Σελίδα 20 από 24 ΠρώτηΠρώτη ... 101819202122 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 286 έως 300 από 349
  1. 18-10-09 15:54 #286
    Το avatar του χρήστη anjelica

    Εγγραφή
    27-04-2009
    Περ.
    Φθιοτηδα.Αγ.
    Μηνύματα
    968
    Προεπιλογή












    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες     
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 18-10-09 16:01 #287
    Το avatar του χρήστη anjelica

    Εγγραφή
    27-04-2009
    Περ.
    Φθιοτηδα.Αγ.
    Μηνύματα
    968
    Προεπιλογή
    Στη φωτο απο αριστερα δευτερος Κτιστακις,τριτος Μηνιδης,πεμπτος Μπαρμπαγιαννης

    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 18-10-09 16:06 #288
    Το avatar του χρήστη anjelica

    Εγγραφή
    27-04-2009
    Περ.
    Φθιοτηδα.Αγ.
    Μηνύματα
    968
    Προεπιλογή





    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-10-09 16:08 #289
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο anjelica Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στη φωτο απο αριστερα δευτερος Κτιστακις,τριτος Μηνιδης,πεμπτος Μπαρμπαγιαννης
    χαχαχαχ μετάβαση της φωτό στο off~topic "Απορία..." παρακαλώ!
    Όσο για Μηνίδη και Κτιστακη.......
    Never send boys to do a (wo)man's job....
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-10-09 16:47 #290
    Προεπιλογή
    καλα ρε παλι μονο εγω ελειπα?

    φτουουου!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 18-10-09 17:21 #291
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Συνεχεια με την κατηγορία Masters Fitness ,με την συμμετοχή τριων αθλητων...
























    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες           
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-10-09 20:33 #292
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο anjelica Εμφάνιση μηνυμάτων
    ο τεραστιος Αλεξ τελικα εσκασε μυτη με ωραιο ροζ γομενιαρικο μπλουζακι που του πηγαινε παρα πολυ
    Angelica μην λες τετοια γιατι με κανεις και κοκκινιζω
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 18-10-09 21:04 #293
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Να πω και μερικα λόγια για τον αγωνα,περα από τις φωτογραφίες ...(Ακολουθουν και άλλες).Χαρηκα κατ΄αρχην που ξαναβρεθηκαμε τα μελη του φόρουμ,θεωρω ότι είμαστε μια πολύ καλή παρέα.Επίσης γνωρίστηκα και με άλλα παιδια,χαρα μου που μου δόθηκε η ευκαιρια και μιλησα με τον Στελιο(Κτιστάκη) αλλά και τον Τασο Μινίδη.
    Καταπληκτικοι αθλητες και οι δύο αλλά και προσιτοι σαν ατομα,η εκτίμηση μου από το λίγο που μιλήσαμε..
    Να τους ευχηθούμε καλή επιτυχία στο Mr Universe που παιζει ο Τασος σε μια εβδομαδα και στο Παγκόσμιο σε 2 εβδομαδες ο Στελιος.Παιδια να σκίσετε !!
    Επίσης θελω να πω ότι και οι δυο καναν καταπληκτικα ατομικα ποζαρίσματα .Αναμείνατε και θα τα δείτε συντομα.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 18-10-09 22:38 #294
    Προεπιλογή
    εγω απλα θελω να συγχαρω ολους τους αθλητες που πηραν μερος,τον στελιο τον κτιστακη και τον μηνιδη τον τασσο για τη φοβερη εμφανιση τους και να τους ευχηθω καλη επιτυχια στο εξωτερικο και τελος να ευχαριστησω τον ηλια που με προτεινε να κατσω στη θεση των κριτων κατι που ηθελα παντα.
    υγ.περασαμε φοβερα ολοι μας...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 18-10-09 23:11 #295
    Προεπιλογή
    Θα ηθελα και εγω να πω οτι για μια ακομα φορά περάσαμε τέλεια!!!!!
    Τι να πρωτοθυμηθώ!!!!Τον τεράστιο και ακούραστο Ηλία που μακαρι ολοι να είχαμε την ενέργειά του(εκει που οι άλλοι σταματανε...αυτος συνεχίζει.....και συνεχίζει)οτι και να πω είναι λίγο!!!
    Ο Ιωάννης ηρεμη δύναμη,απλά καταπληκτικος και σαν ανθρωπος και σαν αθλητης(αυτο είναι δεδομενο)!!!!
    Ο Κώστας (Πολείνικος) είχε λάβει δυναμική δράση με φωτο και διοργάνωση της παρέας!!!!
    Η Ατζέλικα το καλύτερο κορίτσι και πολύ ομορφη!!!
    Καλα η Κατερινούλα πολύ δυναμική παρουσια και με δυναμική προσωπικότητα!!!!
    Ο Γιώργος μοντελο.....!!!
    Ο Αλέξης να δουμε ποτε θα κατεβει σκηνη(αναμονή λοιπον) και αναμονή και για τον Τασσο!!!
    Ο τρομερός Ακης Βουλγαρέλης και ο παλιος αθλητης και super προπονητης Νικος Σιγαλας τιμησαν με την παρουσία τους την παρέα !!!
    Ο Muscleboss παντα εκει στις επάλξεις δυναμικά με ηρεμη διακριτική αλλα συνάμα δυναμική προσωπικότητα
    Τι να πω για το δελφίνι του φόρουμ την Τζούλια!!!!Θεα!!!!!!
    O Ραμπο το μελλον του bodybuilding!!!!
    Την vAnY δεν μπορεσα να δω σνιφ,σνιφ!!!
    Αλλά ολα τα λεφτά ηταν ο Νασερ!!!!(αν δεν παινεψεις το σπίτι σου....)
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 18-10-09 23:15 #296
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.916
    Προεπιλογή
    Κάποια σχόλια και από εμένα για τον αγώνα.

    Μπορεί η συμμετοχή να μην ήταν πολυάριθμη, αλλά ο αγώνας ήταν αξιοπρεπέστατος. Επαναλαβάνοντας την περσινή προσπάθεια διοργάνωσης αγώνα bodybuilding στα πλαίσια τη έκθεσης Sportshow, το αποτέλεσμα ήταν σαφώς καλύτερο, χωρίς να επαναληφθούν λάθη και ελλείψεις της περσινής διοργάνωσης.
    Σε αυτό αξίζουν συγχαρητήρια στον Πρόεδρο της ΝΑΒΒΑ Στράτο Χατζηδημητριάδη, ο οποίος αν και τραυματισμένος στο πόδι απο πρόσφατο ατύχημα, χωρίς να μπορεί να περπατήσει μόνος του, κατάφερε και έστησε τον αγώνα και το περίπτετο της εταιρίας του με επιτυχία. Εγώ ομολογώ οτι αν ήμουν στην κατάστασή του ούτε καν θα κατέβαινα στην Αθήνα.

    Μεταξύ των αθλητών υπήρξαν κάποιες παρουσίες που ξεχώρισαν και φαντάζομαι θα τους διακρίνετε στις φωτογραφίες που μπήκαν και θα ακολουθήσουν. Να μείνω στο δίδυμο Στέλιου Κτιστάκη και Τάσου Μινίδη που έκλεψαν την παράσταση.

    Ο Τάσος βελτιωμένος από την τελευταία του συμμετοχή σε αγώνες, με μεγαλύτερους και στρογγυλεμένους μυς και κοιλιακούς και πόδια απο άλλο κόσμο.
    Ο Στέλιος απείχε απο το 100% καθώς στοχεύει στο παγκόσμιο της WFF, αλλά το ποζάρισμα, το στήσιμο και τον αέρα που είχε πάνω στη σκηνή εγώ τουλάχιστον δε τα έχω δεί σε άλλο αθλητή.

    Ηλίας Τριανταφύλλου και Γιάννης Αναγνώστου δυναμικό παρών σα μέλη της επιτροπής, αλλά και Νασσερ και Μαρία που πρόσφεραν σημαντικότατη βοήθεια σε αποδυτήρια και γραμματεία.
    Γενικά πολλά μέλη του , περάσαμε φανταστικά και υπήρξε και συνέχεια που θα δείτε και στην κατηγορία off topic.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 19-10-09 02:14 #297
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Μαρία Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλα η Κατερινούλα πολύ δυναμική παρουσια και με δυναμική προσωπικότητα!!!!
    Με σκλαβώνεις!!!
    Έχω μείνει με τις καλύτερες εντυπώσεις απο όλους σας.
    Σας ευχαριστώ που περάσαμε τόοοοοσο τόοοοοσο όμορφα!
    toast:
    Never send boys to do a (wo)man's job....
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 19-10-09 09:52 #298
    Προεπιλογή
    Παρότι δεν ήρθα με βάλατε στο κλίμα των αγώνων με τις φωτό. Επίσης αντιλαμβάνομαι πως περάσατε πάρα πολύ ωραία. Τι κρίμα να λείπω. Την επόμενη φορά θα παρακάμψω οποιαδήποτε δυσκολία και θα είμαι παρούσα.
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 19-10-09 12:33 #299
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Φωτογραφίες πλην του αγωνα και παρελειπόμενα θα τα σχολιαζουμε εδω :
    Αθήνα 17/10 - Bodybuilding.gr φωτος και παραλειπόμενα
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 19-10-09 19:24 #300
    Προεπιλογή
    Θαθελα να σας ευχαριστησω,γιατα καλα σας,λογια και ιδιαιτερα,το ολο το φορουμ,για την θερμη,παρουσια και συμπαρασταση!!! ακομα στο συνεργατη και αδερφο Στελιο Κτιστακη!!ομως θαθελα να ευχαριστησω,ιδιαιτερα,τον συνεργατη,συνεταιρο,φιλο,και χορηγο!!!! της PhD HELLAS Δημητρη Παπαντωνη,για την τεραστια υποστηριξη,τοσο ψυχικη!!οσο και οικονομικη!!!Ευχομαι να κανουμε τοσο εγω,οσο και ο Στελιος,το καλυτερο,στο εξωτερικο,καινα τμισουμε το ΒΒ μια καλη διακριση!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 20 από 24 ΠρώτηΠρώτη ... 101819202122 ... ΤελευταίαΤελευταία