Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: Προπονσίστε με γάντια ή χωρίς

Ψήφισαν
378. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Με γάντια

    190 50,26%
  • Χωρίς γάντια

    188 49,74%
Σελίδα 7 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 56789 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 91 έως 105 από 230
  1. 03-10-09 23:49 #91
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    χωρίς γαντια, αλλά στην προπόνηση πλάτης χρησιμοποιώ ιμάντες (straps) και βοηθάνε

    ΜΒ
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-10-09 01:26 #92
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    εμένα όπως είπα τα χερια μου είναι σαν της κότας τα πόδια και δεν φοραω γάντια και ποτε δεν φόρεσα , αλλα σαν τα χέρια που είχα όταν δούλευα στο μηχανουργείο απλα δεν υπήρχαν, ντρεπόμουνα να τα βγαλω στο τραπέζι όταν πήγαινα για καφε, όλο το χερι λές και είχα δέρμα κροκόδειλου , τα χέρια που εχω τώρα παρ όλους τους κάλους σε σχέση με τότε τώρα είμαι γραφιάς

    αλλα και γενικα με τα γαντια ούτε στην δουλεια δεν με βόλευε δεν είχα καλή α'ισθηση και εδω έρχομαι στα λόγια της βανης που πολύ σωστα είπε αν δεν "νοιώθεις " αυτό που πιάνεις δεν λέει άλλη αίσθηση.

    η κεντρική ιδέα παιδια είναι πως οι κάλλοι στα χέρια δεν πειράζουν και τόσο, ο κάλος στο μυαλό να μην είναι εκεί είναι το πρόβλημα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-10-09 16:12 #93
    Μuscles 'R' Sexy
    Το avatar του χρήστη vAnY

    Εγγραφή
    01-05-2009
    Περ.
    Athens Greece
    Μηνύματα
    2.310
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    εμένα όπως είπα τα χερια μου είναι σαν της κότας τα πόδια και δεν φοραω γάντια και ποτε δεν φόρεσα , αλλα σαν τα χέρια που είχα όταν δούλευα στο μηχανουργείο απλα δεν υπήρχαν, ντρεπόμουνα να τα βγαλω στο τραπέζι όταν πήγαινα για καφε, όλο το χερι λές και είχα δέρμα κροκόδειλου , τα χέρια που εχω τώρα παρ όλους τους κάλους σε σχέση με τότε τώρα είμαι γραφιάς

    αλλα και γενικα με τα γαντια ούτε στην δουλεια δεν με βόλευε δεν είχα καλή α'ισθηση και εδω έρχομαι στα λόγια της βανης που πολύ σωστα είπε αν δεν "νοιώθεις " αυτό που πιάνεις δεν λέει άλλη αίσθηση.

    η κεντρική ιδέα παιδια είναι πως οι κάλλοι στα χέρια δεν πειράζουν και τόσο, ο κάλος στο μυαλό να μην είναι εκεί είναι το πρόβλημα

    ο καλλος στο μυαλοο!!

    Αχ βρε Ηλια με τα χερια ομως που ειχες σαν της κοτας τα ποδια πως καταλαβαινες την αισθηση της ...γυναικας τα ποδια??
    Muscles Are Sexy
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-10-09 22:51 #94
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 05-10-09 01:42 #95
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εδω είχε συμβεί το εξης αστείο μια φορα:Μου κόλλαγε ένας φίλος λεγωντας μου " τι να μας πειτε εσεις που δουλευετε στα γραφεία,καλομαθημενοι,εμεις με τις χειρωνακτικες εργασίες τραβαμε λουκι".Εγω του λεω "ασε ρε μεγαλε,εγω είμαι σίγουρος ότι έχω πιο τραχύ xερι από εσενα", υπολογίζωντας τους μονιμους καλους από τα βαρη,πάλι καλα που δεν έβαλε και στοίχημα γιατί θα το έχανε !!
    ετσι αγρια πραματα
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 05-10-09 01:43 #96
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vAnY Εμφάνιση μηνυμάτων
    ο καλλος στο μυαλοο!!

    Αχ βρε Ηλια με τα χερια ομως που ειχες σαν της κοτας τα ποδια πως καταλαβαινες την αισθηση της ...γυναικας τα ποδια??

    ε τωρα τι να πώ αφού θες να τα ακούσεις μάρτυρες όλο το φόρουμ , επειδή με τα χέρια δεν μπορούσα να νοιώσω αφή λόγω του ότι ήταν σαν της κότας τα πόδια χρησιμοποιούσα άλλα αισθητήρια όργανα που μας εδωσε η φύση , για να κατανοήσω και να νοιώσω, όπως τα χείλη για την αφή την γλώσα για γεύση την μύτη για όσφριση και τα μάτια , με λίγα λόγια είχα δικαιολογία λόγω του προβλήματός μου με τα χέρια .

    ε ναι ρε παιδια να μην μπορείς να έχεις μια καλύτερη αποψη για τον άνθρωπο που έχεις δίπλα σου και σ ενδιαφέρει βέβαια, μην το γενικεύσω και βιαστείτε να με παρεξηγήσετε παλιόπαιδα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 05-10-09 12:56 #97
    Προεπιλογή
    πριν χρονια ενας φιλος μου που εκανε βαρη γλιτωσε μια κλιση για κρανος επειδη ειπε οτι δουλευει οικοδομη και εδειξε τους καλους στα χερια του....
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 05-10-09 14:01 #98
    Τhe nice guy
    Το avatar του χρήστη Exci

    Εγγραφή
    08-11-2008
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.750
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vagg Εμφάνιση μηνυμάτων
    πριν χρονια ενας φιλος μου που εκανε βαρη γλιτωσε μια κλιση για κρανος επειδη ειπε οτι δουλευει οικοδομη και εδειξε τους καλους στα χερια του....
    Δεν το επιασα αυτο που κολαει η οικοδομη με το κρανος?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 21-10-09 11:57 #99
    Το avatar του χρήστη spirospros

    Εγγραφή
    30-12-2007
    Περ.
    PERISTERI
    Μηνύματα
    248
    Προεπιλογή
    Με γάντια πάντα κ χωρίς ιμαντες

    θέλω να μπορώ να χαιδευω την γυναίκα μου χωρίς να της χαραζω την πλάτη ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 21-10-09 13:01 #100
    Το avatar του χρήστη jojos46

    Εγγραφή
    02-09-2009
    Περ.
    Vartholomio Ilias
    Μηνύματα
    46
    Προεπιλογή
    Παντα εκανα προπονηση με γαντια,ομως διαβαζοντας το θεματακι αυτο ειπα να δοκιμασω χωρις να δω διαφορα...
    Αγορασα και ενα ζευγαρι strap και νομιζω πως εχω καλυτερη αισθηση των κιλων...
    Οποτε θα συνεχισω με καλους στα χερια...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 21-10-09 13:29 #101
    Προεπιλογή
    Τωρα που αλλαξα γυμναστηριο σε καποια μηχανηματα πλεον δεν χρειαζομαι γαντια,πχ στην τροχαλια για την πλατη-η μπαρα ειναι επενδεδυμένη με κάποιο πλαστικό και ετσι τα γαντια οχι μονο δεν βοηθανε αλλα δημιουργουν προβλημα.
    Ομως σε αλτηρες, πιεσεις παγκου κτλ συνεχιζω να τα χρησιμοποιω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 24-10-09 11:43 #102
    Mr Hellas
    Το avatar του χρήστη korasanis

    Εγγραφή
    19-09-2009
    Περ.
    HERAKLION
    Μηνύματα
    136
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακριβως το ιδιο κανω και εγω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 17-12-09 16:49 #103
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    Όταν κάνω πλάτη (σε όλες τι ασκήσεις σχεδόν) και στους ώμους, μόνο όταν κάνω εκτάσεις στο cross over για να μη λυγίζει ο καρπός και στις οπισθολαίμιες. Σε όλες τις υπόλοιπες περισσότερο κακό μου κάνουν παρά καλό.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 17-12-09 16:53 #104
    Προεπιλογή
    Παρότι κάνω πάντα με γάντια έχουν γεμίσει κάλους τα δάχτυλά μου.
    Τι μπορώ να κάνω να αποφύγω τους κάλους?
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 17-12-09 16:57 #105
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο -beba- Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρότι κάνω πάντα με γάντια έχουν γεμίσει κάλους τα δάχτυλά μου.
    Τι μπορώ να κάνω να αποφύγω τους κάλους?
    Λιγοτερα βάρη
    Εγω στις ασκησεις πλατη αν δεν χρησιμοποιησω γάντια δεν μπορω να κάνω τις ασκησεις. Στο γυμναστηριο οι επενδυσεις τους είναι αγνωστη λεξη ... Ετσι αναγκαστικα το φροντίζουμε μονοι μας
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 7 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 56789 ... ΤελευταίαΤελευταία