Θέμα: Κοιλιακοί

Σελίδα 43 από 44 ΠρώτηΠρώτη ... 3341424344 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 631 έως 645 από 656
  1. 21-05-14 17:58 #631
    Banned
    Εγγραφή
    18-05-2014
    Μηνύματα
    39
    Thumbs down
    Διάβασα αρκετές σελίδες από το Thread αλλά κάπου το χάσατε, δε μου άρεσε αυτό το spammάρισμα: οι κοιλιακοί γίνονται στην κουζίνα.- Που λένε οι περισσότεροι. Αν δεν είστε ενημερωμένοι ή δεν το κατέχετε (δεν είναι ντροπή), αφήστε να μιλήσουν οι πιο έμπειροι του φόρουμ και μην πετάτε εξυπνάδες. Προτείνετε ασκήσεις, μεθόδους, τεχνικές, ανεβάστε βίντεο κ ό,τι άλλο μπορεί να βοηθήσει στην εκγύμναση, αλλά αυτό το πνεύμα που πουλάνε οι περισσότεροι ρε παιδιά... τι να πω, αν είναι να κάνουμε εδώ κουβέντες καφενείου να αρχίσω κ εγώ να λέω ό,τι να ναι, βάλε λάδι κ έλα βράδυ... Αν έχεις πολύ γυμνασμένους κοιλιακούς λίγη διατροφή να κάνεις (τι πιο εύκολο, εκεί κολλάτε; ) τονίζονται, αλλά μη μας λέτε μπαρμπούτσαλα: οι κοιλιακοί χτίζονται στην κουζίνα. Αυτά είναι οι δικαιολογίες του ανίδεου, γι' αυτό υπάρχουν ένα εκατομμύριο ασκήσεις, θεωρίες και τεχνικές, επειδή χτίζονται στην κουζίνα...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Psychosocial : 21-05-14 στις 18:01
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-05-14 18:34 #632
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Nikolas_mk2

    Εγγραφή
    05-06-2012
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    2.990
    Προεπιλογή
    Η έκφραση ''στην κουζίνα'' αφορά την απομακρυνση του λίπους απο την κοιλιακή χώρα,με 15% πχ. λιπος και τους καλύτερους κοιλιακούς του πλανήτη να έχεις δεν θα το μαθει ποτέ κανεις

    Μια μυική ομάδα ειναι,σαν ολες τις αλλες που απλά -λογω των μυικών τους ινων- σου επιτρεπει ταχύτερη αποκατάσταση(γι'αυτο και γυμνάζονται συνήθως +2 φορές την εβδομάδα),δεν χρειαζονται υπερβολες,σωστή εκγύμναση + προσεκτική διατροφή δινουν το καλυτερο αποτέλεσμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 21-05-14 18:37 #633
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    nikola οι κοιλιακοι με 15% φαινονται..ακομα κ με 18%..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 21-05-14 19:08 #634
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Οσο πιο μεγαλοι κ ογκωδεις κοιλιακοι με τοσο μεγαλυτερο ποσοστο λιπους θα φαινονται. Απλα για να τους γεμισεις τοοοσο πολυ θελει η πολλα χρονια προπονησης με χρηση αντιστασης προοδευτικα αυξανομενης η θεραπειες και μαλλον οχι 1-2 γιατι γενικα μεγαλωνουν πιο δυσκολα απο τα υπολοιπα.
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 21-05-14 19:12 #635
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Nikolas_mk2

    Εγγραφή
    05-06-2012
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    2.990
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο liveris Εμφάνιση μηνυμάτων
    nikola οι κοιλιακοι με 15% φαινονται..ακομα κ με 18%..
    Σωστά αλλα εγω μιλησα γι'αρχάριους,παιδια που ξεκινουν τωρα την γυμναστική....Εμείς για να εχουμε εμφανείς κοιλιακούς στο 16-17% πιάσαμε σχεδόν 2 χρόνια
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 24-05-14 16:25 #636
    Προεπιλογή
    Εγω τους κοιλιακους τους δουλευω 2 φορες την εβδομαδα.
    Και συνηθως κανω giant sets.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-06-14 11:56 #637
    Προεπιλογή Κοιλιακοι
    Για να πω την αληθεια παντα οι κοιλιακοι ηταν η μεγαλη μου εμμονη! παω γυμναστηριο καθε μερα και πριν τα βαρη κανω περιπου ενα μισαωρο κοιλιακους κατω πλαγιους και πανω ! θελω να μου πειτε ομως αν χρειαζεται να τους αυξησω η να τους ελλατωσω κιαν πρεπει καποια μερα να τους αφηνω τελειως για ξεκουραση
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-06-14 12:10 #638
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Υπάρχει θέμα φίλε μου, γιατί ανοίγεις και άλλο?
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 16-06-14 16:26 #639
    Προεπιλογή
    να ρωτήσω κάτι βρε παιδιά βλέπω μερικούς επαγγελματίες bb με κάτι κοιλιές που μου μοιάζουν σαν καβούκι από χελώνα. Εμένα προσωπικά δε μ αρέσει κάτι τέτοιο να το έχω πάνω μου αισθητικά. Θα πρέπει να αποφύγω κάτι? ενδεχομένως κάποιες ασκήσεις ή κάποιο πρόγραμμα προπόνησης?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 16-06-14 16:28 #640
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GEORGE.P Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα πρέπει να αποφύγω κάτι?
    τα πολλα φαρμακα κ τεραστιες ποσοτητες φαγητου..
    κ θα εισαι οκ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 16-06-14 16:28 #641
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Όχι φίλε μου μην ανησυχείς.
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 21-06-14 01:00 #642
    Smile Προγραμμα κοιλιακών
    Καλησπέρα.Εδώ και 3 μίση μήνες πηγαίνω καθημερινά στο γυμναστήριο.Κάνω κάθε μέρα κοιλιακούς 8 σετ από 25 ( και πλάγιους ) σε μηχάνημα κοιλιακών hoist.Σε 3 μήνες έχω δει εντυπωσιακά αποτελέσματα.Από μπαζακούλα οι κοιλιακοί εμφανίστηκαν και πήραν όγκο.Οι φίλοι μου αλλά και άλλοι μου λένε να μην κάνω κάθε μέρα κοιλιακούς.Μου λένε ότι αν κάνω 3-4 φόρες την εβδομάδα θα είναι καλύτερα.Είναι σωστό αυτό που λένε η άπλα ένας μύθος?Εγώ πάντως είδα καλύτερα αποτελέσματα σε 3 μήνες από ότι οι φίλοι μου που κάνουν 1 χρόνο, κάνοντας κάθε μέρα ( μην νομίζετε ότι είμαι κανένας κοκαλιάρης ).Μήπως αν έκανα 3-4 φορές την εβδομάδα θα είχα καλύτερα αποτελέσματα?Βοηθήστε με please>
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 21-06-14 19:05 #643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tonis_HWT Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα.Εδώ και 3 μίση μήνες πηγαίνω καθημερινά στο γυμναστήριο.Κάνω κάθε μέρα κοιλιακούς 8 σετ από 25 ( και πλάγιους ) σε μηχάνημα κοιλιακών hoist.Σε 3 μήνες έχω δει εντυπωσιακά αποτελέσματα.Από μπαζακούλα οι κοιλιακοί εμφανίστηκαν και πήραν όγκο.Οι φίλοι μου αλλά και άλλοι μου λένε να μην κάνω κάθε μέρα κοιλιακούς.Μου λένε ότι αν κάνω 3-4 φόρες την εβδομάδα θα είναι καλύτερα.Είναι σωστό αυτό που λένε η άπλα ένας μύθος?Εγώ πάντως είδα καλύτερα αποτελέσματα σε 3 μήνες από ότι οι φίλοι μου που κάνουν 1 χρόνο, κάνοντας κάθε μέρα ( μην νομίζετε ότι είμαι κανένας κοκαλιάρης ).Μήπως αν έκανα 3-4 φορές την εβδομάδα θα είχα καλύτερα αποτελέσματα?Βοηθήστε με please>
    Μου κανει εντυπωση αυτο που λες.Κανονικα για να δεις διαφορα στους κοιλιακους πρεπει να προσεξεις την διατροφη οχι να κανεις 200κοιλιακους την μερα.Μηπως παραλληλα με τους 200κοιλιακους εφτιαξες και την διατροφη καπως καλυτερη και η διαφορα που ειδες νομιζεις οτι προερχεται απο τους 200κοιλιακους?Οι φιλοι σου εχουν δικιο,εγω κανω κοιλιακους 2 φορεσ τη βδομαδα και ειμαι μια χαρα,να ξερεις πως οι κοιλιακοι γυμναζονται και με τα καθισματα και τις αρσεις θανατου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 20-07-14 15:22 #644
    Προεπιλογή
    εγω κανω 150 κοιλιακους , 2 μερες την εβδομαδα. κανω 3χ50 και μετα κανω 2χ15 για το v. ειναι το ιδιο να κανω 3χ12 βαζωντας βαρος για αντισταση? θα εχω τα ιδια αποτελεσματα? παντως και κοιλιακους που κανω αχνοφαινονται εξ'αιτιας του λιπους.

    υ.γ οι πρωτοι δυο καθετοι κοιλιακοι μου ειναι πιο εξω σε σχεση με τους υπολοιπους! ειναι φυσιολογικο αυτο και θα περασει? αν το εχει και καποιος αλλος ας πει γιατι αισθανωμαι οτι βγηκα απο το τσερνομπιλ
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 21-07-14 13:24 #645
    Προεπιλογή
    εγω αν θελετε την γνωμη μου επειδη το χω ψαξει αρκετα και εχω δει τα αποτελεσματα σε μενα καλο ειναι να κανετε 5 φορες τη βδομαδα κοιλιακους και να πεζεται και σουπερ σετ και να χρησημοποιοειτε βαρη και οπωςδηποτε πολλες επαναληψεις
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 43 από 44 ΠρώτηΠρώτη ... 3341424344 ΤελευταίαΤελευταία