Σελίδα 111 από 206 ΠρώτηΠρώτη ... 1161101109110111112113121161 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.651 έως 1.665 από 3080
  1. 16-06-10 00:02 #1651
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lewd_marouli Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κωνσταντινα μου , θελω να σε ρωτησω αν η σαλατα στα γευματα μπορει
    να ειναι χορτα και αν μπορω να αντικαταστησω καποιες φορες το κοτοπουλο
    με λουκανικο γαλοπουλας/κοτοπουλου.
    Να σου θυμισω οτι ειμαι σε προγραμμα απωλειας 10 κιλων και με το
    προγραμμα σου εχω χασει ηδη τα μισα και συνεχιζω!
    Φιλια!
    Nαι κοριτσάκι μου βάλε χόρτα αλλά μην βάλεις ρύζι η πατάτα οταν εχεις χόρτα, κοτόπουλο, γαλοπούλα οκκκκκκ!!Μπράβο πολύ χαίρομαι για τα κιλά!!!Πάρε μια πολυβιταμίνη κ μαγνήσιο κάνει πολύ καλό για την ατονία ειδικά τώρα το καλοκαίρι!!!
     

  2. 16-06-10 09:24 #1652
    Smile eyxaristw
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konstantina Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάμε!!!!!!!
    Κουάκερ με γάλα light η τοστ ολικης με γαλοπούλα κ μαρούλι

    γιαούρτι κ ενα φρούτο οτι της αρέσει

    Ψητό κρεατάκι λευκό (κ χοιρινό), η τόνο η σολομό η ψάρι γενικά οτι της αρέσει με λίγο ρύζι κ σαλάτα αφθονη

    φρούτο

    Το ιδιο με το μεσημεριανό΄, μονο το ρύζι θα αλλάξουμε με 2 πατατες μέτριες

    Λαδι 2 κουταλιές στο μεσημεριανό 2 στο βραδυνό

    Απο λαδερά 2 τρυπητές κουτάλες να φευγει το ζουμί, οσο γίνεται, με μια φέτα ολικής κ λίγο τυρί cottage

    Η χαλάρωση δεν θέλει βαριά κιλά δεν θέλει πίεση να ασκει, θέλει αφθονες σαλάτες κ φρούτα!
    Ασκήσεις απλές να της βάλεις, οτι εχει σε γυναικείο αρχάριο πρόγ/μα, θέλει τρεξιμο σε εξοχή, ποδήλατο, κ γενικά αερόβιο!!
    καλημερα και ευχαριστω πολυυυυυυυυυυυ.Θελω κατι τελευταιο στο προγραμμα που της εδωσες για προπονηση δωσε μου και τι να κανει πανω σε αυτα οκ??δηλαδη τι ασκησεις!!!ευχαριστωωωωω
     

  3. 16-06-10 10:16 #1653
    Προεπιλογή
    Καλημέρα!!Μα τι ζέστη είναι αυτή???Τζάμπα σάουνα κάνω όλη μέρα!Κωνσταντίνα μου θα ήθελα να μου προτείνεις δύο - τρία σάντουιτς για να παίρνω στο γραφείο να τα φτιάχνω από το σπίτι (τα υλικά δηλαδή αν μπορείς να μου προτείνεις κάτι) Δεν προλαβαίνω να μαγειρεύω κάθε βράδυ κανονικό γεύμα. Οπότε κοίτα πως μου βγαίνει για να μου πεις αν είναι οκ.

    Πρωινό κανονικά κατά τις εννιά
    Σάντουιτς στη δουλειά αν δεν έχω φαί μαζί μου
    Ένα Φρούτο κατά τις τέσσερις
    Μετά γυρνάω σπίτι και τρώω το βραδινό κατά τις έφτα (όπως έχουμε πει - άπαχο κρέας ψάρι κτλ)
    8:30 - 9:00 Γυμναστήριο
    όταν γυρίσω τρώω μούσλι!
    Και Ύπνος!

    Πως σου φαίνεται αυτό? Με βολεύει γιατί λείπω αρκετά από το σπίτι και δυσκολεύομαι να βγάλω σωστά τις ώρες φαγητού όπως πρέπει!Γιαυτό σε χρειάζομαι!
    Θα είναι το πρώτο καλοκαίρι που δεν θα φάω ούτε ένα παγωτό αλλά στην παραλία θα είμαι καλύτερα από ποτέ!Τυχαίο??Δε νομίζω
     

  4. 16-06-10 14:56 #1654
    Προεπιλογή
    Kωνσταντίνα μου γεια σου!
    Άλλο ένα 1,5 κιλό έχει φύγει και συνεχίζουμε!
    Θέλω να σε ρωτήσω κάτι όμως.Το μεσημέρι μπόρω για σαλάτα να αλλάξω το μαρούλι κάποιες μέρες που έτρωγα γιατί με κούρασε?Ίσως καρότο, ντομάτα?
    Επίσης προτείνεις κάποια πολυβιταμίνη? Σκέφτηκα να παίρνω λίγη σπιρουλίνα. Που και που νιώθω λίγο κουρασμένη και νυστάζω αρκετά με τη γυμναστική και τη δουλειά.Προτείνεις κάποια εσύ?
    Α! Το λιποτροπικό που σε είχα ρωτήσει τελικά δεν το παίρνω.
    Φιλιά πολλά!
     

  5. 16-06-10 14:58 #1655
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mariane Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα!!Μα τι ζέστη είναι αυτή???Τζάμπα σάουνα κάνω όλη μέρα!Κωνσταντίνα μου θα ήθελα να μου προτείνεις δύο - τρία σάντουιτς για να παίρνω στο γραφείο να τα φτιάχνω από το σπίτι (τα υλικά δηλαδή αν μπορείς να μου προτείνεις κάτι) Δεν προλαβαίνω να μαγειρεύω κάθε βράδυ κανονικό γεύμα. Οπότε κοίτα πως μου βγαίνει για να μου πεις αν είναι οκ.

    Πρωινό κανονικά κατά τις εννιά
    Σάντουιτς στη δουλειά αν δεν έχω φαί μαζί μου
    Ένα Φρούτο κατά τις τέσσερις
    Μετά γυρνάω σπίτι και τρώω το βραδινό κατά τις έφτα (όπως έχουμε πει - άπαχο κρέας ψάρι κτλ)
    8:30 - 9:00 Γυμναστήριο
    όταν γυρίσω τρώω μούσλι!
    Και Ύπνος!

    Πως σου φαίνεται αυτό? Με βολεύει γιατί λείπω αρκετά από το σπίτι και δυσκολεύομαι να βγάλω σωστά τις ώρες φαγητού όπως πρέπει!Γιαυτό σε χρειάζομαι!
    Θα είναι το πρώτο καλοκαίρι που δεν θα φάω ούτε ένα παγωτό αλλά στην παραλία θα είμαι καλύτερα από ποτέ!Τυχαίο??Δε νομίζω
    Tα σαντουιτς είναι με ψωμιά κ γω ολη μέρα δουλευωωωωωωω!!!Να τα βάζεις σε μπωλ αγάπη μου!!Γιατί μετά θα γκρινιάζεις οτι πήρες βάρος κ εγω θα σε εγκαταλείψω οτι σου εχω πει τελος!!
     

  6. 16-06-10 15:05 #1656
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΝΑΣΙΑ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kωνσταντίνα μου γεια σου!
    Άλλο ένα 1,5 κιλό έχει φύγει και συνεχίζουμε!
    Θέλω να σε ρωτήσω κάτι όμως.Το μεσημέρι μπόρω για σαλάτα να αλλάξω το μαρούλι κάποιες μέρες που έτρωγα γιατί με κούρασε?Ίσως καρότο, ντομάτα?
    Επίσης προτείνεις κάποια πολυβιταμίνη? Σκέφτηκα να παίρνω λίγη σπιρουλίνα. Που και που νιώθω λίγο κουρασμένη και νυστάζω αρκετά με τη γυμναστική και τη δουλειά.Προτείνεις κάποια εσύ?
    Α! Το λιποτροπικό που σε είχα ρωτήσει τελικά δεν το παίρνω.
    Φιλιά πολλά!

    Νάσια μου ναι βάλε κ χόρτα αλλά βγάλε το ρύζι η την πατάτα οταν φας χόρτα, ντομάτα οκ αλλά οχι κ συνέχεια!!Πολυβιταμίνη ΝΑΙ για ολα τα κορίτσια κ μαγνήσιο δίνει τρομερή ενέργεια διώχνει ατονία κ υπνηλία, κ αν μπορείτε 8 ωρες υπνο, έχει τα καλύτερα αποτελέσματα κ στην προπόνηση, οταν το σώμα είναι ξεκούραστο, αλλη απόδοση!!!!
     

  7. 16-06-10 16:08 #1657
    Προεπιλογή
    Μη μου λες οτι θα με εγκαταλείψεις και χοροπηδάς κιόλας!!!! Δεν θα πας πουθενά!Μετά από τόσο κόπο δε σαφήνω να φύγεις!!
     

  8. 16-06-10 16:58 #1658

    Εγγραφή
    11-05-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    35
    Προεπιλογή
    κωνσταντινα μπορεις σε παρακαλω να μου πεις αν ελαβες τις φωτο κ τα σχετικα? περιμενω νεα σου κ παρατηρησεις..ειμαι on line σχεδον συνεχεια**
     

  9. 16-06-10 17:06 #1659
    Προεπιλογή
    Κωνσταντινα μου καλησπέρα.

    Ζέστη πολύ και έχω αυτες τις 2 ανηφόρες κάθε πρωι για να πάω στη δουλειά αστα να πάνε..(δωρεάν γυμναστική !).

    ΚΟΙΤΑ ...βλέπω κάτι κουτάκια να σχηματίζονται στην κοιλίτσα μου και έχω πάθει πλάκα..αρε Φιλεναδίτσα για μια ακόμη φορά είσαι Θεα..καλά κάνεις και μας φωνάζεις ότι η ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΝ!Χοροπηδάω απο τη χαρά μου!και

    Βέβαια επειδή θέλω να είμαι ειλικρινής εχτές την έκανα την ατασθαλεία μου και έφαγα παγωτάκι ....μου μίλησε μωρε και δεν μπόρεσα να μην του απαντησω δεν ήταν σωστό και επειδή σκέφτηκα ότι θα γίνω σαν την miss δεν θα του ξαναμιλήσω θα κλεινω τα αυτάκια μου και ευτυχώς αν μιλάει σιγα δεν θα ακούω γιατι είμαι και λίγο κουφίτσα!ασε που το πεπόνι είναι πιο γλυκό απο το παγωτό και κάθε βράδυ το τσακίζω(εκτος απο χτες)

    παω να πηδηχτώ μαζι με το απο το παράθυρο πριν διαβάσεις το μήνυμα ..

    φιλάκια ρουφηχτά
     

  10. 16-06-10 18:46 #1660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο FREDDY Εμφάνιση μηνυμάτων
    κωνσταντινα μπορεις σε παρακαλω να μου πεις αν ελαβες τις φωτο κ τα σχετικα? περιμενω νεα σου κ παρατηρησεις..ειμαι on line σχεδον συνεχεια**
    Tις ελαβα ΑΣΤΕΡΙ!!!!Πρέπει να μιλήσουμε π.μ το Σ.Κ!!!!
     

  11. 16-06-10 18:48 #1661
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mariane Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μη μου λες οτι θα με εγκαταλείψεις και χοροπηδάς κιόλας!!!! Δεν θα πας πουθενά!Μετά από τόσο κόπο δε σαφήνω να φύγεις!!
    Χαχα "τσίμπησες"' ατιμο θηλυκό!!!Δεν σας αφήνω εγω με τίποτα!!!Που θα ξαναβρώ τέτοια βάσανα σας εσας είμαι μαζόχα
     

  12. 16-06-10 18:54 #1662
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Vassia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κωνσταντινα μου καλησπέρα.

    Ζέστη πολύ και έχω αυτες τις 2 ανηφόρες κάθε πρωι για να πάω στη δουλειά αστα να πάνε..(δωρεάν γυμναστική !).

    ΚΟΙΤΑ ...βλέπω κάτι κουτάκια να σχηματίζονται στην κοιλίτσα μου και έχω πάθει πλάκα..αρε Φιλεναδίτσα για μια ακόμη φορά είσαι Θεα..καλά κάνεις και μας φωνάζεις ότι η ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΝ!Χοροπηδάω απο τη χαρά μου!και

    Βέβαια επειδή θέλω να είμαι ειλικρινής εχτές την έκανα την ατασθαλεία μου και έφαγα παγωτάκι ....μου μίλησε μωρε και δεν μπόρεσα να μην του απαντησω δεν ήταν σωστό και επειδή σκέφτηκα ότι θα γίνω σαν την miss δεν θα του ξαναμιλήσω θα κλεινω τα αυτάκια μου και ευτυχώς αν μιλάει σιγα δεν θα ακούω γιατι είμαι και λίγο κουφίτσα!ασε που το πεπόνι είναι πιο γλυκό απο το παγωτό και κάθε βράδυ το τσακίζω(εκτος απο χτες)

    παω να πηδηχτώ μαζι με το απο το παράθυρο πριν διαβάσεις το μήνυμα ..

    φιλάκια ρουφηχτά
    Δεν μπορώ κ να σας φωνάξω, είσαστε ολες μια προς μια, πέφτω κάτω απο τα γέλια με εσας, ε σήμερα εμαθα οτι μιλάει κ το παγωτό τα κουτάκια θα χαθούν αν ξεκουφαθείς μια φορά την εβδομάδα, κ θα γίνουν σαμπρέλα!!!!Κ γω σου στέλνω μια δαγκωνιά!!!
     

  13. 16-06-10 20:39 #1663
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konstantina Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα Γκαμπριέλα (πολυ ωραίο ονομα) σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια!!Σε περιμένω φιλακια!!
    καλησπερα κουκλα... ε αφου με περιμενεις να μην σε απογοητευσω να σε κουρασω και εγω με τα δικα μου χιχι!!!!ειμαι η γκαμπριελα 27 χρονων 1,70υψος και 66(εχω κολησει εκει) κιλα . το προβλημα μου ειναι το λιπος θελω να κατεβω αρχικα στα 60 και αν τα καταφερω εκει παω για 57 πιστευω εκει ειμαι σουπερ.δεν εχω κυταριτυδα και χαλαρωση αλλα ολο το εξτρα εχει μαζευτει στην κοιλια και ειναι λιγο τεραστια!!!!
    γυμναστηριο παω πανω απο χρονο αλλα οχι και πολυ ζεστα απο οτι βλεπω σε αυτα που γραφεις χωρις προγραμα και συνεπεια. τωρα δεκα μερες ξεκινησα ζεστα με την βοηθεια σου(διαβαζοντας τα μυν στις αλλες κοπελες) και του αντρα μου που ξεκινησε και αυτος γραμωση και αδυνατισμα και κανουμε μαζι....
    διατροφη
    1)γαλα με φλεικς κ κουακερ η γιαουρτι με κουακερ και αμυγδαλα η ομελετα με 4 ασπραδια η τοστ σικαλεος με 3 γαλοπουλες
    2)πρωτεινη με μηλο η σκετο μηλο
    3)μεσημεριανο στεγνο οπως το εχεις πει με σαλατα και ρυζι
    4)1 γιαουρτι 2% τοταλ
    5)οπως το μεσημεριανο αλλα τωρα 2 μερεσ το εκοψα γιατι σχολναω 11 και δεν λεε

    μια φορα την εβδομαδα εχει λιγο γλυκο το μεσημερι της κυριακης
    ι
    προπονηση


    1)ποδια/γαμπες
    2)κοιλιακους/στηθος/μπροστα ομους/δικεφαλα
    3)1 ωρα αεροβια
    4)κενο
    5)πλατη/πισω ομους/τρικεφαλα
    6)κοιλιακους/1 ωρα εαροβιο
    7)κενο

    αυτα για τωρα ...να γραψω και τις ασκησεις???
    νιωθω οτι χτυπιεμαι τζαμπα και δεν προκειτε ποτε να φυγει η ενοχλητικη κοιλιτσα...αν και βιαζομαι !!!!μακια πολλα σε περιμενω για τις αποψεις σου ... γλυκα!!!!!
     

  14. 16-06-10 22:38 #1664

    Εγγραφή
    11-05-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    35
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konstantina Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tις ελαβα ΑΣΤΕΡΙ!!!!Πρέπει να μιλήσουμε π.μ το Σ.Κ!!!!
    ok κωνσταντινουλα σουπερ !αφου το πηρες κατι καταφερα...φοβομουν οτι δεν θα τα λαμβανες! super duper<!!! περιμενω τα αποτελεσματα τις νεκροψιας..για να σου ειμαι ειλικρινης δεν καταλαβα το ''π.μ'' ......μαλλον εννοεις προσωπικο μυνημα(?)
    χαααααααααααα δεν μου φτανει ο πονος στις γαμπες..τωρα πρεπει να αποκρυπτογραφησω...χα χα ελπιζω να μη γελας μαζι μου...
    περιμενω μυνημα σου οταν μπορεις***** φιλακια πολλα..ωρα για νανι!
     

  15. 16-06-10 22:44 #1665
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konstantina Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαλώς ηρθες Σταυρούλα μου στο φόρουμ, σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!!


    4 προπονήσεις την εβδομάδα

    Δευτέρα: απο 2 ασκήσεις (στήθος-πλάτη- ωμοι) διαδρομο 40 λεπτά γρήγορο βάδιν-κοιλιακούς

    Τρίτη:Χέρια-πόδια -γάμπες- ποδήλατο 20 λεπτά

    Τεταρτη ρεπό

    Πεμπτη: οτι κ την Δευτέρα

    Παρασκευή: οτι κ την Τρίτη


    Διατροφή:Θα βγάλεις την μπάρα κ θα βάλεις πρωτεινούχο ρόφημα, κ στα 2 γευματα που εχεις την μπάρα, το πρωτεινούχο φαγητό θα το κάνεις 150 γραμ. λάδι 2 κουταλιές κ στο μεσημεριανό κ στο βραδυνό κ απαραιτητα 5 κουταλιές ρύζι στο μεσημεριανό κ 2 μετριες πατάτες στο βραδυνό, φρούτο αλλη ωρα μόνο του!!Μιαμιση ωρα αδειο στομάχι πριν την προπόνηση, γευμα οταν πας σπίτι μετά την προπόνηση κ αν πεινάς βάλε κ αλλο ενα γευμα 5 αυγά ενα κροκο κ 4 ρυζογκοφρέτες, μην φοβάσαι καθόλου αυτό το φαγητό σε αδειάζει σε λίπος κ σε προστατευει πάρα πολύ να μην χαλαρώσεις, κάθε αλλο σιγά σιγά θα σου γεμίζει μυς αν θα γυμνάζεσαι!!Η δίαιτες χωρίς υδατάνθρακα είναι καταστροφικές:ατονία, αδυναμία , υπογλυκαιμια, τρέλλα στο κεφάλι, κ μετά πέφτεις με τα μούτρα στο φαγητό!!
    Προπόνηση: οχι με πολλα κιλά κ με πολύ ενταση οταν υπάρχει χαλάρωση φέρνει τα αντίθετα αποτελέσματα!!
    τα γευματα σου ανα 3 ωρες περίπου, μιάμιση ωρα μετά το φαγητό υπνο!!Απο Σεπτέβριο θα αλλάξουμε προπόνηση, τώρα θα πάμε ετσι!
    Φιλάκια πολλά είμαι στην διαθεσή σου, αν κάτι δεν σου αρέσει να το αλλάξουμε!
    Γειά σου και πάλι Κωνσταντίναααα!!!!!
    άρχισα το προγραμματάκι γυμναστικής που μου έδωσες αλλάάάά μετά το πρόγραμμα με τα βάρη αντί για 40 λεπτά διάδρομο την μια φορά και 20 λεπτά ποδήλατο την άλλη κάνω 1 ώρα αερόβιο (30 λεπτά διαδρομο και 30 λεπτά ελλειπτικό). το κάνω σχετικά άνετα. να το συνεχίσω έτσι??υπάρχει περίπτωση να φέρνει αντίθετα αποτελέσματα??
    πρωτεινούχο ρόφημα πήρα το myofusion (το είχες προτείνει σε κάποιο απο τα post αν δεν κάνω λάθος) 1 σκουπ το πρωι και 1 το απογευμα διαλυμένο με νερό.σωστά????
    η σαλάτα των κύριων γευμάτων είναι κυρίως χόρτα ή κολοκυθάκια ή μπρόκολο/κουνουπίδι. θα πρέπει να αποφεύγω κάποια?θα πρέπει και η ποσότητα της σαλάτας να ειναι συγκεκριμένη και περιορισμένη??

    φιλάκια!!!!!!!!!!σε ευχαριστώ και πάλι!!!!!!
     

Σελίδα 111 από 206 ΠρώτηΠρώτη ... 1161101109110111112113121161 ... ΤελευταίαΤελευταία