Θέμα: Markus Ruhl

Σελίδα 6 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 76 έως 90 από 114
  1. 20-03-15 23:19 #76
    Προεπιλογή
    Όντος Κώστα, όταν τον είχα δει και εγώ κατά την επίσκεψη του Χιθ στο Φάληρο η 'μούρη' του ήταν έτοιμη να σκάσει
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-03-15 23:58 #77
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο goldenera Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όντος Κώστα, όταν τον είχα δει και εγώ κατά την επίσκεψη του Χιθ στο Φάληρο η 'μούρη' του ήταν έτοιμη να σκάσει
    Γιατι ; τι ειχε βαλει; Λαδι στα μαγουλα;
    Η αληθεια είναι ότι εχει πιο υγιη φατσα από την προηγουμενη φορα που τον ειδαμε απο κοντα!
    Αυτό που παρατηρω όμως είναι ότι ανηκει στους αθλητες (στους παλαιοτερους) που σχεδόν χανονται οι τρικέφαλοι τους. Ενώ οι δικέφαλοι μπορει να παραμενουν σε πολύ καλη κατασταση καθως κ αλλοι μυς ,δεν συμβαινει το ιδιο με τους τρικέφαλους.
    Το εχω παρατηρησει κ σε Ελληνες αθλητες κ σε ξενους κ σε μερικες περιπτώσεις είναι το φαινομενο είναι πιο εντονο.
    Εχω ρωτησει καποιους με καποιες γνωσεις ,αλλα δεν εχω παρει ικανοποιητικη-τεκμηριωμενη απαντηση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 21-03-15 01:29 #78
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    ^^Ειναι καθαρα γεννετικο των τρικεφαλων του αυτο.Και στα πανω του οταν ητανε,φαινοταν αυτη η διαφορά.

    Αυτο το πραγμα ας πουμε,δεν προκειται για κανενα λογο να το δουμε σε Winklaar ή Heath για παραδειγμα.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 21-03-15 02:01 #79
    Το avatar του χρήστη SOLID

    Εγγραφή
    26-01-2008
    Περ.
    HELL-AS
    Μηνύματα
    883
    Προεπιλογή
    Καλα του Winklaar δεν ειναι τρικεφαλοι αυτοι.Αυτος εχει γεννηθει να πουμε με οξεια τρικεφαλιτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 21-03-15 20:23 #80
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    πολυ απλα ο τρικέφαλος είναι ο μεγαλύτερος μυς του βραχίονα και αυτός δίνει τον όγκο στα χέρια και όχι ο δικέφαλος και αν αυτός ο μυς ατροφήσει η απο τραυματισμό δεν γυμνάζεται σωστα η ο αθλητης δεν βρίσκετε σε φόρμα και έχει απώλια μυών , τότε αυτός δείχνει πιο έντονα άδειος και σαν σαρακοφαγωμένα τα χέρια

    επίσης ο τραυματισμός του γίνετε πιο εύκολα λόγω τού ότι όποιος γυμνάζεται με βαρια κιλα όπως πχ οι πιέσεις πάγκου επειδη συμμετέχει πάρα πολύ είναι εύκολο να τραυματιστει η να κοπεί , γιατι σε νορμάλ συνθήκες και ασκήσεις τρικεφάλων δεν χρειάζετε τεράστια επιβάρυνση , εφόσον σαν ασκήσεις απομόνωσης ββ δεν υπάρχει λόγος τεράστιας επιβάρυνσης ειδικα σε αθλητες που δεν είναι αγωνιστικοί πλέον
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-05-15 17:28 #81
    Προεπιλογή
    ΣΤΙς 19:00 σημερα η προπονηση του στο γυμναστηριο του κ.Τριουλιδη απο τα bbclub.Eχω κληρωθει να παρακωλουθησω την προπονηση του markus ruhl θα σας ενημερωσω σχετικα με φωτο κτλ οταν τελειωσει η προπονηση!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 22-07-15 14:11 #82
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Κάπως έτσι ήταν ο Ruhl ερασιτέχνης , η μια ειναι το 1995 και η άλλη το 1997




    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 23-07-15 21:07 #83
    Προεπιλογή
    Φανταστικός. Νομίζω το παράκανε αργότερα χησιμοποιόντας 'ακαλαίσθητους τρόπους' για να βοηθήσει σημεία του που υστερούσαν.
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 24-07-15 03:48 #84
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.916
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων

    σαν εξωγήινος είναι μέσα σε αυτό το lineup ...

    Ruhl rules!!!
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 24-07-15 10:28 #85
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    εγω σε αυτη την φωτο απορησα πως ο δευτερος βγηκε δευτερος
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 24-07-15 11:09 #86
    Το avatar του χρήστη SOLID

    Εγγραφή
    26-01-2008
    Περ.
    HELL-AS
    Μηνύματα
    883
    Προεπιλογή
    Απο το στομα μου το πηρες,αν και ειναι σε τελειως ρηλαξ φαση η φωτο που τον επιασε και μονο απο αυτο δυσκολο να κρινεις.
    Ο Ρουλ ειναι κατακομμενος σε αυτη την φωτο,δεν τον ειχα πετυχει σε τετοια κατασταση,μετα το χαλασε πολυ το πραμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 24-07-15 11:40 #87
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    βρε μπαφας ειναι και στο ρηλαξ ακομα το σωμα το καλο ξεχωριζει οι αλλοι του ριχνουν 20 κιλα εκαστος και μυικη ποιοτητα φαινεται οτι δεν εχει. ο ρουλ ενταξει για εμενα ειναι ο τοπ ογκωδης εβερ ποιοτικο βουνο με αψογο σχημα
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 24-07-15 17:11 #88
    Προεπιλογή
    Κανονικά στον πιο πάνω αγώνα ο Μάρκους θα έπρεπε να είναι και 1ος και 2ος και 3ος
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 01-02-16 23:18 #89
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    1999 Night Of Champions



    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 01-02-16 23:47 #90
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    επι τη ευκαιρία να πώ ότι εδω ήμουν μπροστα σ αυτον τον αγώνα και πραγματικά αντικειμενικά άξιζε να το πάρει πολυ περισσότερο απο τον Ντιλέτ

    αφού θυμάμαι τον βλέπω πρώτα στο ξενοδοχείο που έμεναν και μετα σε ενα εστιατόριο εκεί στο μανχάταν και λέω τον φίλο μου τον Ελευθεριάδη , μη τον φοβάσαι Γιάννη αυτόν χοντρός με φαίνεται και με λέει ο Γιάννης Ηλία δεν είναι χοντρός δες όπως έσκυψε και σηκώθηκε η μπλούζα του οι ραχιαίοι κομμάτια είναι και λέω ναι αλλα πόδια δεν έχει ανάλογα με το σώμα και λέει ο Γιάννης και πόδια έχει Ηλία ξέρω τι λέω και όντως ήξερε τι έλεγε
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 6 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ΤελευταίαΤελευταία