipo + ΗΙΙΤ... απο δευτέρα ξεκινάω... σαν κεφτες νιώθω απο το off.
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 17 από 33 ΠρώτηΠρώτη ... 7151617181927 ... ΤελευταίαΤελευταία