Θέμα: savage log

Σελίδα 10 από 90 ΠρώτηΠρώτη ... 891011122060 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 136 έως 150 από 1341
  1. 12-02-10 00:36 #136
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο crow Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το συγκεκριμενο site οπως κ πολλα αλλα δεν τεκμηριονουνε αυτα που λενε με κλινικες ερευνες, κ αποδεκτες ειναι μονο οι κλινικες ερευνες,ουτε οι πανεπιστημιακες ουτε οι εργαστηριακες.
    Οχι οτι δεν ισχυουν αυτα που λεει αλλα κ παλι εγω δεν καταλαβενω γιατι πεταει τα λεφτα του........
    Επισης ολα τα περιοδικα κ πολλα site ειναι πληρωμενα απο εταιρειες για να διαφημιζουν κ να προωθουν συγκεκριμενα προιοντα,βγαζοντας αλλα προιοντα σκαρτα με υποτιθεμενες ερευνες.
    Τα περιοιδικα κ ολα τα μεσα που μπορει να ειναι πληρωμενα απο εταιρειες δεν ειναι οι καλυτερες πηγες ενημερωσεις.
    Γιατι πιστευω αυτα τα δεδομενα ειναι αρκετα για να αντικρουσουν αυτα που ισχυριζονται οι εταιριες για τα διαφορα που κανει το waxy maize το οποιο δεν εχει καμια θετικη ερευνα απο πισω του,εστω και μη κλινικες.Τωρα αν διατιθεσε να πληρωνεις 2+ φορες απο οσο για την δεξτροζη για εναν υδατανθρακα που μοιαζει πιο πολυ στην βρωμη,με τις υγειες σου!
    FOR IMMEDIATE RELEASE

    University Study Shows Waxy Maize Starch Study Could Serve as Slow, Sustained Energy Source Low Glycemic Carb Could Help Fuel Military Personnel, Endurance Athletes

    Irvine, CA – July 30, 2009– Purdue University researchers may have found a new use for an old starch—waxy maize starch—to offer sustained energy delivery to military personnel and endurance athletes.

    Waxy maize starch, called ‘waxy’ because of the appearance of the kernel under cross section, was brought from China to the US in the early 1900s. In the study, published in the current issue of Nutrition Research, waxy maize starch was compared to a mixture of maltodextrin and sugars, and to white bread. The study confirmed previous studies showing waxy maize starch to be slowly digested and absorbed, producing a much smaller increase in blood sugar and insulin.

    “Waxy maize starch appears to provide slow, sustained delivery of energy to the body,” offered sports nutrition researcher Chad Kerksick, PhD of the University of Oklahoma Department of Health and Exercise Science. “These new findings confirm what we have seen in our study comparing waxy maize starch to maltodextrin.”

    In the Purdue study twelve lean and fit young men and women received a 50 gram dose of carbohydrates supplied by white bread, waxy maize starch, or a maltodextrin and sucrose mixture (approximately 3:1 ratio), on three different days. Blood glucose and blood insulin responses to the carbohydrate sources were followed for four hours, along with measurements of calorie burning rate and subjective measurements of appetite and fullness.

    The study performed an assessment of the glycemic index, a measure of the excursion of blood sugar relative to a “control” carbohydrate, white bread, and a fast digesting and absorbing carbohydrate source, maltodextrin plus sugar, at 2 and 4 hours after ingestion. At 2 hours, maltodextrin plus sugar achieved a glycemic index of 163, waxy maize starch had a value of 63, and white bread 71. The blood insulin response, influenced by how fast the carbohydrate was digested and absorbed, was 3.5 times higher, and substantially faster in the first hour with maltodextrin plus sugar, and 1.6 times higher with white bread, relative to waxy maize starch. None of the carbohydrate treatments differed in their influence on hunger, appetite, or calories burned.

    “This study with waxy maize starch directly refutes what numerous sport nutrition product companies are claiming—that waxy maize starch is fast absorbing and raises insulin sharply,” described Susan Kleiner, PhD, RD, director of High Performance Nutrition, LLC in the Seattle area, and the author of the best selling book Power Eating, Third Edition. “It actually may be best suited for long endurance exercise or for persons who experience blood sugar fluctuations, as blood sugar did not drop below the starting point 4 hours after waxy maize starch but did with maltodextrin plus sugars,” added Dr. Kleiner.

    “Although an exercise endurance test was not performed, we and other researchers have shown that at least over a 2 hour period, waxy maize starch does not enhance endurance performance over maltodextrin,” added Dr. Kerksick. “What would be interesting to explore is whether waxy maize starch would shine in ultra-endurance training or competition, in events lasting 4 hours or more. This may be why the military had an interest.”
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sctp : 12-02-10 στις 00:43
    Carbs "Burn Them Or Wear Them"
    DoggCrapp follower
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-02-10 14:47 #137
    Το avatar του χρήστη stamthedrum

    Εγγραφή
    24-05-2009
    Περ.
    Γούβα
    Μηνύματα
    1.435
    Προεπιλογή
    Savage, πόσες φορές παίρνεις το βάρος σου σε πρωτεΐνη, πάνω από 5 ;
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-02-10 17:45 #138

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stamthedrum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Savage, πόσες φορές παίρνεις το βάρος σου σε πρωτεΐνη, πάνω από 5 ;
    χαχα ενταξει οχι κι ετσι...
    πρεπει να τρωω περιπου 250 γραμ πρωτεινη,αν και δεν ζυγιζω ποσοτητες.τρωω οπσο πιο πολυ μπορω,χωρις να θολωσω.πανω κατω εχω μαθει τις ποσοτητες που θελει το σωμα μου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-02-10 17:50 #139

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    χρωσταω την χεσινη προπονηση των @$#%^*& ποδιων!!!χαχα

    Βαθια καθισματα στο smith(οι επαναληψεις γινονται μεχρι λιγο πιο κατω απο την παραλληλη θεση,αν και καποιες ηταν πολυ βαθιες)
    προθερμανση

    10χ30 κιλα
    8χ45 κιλα
    6χ60 κιλα

    κανονικα σετ
    4χ10 στα 85 κιλα (αυξησα κατα 5 κιλα το βαρος)


    αναποδα Βαθια καθισματα στο χακ σκουοτ (δηλαδη με προσωπο στο καθισμα,οχι με την πλατη στο καθισμα)

    4χ10 στα 105 κιλα (αυξησα κατα 5 κιλα το βαρος)

    leg extention

    3χ10 στα 60 κιλα
    και 9χ60 κιλα στο τελευταιο σετ γιατι δεν μπορεσα να κανω 10η επαναλ

    leg curl με αλτηρα 12,5 κιλων στερεωμενο στα πελματα μου,ξαπλωμενος μπρουμητα σε κατακλινη παγκο

    12,12,10,10 επαναλ αντιστοιχα

    αρσεις κορμου στον παγκο υπερεκτασεων(βαζοντας δυναμη ΜΟΝΟ απο μηριαιους κ οχι απο ραχιαιους)

    15 επαναλ με το βαρος του σωματος μου
    3χ10 με 10κιλη πλακα

    αρσεις γαμπων στο χακ σκουοτ

    15χ100 κιλα
    12χ140 κιλα
    3χ11 με 180 κιλα



    Διαρκεια προπονησης 70 λεπτα(πολλη ωρα γαμωτο)
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-02-10 17:55 #140

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    διατροφη χθεσινης μερας

    γευμα 1ο 11:40
    8 ασπραδια ,2 κροκοι ,1μιση κουταλια της σουπας μελι,80 γραμ κουακερ,400 ml πρασινο τσαι ,450 ml χυμος 4 πορτοκαλιων

    κανα μισαωρο μετα 1 πακετο animal pak

    γευμα 2ο 14:40
    45 γραμ whey proten isolate nectar syntrax & 60 γραμ waxy maze glycomass nutraforce κ 1 γραμ βιταμινη C(αναβραζον δισκιο)

    γευμα 3ο 15:40
    1 φιλετο κοτοπουλο κ 1 μπολ σαλατα λαχανο με λαδολεμονο

    γευμα 4ο 19:10
    1 φιλετο κοτοπουλο κ 1 μπολ σαλατα λαχανο με λαδολεμονο κ μια 1 καψουλα ΕVIOL(ΒΙΤΑΜΙΝΗ Ε)

    γευμα 5ο 22:10
    1 φετα ψητο σολωμο κ 1 τεραστιο μπολ σαλατα μαρουλι με λαδολεμονο κ 1 μηλο κ 1 μανταρινι

    γευμα 6ο 00:15
    2 κομματια φιλετο κοτοπουλο κ μια σαλατα προφουματα(μαρουλι-ροκα-παρμεζανα-κομματακια φιλετο μοσχαρι) σε ιταλικο ρεστοραν
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-02-10 18:32 #141
    Το avatar του χρήστη stamthedrum

    Εγγραφή
    24-05-2009
    Περ.
    Γούβα
    Μηνύματα
    1.435
    Προεπιλογή
    Τα πόδια νομίζω είναι η πιο μισητή και ζόρικη προπόνηση της εβδομάδας
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-02-10 19:02 #142
    The Trainer
    Το avatar του χρήστη crow

    Εγγραφή
    18-05-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    693
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sctp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατι πιστευω αυτα τα δεδομενα ειναι αρκετα για να αντικρουσουν αυτα που ισχυριζονται οι εταιριες για τα διαφορα που κανει το waxy maize το οποιο δεν εχει καμια θετικη ερευνα απο πισω του,εστω και μη κλινικες.Τωρα αν διατιθεσε να πληρωνεις 2+ φορες απο οσο για την δεξτροζη για εναν υδατανθρακα που μοιαζει πιο πολυ στην βρωμη,με τις υγειες σου!
    Οκ οπως πιστευεις,για αυτο κ υπαρχουν τοοοοσες εταιρειες κ τοσα συμπληρωματα,ο καθενας παιρνει αυτο που πιστευει οτι ειναι καλυτερο.
    Το να αντικρουσω ξανα αυτο που λες δεν θα βγαλει πουθενα εκτος απο το να καταστρεφουμε το log του savage.Εσυ θες να παιρνεις δεξτροζη κ καλα κανεις, εγω παλι υποστηριζω waxy που εχει πολυ χαμηλοτερο γλυκεμικο δεικτη αποδεδειγμενα κ ΝΑΙ μου αρεσει να πεταω τα λεφτα μου σε κατι που ειναι καλυτερο κ το εχω δει πανω μου κ σε αλλους αθλητες μετα απο εξετασεις.............
    Εσυ ηθελα να ξερα δε λυπασε τα λεφτα σου που τα δινεις για κατι που μοιαζει πιο πολυ με ζαχαρη????????
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-02-10 19:05 #143
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο crow Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το συγκεκριμενο site οπως κ πολλα αλλα δεν τεκμηριονουνε αυτα που λενε με κλινικες ερευνες, κ αποδεκτες ειναι μονο οι κλινικες ερευνες,ουτε οι πανεπιστημιακες ουτε οι εργαστηριακες.
    Οχι οτι δεν ισχυουν αυτα που λεει αλλα κ παλι εγω δεν καταλαβενω γιατι πεταει τα λεφτα του........
    Επισης ολα τα περιοδικα κ πολλα site ειναι πληρωμενα απο εταιρειες για να διαφημιζουν κ να προωθουν συγκεκριμενα προιοντα,βγαζοντας αλλα προιοντα σκαρτα με υποτιθεμενες ερευνες.
    Τα περιοιδικα κ ολα τα μεσα που μπορει να ειναι πληρωμενα απο εταιρειες δεν ειναι οι καλυτερες πηγες ενημερωσεις.
    Να συπληρωσο οτι επισημη ερευνα παγκοσμιος θεωρειτε,μονο οταν γινεται με εντολη του εκαστοτε εοφ,σε συγκεκριμενο εργαστηριο{πραγμα που συνηθως δεν γινεται,εκτος αν εχουν αναφερθει ""ατυχα περιστατικα""}
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-02-10 20:46 #144
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο crow Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οκ οπως πιστευεις,για αυτο κ υπαρχουν τοοοοσες εταιρειες κ τοσα συμπληρωματα,ο καθενας παιρνει αυτο που πιστευει οτι ειναι καλυτερο.
    Το να αντικρουσω ξανα αυτο που λες δεν θα βγαλει πουθενα εκτος απο το να καταστρεφουμε το log του savage.Εσυ θες να παιρνεις δεξτροζη κ καλα κανεις, εγω παλι υποστηριζω waxy που εχει πολυ χαμηλοτερο γλυκεμικο δεικτη αποδεδειγμενα κ ΝΑΙ μου αρεσει να πεταω τα λεφτα μου σε κατι που ειναι καλυτερο κ το εχω δει πανω μου κ σε αλλους αθλητες μετα απο εξετασεις.............
    Εσυ ηθελα να ξερα δε λυπασε τα λεφτα σου που τα δινεις για κατι που μοιαζει πιο πολυ με ζαχαρη????????
    Καθε αποψη σεβαστη και γιατι να λυπηθω αφου πληρωνω 3.20e για 1κιλο δεξτροζης,η ζαχαρη στο supermarket πιο ακριβη ειναι ,οσο αναφορα τις εξετασεις μου ειναι ολα φυσιολογικα και SORRY για τα offtopic!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sctp : 12-02-10 στις 20:48
    Carbs "Burn Them Or Wear Them"
    DoggCrapp follower
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 12-02-10 21:06 #145
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sctp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καθε αποψη σεβαστη και γιατι να λυπηθω αφου πληρωνω 3.20e για 1κιλο δεξτροζης,η ζαχαρη στο supermarket πιο ακριβη ειναι ,οσο αναφορα τις εξετασεις μου ειναι ολα φυσιολογικα και SORRY για τα offtopic!
    Παρεπιπτοντος νομιζο οτι η crow δεν ενοουσε γενικες εξετασεις αιματος,αλλα ξερω οτι ι ιδια κανει ερευνες πανω στα συπληρωματα.Οποτε προφανος ενοουσε οτι καναν εξετασεις πανω σε καμπυλη σαχαρου για να δει αν οντος ειναι χαμηλου γλυκεμικου δεικτη υδαταδρακα{{{{ενας πουχει παρει μερος σε αυτες τις ερευνες ειμαι και γω}}}}}
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 12-02-10 22:14 #146

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    σημερα γυμνασα ωμους,τραπεζιους,κοιλιακους ραχιαιους.
    καταρχας να τονισω οτι εκανα μια μεγαλη αλλαγη στο προγραμμα ωμων.εβγαλα κ τις 3 ασκησεις απομονωσης(εκτασεις απο εμπρος,πλαγια και πισω) απ'το προγραμμα μου κ εβαλα 2 πιο βασικες ασκησεις(πιεσεις με αλτηρες κ upright rows η ορθια κωπηλατικη με ανοιχτη λαβη,ελληνιστι). ο λογος?γιατι πολυ απλα δεν κουραζομουν αρκετα με τις ασκησεις απομονωσης.θεωρω αδιανοητο να τελειωνω τα βαρη και να μην ειμαι μουσκεμα στον ιδρωτα,η εστω να εχω ιδρωσει σε ικανονοιητικο βαθμο.δυστυχως με τις ασκησεις απομονωσης,ναι μεν μυικα ενιωθα το καψιμο και εφτανα και σε μυικη κοπωση αλλα ολα τα αλλα μερη του σωματος ξεκουραζονταν,κατι που δεν συμβαινει με τις 2 ασκησεις που (εκ νεου) συμπεριελαβα στο προγραμμα μου.

    οποτε εχουμε και λεμε:

    Ωμοι

    προθερμανση

    γιγα σετ με 3κιλους αλτηρες προτασεις,πλαγιες κ οπισθιες εκτασεις κ πιεσεις ωμων (απο 10 επαναληψεις καθε ασκηση)

    πιεσεις ωμων με μπαρα σε παγκο 60 μοιρων(η κινηση γινεται ολοκληρωμενα.η μπαρα ακουμπα στο ανω στηθος)

    15χ20 κιλα για ζεσταμα

    3χ10 με 40 κιλα
    8χ40 κιλα στο τελευταιο σετ(δεν εβγαιναν 10 με Τ-Ι-Π-Ο-Τ-Α)

    πιεσεις με αλτηρες σε παγκο 90 μοιρων
    2χ10 με 35 κιλα
    8χ35 κιλα(δεν εβγαιναν 10 με Τ-Ι-Π-Ο-Τ-Α)
    8χ30 κιλα(μειωσα βαρος αλλα παλι δεν εβγαιναν 10 με Τ-Ι-Π-Ο-Τ-Α)

    upright rows η ορθια κωπηλατικη με ανοιχτη λαβη,ελληνιστι
    4χ10 με 40 κιλα(πρεπει να μειωσω βαρος.η τεχνικη μου δεν ηταν καλη)

    οπισθιες ανυψωσεις με μπαρα (με τετοιο τροπο ωστε να λυγιζουν οι αγκωνες),ωστε να ενεργοποιηθουν οπισθιοι δελτοειδεις,κατωτερο τμημα ρομβοειδων και τραπεζιοι)
    4χ10 με 60 κιλα


    κοιλιακοι
    sit ups με ταυτοχρονη αρση ποδιων ξαπλωμενος σε στρωμα
    15,15,15 επαν αντιστοιχα


    ανασηκωσεις κορμου,οντας μπρουμητα(το σωμα στηριζεται μονο σε πηχεις κ δαχτυλα ποδιων)
    10,12,12 επαν αντιστοιχα

    ροκανισματα ξαπλωμενος σε στρωμα με πατουσε να βλεπουν ταβανι
    3χ20

    ραχιαιοι

    υπερεκτασεις με το βαρος του σωματος μου
    15,12,12,20 επαναλ αντιστοιχα

    Διαρκεια προπονησης με βαρη 53 λεπτα

    Δυστυχως δεν εκανα αεροβια γιατι επρεπε να παω για τα @#%&*&^$%# τα μαθηματα,αλλα αυριο και μεθαυριο θα λιωσω στο τρεξιμο.and that's a promise!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 12-02-10 22:28 #147
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο a.minidis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρεπιπτοντος νομιζο οτι η crow δεν ενοουσε γενικες εξετασεις αιματος,αλλα ξερω οτι ι ιδια κανει ερευνες πανω στα συπληρωματα.Οποτε προφανος ενοουσε οτι καναν εξετασεις πανω σε καμπυλη σαχαρου για να δει αν οντος ειναι χαμηλου γλυκεμικου δεικτη υδαταδρακα{{{{ενας πουχει παρει μερος σε αυτες τις ερευνες ειμαι και γω}}}}}
    Mαλιστα..εγω το πειραμα το εκανα πανω μου,γυρνωντας απο προπονηση 50γρ. waxy maize στα 30 λεπτα με μετρητη γλυκοζης,το σακχαρο στο 92,με αναλογη ποσοτητα δεξτροζης σε αλλη προπονηση στο 167,εκ των υστερων διαβασα παρομοια περιστατικα και καποιες ερευνες και καταλαβα ακομη παραπανω οτι μαλλον δεν αξιζει,λογικα το waxy maize ισχυριζεται οτι απορροφαται ταχυτατα λογω του μεγαλου ειδικου βαρους,η αναλογη αντιδραση που περιμενεις απο τον οργανισμο ειναι η γλυκοζη στο αιμα να ανεβει αρκετα και να εχεις αναλογη εκκριση ινσουλινης,ετσι το καταλαβαινω.
    Carbs "Burn Them Or Wear Them"
    DoggCrapp follower
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 13-02-10 20:15 #148
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Μεταπροπονητικός υδατάνθρακας.

    Επειδή το θέμα του μεταπροπονητικού υδατάνθρακα αφορά όλα τα μέλη, ανοίχτηκε ένα ξεχωριτό τόπικ στα συμπληρώματα.
    Αντέγραψα πολλά από τα παραπάνω ποστ για να συνεχιστεί εκεί η συζήτηση.
    Δώστε τροφή στο λαό

    http://forum.bodybuilding.gr/showthr...597#post140597
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-02-10 22:02 #149

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Διατροφη χθεσινης μερας

    γευμα 1ο 11:15
    8 ασπραδια ,2 κροκοι ,1μιση κουταλια της σουπας μελι,80 γραμ κουακερ,400 ml πρασινο τσαι ,450 ml χυμος 4 πορτοκαλιων

    κανα μισαωρο μετα 1 πακετο animal pak

    ακολουθει προπονηση

    γευμα 2ο 14:00
    45 γραμ whey proten isolate nectar syntrax & 60 γραμ waxy maze glycomass nutraforce κ 1 γραμ βιταμινη C(αναβραζον δισκιο)

    γευμα 3ο 16:10
    1 φιλετο κοτοπουλο κ 1 μπολ σαλατα μαρουλι με λαδολεμονο κ 1 μηλο κ 2 μανταρινια κ μια 1 καψουλα ΕVIOL(ΒΙΤΑΜΙΝΗ Ε)

    γευμα 4ο 20:25
    1 φιλετο κοτοπουλο κ 1 μπολ σαλατα μαρουλι με λαδολεμονο κ 1 μηλο κ 2 μανταρινια κ μια 1 καψουλα βιταμινης Ε (400 iu)

    250 ml πρασινο τσαι καμια ωρα μετα

    γευμα 5ο 23:30
    2μιση μικρα (σχετικα) κομματια φιλετο κοτοπουλο κ σαλατα μαρουλι ντοματα κ μιση πιτα αλαδωτη απο ψητοπωλειο


    μισο ποτηρι χυμο πορτοκαλι κατα τις 02:00 στο κλαμπ(ναι το ξερω οτι δεν κανει να πινω υδατανθρακα τετοια ωρα,αλλα δεν πινω αλκοολ,οποτε μην βαρατε)

    γευμα 6ο 04:50
    1 φετα ψητο σολωμο κ 1 μπολ σαλατα μαρουλι με λαδολεμονο
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 13-02-10 22:26 #150

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    παρα το ξενυχτι η προπονηση ηταν σουπερ σημερα(βεβαια παροτι κοιμηθημα στις 5 ξυπνησα στις 13:20,οποτε ο υπνος δεν μου ελλειψε!!!χααχαχα

    Γυμνασα τα χερια μου (σε σουπερ σετ) και ετρεξα σημερα.

    καμψεις με (στραβομπαρα) και πιεσεις παγκου με κλειστη λαβη

    ζεσταμα
    15χ20 κιλα 20χ20 κιλα κ 10χ40 κιλα

    κανονικα (σουπερ) σετ
    3χ10 με 30 κιλα 3χ10 με 60 κιλα

    γαλλικες με στραβομπαρα και μαξιλαρι με στραβομπαρα
    12χ25 κιλα 12χ25 κιλα
    2χ12χ30 κιλα 2χ12χ30 κιλα

    καμψεις με αλτηρες εναλλαξ και πιεσεις αλτηρα πανω απ'το κεφαλι
    3χ10 με 25 κιλα 2χ10 με 25 κιλα κ 12χ25 κιλα

    εκτασεις τροχαλιας με αναστροφη λαβη και καμψεις δικεφαλων σε υψηλη τροχαλια με ενα ενα χερι

    3χ10 με 7,5 κιλα 3χ10 με 7,5 κιλα

    αντιστροφες καμψεις δικεφαλων και καμψεις καρπων με μπαρα πισω απ'τον κορμο
    3χ10 με 20 κιλα 3χ10 με 30 κιλα




    μετα τρεξιμο 40 λεπτα,χωρισμενο σε 2 κυκλους.
    ξεκινησα με 7,6 χλμ/ωρα ,αυξανα ως το 11,5 χλμ/ωρα(αυξηση 0,1 χλμ/ωρα ανα 30 δευτερα),στο 20 λεπτο και μετα ξανα απ΄την αρχη.Συνολικη αποσταση 6,38 χλμ!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 10 από 90 ΠρώτηΠρώτη ... 891011122060 ... ΤελευταίαΤελευταία