Θέμα: savage log

Σελίδα 8 από 90 ΠρώτηΠρώτη ... 6789101858 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 106 έως 120 από 1341
  1. 09-02-10 02:47 #106

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Ιδου και η διατροφη μου σημερα.

    γευμα 1ο 11:45
    9 ασπραδια ,2 κροκοι ,1μιση κουταλια της σουπας μελι,80 γραμ κουακερ,400 ml πρασινο τσαι ,400 ml χυμος 4 πορτοκαλιων k 3/4 της ωρας μετα 1 πακετο animal pak

    γευμα 2o 15:00
    45 γραμ whey proten isolate nectar syntrax & 60 γραμ waxy maze glycomass nutraforce κ 1 γραμ βιταμινη C(αναβραζον δισκιο)

    γευμα 3ο 17:00
    1 φιλετο κοτοπουλο κ 1 μπολ σαλατα μαρουλι με λαδολεμονο κ 1 μανταρινι κ 1 καψουλα ΕVIOL(ΒΙΤΑΜΙΝΗ Ε)

    γευμα 4ο 19:20
    1 φετα ψητο σολωμο κ 1 μπολ σαλατα μαρουλι με λαδολεμονο

    γευμα 5o 20:45
    1 μηλο

    250 ml πρασινο τσαι καμια ωρα μετα

    γευμα 6ο 22:40
    1 φιλετο κοτοπουλο απο ψητοπωλειο με 1 αναμεικτη σαλατα με λαδολεμονο κ 1 καψουλα ΕVIOL(ΒΙΤΑΜΙΝΗ Ε)

    γευμα 7ο 01:05
    1 κουπα τυρι κοτατζ κ 1 κουταλια της σουπας αναλατο ηλιοσπορο ψυχα (βιολογικο)

    Σημερα δεν εφαγα πολυ(οι ποσοτητες κοτοπουλου-ψαριου αλλα και σαλατας ηταν μικροτερες απ'οτι συνηθως με αποτελεσμα να πειναω τωρα,αλλα θα προσπαθησω να κρατηθω,αν και ξεροντας πως στο ψυγειο υπαρχουν ηδη ετοιμα ψημμενα τα φαγητα της αυριανης μερας(200 γραμ κοτοπουλο φιλετο,1 φιλετο γλωσσα κ 1 φετα ψητος σολωμος),δυσκολευομαι να αντισταθω στον νυχτερινο πειρασμο!!!!!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-02-10 02:47 #107
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο albertob30 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλα ρε ΜR.σαβατζ και μετα απο μια ωρα δεν τρως στερεο γευμα? μετα απο 2 τρως?
    και γω μετα απο δυο τρωω στερεο γευμα
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-02-10 02:48 #108
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο savage Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ιδου και η διατροφη μου σημερα.

    γευμα 1ο 11:45
    9 ασπραδια ,2 κροκοι ,1μιση κουταλια της σουπας μελι,80 γραμ κουακερ,400 ml πρασινο τσαι ,400 ml χυμος 4 πορτοκαλιων k 3/4 της ωρας μετα 1 πακετο animal pak

    γευμα 2o 15:00
    45 γραμ whey proten isolate nectar syntrax & 60 γραμ waxy maze glycomass nutraforce κ 1 γραμ βιταμινη C(αναβραζον δισκιο)

    γευμα 3ο 17:00
    1 φιλετο κοτοπουλο κ 1 μπολ σαλατα μαρουλι με λαδολεμονο κ 1 μανταρινι κ 1 καψουλα ΕVIOL(ΒΙΤΑΜΙΝΗ Ε)

    γευμα 4ο 19:20
    1 φετα ψητο σολωμο κ 1 μπολ σαλατα μαρουλι με λαδολεμονο

    γευμα 5o 20:45
    1 μηλο

    250 ml πρασινο τσαι καμια ωρα μετα

    γευμα 6ο 22:40
    1 φιλετο κοτοπουλο απο ψητοπωλειο με 1 αναμεικτη σαλατα με λαδολεμονο κ 1 καψουλα ΕVIOL(ΒΙΤΑΜΙΝΗ Ε)

    γευμα 7ο 01:05
    1 κουπα τυρι κοτατζ κ 1 κουταλια της σουπας αναλατο ηλιοσπορο ψυχα (βιολογικο)

    Σημερα δεν εφαγα πολυ(οι ποσοτητες κοτοπουλου-ψαριου αλλα και σαλατας ηταν μικροτερες απ'οτι συνηθως με αποτελεσμα να πειναω τωρα,αλλα θα προσπαθησω να κρατηθω,αν και ξεροντας πως στο ψυγειο υπαρχουν ηδη ετοιμα ψημμενα τα φαγητα της αυριανης μερας(200 γραμ κοτοπουλο φιλετο,1 φιλετο γλωσσα κ 1 φετα ψητος σολωμος),δυσκολευομαι να αντισταθω στον νυχτερινο πειρασμο!!!!!!!!!
    γραψε καμια συνταγη!
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-02-10 02:49 #109

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο albertob30 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλα ρε ΜR.σαβατζ και μετα απο μια ωρα δεν τρως στερεο γευμα? μετα απο 2 τρως?
    τις δευτερες τις τριτες και τις παρασκευες ναι.παω κατευθειαν σε 1 ιδιαιτερο που ειναι στο δρομο της επιστροφης απ'το γυμναστηριο για το σπιτι.δεν αξιζει να πηγαινω σπιτι και να πηγαινω μετα για μαθημα.ειναι πολυ κοντα στο γυμναστηριο.θα επρεπε να πηγαινω 1 ωρα πιο νωρις για να το κανω αλιως.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-02-10 02:51 #110

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Littlejohn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ τσιπούρα βρε παιδί μου... Άλλα ψάρια δεν?
    σολωμος,τσιπουρα κ γλωσσα.κυριως αυτα τα 3 τρωω.απλα ειχε φερει ο πατερας μου μια παρτιδα τσιπουρες κ τις περιποιηθηκα αυτο το 3ημερο!!!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 09-02-10 02:52 #111
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Πολύ αυγό βρε παιδί....! Καλύτερα να σε ντύνουμε παρά να σε ταίζουμε!
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 09-02-10 02:54 #112

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    γραψε καμια συνταγη!
    τι συνταγη?τα κλασικα.ψαρια-κρεατα ψητα στο φουρνο στο γκριλ.
    λεμονι-ριγανη--πιπερι(στα κρεατα).αντε κ λαδι-αλατι οταν δεν τα ψηνω εγω,γιατι μανα/γιαγια ξεχνιουνται και βαζουν ο,τι να'ναι!!!!!!!!!τα νευρα μου!!!!!!!αφου εχω πει,στεγνα να μου μαγειρευουν!!!!αλλα δε βαριεσαι.δε φτανει που με βοηθουν
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 09-02-10 03:02 #113

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sTeLaKoS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ αυγό βρε παιδί....! Καλύτερα να σε ντύνουμε παρά να σε ταίζουμε!
    αυτα τα αυγα δεν ειναι τιποτα.αλωστε με 5-6 ευρω παιρνω απο την λαικη 1 καρτελα με 30 μεγαλα αυγα.το αυγο ειναι το πιο φτηνο.το καλοκαιρι του 2007 οταν εκανα το μεγαλο μπαμ ετρωγα 10-12 αυγα πριν και μετα την προπονηση(δεν επαιρνα συμπληρωματα τοτε).μια μερα θυμαμαι ειχα φαει καπου 35 αυγα(σε 4 γευματα,οχι σε 1.μην τρελαθουμε).
    εχω ως βασικη μου αρχη το εξης:με πορδες δεν βαφονται αυγα(οχι μονο στο bodybuilding.σε ολα).
    ετσι και στο bodybuilding.αν θες μαζες και ταυτοχρονα ποιοτητα θα τρως πολλα αυγα,πολυ κρεας,πολυ ψαρι,πολυ σαλατα,πολυ ρυζι,πολυ βρωμη,πολυ ορο γαλακτος και καθολου σαβουρα!!!!Back to basics δηλαδη.
    ισως ειμαι λιγο εγκαθετος,αλλα οταν διαβαζω διατροφες με μεσοβεζικες λυσεις τυπου τοστακι με τυρι light κ γαλοπουλα για γευμα,η χυμο απ'το περιπτερο με κουλουρι για δεκατιανο κτλ,εγω το θεωρω σαν να μην εφαγα τιποτα!!!
    ειμαι 100% υπερ των φυσικων τροφων και κατα των επεξεργασμενων κι ας ειναι light,0%,ολικης αλσης,σικαλεως και παει λεγοντας
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 09-02-10 03:09 #114
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Μπα, για πρωινό προτιμώ whey, οικονομικότερα μου βγαίνει. Εκτός αν φάω 3 ολόκληρα

    Όσο για τα άλλα εννοείται. Βέβαια δεν έχω τόσο μεγάλη ποικιλία, έχω ταράξει τις γαλοπούλες!
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 09-02-10 05:24 #115
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    εγω έγραψα κάποιες απόψεις μου για τα πρίν και μετα την προπόνηση γεύματα στις γενικες συζητήσεις για την πρωτεινοσύνθεση
    http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=7052

    είναι σημαντικό τα πρίν την προπόνηση γεύματα και ρόφημα με πρωτείνη και αργότερα μιση ώρα πριν αμινοξεα και αμέσως μετα την προπόνηση , οπότε είσαι καλημένος και μπορείς να φας και μετα απο 2ωρο αφου δεν βολεύει , δεν υπάρχουν τρομερες απωλειες , είπαμε δεν είμαστε και επαγγελματίες οπότε δικαιολογούνται και κάποιες προτεραιότητες λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 09-02-10 12:58 #116

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω έγραψα κάποιες απόψεις μου για τα πρίν και μετα την προπόνηση γεύματα στις γενικες συζητήσεις για την πρωτεινοσύνθεση
    http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=7052

    είναι σημαντικό τα πρίν την προπόνηση γεύματα και ρόφημα με πρωτείνη και αργότερα μιση ώρα πριν αμινοξεα και αμέσως μετα την προπόνηση , οπότε είσαι καλημένος και μπορείς να φας και μετα απο 2ωρο αφου δεν βολεύει , δεν υπάρχουν τρομερες απωλειες , είπαμε δεν είμαστε και επαγγελματίες οπότε δικαιολογούνται και κάποιες προτεραιότητες λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων
    ευχαριστω ηλια
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 09-02-10 19:21 #117
    The Trainer
    Το avatar του χρήστη crow

    Εγγραφή
    18-05-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    693
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sctp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αμφιβολο,αλλα εγω το ειπα περισσοτερο για να μην ξοδευεις τζαμπα $ στο waxymaize.
    Το οτι ολοι πανε καπου σαν κοπαδι δεν σημαινει τιποτα...ποιοι ολοι ακριβως κατευθυνονται προς το Vitargo???
    Αλλα οπως κ να εχει το Vitargo ειναι Barley Starch το ιδιο κ το waxymaize.
    Γιατι πεταει τα λεφτα του τωρα οπως λες εσυ δεν το καταλαβα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 09-02-10 20:48 #118
    Το avatar του χρήστη stamthedrum

    Εγγραφή
    24-05-2009
    Περ.
    Γούβα
    Μηνύματα
    1.435
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο crow Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το οτι ολοι πανε καπου σαν κοπαδι δεν σημαινει τιποτα...ποιοι ολοι ακριβως κατευθυνονται προς το Vitargo???
    Αλλα οπως κ να εχει το Vitargo ειναι Barley Starch το ιδιο κ το waxymaize.
    Γιατι πεταει τα λεφτα του τωρα οπως λες εσυ δεν το καταλαβα.
    +1

    Ελικρινά, δε νομίζω ότι ο μεταπροπονητικός υδατάνθρακας είτε είναι wazymaize είτε Vitargo θα έχει οποιαδήποτε διαφορά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 09-02-10 21:19 #119
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο crow Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το οτι ολοι πανε καπου σαν κοπαδι δεν σημαινει τιποτα...ποιοι ολοι ακριβως κατευθυνονται προς το Vitargo???
    Αλλα οπως κ να εχει το Vitargo ειναι Barley Starch το ιδιο κ το waxymaize.
    Γιατι πεταει τα λεφτα του τωρα οπως λες εσυ δεν το καταλαβα.
    O λογος βρισκεται εδω : http://www.bodybuilding.com/fun/waxy...tarch_myth.htm
    Οποιος εχει ορεξη διαβαζει και το thread του Vitargo http://forums.musculardevelopment.co...ad.php?t=51466
    Carbs "Burn Them Or Wear Them"
    DoggCrapp follower
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 09-02-10 23:37 #120
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο savage Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα.Σημερα γυμνασαμε στηθος και κοιλιακους.

    Εχουμε και λεμε.

    Στηθος

    πιεσεις με μπαρα στον επικλινη

    προθερμανση
    20χ20 κιλα
    10χ40 κιλα

    κανονικα σετ
    60 κιλα για 10,10,10,10 επαναλ αντιστοιχα(οι 2 τελευταιες με βοηθεια)

    πισεις με αλτηρες σε ισιο παγκο
    50 κιλα για 10,10,8,8 επαναλ αντιστοιχα (εδω επεσα κατα 2 επαναλ στο τελευταιο σετ)
    Λοιπόν, εδώ έχω μια απορία, μιας και σ`μένα μου συμβαίνει το αντίθετο.
    Στον οριζόντιο με μπάρα, βλέπω ότι βγάζεις λίγα κιλά και με αλτήρες βγάζεις αρκετά κιλά.

    Εμένα αυτές οι δύο ασκήσεις είναι κάπως έτσι:

    Οριζόντιο με μπάρα, 1ο) 15 Χ 40κιλά, 2ο) 12 Χ 60κιλά, 3ο) 10 Χ 80, 4ο) 6 Χ 110κιλά (οι δύο τελευταίες με λίγη βοήθεια), 5ο) 15-20 Χ 50 κιλά...

    Οριζόντιο με αλτήρες, 1ο) 15 Χ 26κιλά, 2ο) 12 Χ 32κιλά, 3ο) 8 Χ 42 κιλά (με βοήθεια στο τέλος), 4ο) 8-10 Χ 26 κιλά (με βοήθεια)...

    Εγώ με τους αλτήρες γιατί είμαι τζούφιος?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 8 από 90 ΠρώτηΠρώτη ... 6789101858 ... ΤελευταίαΤελευταία